Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

romy01
8. júl 2010

ahojte kocky - tak my sme uz konecne doma. Sice este pokracujeme v zltackovani ale je to uz ovella lepsie a aj mne prospela dieta v nemocke - este zo dva razy a som na povodnej vahe pred otehotnenim 😀

nejdem vas citat , lebo je toho vela a mam kopu prania a zehlenia a maly bude hore cobydup. Inak neviem ci mate info ale vierka porodila Sarku - 😀 😀 😀

kuspitka
8. júl 2010

Ahojte.
ako sa mate dievcata?
cisielko co mas nove?

tuzimpobabatku
8. júl 2010

@romy01 ahoj romy, gratulujem, dúfam, že ťa budem nasledovať 😀 😀 ....ale ešte predtým musím prejsť kalváriu 😉 ..

tuzimpobabatku
8. júl 2010

vierke blahoželám k dieťatku 🙂

kuspitka
8. júl 2010

romy uz ste domka?ako sa mate moja?

cisielko
8. júl 2010

Ahojte

@romy01 dakujem za link..malý Timko je nádherný, zaltučký..júj užívajte si to :-

@kuspitka ahoj, no som po laparke, vybrali mi obidva vajíčkovody a tým pádom už nikdy nebudem tehu prirodzene ale stým sa nejako vyrovnala..min.t som bola v centre, spísala sa žiaodsť a od septembra sa ide na 2 a posledné IVF...a čo ty, ako sa máte aj s Karolínkou?

@kajka39 že s atu aj ukážeš...čo máš nové, bola is s tou chrbticou? už ani nevoláš, dúfam,že si ok 🙂

Všetky vás zdravím, tehulkám želám krásne tehulkovanie-užite si to lebo je to cup cup preč, mamičkám radosť z ich ratolestí a nám snažilkám pevné nervy a nádej 😉

kuspitka
8. júl 2010

@cisielko tak to mi je luto,ale nezufaj vsetko sa raz napravi a bude dobre...
ak kamilka vcera bola na gastre tak nam povedala kopu veci....tak menime celkom stravu ....
a kde chodis do centra???

cisielko
8. júl 2010

@kuspitka ja nezúfam ani som nezúfala na počudovanie čo by som mala ale už som si prešla toľkým, že už ma asi nič len tak nerozhádže..však bojujem inak, nebude to prirodzene ale hlavne nech to je 😀 chodím do Helíka do Martina..po 1IVF som chcela ísť do Brna ale skúsim to ešte tu..bola som na imuno testoch v Prahe tak uvidíme..čo to mám za sebou..a čo vám povedali, Kamilka je na niečo alergická?xixi prepáč som ti pred tým premenovala dcérku na Katolínku 😀

romy01
8. júl 2010

ahoj kuspitka - juj veru uz sme konecne doma a zaciname si to aj uzivat. Maly je dnes trosku mimo rytmu - budi sa mi kazdu hodinku a pyta papat, ale myslim ze poobede to bude uz ok. Nechala som si ho pri sebe v obyvaku, lebo sa mu postielka moc nepaci - haha asi mu viav vyhovuju tie hnusne nemocnicne. 😀

wodanka
8. júl 2010

@cisielko ahooooj uz som Ta tu dlho nevidela 😉 to ma mrzi, ze Ti zobrali obidva vajickovody ☹ ale paci sa mi Tvoj pristup a chut ist do toho znova... mooooc Ti drzim palce a verim, ze Ti to teraz vyde a budes si uzivat tehulkovanie a potom aj drobceka (mozno aj dvoch) 🙂 😉

kuspitka
9. júl 2010

@romy01 aj nasa stale buvala pri nas.tuto noc musela,bola nejaka cudna aj teraz je.
mame kus aj teplotu a taka je umrncana

majaja75
9. júl 2010

@romy01 tak to je super že ste doma, doma je len najlepšie.....ja som bola s dcérou v pôrodnici kvôli žltačke 2 týždne a bolo mi hrozne.....Aj malinký sa bude doma cítiť lepšie......

krivka5
9. júl 2010

@romy01 ahojky 🙂 🙂 🙂 konecne zase domka 🙂 tak maly timko je uz v poriadku,to je super 🙂
pekny dnik dievcatka 🙂

romy01
10. júl 2010

ahojte - veru doma je doma. Aj ked na druhej strane tam to bolo jednoduchsie - nemusela som varit, prat ani zehlit 😀 a ja som sa tam fakt dala dokopy - aj ked tie podmienky su tam fakt provizorne. No a vdaka super sestrickam som sa aj viac naucila ako maleho osetrovat a kojit a nabehli sme na system krmenia a aj mliecko sa fajne spustilo. No ale som rada ze sme doma a aj mm si maleho uziva - skoro som odpadla ako si s nim debatule a ako ho pusinkuje. 😀

romy01
10. júl 2010

pridala som nove fotky 😀

kuspitka
12. júl 2010

ahojte ,
ako sa mate dievcata???
@romy01 a kde si dala fotky

viera6
12. júl 2010

Ahojte dievčatá...želám krásny začiatok tyždna 🙂

Tak sme od soboty konečne doma.Sarinke sa moc nechcelo ist von,ale nakoniec sa to podarilo a sme s partnerom velmi šťastný.Ten si na nu nedá dopustiť, keby mohol tak je pri nej non stop 😵Ked bude viac času tak sa tu ešte ukážem.Pre začiatok som dala do fotoalbumu zopar fotiek 🙂

Zdravím maminky Denisku a Romy 😉

kuspitka
12. júl 2010

toto je našé malé zlatko

krivka5
12. júl 2010

ahojte 🙂

@viera6 gratulujem k Sarinke 🙂 je nadherna 🙂
@kuspitka kamilka sa vie ale tesit zo zivota. zlatucka 🙂 taky maly smejko 🙂

kuspitka
12. júl 2010

@krivka5 teraz ruci v kociku,ale sa jej necudujem je velmi horuco

cisielko
12. júl 2010

@wodanka no chodím sem pomenej sem tak kuknem do témy IUI a tak ale inak málo, však je aj leto, v robote toho veľa nestíham...ako sa máš ty, čo máte v pláne? nesomínala si že idete do ďaľšieho IVF? my ideme v septmebri 🙂

Kuspi..malá je nádherná, taký smejko zlatučký 🙂 🙂 🙂 🙂

romy01
13. júl 2010

kuspi poslem ti IP

vierka ajoooj - 😀 Idem kuknut albumik

zdravim ostatne helinky 😀 Ja som v jednom kole - nic nestiham - od soboty chodime na prechadzky a to vam je stale dookola - papat, umyt zadocek, prebalit, ucicikat - potom mam par min na seba a to sa mi nechce premrhat upratovanim - potom prechadzka a zas papat . . .atd Ja ani neviem ako ubehlo tych 20 dni od porodu- 20 dni pred porodom boli cela vecnost ale toto je akoby som preskocila nejakou casovou branou

romy01
13. júl 2010

vierka mate riadnu pankacku 😀 😀 😀 krasne babatko a kooopa vlaskov 😀 😀

krivka5
13. júl 2010

@romy01 ahoj 🙂 tak sa mas co ohanat okolo maleho 🙂 ja uz by som bola najradsej tiez sa ohanala, bo mi je uz dlho 🙂 a potrebujem zastavit tu moju vahu ,ved uz mam 89kg 😲

simpatica
13. júl 2010

Ahoj, Romy, gratulujem k synovi.
Vsimla som si, ze si uz dlhsiu dobu na modrom konikovi, ja sa chystam na KET - prvy KET, vóbec, mozes ma potesit, ze sa deti rodia aj cez ivf? Nejaka som dnes z toho smutna, dakujem,

majaja75
13. júl 2010

@simpatica môžeš byť kľudná tu je kopu tehuliek po IVF a už aj detičky (3) čo sem chodím aj ja. takže kľud a treba veriť že to dobre dopadne

sobcek
13. júl 2010

Ahojte baby. PORAĎTE. Od 4. júla pichajdujem Dipherelline a mrcha nikde...V centre nepovedali, kedy príde, ale podľa zásoby liekov počítam, že dnes bol asi posledný deň, inak mi nevystači Dipherelline do odberu....mám už len 11 dávok...Nepovedali vám, kedy by mala prísť mrcha? Ja nemám pravidelný cyklus, ten je u mňa cca 35 až 40, asi preto sme začali s dlhým protokolom od 26. dňa cyklu...Čo teraz? Dopíšu mi ďalšie injekcie, alebo pri Gonale a Pergoveris uz nie je Dipherelline až taký dôležitý?? Čudné, lebo na protokole mám napísané, že ho mám pichať až do ovulky...

annamary27
13. júl 2010

@jejo ahojky,už som doma z Turecka,zajtra tvrdá realita nástup do roboty po mesačnej PNke a 12dnovej dovolenke a ešte v takomto horku.ufff.Podla mna bylinkami nič nepokazíš.Ja zajtra prinesiem manželovi dávkovač liekov a budem mu rozdelovať tie homeopatické guličky od liečitela,lebo je toho dosť a ked už sa na to dal,tak nech to aj poriadne užíva.

jejo
14. júl 2010

@annamary27 no vitajjj doma, ja chodim sice do prace ale vzdy sa tesi ako sa doma prasknem do bazena, to je asi jedina utecha v tomto pocasi
bylinky pijeme, uvidime co to spravi, ked som pocula kolkym parom uz takto pani pomohla mozno to pomoze, aj ked ja som tak "neveriaci realista" a moc na tuto alternativnu liecbu nie som
ziadost stale schvalenu nemame

majaja75
14. júl 2010

@sobcek ahoj to sa stalo aj mne, mám pravidelný cyklus a pri inj sa mi zblbol že mi meškala 11 dni. volala som do centra lebo som nemala inj, vzali ma na sono , všetko bolo ok, vraveli že by som už mala do 4 dní dostať(podľa sliznice) a tak aj bolo. jedine že sa nám predlžilo pichanie. Inak pohoda. zavolaj do centra, ale kľud, to je z liekov, stresu apod...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre