Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

kuspitka
24. jún 2010

ahojte,
romy gratulujem ma pekne miery....

viera6
24. jún 2010

no ja som dulu potom zvážila......kym by prišla zo Žiliny tak ja aj odrodím 🙂
a ako pokračujete z domčekom ?

viera6
24. jún 2010

@kuspitka ......ahoj, ako sa mate?

kuspitka
24. jún 2010

@viera celkom dobre.mala ma problem dasna ju velmi bolia...
mam pocit,ze ocne zuby jej idu tak place velmi ked jej tam dam gel...

viera6
24. jún 2010

na teraz sa lúčim........ prajem pekný den 😎

jejo
24. jún 2010

@annamary27 a kde to budes objednavat? cena?

jejo
24. jún 2010

@annamary27 uz som to nasla, kupim to tu v meste u nas, urcite to niekde budu mat, ale super napad dakujem

annamary27
24. jún 2010

@jejo ja to asi objednám cez internet,lebo aj naposledy na tom profertile som ušetrila 20eur . 😀 😀 😀

minka051
24. jún 2010

@romy tak veliká gratulácia a malý má teda super miery 🙂 🙂 Tak už máš po tom a možeš mať velikú rsdosť. 🙂

figurka.m
24. jún 2010

romy, gratulujem , tak naozaj krasne miery, chlap ako sa patri 😀 som zvedava, ako to prebiehalo 😉

vierka, tak uz len ty si na radku 😀 drzim palceky

vsetkyc ostatne zdravim

jejo
24. jún 2010

@annamary27 no ja som to nakoniec objednala tiez, take dvojbalenie, jedno pre mna a jedno pre manzela , spolu 240 tabliet za 48 eur

annamary27
24. jún 2010

@jejo super kúpa.kedy ich začnete užívať?napíš ako zaberajú,ja ešte počkám s čím príde manžel od liečitela,aby som ho zas nepredávkovala.Dnes som bola u mojej gyn,brala mi krvičku na všeličo,kukla vnútri a zajtra mám volať o výsledky a teraz už začínam cítiť,že mi asi príde ms po vysadení utrogestanu.Ibalgin to istí.Nástup do práce mi dala na 1.7,vraj ,ked chcem nechá ma doma aj 2mesiace,ako si poviem.Písalo tu viac báb,že sa dá isť na druhé ivf aj o 3mesiace,možno si dohodnem aj ja konzultáciu na september,šak som o.k,moja gyn povedala,že vaječníky mám o.k,že nie su prestimulované,mesiac potrvá žiadosť takže aj manžel sa bude dovtedy už 3mesiace kurírovať a dám sa vypísať už počas stimulky,aby som nenachladla v robote a tam im poviem na čo sa chystám,aby mi dali inventúru čo najskor,lebo kolegyna by to sama nezvládla,ukončím to tam a pojdem si pestovať krpcov ,takže dufam,že sa tu stretneme s novými zážitkami.

jejo
24. jún 2010

@annamary27 Mali by mi tie vitaminy prist buduci utorok, tak to chcem dat muzickovi, lebo leti na dlhsi cas mimo SR, nech to pekne uziva. Dam ti potom samozrejme vediet. Inak pisaa si nieco aj o liecitelovi - kam chodite? My ideme 3.jula k jednej pani na Oravu,kt. sa na to specializuje, pomaha parom, kt. nemozu mat deticky, ja som sama hovorila s 3mi pármi kt. pomohla, jednemu povedali po 10 rokoch snazenia ze nema ani jednu zivu spermiu a o 3 mesiace po terapiach otehotneli a maju dievcatko. Druhemu v GF Dr. Behunova povedala ze pani nemoze mat vôbec deti aby si kupili "psa" .... a maju pol rocneho synceka .... tak to chcem aspon skusit, mozno je to blbost ale ja za svoje dietatko urobim cokolvek. Aj ked tam budem na sedenia dochadzat kazdy tyzden. 🙂 Tak a v septembri sa do toho pustime spolu, verim ze ak si ok a chytro podate ziadost stihame to sp olu. Ved nam sa este nevyjadrili.

annamary27
24. jún 2010

@jejo manžel ide k liečitelovi do Nitry.Neviem čomu všetkému sa venuje,len jeho šéfka tam bola s nejakými obtiažami a vraj jej pomohol a prišiel na príčiny bez toho,aby mu ona povedala a aj jej dal na to nejaké prípravky.Tak uvidíme čo nájde u mojho muža,zajtra tam má ísť o 10tej.

jejo
24. jún 2010

@annamary27 drzim vam palce, vy ste este mladi a vitalni, urcite to dobre dopadne

wodanka
24. jún 2010

@romy01 gratulujem k syncekovi 🙂

krivka5
24. jún 2010

@viera6 ...jeej vierka super spravy si doniesla 🙂 tak romy a timko gratulujeeeem 🙂 🙂 🙂 teraz si na rade ty 🙂
no a to nase byvanie, byt je krasny priestranny,len este tu mame este co robit aby sme vsetko opravili a vycistili. a to ma tento byt len 5 rokov.
@brmbolcek ...ako sa mas? po vierke sme najblizsie na rade s rodenim my dve 🙂 🙂 🙂 ako rastie bombrlcek? nas maly volako pomaly ☹ ak sa to nezmeni tak pojdem do nemocnice ☹ ja verim ze drobec to dobehne a vsetko bude o.k. 🙂
@annamary27 ,gabinka...vy sa pekne zotavte, uzite si v lete dovolenku a sup do druheho kola 😉 aby ste boli do konca roka tehulky 😉 velmi vam to prajem 🙂

annamary27
24. jún 2010

@jejo ty mi to píšeš,ako keby si ty bola nejaká stará aňaňa,aj Vám sa to podarí a na jeseň otvoríme tému IVF-jeseň2010 alias na Vianoce z nás budú šťastné tehule 😀 😀 😀

annamary27
24. jún 2010

@krivka5 dakujemééééé a určite šupneme do toho 2.kola 😉 😉 😉 😉

krivka5
24. jún 2010

@annamary27 to sa mi paci 🙂 pozitivne myslenie 🙂 🙂 🙂 ak mam pravdu povedat, my by sme asi isli s mnz tiez do druheho kola keby to nevyslo, aj ked by sme si to uz mali cele platit sami 🙂

brmbolcek
24. jún 2010

@krivka5- mi hovor, ved uz ked romy porodila , cochvilka vierka a potom my ... boze ale to leti .. a ja si to vobec neuvedomujem 🙂 🙂 🙂 Akoze pomaly Sebastianko rastie ? si bola na poradni ? kolko vazi ? povedali ti ? ved ti kazali chudnut .....

ja idem zajtra na poradnu..... tak uvidim co a ako ....





annamary27
24. jún 2010

@krivka5 počas stimulky som nemala žiadne vedlajšie účinky.OPU aj ET išlo hladko,takže nevidím nikde problém znova na to hupsnúť ,moja gyn povedala,že som o.k.a nemám ani prestimulované vaječníky,takže už len poviem mužíčkovi,že chcem ísť do centra už na jesen a máme to.On mi určite povie,bude ako povieš,lebo vlastne v tomto zasahujú len do nášho ženského telíčka,oni sú len akoby takí pozorovatelia. 😉

brmbolcek
24. jún 2010

@annamary27- mate pekne svadobne foto, 🙂 🙂 🙂 to bola urcite zima brrrrr.... 😉 😉 😉 kolko ste svoji ?

krivka5
24. jún 2010

@brmbolcek ...no ja priberam, ale maly je mensi a aj co mi brusko meria dokina a zapisuje do knizky tak sa mi ta krivka blizi pod normu co neni dobre ☹ ale zatial je to este v pohode. a my uz rozmyslame nad druhym menom, lebo sebastianko je moc dlhe a sebo ho volat nechceme 🙂 vy uz mate meno? zajtra daj vediet ako si na poradni dopadla. mne brali krv na protilatky a na cukor a ja truba som zabudla volat na vysledky 😒 a moja dokina ma teraz dva tyzdne dovcu...

majaja75
24. jún 2010

@romy01 GRATULUJEM, naozaj je to poriadny chlapisko.....Dokonca si to mala aj celkom rýchlo....teším sa.

annamary27
24. jún 2010

@brmbolcek včera to bolo 5mesiacov,brali sme sa 23.1.2010 a teraz prišiel manželík domov z porady,že môžem na jul vybrať dovolenku.tak zajtra lietam po nete v last minutoch. 😀 😀 😀 😀

krivka5
25. jún 2010

dobre ranko 🙂
vierka...Sarinka sa este nechysta von 🙂

viera6
25. jún 2010

Ahojte dievčata 😵

krivka..........Hlásim,že som 2v1 Sára sa ešte nechystá von 😀 😀

annamary27
25. jún 2010

@jejo ahojček,volal mi manžel,ked odchádzal od liečitela,že vraj mu povedal,že zo 600párov,ktoré liečil na neplodnosť len 4páry nekočíkajú ,tak to musí byť iný macher .Drahý mi ale nevedel povedať ,že čo mu doporučil za lieky,uvidím,ked to budeme mať doma. 😉

tuzimpobabatku
25. jún 2010

Romy.......gratulujeeeeeeeeeeeem 😵 😵 😵 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre