Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

cukotka
21. feb 2010

tak dievčatá, čo máte dnes v pláne?

cukotka
21. feb 2010

brmbolček, mne osobne sa polubujú 🙂

denis19
21. feb 2010

jo já vím,ale vydržt to...kdyby jsi už byla aspoň v 12tt tak mužeš paralen,ale ted ho radeji ješte nedávej....mne na to nejlíp zabral tten tea tree oil, pár kapek do teplé vody(cca 4 kapečky) do pul deci vody a vykloktat a to mi zabralo už hned na poprvé.....a zkus si tím vytrít i nosní dírky a uleví to i nosu, rozhodne NE stopangin!!!!

viera6
21. feb 2010

dobre ránko a krásnu zasneženú,slnečnú nedeľu prajem....

brbolček......denis každopádne davam za pravdu čo sa tika UT 😉

denis.......dakujem,a to zemetrasenie... vôbec nepomohlo mala sa hrala a pupočnou šnúrou,nožičkami ručičkami,všetko mala pred tváričkou.

brbolček....počúvny generála 😀 😀 😀 s tím tea tree oil 😵

brmbolcek
21. feb 2010

VIERKA- ved ja by som si ani nedovolila odporovat taky prikaz od najvyssieho generala 😀 😀 😀

dievcatka dakujem vam idem do lekarne , tatina ideme zaviest s maminou su pozvany na obedik ja zbehnem s mm do tesca a vratim sa este , zatim pa pa

viera6
21. feb 2010

brbolcek........tak len urob dobrí nákup v tescu 😉

viera6
21. feb 2010

preklep dobry

viera6
21. feb 2010

dievčata .....čo dobrého pripravujete na obed,keď ste sa tak vytratili 😉

denis19
21. feb 2010

holky...vy si ze mne deláte šoufky...že generál.... 🙂 ale jeho plat by stál za hrích 😀 😀 😀

brmbi...nohavice sú vľmo pekné, muj styl,ale je totvíd, to už ty neunosíš......hledej neco méne výhrevného 😀

cuki...já práve dopekla dortík, manža varí obed a odpoledne mi asi po roku dorazí bratr s nádejnou švagrovou, tak jsem se dala i do puci, vlasy....make-up a tak..... 🙂 až vypadám jako človek!!!

minka051
21. feb 2010

Ahojte
My sme na chate je tu nádherne počasie vela snehu a svieti slniečko. Detúrence sa lyžujú ani sa nám domov nechce.
Ja chystám obed teda zostatky, lebo je toho vela tak každý ma na výber.No a zajtra na UTZ a o chvíločku pre drobčeka.

denis19
21. feb 2010

ahoj minka.....tak to vše zní výborne...i to jak jsi naladená optimisticky...super...ale kdo bynebylv mýte a zavalený snehem veselý, že ano???? 😀 😀 😀

viera6
21. feb 2010

ahoj minka.....paráda,tak za chvíľku budeš mat v brušku drobčeka držím palce 😉

denis .....tak sa len pekne nahot 🙂 a čo to bude za tortička?

denis19
21. feb 2010

vierka...upekla jsem sacherovu tortu,jen manžovi je to bez plnky suché, tak jsem ji ješte vylepšila čokoládovou plnkou, nahoru poleva.....a už se chladí.....mňamka...já jak jsem ti nemohla ze začátku sladké, tak ted ho mužu skoro porád😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

viera6
21. feb 2010

denis.........ved sa nečuduj mame malé slečny 😀 😀 😀 ja som zo začiatku čokoládu nemohla ani cítit a teraz.....zjem všetko sladke čo mna nezie 😅 😅
sacherova je mnam a s plnkou 😝 😝 ,aj by som si otvorila okno ak by si mi poslala letecky, ale aj tak by nedošla 😀 😀 😀 😀

romy01
21. feb 2010

ahojte kocky.

brmbolcek ako radi denis - radsej ziadne lieky a ked tak sa porad s lekarom. Mna na zaciatku tehu sfukla dokina ze som si na herpes dala zovirax. Vraj sa mame drzat starych babskych receptov ako je med, cesnak cibula. No a v najhorsom ti poradia v lekarni nejake lahsie veci.

vierka aj ty mas v brusku krasnu princeznu. No ja neviem ze ci mi pojdeme na take sono - mozno okolo 30 tt Myslim ze by mohli tym sonom lepsie odhadnut velkost a vahu babatka. Este sa rozhodneme.

Ja robm dnes zapekanu ryzu s vajickom a k tomu hovadzie na bambuse a kuracie varene s arasidovou zalievkou - mnam take thajske jedlo

denis19
21. feb 2010

ahoj Romy....tak to varíš jakopro regiment 🙂 dobre to zní.....to sono se delá i v presne 30tt, tak u nej stojí 15€ a asi tu váhu a délku skutečne vypočítá o neco lépe, jako bežný lékar, to máš jako kuchar a šéf kuchar 🙂
jinak u nás je dnes nádherný den......tak uvidíme co s bráchou vymyslíme, ikdyž onidva nejsou žádní turisti....tak to vidím na preso a tu scherovku co jsem upekla u nás v obýváku.... 🙂
jak se má mnž a co jeho zkouška?

viera6
21. feb 2010

romy ahoj.......ty teda varíš za parádny obed.Dakujem,za malú slečnu 😉 nám UT moj gyn.nerobí takže som bola nad mieru spokojná i keď možno v 30tt bude robiť aspoň niečo take načrtol včera doktor.

denis19
21. feb 2010

vierka a co jsi varila ty??? a co ríkal nakonec prítel na to sono???? byl rád ne? 🙂

romy01
21. feb 2010

no denis nevarim toho vela ale bude to rozmanite - ta kuracinka sa podava na hlavkovom salate a zalieva takou omackou a do ryze davame okrem vajicko - ale najskor sa urobi vajcova placka co sa potom potrha na kusky a ryza sa prida uvarena do toho - tak tam este posekam mrkvu ( niekedy davam brokolicu a sunku tiez no to doma nema ) no a ochutim to sojovou omackou a sezamovym olejom - mnam - az mi tecu slinky . 😀
Ale tu tortu by som si tiez dala denis.
vierka nasa dokina robi velmi dobry utz a preto som nemusela zhanat inych lekarov - ma novy pristroj aj prohram, no nerobi 3D ani 4D. Robi len klasicke sono, no moc pekne jej vychadza obraz aj fotky aj DVDcko a vsetko je v cene 15 Eur. MM moc nechce vyhadzovat prasule na 3D alebo 4D ked vieme ze drobec je OK a ze je to chlapec, tak este neviem, este sa rozhodneme. Ja by som akurat ocenila, keby dobre odhadli vahu a velkost dietatka pred porodom, nie aby som sa trapila ak by mal byt drobec prilis velky a mal by sa seknut v panve. No ale vsak este mame cas premyslat.

Idem teda este dovarit nech neobedujem o tretej ako obvykle . 😀

majaja75
21. feb 2010

ahojte, prajem peknu nedeľu všetkým
chcela som sa spýtať po kolkých dňoch stimulky ste išli na OPU. JA som dnes 8DC a v pondelok idem na kontrolu, tipujem tak na 14 deň-žeby v piatok-sobotu.

majaja75
21. feb 2010

mali ste počas stimulky bolesť vo vaječníku? pobolieva ma len ľava strana a to je ten čo mám slabý, (skôr nepriechodný)

denis19
21. feb 2010

majaja............já byla na OPU na 16 den ale bežnejší je chodit na ten 14 den stimulace a bolest vaječníku je normální, dyť se tam produkuje tolik folikulu jako v prubehu jednoho roku za normálních okolností!!! 😀 tak nic se neboj je to normální.
🙂

denis19
21. feb 2010

Romy....to jídlo zní dobre 🙂 🙂 🙂 a máš pravdu je ti zbytečné chodit na gen. UTZ,když máš všechny testy ok.... 🙂

viera6
21. feb 2010

denis.....ja som varila zeleninovú polievku a pečene kura len take niečo jednoduche nechcelo sa mi vymýšlat aj tak by som si to jedla potom doreže nie tyžden sama.

romy.....to maš super doktorku,ja som sa opýtala toho môjho či by mi urobil UT,lebo ma tam na to pristroj a vraj nie iba ak tak na jesenskeho alebo do heliku.No včera doktor povedal,že by v 30tt UT mohol urobiť ten moj nejak sa poznajú.Tak som zvedavá čo mi zajtra povie... mam poradndu.

majaja.....ja som bola na OPU na 16 den a bolesť vaječníku je normálna.

janula18
21. feb 2010

majaja ono nie je dôležité koľký den cyklu si ale ako dlho picháš. Väčšinou sa stimulačné inj. pichajú tak 12 -14 dní potom den pauza a potom OPU.
Ja som napr 10 DC ale pichám len 6dní, tak vidím OPU tak na 1.3. Uvidíme, mna zatial vaječníky vôbec nebolia

majaja75
21. feb 2010

janula a ty máš krátkt alebo dlhý protokol? ja mám 8 DC a pichám fostimon 5 deň

cukotka
21. feb 2010

ahojte 🙂

majaja75, ja som mala opu na 13 deň

krivka5
21. feb 2010

peknu nedelu prajem
vierka krasna babulka 🙂 dakujem za info...
denis...tak dnes rano ta brmbolcek predbehla 🙂
no my sme mali navstevu a dnes mi ani neni tak zle ako vcera ...

majaja75
21. feb 2010

cukotka...na 13 DC alebo pichania?

cukotka
21. feb 2010

majaja75, teraz si ma zaskočila 🙂 1.2. som začala pichať, 11.2. som skončila, a 13.2 bol odber

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre