Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

denis19
25. jan 2010

minka...to bude asi z utrošu a trošičku nejaký telní sekret, nemysli n to!!!! a odpočívej 😲

romy01
25. jan 2010

denis este je skoro, ved som sa fotila v 16tt takze asi az ked pojdem na sono v22tt.

minka, nestresuj, zavolaj si do heliku, ale ono to je zrejme fakt z tych hormonoch

cisielko
25. jan 2010

Viki..tak pevné nervy aby si to mala čo nasjkôr za sebou 😉 aj ja mám číču, je to také zkaté, tiché 😀

minka051
25. jan 2010

denis bodaj by si mala pravdu ja som v posteli a dnes ani nevyleziem. Uvidím do zajtra. Po Opu si nemala nijaké špinenie?

viktoria77
25. jan 2010

..nemám žiadne obavy.. aj moja cica je zlatučká, akú chováš? ja britskú modrú.

minka051
25. jan 2010

romy ja do helíku už nechodím. Chodím do Brna od tial mám darkyňu. Ale počaám lebo stále sa kontrolujem a zatial nič. Uvidík ked pôjdem nalbližšie na WC. No a pri tých hormónoch je niečo aké aj písané. Tak uvidím.

minka051
25. jan 2010

tak práve mi písali že mám 12 embryí a vklad je štvrtok o 10:30. Tak som im odpísla či si mám ešte lepiť tie náplaste a pred ET dať Utrogestan. Som zvedavá čo napíšu.

romy01
25. jan 2010

minka ved ja viem ale som myslela ze na tie zakl vysetrenia chodis do heliku v mt - ci to letis do brna pre kazdu vec?

minka051
25. jan 2010

roma nie máme OLC program to je pre zahraničných klientov. Všetko sa rieši emailom a telefonicky a vyštrenia si robíš doma u svojej lekárky. My sme tam boli len raz a teraz už len na vklad.

denis19
25. jan 2010

romy skoro neskoro,ale je treba sledovat vývoj 🙂 mne tito nejak chytlo, tka jse si ho dala svaknou,ale jen se mi mnž smál 🙂
minka já po OPU nemela nic,ale po ET jsem mela takový nahnedlo červený výtok cca 2 dny a jen ráno na WC papíru....ale klid...to i nervy pracují

minka051
25. jan 2010

denis a utrogestan si si pred ET dávala alebo nie.

denis19
25. jan 2010

ne. my meli pokyn až po ET! v ten den

minka051
25. jan 2010

no napísla som im tak čakám čo odpíšu. Ešte že tých vajíčok je dosť.

cisielko
25. jan 2010

Minka..tak vo štvrtok..to ej za 3 dni, držím palce..a ešte aj 13 embryjok..páni, to bude rodina 😀

Viki..ja mám obyčko, takú bieloryšavú, je to môj maznák..v piatok idem aj na vyšertrenie pre istotu na toxoplasmózu aby som mala sitotu 😉

minka051
25. jan 2010

cisielko je ich 12 🙂 Inak dakujem. Dúfam že to špinenie prejde. ☹ Zatial síce nič no uvidím čo bude do zajtra. Dúfam že to bude OK.

viktoria77
25. jan 2010

..istota je istota, moja je stále pri mne a už končím. Návšteva dorazila. Pekný zvyšok dňa želám.

minka051
25. jan 2010

denis tak písali znovu Utrogestan mám vložiť a všetky lieky ako doposial. Tak u mna je to asi iné.

krivka5
25. jan 2010

ahojte snazilky,
kajka dakujem za palceky,som 7 den po ET a mam dve bambulky v sebe,viac ich nevydrzalo ☹ .drzim aj ja tebe palce nech su embryjka krasne na ET.A kolko si das?
wodanka...si ma napasmala na ten testik,tiez som si dva kupila.Dnes vecer jeden dam ved to uz bude vlastne 8 den tak mozno nieco ukaze,ved aj mrska mi 5 dní meska.Mam take nervycky.mmž ze nech pockam aspon do stredy,ale jeden hadam mozem pokazit.
minka...aj tebe zo srdca prajem nech ti to vyjde a je dost vajok.inac ja som utros tiez zacala brat az po ET.
no idem k svokrovy a potom vas este pridem kuk tak sa drzte ste vsetky zlatucke a ked uvidim dve ciarocky vecer tak to bude dnes naozaj krasny dnik...

demizon
25. jan 2010

Ahojte, ja mam v mojom protokole napisany Utrogestan tiez az po ET. Inak, dnes som dostala 3.injekciu s Fostimonom + Dipherilene, takze vlastne uz picham spolu 12.den 😉 Ak mi ostane naordinovane to iste mnozsto Fostimonu tak koncim s nim o 7 dni, t.j. v pondelok, vec er by potom bol Pragnyl a OPU v utorok...ale to su zatial len nase dohady s manzelom. Drzim vam vsetkym palce

brmbolcek
25. jan 2010

zelam prijemny pondelkovy podvecer, len pre ifo ako vyzera nasa statistika 😉

ZOZNAM CAKATELIEK ZACINA :

1.DANKA- vlozene 2 OPU 11.1 VKLAD 16.1 a 1 mrazacik

2.BRMBOLCEK - vlozene 1 OPU 11.1 VKLAD 16.1 a ziaden mrazacik

3. WODANKA - vlozene 1 OPU 13.1. VKLAD 19.1 a ziaden mrazacik

4.MARIAMARIA vlozene 1 OPU 16.1 VKLAD 19.1 a 1 mrazacik

- a LUKO v stadiu stimulacie cca o 2 tyzdne
- a CUKOTKA v stadiu stimulacie cca o 2 tyzdne
- a DEMIZO v stadiu stimulacie
- a GUBIK v stadiu stimulacie
- a CISELKO v stadiu pripravy na KET
- a GUGINENKA v stadiu stimulacie cca o 2 tyzdne

5. NUNU 81- vlozene 2 OPU 17.1 VKLAD 20.1 a 1 mrazacik

6. KAJTICKO vlozene 2 OPU 18.1 VKLAD 21.1 7 mrazacikov

7. FIGURKA vlozene 2 OPU 18.1 VKLAD 21.1

8. KAJKA- OPU 22.1

9. MINKA051 OPU 23.1

kajka39
25. jan 2010

Ahojte, pekny vecer vsetkym 😉 Otazka pre vsetky: Je mi strasne zima na nohy a stale, teply kupel,doruca voda nepomaha... co mam robit, kym nezamrznem? 😠 😠

brmbolcek este tam zapis do zoznamu: KRIVKA5 vlozene2 VKLAD 19.1. a ziadny mrazacik /ak je tam chba krivka to napravi/

krivka- ak budeme mat na vyber, tak dame vlozit 2 chrustikov 😵

viktoria- vitaj z dovci, a pomyly sa aklimatizuj... bŕrrrrrrrrrr je tu zima 😀

luko
25. jan 2010

brmbolcek, ty si poklad....veru, buduci piatok zacinam pichat dipherelin 😉
a som velmi napata z nadejnych tehuliek...to by bola aka statistika, keby vsetky vysli...ta najlepsia 😵

brmbolcek
25. jan 2010

ZOZNAM CAKATELIEK ZACINA :

1.DANKA- vlozene 2, OPU 11.1 VKLAD 16.1 a 1 mrazacik

2.BRMBOLCEK - vlozene 1, OPU 11.1 VKLAD 16.1 a ziaden mrazacik

3. WODANKA - vlozene 1, OPU 13.1. VKLAD 19.1 a ziaden mrazacik

4. MARIAMARIA vlozene 1, OPU 16.1 VKLAD 19.1 a 1 mrazacik

5. KRIVKA vlozene 2, OPU ..... VKLAD 19.1 a ziaden mrazacik

- a LUKO v stadiu stimulacie cca o 2 tyzdne
- a CUKOTKA v stadiu stimulacie cca o 2 tyzdne
- a DEMIZO v stadiu stimulacie
- a GUBIK v stadiu stimulacie
- a CISELKO v stadiu pripravy na KET
- a GUGINENKA v stadiu stimulacie cca o 2 tyzdne

6. NUNU 81- vlozene 2, OPU 17.1 VKLAD 20.1 a 1 mrazacik

7. KAJTICKO vlozene 2, OPU 18.1 VKLAD 21.1 7 mrazacikov

8. FIGURKA vlozene 2, OPU 18.1 VKLAD 21.1

9. KAJKA- OPU 22.1

10. MINKA051 OPU 23.1

brmbolcek
25. jan 2010

luko ahoj 😉 uz som aj ja na to myslela ba priam neuveritelne 😉 😉 ale zatial potichucky nech nic nepokasleme 😉

kajka- na studene nozky si daj teple ponozky 😀 😀 😀 , a z coho ich mas take studene ze nemozes vykurit ???? skus si ich dat na radiator alebo manzelikovi do paciek aby ti ich zohrieval, inak ako brusko po opu uz menej boli , pravda ....

brmbolcek
25. jan 2010

DENIS - tak ty si ina kocica v tych satach od cizmiciek po tehu saty , ze vaaaaaaaaaaaaaaaaaauuuuuuuuu...... a ked si ich oblleces v 36tt tak , ze no coment 😉 😉 pristanu ti ! 🙂

kajka39
25. jan 2010

denis- yes,yes ty si v poslednej dobe za hviezdu, dobréééééé 😵 😉

dana10
25. jan 2010

Denis ty siriadna kočica,, chystáš sa na mejdan,,? 😨
Kajka nech ti ich manžel zoberie do dlaní a tre ich medzi nimi tak ako keď ti je zima na ruky 😅

denis19
25. jan 2010

kajka...zkus skorici, potrít si nohy skoricí,jako by jsi si delala píling 🙂 a potom už jen živočišné teplo zabere 🙂

a devčata...neprehánejte!!!!!ale dekuji dobre to padne!!!!
brmbolcek
také doufám, že se do šatu v 36tt ješte vejdu.... 🙂 nemám v plánu kupovat další 🙂
jak se vám devčata vede????
já čekám na mnaílka a jednu zákaznici,která má zpoždení už asi hodku,ale nevadí.....

wodanka
25. jan 2010

denis klobuk dole, fakt si kocka v tych satoch 🙂
neviem, ale ci Tvoja dnesna predpoved o mojom tehu vyde, nejako zacinam spinit a mam pocit, ze do rana tu je mrcha ako na koni.. 😠 ale rano je mudrejsia vecera, takze pockam do rana a uvidim, co bude.. ak sa to nerozbehne skusim tehu test, nech viem "o co go"

minka051
25. jan 2010

dens ty si kočka ale..tie šaty sú super. 😵 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre