Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

brmbolcek
9. feb 2010

MIRM- ako pise Denis este nic neni stratene 😉

Krivka- ty uz uvazujes ako budes zhadzovat kila 😀 😀 😀 ved si este len na zaciatku tak sa snaz robit pravy opak a priberat co sa da 😀 😀 😀

Gubik- nevadi, ze mas jedno , hlavne aby bolo to prave a dotiahlo to do uspesneho konca 😉

Ciselko- teda mas to pester ahlavne na nervy, ale nic nemas este stratene, stale sa to da riesit, tak uz treba len cakat 😉 😉 😉

Kajka- si silna zena 😉 😉 😉

denis - ako dnes v praci ? zajtra je streda, vies co ta caka ? 😉

Romy co si dnes robkala ?

denis19
9. feb 2010

brmbolcek...vím ajsem za to vdečná, neboť od včera mám paniku!!!! jdu vás prečíst.

denis19
9. feb 2010

kajticko žravou nemoc budeš mít ješte necelých devet mesícu a já se už na sobe smeju...já vám mám holky bríško asi v zadku...ten mi roste jako blázen....
minka budu na tebe myslet a náv všechny také
demižon....super!!!!!
letím na profylaktiku...dnes máme odber pupečníkové krvi!!!!

kajticko
9. feb 2010

denis držím palce budem na Teba myslieť 😉 drž sa

brmbolcek
9. feb 2010

Denis- som ta predbehla, ja uz som docitala 😀 😀 😀 takze som co ? prvaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀 😀

kajka- zajtra drzim palce nech odidete s fajn, spravami.... a inak mas super uces, velmi sa mi paci 🙂 🙂 sadne ti 🙂

Viki- tak ako si nazivas , ? da sa ? verim, ze ano , uz mas po vsetkom, a zacinas novy krok a zivot 😉

Kajticko - tak ako sa citis okrem chorobky, ty tehulka 😉 zvykas si uz ? buduca mamina 😉

Demizon- gratulujem 🙂

Figurka- tak ako sa citis mamina ?

Minka- robis nam radost 🙂 🙂

Dievcence ja uz som si zmenila pas.. aj albumik doplnila, len este trosku mensie upravy a potom to bude , 🙂 🙂 🙂 🙂

brmbolcek
9. feb 2010

denis. drzim silno palce 🙂 , potom daj vediet co a ako , verim ze vsetko je uz ok 🙂 🙂 🙂

minka051
9. feb 2010

figurka No to je štátna doktorka. len v CAR to je hned do hodiny. Ja si musím pekne počkať a nervy budú v prd..i 😠

kajticko
9. feb 2010

brmbolček až na to prežieranie je všetko uplne ok vobec si neako neuvedomujem ,že som tehulka 🙂

a ty ako ?? mamina

figurka.m
9. feb 2010

nie,minka, do hodiny mi to spravia u mojho obvodneho dokiho, v nasej nemocnici statnej 😉

denis19
9. feb 2010

minka...to snad ne...kleplo by mne....!
tak se podržte....ta profylaktika je až v šest a já že ted v pul páte!!!! to je ale hlava deravá!!

brmbolcek
9. feb 2010

xi xi - prezieranie 😀 😀 😀 figurka, to poznam, no mne sa moja mamina smeje, ze mi manzel nestiha chodit do obchodu 😀 😀 😀 😀 , tak asi tak 😀 😀 😀 😀 😀

figurka.m
9. feb 2010

denis to je tehu-demencia, to je normalni 😉

inac ak ta to trosku ukludni, keby vysledky boli zle oni sa ozvu skor, mne sa ozvali skor asi o5-6dni, tak myslim, ze je vsetko OK

figurka.m
9. feb 2010

brmb, no ja sa zatial nejak neprezieram, az mi je to divne, nemam ani zvlastne chute,no nic 😀

a manzelik, nech len beha, aspon bude mat super kondicku, na prechadzky s kocikom 😉

brmbolcek
9. feb 2010

figurka . ten hlad este na teba pride 🙂 🙂 🙂 , ako bolo na karnevale ? uz si bola na srdiecko ultrazv. ci este len ides ?

figurka.m
9. feb 2010

karneval, uzasny, maly bol za ducha a vyutieral celu dlazku v kulturaku, nemuseli umyvat xixi

na UTZ mam ist vo stvrtok, uvidime, ty este ides do martina?

denis19
9. feb 2010

figurka...tak to jsou vyhlídky...když už ted zapomínám????
myslíš jako ty moje výsledky, že by volali, že jsou špatné??? také z toho vycházím...prece by si nejaké težké rozhodování nenechávali až na 22tt,když by to mohli rešit drív,ne????

brmbi.....a co myslíš tím prežíráním, neboť moje známá sní dva rohlíky a jedno bymbíno za den a potom už se mnou odmítá jít na koláč,prý jsem jí to mela ríct drív..... 😀

brmbolcek
9. feb 2010

tak to drzim silno palce a este v ten den ti aj myslim, ze volali ohladom testu HCG V TOM KARNEVALOVSKOM DUCHU 😀 😀 😀

Ja este pojdem o dva tyzdne na UTZ a potom uz iba ku mojej , tento tyzden piatok idem ku mojej gyn. mi ide zobrat par skumavok krv... a vypisat teh.knizku 😀

denis19
9. feb 2010

tak ať nestečeš z krve,jak se u nás ríká 😀 😀 to budeš mít první screening,co?

figurka.m
9. feb 2010

presne tak,denis, oni sa snazia aby si mala trosicku viac casu na rozhodnutie, preto telefonuju skor, ale su to len dni,ja som mala na to 3 dni 😒

brmbolcek
9. feb 2010

Denis - servus, tak to ozaj neviem na co tu krv budem ,davat ved ja sa opytam popritom odbere. a ja mam take zily ze ked do nich pichnu tak mi z nich strieka krv, su take plne 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀, v heliku som bola spokojna taka blondinka mi bravala krv, bola uzasna 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

figurka.m
9. feb 2010

brmb, tak skoro tehu knizku? 😕 ja som ju dostavala az nejako v 10-11tt, no tak super 😉

denis19
9. feb 2010

no a já až v 12tt..tak to má brmbi nejak protekčne 😀

brmbolcek
9. feb 2010

figy....- coskoro to bude aj u teba ani sa nenazdas 😉 😉 a casy sa menia , ved uz v dnesnej dobe sa ocika test a uz to vies za nasich predkou take moznosti nemaly....., pisem akoby som bola uz na dochodku 😀 😀 😀 😀

figurka.m
9. feb 2010

no len prvy trimedter je kriticky, preto zvyknu davat knizku az neskor, ale nemboj, to nieje nas pripad 😀

denis19
9. feb 2010

jak jsi to porešila s tím DNP????

figurka.m
9. feb 2010

trimester som myslela 😅

zuzana36
9. feb 2010

zdravim vas vsetky
gubik aj som po prvom ivf, tiez som mala 14 vajok a ostalo nam iba jedno, dnes je po transfere 9 den ak neratam den transferu a testik negat. zacinam byt nervozna, neviem ako to prekonam do 15.2. to idem na krv.
drzim vam tu palce, tak sa majte

denis19
9. feb 2010

zuzana.....ješte nevešhlavu...je to težké,ale co nadeláš....uvidíš na krvi, tak je duležité, hodne holek melo neg. test a nakonec krev tehuhu potvrdila 🙂

brmbolcek
9. feb 2010

Denis - mas IP 🙂 🙂 🙂

cisielko
9. feb 2010

Kajtičko...ach tak...no dobre...a meníš to v nastaveniach, je to hore pri tvojom nicku 😉

Minka..zajtra som teda zvedavá..ale prečo tak dlho čakať ved to je na nervy, sa ani nedivím, že si o nervy už prišla 😝

Denis..silno držím palce, daj nám potom vedieť ako ste doadli...ja viem, že superne 😀

Brmbolček, krásne si zmenila pas..júj aké to je krásne 😀

Zuzka..hore hlavu, pokial to nemáš z krvičky tak tu stále je nádej 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre