Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

zuzanames
4. mar 2010

apple, ja si pichám sama, nemám s tým žiadny problém ( som zdravotná sestra) 🙂

apple7
4. mar 2010

sa mas🙂 ja ked vidim ako mi pichaju , odpadavam..nemozem sa na to pozerat...

zuzanames
4. mar 2010

no tak to bude musieť zvládnuť manželík..., ku komu chodíš v GF?

leoni1503
4. mar 2010

romy, dakujem ze si to napisala, lebo uz som sa zacala citit akoze som divna... som sa pred tyzdnom pohadala s mamou, lebo ta mi zacala rozpravat ako mam babatku pustat vaznu hudbu a pod. a ja na to ze ono este velmi usi nema, tak sa na mna nastvala, ze co si vymyslam, ze krvny test bol pozitivny... 😀
som rada ze to takto samo prijde, si ma potesila 🙂

apple7
4. mar 2010

zuzanames - ja chodim k drabekovi, celkom je zlaty...
aj ked som si musela zvyknut ze je to chlap...som velmihanbliva.... 😉

zuzanames
4. mar 2010

apple7 - ja chodím k Harbulákovi, tiež je celkom milý, zatiaľ si pichám diphereline a goral , v sobotu alebo nedeľu mám ísť na kontrolu - potom uvidím ako ďalej, ty si ako ďaleko?

majaja75
4. mar 2010

janula...mne nechceli povedať ako sa slniečkam darí, mam 7 na PK a odpoveď embriologičky bola len to že sa im darí , neviem ako su natom. a poobede keď mi volalai že o kolkej je transfer, tak keď som sa spýtala, tak povedala že suv inkubatore a nie je dobre ich vyberať a pozerať, tak to do zajtra nejak vydržím. Veď zjtra si ponesieme domov najcennejší poklad

aple..v GF robia sono na 4 DC zo spodu, nič to pre nich nie je oni su nato zvyknutí

janula18
4. mar 2010

tak budem na teba zajtra myslieť. A koľko si dáš vložiť?

majaja75
4. mar 2010

janula...ďakujem...ty máš v sobotu, že? My si dame dve, nech je väčšia šanca, dokonca sa obča bavíme ako by sme prestavali byt keby boli dve slniečka.
V akom centre hovoria na aku znamky su embrijka?

aple, zuzanames...to mate v podstate jedno ku komu chodíte, na sone býva vždý iní doki aj OPU a transfer robí ten kto ma službu

janula18
4. mar 2010

ja chodím do Heliosu. Ono ked je horšia známka tak to nechcú vložiť ani zamraziť.
Ale je to o nervy to ich známkovanie, len zbytočne človeka stresujú.
Ja idem v sobotu ak niečo bude, ale ešte neviem koľko. Oni mi teraz odporúčajú vložiť dve, lebo je to už 2IVF.
Ty berieš teraz nejaké lieky a aké máš dávkovanie

majaja75
4. mar 2010

janula...beriem utrogestan 3*2 vaginalne a pred transferom diazepan a nejaký čípok ( inak som si to zisťovala a je to od bolesti)

janula18
4. mar 2010

neviem prečo všade to inak dávkujú. Ty mávaš najaké krátke cykly, alebo prečo ti dali takú vysokú dávku? Nevieš

majaja75
4. mar 2010

janula..neviem, mavam 28 dňový, ale v našom centre je to asi rovnaké, lebo to už bolo predtlačene na tom protokole, tam je volne miesto len na dni cyklu od kedy začínaš stimulovať a druh liekov

janula18
4. mar 2010

v niektorých centrách dávajú aj prednison, niekto to nedávajú, dávkovanie je v každom iné.
Potom aby sa v tom človek vyznal. A žiadne centrum nemôže povedať že toto je to správne

majaja75
4. mar 2010

veď práve...ale hlavné je nech je to uspešné

janula18
4. mar 2010

dúfajme že bude.

luko
4. mar 2010

Ahojte,
Výsledok OPU je 9 vajok, manžel mal zly Spg takze ICSI dame, PK závisí od počtu schopných ktoré budú ale zrejme dame, len neviem co s tym hatchingom.

majaja75
4. mar 2010

luko...tak teraz len čakať do zajtra 11. Ja idem na pol 11, takže asi budeš volať keď tam budem ležať

ppismenko
4. mar 2010

majka zajtra sa drz.....

luko
4. mar 2010

Maji ber to tak ze si Ides pre babätko a basta!🙂drz sa a hlavne nech sa ono drží a bude dobre🙂

cukotka
4. mar 2010

ahojte dievčatá 🙂

luko a majaja držím palce 🙂 cítim v kostiach, že to bude ok 🙂

sanris
4. mar 2010

ahojte dievčata

všetkým Vám držim palce 🙂

neviete náhodou čo je s cukotkou?

cukotka
4. mar 2010

sanris, tu som 🙂

sanris
4. mar 2010

ahoj cuki nebola som tu dnes a nechce sa mi čítat dozadu 😒

až teraz som si všimla, že máš 5tt 🙂 super stále som na teba myslela že ako ste dopadli s Nemom 🙂 gratulujem ani nevieš ako som sa potešila 🙂 držím palce 🙂

cukotka
4. mar 2010

sanris, nebola som tu pár dni. Nemo sa zatiaľ drží, zajtra idem na kontrolu do centra. Takže dúfam, že bude všetko ok.

sanris
4. mar 2010

to si piš že bude 🙂 Nemo je bojovník 🙂 tak daj zajtra vediet ako ste dopadli 🙂

zatial sa majte idem kukat panelak papa 😎

denis19
5. mar 2010

Ahoj holky......!
ROMY......jen na margo tech ruk...mne také dosti vydatne trpnou ruce a hlavne v noci a nekdy to pretrvává i behem dne, treba dnes...neveím jestli to je souvis s tehuhu,ale asi teda ano, príští čtvrtek mám poradnu, tak se na to chci zeptat gynekologa. Neboť se mi i stává, že mi upadnou veci z ruky, jak se necítím a je to dosti nepríjemné. A co se malé týče, je to porádný vegeťák.......kopne si z času na čas a neterinka se ji i prihovárala a malá nic, držela ruku na bríšku ,aby cítila kopanec a také nic.....no jsem zvedavá....... 😀

CUKOTKA.......co Nemo??????? a ukaž nám ho ....dnes možná bude i první foto ne???? 😀

Všechny zdravím a KRIVKA....ako je??????

cisielko
5. mar 2010

Ahojte

Denis..no ahoj, neterku si už odovzdala?

Luko...krásna úroda, ddržím palce nech zabojujú 😉

Cuki..no fotka Nema by bodla, aj ja by som kukla 🙂

Majaja..no ako, ako im darí?

krivka5
5. mar 2010

ahojte!
tak cukotka to sa mi paci ten tvoj profil 😉
denis...ja mam stale nevolnosti,cez den sa to da vydrzat ,ale vecer mi je uz tak zle ze sa snazim cim skor zaspat.a co ma hneva je ze este stale nemam tehu knizku 😒 ale v stredu ma moja dokina poslala do nem. na sono a male je v uplnom poriadku tak som stastna.uz ma 25mm. 🙂 a este sme radi ze si tu bo si nam tu chybala a nejako tu viazla komunikacia 🙂
luko,majaja...nech vam transfer dobre dopadne a male bublinky sa poriadne zavrtaju 😉

denis19
5. mar 2010

ano..... neter živá a zdravá a bez očividných známek poškození vrácená do rodiny 😀

krivka.,...mne také dali tehuhu knížku až 12tt, tak vydrž, hlavne , že malé je ok..... 🙂

čisielko...ako to ide v druhé práci?????

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre