Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

annamary27
4. aug 2010

@guginenka ja som pre istotu šla,aby som vedela,že je všetko o.k a možem sa pustiť do dalšieho ivf.Pekne ma moja gyn prezrela,urobila testy na zrážanlivosť,zobrala mi krv aj na hcg a teraz som bola aj na cytologii.

denis19
5. aug 2010

@krivka5 jak vidím, je tuspousta nových koček, nestíhám číst, dyť to znáš a i se do toho co nevidet vrátíš, vstávám hodinku pred malou,abych mela chvilku pro sebe, snídani a kafčo 🙂 trochu nás trápí koliky,lae není to až tak katastrofální a jinak jsem si ji celkem rozmazlila ated tnuji nápravu, co ti bud krivka povídat.
vidím, že už pozvolna nakupujete výbavu, to je parádní činnost, co? také jsem to ráda delala a i ted, jak karolínka roste, ráda dokopuji nové velikosti. jinak je to super hoňka takové mimčo 🙂 🙂 🙂 nedáš nejaké nové foto? já se chystám dnes obohatit náš album, tak když tak večer mrkni 🙂 🙂
@romy01, @viera6 ...nejak nestíhačka co???? 🙂 🙂 🙂 🙂

krivka5
5. aug 2010

@denis19 tak si to s karolinkou uzivate 🙂 ja idem z poradne a mame vsetko v poriadku, len maly strajkuje a nechce sa otocit. ☹ dufam ze sa este stihne, stale je koncom panvovym 😒 tak karolinka ma stale problemy s bruskom? moj syn ked bol babatko tak mal tiez stale koliky. vseliako som s nim cvicila, feniklove cajiky pil a mastila som mu brusko. urcite ju to prejde a bude dobre 🙂

mirka7582
5. aug 2010

dievcata mam dve //jedna je slabucka ale je tam 😀

denis19
5. aug 2010

@krivka5 no verím, že koliky nás už polehoučku opustí, jen nevím proč ikdyž má mekkou stolici ji nekdy nevytlačí a nechá si ji v bríšku a potom se trápí....ale to asi patrí k tomuto všemu. 🙂 a neboj malý má ješte čas se otočit a jdeš rodit jak?

denis19
5. aug 2010

@krivka5 no verím, že koliky nás už polehoučku opustí, jen nevím proč ikdyž má mekkou stolici ji nekdy nevytlačí a nechá si ji v bríšku a potom se trápí....ale to asi patrí k tomuto všemu. 🙂 a neboj malý má ješte čas se otočit a jdeš rodit jak?

viera6
5. aug 2010

Prajem pekný večer.

Všetky nove vítam a ostatne pozdravujem 🙂 😉

@denis19 .....ani veru neni kedy sem nakuknúť .Poznáš to celodenný kolobeh a Sára si vyžaduje stale chodiť na prechádzky a od 21hod do skoro 23hod si vyžaduje aby sme sa jej venovali.S macikmi ju to moc nebaví sa rozpravat 😵 😵 😵

demizon
6. aug 2010

Ahojte, možno si na mňa niekto spomenie...vo februáry som mala neúspešné 1.IVF, minulý piatok som mala KET, v sobotu a nedelu som cítila 2x za deň pichanie v bruchu, často močím, pobolievajú ma prsia tak dúfam že... 😎 mirka tak snáď ti to vyjde, tusím v pondelok ideš na krv že?

denis19
6. aug 2010

Dobré ránko!!!
@viera6 ...si predstav,že vím o čem mluvíš 😀 😀 u nás je to podobné, jen v devet večer já vyhlašuji večerku a tvrdý spánek minimálne do trí rána, potom jsem ochotna dát i lahvičku mléka a celkem nám to díky bohu funguje.
Dnes by se mela i romy s malým ustavit tak se teším. vy neplánujete výlet do BB?

krivka5
6. aug 2010

@denis19 rodit by som chcela klasicky, ale ked sa ten nas maly neumudry tak to bude zase cisarsky 😒

krivka5
6. aug 2010

@demizon jasne ze si pamätam 🙂 tak drzim palce nech to teraz dopadne pozitivne 😉 testik budes robit? to pichanie je dobra sprava 🙂

brmbolcek
7. aug 2010

ahojte hlasim sa po dlhsej dobe , ale uz z noveho 😉 😉 😉 uz byvame v domceku sice este par krabic nerozbalenych ale to uz je najmenej ked uz clovek byva uz sa mu lahsie vybaluje a zabidlievava 😉 😉 😉

@krivka- tak ty by si uz rada v polovici septembra mala maleho na ruckach , sice uz bude vyvinute ale radsej nech si este pobudne v brusku ved je mu tam teraz najlepsie 🙂 🙂 🙂 . A ako meno uz mate poriesene ?

@denis19- ako sa ma nasa Karolinka ? boze uz bude mat 3 mesiace, ako to leti , mne akosi casto tvrdne brusko tak podavam magnezko a uz viac oddychujem

@viera6- @romy01- ako sa mame maminy ? a deturence papaju mliecko ?

brmbolcek
7. aug 2010

@demozon - to su velmi pozitivne priznaky 😉 😉 😉 drzim palce 🙂 🙂 🙂 tfuj tfuj tfuj 😵 😵 😵

@viera6- takze Sarinka sa dozaduje svojho, no hold ako spravne dievca 😀 😀 😀 , ved spoznava cely svet tak pravda je ze ju teraz bude vseeeeeeeeeeeeetko zaujimat 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

@denis19- skus dat malej trosku harmancekoveho cajiku 😉 😉 😉

@mirka7582- potichucky gratulujem 🙂 🙂 🙂

@krivka5- tak ja dufam, ze sa malicky otoci v pravu chvilku a vychutnas si aj normalny porod nie len cisarsky 😉 😉 😉

mirka7582
8. aug 2010

@brmbolcek dakujem 😀

brmbolcek
8. aug 2010

zelam pekny vecer 🙂 🙂 🙂

ako sa mame po vikende ?

@mirka7582- rado sa stalo 😵 😵 😵

krivka5
9. aug 2010

@mirka7582 aj ja sa pripajam ku gratulacii 🙂 dufam ze das vediet ako dopadla krvicka 🙂
@brmbolcek prajem ti v novom domceku aby ste boli stastny a aby sa vam tam len darilo 🙂 🙂 🙂 my sme boli vcera s mm na strecne pozriet tie hradne dni .bolo fajn, len ten vystup hore mi dal poriadne zabrat. kazdu chvilku som stala a fucala ako lokomotiva. no 27kg navyse neni nic moc 😒

brmbolcek
9. aug 2010

ahoj @krivka5- dakujem velmi pekne 🙂 🙂 🙂

tak vy ste boli vcera na strecne tam je teda schodov 😀 😀 😀 to by som aj ja fucala 😀 😀 😀 a tie kila to pojde dole neboj, kedy ides na matersku ? a ako male kopka ? mne trosku tvrdne brusko, tak len lezim a oddychujem a uzivam magnezko .....inak moje mimino malo v noci zapas asi si kopkalo vo mne lopticku mala som co robit 😀 😀 😀 ani spat mi nedalo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

krivka5
9. aug 2010

@brmbolcek na matersku idem az 22.8. to je sest tyzdnov pred TP. ved som aj tak stale doma tak mi to bolo jedno 🙂 aj mne tvrdne brusko ked sa moc namaham. tiez mam magnezko a esenciale na podporu pecene. tak aj tvoj drobcek je nocne vtaca? moj vacsinou kopka v noci, ale vobec mi to nevadi aj ked to uz trosku bolka,lebo ja v noci vobec nemozem spat. zaspavam az okolo 5 hod. rano 😒 aspon sa pomaly privikam na tie nocne, ked sa babo narodi 🙂

brmbolcek
9. aug 2010

@krivka5- ze nocne 😀 😀 😀 ved tvoje babo bude ukazkovy tip 😉 😉 😉 . a co meno ?

krivka5
9. aug 2010

@brmbolcek aaale, meno este stale nevieme ☹ mne sa paci muzove Branko, ale on nechcel aby sa volal po nom a uz aj s tym suhlasi, len vsetci znamy nas odhovaraju ze nech nedavame meno po otcovi. uz asi nikomu z rodiny nepovieme
ak si nejake meno vyberieme. uz vyberas a ukladas s krabic? my ked sme sa prestahovali ,sme mali tolko krabic ze som ich hadam tyzden rozoberala 🙂

brmbolcek
9. aug 2010

@krivka5-ved Branko je velmi pekne meno 😉 Netreba davat na znamych ale na seba je to vase dieta a vy ho budete vychovavat a volat po mene tak treba aby ste sa vy rozhodli a nie iny za vas ......

.....s krabic vyberam este sa tam veci najdu lebo manzel este musi posklADAT skrinu tak do nej potom povesam ostatne veci.... ved to poznas s tymi krabicami.... ja som ich mala tolko ze som ich popalila...... 😀 😀 😀

ako vyzera postielka z ikey ??? a co uz mas nieco do porodnice nachystane ? ja este nie , este musim kupit poporodne nohavicky v sanitase.....atd... co vsetko s tym suvisi....

krivka5
9. aug 2010

@brmbolcek postielka je krasna aj pultik. pofotim a dam do albumu. zatial sa v nej vyvaluju len plysaci 😀 do porodnice este tiez nic nemam, ale uz sme kupili jedny dupacky tak od siestich mesiacov 🙂 kamoska mi dala troje ortopedicke nohavicky a to je asi vsetko. tiez sa chystam do sanitasu kupit tie gatky a vlozky a tu nepremokavu podlozku do postele. a este sme neboli v tom polsku, tak aj tam by sme nejake vecicky mozno kupili. 🙂

brmbolcek
9. aug 2010

@krivka- este ze si mi to pripomenula, hlavne nezabudnut tu nepremokavu podlozku....... aj tie vlozky.... teda mame co kupovat 😀 😀 😀

a ty s tym polskom aby si nesla den pred porodom 😉 😉 😉 aby sa ti vo vyssom tehuhu uz zle nechodilo......
ikeu uz mate za sebou a teraz polsko....

..... ja mam v detskej postielke polozeny baldachyn a cakam na stojan este musim dokupit.....
preprat plienky, ale uz viac posedavam uz to brusko citim, zataz to je poriadna 🙂 🙂 🙂

tecus
9. aug 2010

@mirka7582 gratulujem 🙂) drzim palceky a drz sa

krivka5
9. aug 2010

@brmbolcek teeeda mi hovor ze to bruseno je zataz 😀 ja uz ani upratovat nevladzem, ale idem sa uz do toho konecne pustit, lebo mm pride z roboty a ja som stale v pyzame za PC 😀

denis19
9. aug 2010

zdar hollky, tak bríška vám zavazejí, klid to za chvilku pomine 😀 😀

brmbolcek
9. aug 2010

@krivka5- ja trpim ked si nemozem poupratovst ja som taky typ ze ja upratovanie mam velmi rada ale teraz s obmedzenim ale nestazujem si , vydrzime 😉 😉 😉

... som mopom zotrrla plavacku lebo na kazdej stale je vidno prach, ty pekne pomaly poupratuj moc sa nenatahuj, akurat som manzelovi dala obedik a siel do prace a ja cakam este elektrikara a asi sa dam do prania celeho satnika , prasky avivaze mamm tak sup sa na to 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

brmbolcek
9. aug 2010

@denis19- servus moja a ako sa ma nasa Karolinka ? ako stihas ?

denis19
9. aug 2010

@brmbolcek ted je to už paráda, karolínka je už v zásade velká, tak se dá delatspousta vecí, už si hraje, vyžaduje pozornost a začalo se ji líbit v kočárku, tak jsem stále venku i počasí nám preje. dnes je na muj vkus trochu spavá,ale dostala v pul desáte vetší dávku mléka, tak nevím jestli ji to nerozhodila, ji snedla v pohode...uvidíme a co ty?

brmbolcek
9. aug 2010

@denis19- a cim ju krmis ?

... ja som sa dala do velkeho prania a vidim to tak na cely tyzden 😀 😀 😀 to vies po stahovani musim mat vsetko ciste a vonave v satniku 😀 😀 😀 som strasny perfekcionista na ciste a vonave pradlo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ako ti mala v noci spava ???

denis19
9. aug 2010

V noci spí super, temer celou , jen jedno jídlo nad ránem a spinká do sedmi a dostává nutrilon 1 ha a zeleninové šťávičky začínáme 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre