Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

figurka.m
15. okt 2010

@denis19 no hura,dakujem za pomoc 😀

denis19
15. okt 2010

@figurka.m aj nabudúce 🙂

cukotka
15. okt 2010

...ahojte, dala som si do albumu nejaké fotky Nely 😉

viera6
15. okt 2010

@cukotka ahoj 🙂 ako sa mate?Nelka je krásna a ake ma super polohy 😉

cukotka
15. okt 2010

@viera6 ahoj, my sa máme fajn. Čo si budem sťažovať, malinká len papá a spí, ani neplače 🙂 Ty sa pochváľ 🙂 Pozerala som dnes Tvoje fotky, malá je chutná, a o záhradke ani nehovorím. Šikulka

viera6
15. okt 2010

@cukotka ani neplačete?tak to maš velmi dobru ceru-šku 😉 ved vidno,že je aj spokojnučka 😵
my sme práve na taku hodinku na prsníku zaspali 🙂 Sára je velmi zlatučká je už velmi všimava no a vyžaduje čoraz viac venovania 🙂 a hlavne jej musím vela spievat a rozpravat 😵

cukotka
15. okt 2010

@viera6 Vieročka, ja sa už teším kedy si bude Nela vyžadovať pozornosť. Teraz je s ňou ešte trochu nuda 🙂

viera6
15. okt 2010

@cukotka 🙂 🙂 🙂 🙂 si ma poriadne rozosmiala,no poviem ti,že ja niekedy sa nemam čas kedy najesť.Kym spinka tak chcem stihnut toho strašne vela 😵

@cukotka ty kojiš ?alebo aj prikrmuješ...

cukotka
15. okt 2010

@viera6 iba sa kojíme, rada by som sa vyhla prikrmovaniu, zatiaľ to vyzerá byť všetko v pohode. Síce na pravý prsník sa nevieš moc dobre prisať ale trénujeme 🙂 A ty kojíš?

viera6
15. okt 2010

@cukotka tak s tím pravým prsníkom sme mali aj my problém,ale už si zvykla a to tak,že Sára leží a ja som nad nou s boku 😵 ale ešte aj prikrmujem ja som začala prikrmovať od začiatku už v nemocnici...

cukotka
15. okt 2010

@viera6 a prikrmuješ, lebo máš málo mlieka? ja som zvedavá, keď pôjdeme najbližšie do poradne, aký bude mať prírastok na váhe malinká

viera6
15. okt 2010

@cukotka mam malo mliečka ja mam taku 50/70 a to je malo, ked mala spapa 100 a to každe dve hodiny niekedy aj hodinu a pol papáme.No a už sme sa prebrali 🙂

cukotka
15. okt 2010

@viera6 ja idem ten náš zázrak zobudiť a ideme kúpať 🙂 tak zatiaľ pekný večer. Ja sem ešte kuknem. U nás je to papanie rýchle

viera6
15. okt 2010

@cukotka ako si myslela,že mate papanie rýchle?my sme už okupani 🙂 aj tebe pekný večer 😉

majaja75
15. okt 2010

ahojte.....

@cukotka pozerala som fotky malinkej a mne sa vôbec nezdá že je drobná (nato že sa narodia skôr). A aké vlásky má. To máš super že spinká, tak to si užívaj... 🙂

@denis19 aká je kočka Karolínka v tých naušničkách. Ako ten čas letí, nedávno som čítala že sa narodila a čochviľa už bude behať......

@viera6 čím prikrmuješ? Ja som pri dcére mala tiež ten problém , že som nemala mlieko, plus som dostala zápal a ešte mi aj dopukali bradavky-tak že tam mám jazvy dodnes a hučala mi z nich krv. Tak som potom hneď prešla na umelé mlieko. Ale trvalo to pár dní lež sme prišli nato , že mám málo mlieka a ona je hladná.Toho sa bojím aj teraz

viera6
15. okt 2010

@majaja75 prikrmujem bebou od začiatku.Dávali nam ju v nemocnici tak sme to ani nemenili.Neboj sa určite to posnaž,či bude mala hladna 😉

cukotka
15. okt 2010

@viera6, rýchle papanie v tom zmysle, že sa Nela rýchlo naje, tak 10 minút a dosť, ale dnes si to predĺžila 🙂

romy01
15. okt 2010

ahojte kocky. ako sa mate? Ako to teraz funguje s tymi albumami? Ako si mozem ludi pridat za priatelov?

vierka ja som dnes zacala Timka prikrmovat - ale tak ze na obed varenu rozmixovanu zeleninu a na veceru mliecnu ryzovu kasu. K tomu si docucol mliecka. Inak krpec ma uz 7120 g. Dala som do albumu nove fotky

annamary27
15. okt 2010

@romy01 ahoooj,ja začínam koncom mesiaca druhú stimulku s rovnakým protokolom a injekciami.Som zvedavá na fotečky malého,tak sa ti ich snád podarí sem dať. 😀 😀

viera6
16. okt 2010

@cukotka tak to je ozaj rýchle papanie 🙂 to my sme papali niekedy aj hodinku a neboli sme napapaný 😕

@romy01 ahoj ty si sa nám tu už davno neukázala 😲
@romy01 ked si daš album tak hore maš plus priateľ, na to klikneš a ten druhy ti to potvrdí 😵
@romy01 panečku ty maš už doma poriadneho chlapa 🙂 a aký je zlatučký 😉 tak ty už prikrmuješ ja som už tiež chcela,ale ma odhovorili,že ked kojim to neni zatial treba.Lenže ja aj dokrmujem mliečkom tak by som už aj zeleninku mohla pridat.Romy a ako ste dopadli na TBC?

@annamary27 teraz to už určite vide držím palce!

peknú sobotienku všetkým!

brmbolcek
16. okt 2010

dobre ranecko 🙂 🙂 🙂

cukotka
16. okt 2010

...peknú sobotu prajem, aj keď počasie námmoc nepraje 😒

cukotka
16. okt 2010

@viera6, ja dúfam, že sa Nela stihne za takú chvíľu napapkať, hovorím si, že keby bola hladná, tak snáď aspoň zaplače 🙂 alebo keby nebolo niečo v poriadku, ale keďže sa stále tvári spokojne, tak nestresujem 😉

cukotka
16. okt 2010

@majaja75, no čo moja? stále 2v1? 🙂

majaja75
16. okt 2010

@cukotka ahoj, ešte stále...ale včera mi nebolo moc do smiechu, boli sme v Maďarsku , už v obchode mi nebolo dobre , ale ako sme sadli do auta tak ma začal boleť spodok brucha, kríže (myslela som že som preseknuta)a aj vrch brucha. Normálne mi pot naskočil. Našťastie po 15 min to prešlo. Ale bol to des ☹

cukotka
16. okt 2010

@majaja75, dávaj si na seba pozor 🙂 asi to Maďarsko bolo veľká záťaž pre Teba

majaja75
16. okt 2010

@cukotka ale keď sme minulý týždeň zvládli Poľsko, tak toto bola malina. Mne sa tak nič nechce, ledva som nakupila a navarila...malá ma tlačí do bránice a do krížov. Idem sa na chviľu natiahnuť. Pekný dník

krivka5
17. okt 2010

@brmbolcek tak starka musim mat riadnu radost z malickej,ved je nadherna 🙂 ano na sono noziciek sme boli vo stvrtok. bolo tak kooopec babatiek,ale islo to celkom rychlo. brali nas po tri babatka. klbiky mame v poriadku, ale aj tak preventivne do stvrteho mesiaca balit nasiroko a potom je dalsie kontrolne sono. a vy kedy pojdete?

krivka5
17. okt 2010

@viera6 to je super ze sa naucila aj na ten druhy cici 🙂 Andrejko je lenivcek a niekedy ten pravy nechyti vobec. a aj Sarinku dokrmujes?

figurka.m
17. okt 2010

ahojte toto je nas Tomi, zatial mam len tieto tri

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre