Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

denis19
10. mar 2010

ahoj krivka...už nechod do práce! pokud nepotrebuješ....moje rada po této zkušenosti. 😉

romy01
10. mar 2010

no lukjo tak veru sa len cit tehotne, ftuj ftuj tfuj

krivka mi hovor o uctovnictve. Ma poziadal jeden znamy ze zi mu neurobim teraz danove a ti poviem ze mam chaoss. Tak zas len cumim na monitor na zakony o dani z prijmov a tiez o uctovnictve - som blba ze sa furt necham prehovorit.

brmbolcek
10. mar 2010

A uz som tu povybavovala som co som mala 😵 😵 😵

tak aj plienky su na svete 😉 😉 😉 mam odlozene v ruzomberku 100ks, teda ale LTT uz rusia predajnu a mali co robit aby mi ich zohnali mam ich priamo zo zavodu s predajne... dali mi prvu triedu. Bola som aj v Jasenke v Ziline pozriet ale tie su dost riedke a tensie, ale ved neva hlavne ze to mimino bude mat bavlnku na ritulke 🙂 🙂 🙂 no a potom som samozrejme aj po meste pochodila a na prazdno som veru ze nepisla 😎 😎 😎 😎 kupila som 1 dupacky, 1 overalik a ma to taku krasnu ciapocku ako trpaslikovia 😀 😀 😀 😀 k tomu bol aj podbradnik aj rukavicky take krasne zelene chlpate, a dve supravicky , modre a zelene no nemohla som odolat tak som vzala oboje 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 , vecer pofotim a dam do albumu 🙂 🙂 🙂

zelam krasne popoludnie 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

minka051
10. mar 2010

Ahojte
Tak už som zas na skok tu. Vidím že sa vám tu darí 🙂 Ja som začala s prípravou tak 18.3. idem na UTZ sliznice a dúfam že tento krát už bude všetko ako má byť.

brmbolcek
10. mar 2010

jjjjjjjjjjjjeeeeeeej minka tak uz som ta nasla a uz viem co je s tebou , dakujeme ze si sa nam ozvala... Aka bola oslava ??? verim ze dobre dopadla ...

kajka39
10. mar 2010

ahojte babulky tehulky a stimulky... 😀 😀 😀 Hlasim sa po dlhsom case, mam tak trocha hekticke obdobie. Cely minuly tyzden som travila s krsnatom, ktore bolo u mna na prazdninach a chodili sme lyzovat, plavat a na vylety.
Teraz dohanam to nic-nerobenie, ale akosi sa mi medari.Zda sa mi, ze som viac utahana ako predtym...
Dnes bol blby den, kolegynka mi nie vlastnou vinou dnes vylepsila auto. Narazilo do nej ine auto, ked jej na hlavnej ceste nedalo prednost... takze 1/2dna sa riesila policia,poistovna.....atd. 😖 😖

Pozeram tehulky, ze vam krasne a rychle ubiehaju tehulkovske tyzdne. Romy,Denis,Vierka ved vy uz coskoro to mate za sebou..... 😉 Brmbolcek, Krivka,Figurka az pozeram ci to moze byt pravda, ze ste uz 11-12tt....
Pekne nafotte svoje bruska nech sa pokukame a pokochame🙂 🙂 🙂
Ostatnym po ET drzim palceky nech sa chrustici zakusnu a o par dni v statistike doplnim 🙂 // 🙂

brmbolcek- poprosim ta, ak mozes vezmi si tabulku na starost opät ty. Ja idem o 2tyzdne na dovolenku a v poslednej dobe som aj tak na konikovi velmi malinko lebo nestiham a domov chodim vecer... 😀 😀

Este raz vas vsetky zdravim, myslim na vas a ak mam cas stale nakuknem co je tu nove 😉 😉 😉

romy01
10. mar 2010

kajka a kamže sa ty chystáš dovolenkovať. Dôfam že niekam do trópov, co ? Jaj ale by som sla niekam na par dni.

brmbolcek tak pofot mech pokukame

romy01
10. mar 2010

minka toto je pre teba

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

brmbolcek
11. mar 2010

pekne ranecko 🙂 🙂 🙂 u nas ranko iba sneh a sneh 😎 😎 😎

Kajka- v pohodicke ..... tabulku budem doplnat ... 🙂 🙂 🙂 ty si dievcina nasa oddychni lebo aj s tych slovicok co pises bolo citit unavu, ktoru potrebujes zmenit na dobry relax 🙂 🙂 🙂 Neni to nic prijemne mat auto naburane , niektory vodici su veruze neohladny, no trosku pokryvenych plechov ale hlavne ze sa jej nic nestalo, tie papierovaacky su zdlhave ale vsetko sa da do poriadku 🙂 🙂 🙂

dievcatka co sa gulujete 😀 😀 😀 😀

brmbolcek
11. mar 2010

ZOZNAM CAKATELIEK ZACINA : 4.2.2010
Pre opravu alebo doplnenie udajov piste na IP.

Vysvetlivky: MESTO-CENTRUM* VLOZENE EMBRIA ** ODBER VAJICOK-OPU ** TRANSFER-VKLAD **
**ZMRAZENE EMBR.**VEK**VYSLEDOK: // tehu * = negativne**

V STIMULACI r.2010

0. MAJAJA75 ** BA - GF ** EMB. 2 * OPU 28.2. ** ET: 5.3. ** 5 mraz. ** VEK 35 ** výsledok ?
0. LUKO ***** BA - GF ** EMB. ? * OPU ? ??? ** ET: ???? ** ? mraz. ** VEK: 30 ** výsledok ?

NOVE TEHULKY po IVF r.2010

04.BRMBOLCEK ** MT- HEL**EMB.1, * OPU 11.1. ** ET: 16.1.** 0 mraz. ** VEK: 28 ** výsledok- PK 11tt//1
05. KRIVKA****** MT- HEL**EMB.2, * OPU 12.1. ** ET: 18.1.** 0 mraz. ** VEK: 38 ** výsledok- PK 11tt//1
06. MARIAMARIA * ZAHRA ** EMB.1, * OPU 16.1. ** ET: 19.1.** 1 mraz. ** VEK. ?? ** výsledok- BPK //
07. NUNU 81 *** BA - ISC **EMB.2, * OPU 17.1. ** ET: 20.1 ** 1 mraz. ** VEK: 28 ** výsledok –BPK //
08. KAJTICKO *** BA - ISC** EMB.2, * OPU 18.1. ** ET: 21.1.** 7 mraz. ** VEK: 28 **výsledok –BPK 9tt //2
09. FIGURKA *** MT - HEL**EMB.2, * OPU 18.1. ** ET: 21.1.** 0 mraz. ** VEK: 37 **výsledok –BPK10tt//1
10. GUBIK ***** MT- HEL ** EMB. 1 * OPU 03.2. ** ET: 08.2. ** 0 mraz. ** VEK:29 ** výsledok – PK //
11. SANRIS *** MT -HEL ** EMB. 1 * OPU 08.2. ** ET: 13.2. ** 4 mraz. ** VEK 35 ** výsledok – PK 7//
12. LEONI **** BA –ISC ** EMB. 2 * OPU 06.2. ** ET: 9.2. ** 0 mraz. ** VEK: 28 **výsledok – BPK 5tt/1

NASE POKROCILE TEHULKY po IVF r.2009

1T, ROMY *** MT- HEL** EMB.1, * OPU 30.9. ** ET: 3.10. ** 0 mraz. ** VEK: 33 ** výsledok –BPK 25tt //1
2T, DENIS *** MT- HEL** EMB.2, * OPU 30.9.** ET: 5.10. ** 2 mraz. ** VEK: 38 ** výsledok - PK25tt //1
3T, VIERKA ** MT- HEL** EMB.2, * OPU 2.10. ** ET: 8.10. ** 3 mraz. ** VEK: 32 ** výsledok - PK25tt //1

PO IVF r.2010 - NEGATIVNE

01.DANKA ****** MT- HEL**EMB.2, * OPU 11.1. ** ET: 16.1.** 1 mraz. ** VEK: 38 ** výsledok- PK =neg.
02. WODANKA ** MT- HEL**EMB.1, * OPU 13.1. ** ET: 19.1. ** 0 mraz. ** VEK: 28 ** výsledok- PK =neg.
03. KAJKA ***** MT- HEL**EMB.2, * OPU 22.1. ** ET: 28.1. ** 0 mraz. ** VEK: 39 ** výsledok- PK =neg.
04. MINKA051 ** BR - REP**EMB.2, * OPU 23.1. ** ET: 28.1. ** 1 mraz. ** VEK: 43 ** výsledok- PK =neg.
05. MIRM ****** BA - ISC ** EMB.2,* OPU 18.1. ** ET: 26.1. ** 4 mraz. ** VEK: 26 ** výsledok- PK =neg.
06. CISIELKO *** MT- HEL** EMB.1,* OPU ???? * KET: 04.2. ** 1 mraz. **VEK: 29 ** výsledok- PK= neg.
07. DEMIZON*** BA - GF ** EMB. 2 * OPU 04.2 ** ET: 09.2.** 9 mraz.** VEK:29 ** výsledok- PK =neg.
08. GUGINENKA * BA -ISC ** EMB. 2 * OPU 13.2.** ET: 16.2 ** 0 mraz. ** VEK: ?? ** výsledok-BPK =neg.

denis19
11. mar 2010

Dobré ránko plné snehvých vloček!!!!!

brmbolcek
11. mar 2010

denis dnes o 14.00 na poradnu 😉 , a zajtra uz doma az do porodu ci ?

denis19
11. mar 2010

no od zítra asi ne,ale od dalšího pondelí už asi ano, príští týfden jsem ješte slíbila zaučit do GIS programu kolegyne a to jim na to dávám týden a potom doma! 🙂

brmbolcek
11. mar 2010

Denis- ty si to predlzujes cim dalej tym viacej az na koniec porodis Karolinku v praci 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 uz si oddychni inak budes mat karolinku takeho maleho pracanta 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

brmbolcek
11. mar 2010

vierka - ako si vcera dopadla na social........ ??????????? informuj nas 😉 😉 😉 😉 😉 😉

denis19
11. mar 2010

brmbolcek...neboj..porodím v nemocnici 😀
Jen si chci nechat čistý stul v práci, možná se sem po trech letech i vrátím 😀 😀

brmbolcek
11. mar 2010

denis- tak to by si mala fajn keby si sa mohla vratit ale zvazuj aj to ze do troch rockou mozes byt este druhou maminou a KAROLINKA BUDE MAT SURODENCA 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

krivka5
11. mar 2010

dobre ranko dievcatka!
no baby prisiel mi akysi papier zo socialky a vymerali mi 10€ nemocenske davky na den. to je akoze na prac.dni?tak to je sila,prvy krat za 20 rokov marodim tak som ani netusila ze je to take slabe. a aj matersku som kukala,ze to je len 158€. to sa ani necudujem ze teraz mlady tolko otalaju s detickami. no ak sa budem citit v pohode asi este na par mesiacikov do prace pojdem,aj ked sa mi vobec nechce 😝 keby mi aspon tie nevolnosti presli...
denis...ved ty si ako ja,tiez chcem po sebe nechat cisty stol pokym pojdem na matersku 🙂 🙂 🙂
brmbolcek...ako citam ty uz vybavicku kupujes v plnom prude 🙂 ja este nic nemam ☹ muz sa boji nieco dopredu kupovat, ale cez vik.uz ideme aj my na to.hlavne ja si musim kupit nieco tehotenske ,lebo mam uz 9kg navrch a uz aj spodne pradlo mi je male 😒

brmbolcek
11. mar 2010

kRIVKA- TAK U TEBA MIMINO SA MA DOBRE UZ MAS 9 KG NAVYSE VIDNO ZE MU DAS VSETKO CO POTREBUJE... JA BY SOM TAKTIEZ POTREBOVALA tehotenske gate , povodne uz neobleciem 😵 😵 😵 😵 😵

denis19
11. mar 2010

krivka....denní dávku ze sociálky si počítej na kalendární den, ne jen pracovní dny, PN se pocítá na kalendrární dny!!!!!

denis19
11. mar 2010

krivka.....to je malé i mne , jako spodní prádlo a o víkendu jdeme na wellnes,ale nevím jestli tam berou i velryby 😀 😀 😀

brmbolček a ty ako????

krivka5
11. mar 2010

brmbolcek...ved ved keby babatko rastlo,ale mam taky dojem ze to je tuk 😀 dufam ze na sone mi toho chrusta medzi tukom najdu. no co, budem mat co zhadzovat po porode 🙂

denis19
11. mar 2010

krivka..presne tak...po porode to hodíme dolu a budeme jako manekýnky 😀 😀 😀 😀

krivka5
11. mar 2010

denis...ved nas ti nasi drobcekovia potom dobre poprehanaju 🙂 volako mi to pomaly uteka, ja uz chcem ist rodit,alebo aspon vediet ci to bude chlapcek,alebo dievcatko...

mirka7582
11. mar 2010

ahojte aj ja cakam na potvrdenie poistovne 🙂

mirka7582
11. mar 2010

uz sa neviem dockat kedy budem mat babetko

krivka5
11. mar 2010

mirka...tiez si na PN? mne to prislo vcera, to som ani netusila ze je to len 55%. no ale radsej budem este doma ako riskovat aby sa mi nieco stalo.najdolezitejsie je zdrave babatko.

brmbolcek
11. mar 2010

Denis - co myslis na mna ? trosku som asi nepochopila ... 😖 😖 😖 😖

krivka5
11. mar 2010

mirka...a v kolkom si tyzdni? nemas nic v profile 🙂

mirka7582
11. mar 2010

krivka nie niesom iba cakam na potvrdenie poistovne idem na Ivf 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre