Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

brmbolcek
23. apr 2010

dievcatka, nebojte nie som anorexik..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tyh 52-53 sa mi to pohybovalo, ja som take male chutne a take ze mnam 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 si fandim co ? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 teraz mam tych 55-56kg, a verim, ze to bude stupat horeeeeeeeeeeee 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 , ved ja vas dobehnem nebojkajte 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

a za tych 9 euro sa t ozaj neoplati sit ! 🙂

denis19
23. apr 2010

Vierka...9€ a to mají kde?????

brmbolcek..beru Te za slovo a verím, že to bude stoupat!!!!! Musí!!!!! 😀 😀 😀 😀 takže si už neco dala do plusu na váze...to je dobre,ať bublinka prosperuje 🙂

viera6
23. apr 2010

Tak ja sa lúčim 🙂
brmbolcek....poriadne to odkontroluj 😅
denis...........aj ty dnes nakup niečo pekne nap.polobodky 😀
Prajem pekný den 😉 😉 😉

brmbolcek
23. apr 2010

tak tak , Deni, uz to ide iba do plusu ..... 🙂 🙂 🙂

inak ja som tuniku kupila sa 22,60€ a to bola v akcii, i ja som prekvapena z takej ceny, ze 9€, vauuuuuuuuuuuuuu 😉 😉 😉

denis19
23. apr 2010

Vierka...ahoj a zubare se neboj už jsi velká a kdyžtak Sárinka ho/ji kopne!!!! 🙂

brmbolcek
23. apr 2010

Virocka- ahojcek a drzkaj sa , potom sa nam ozvi pa pa

denis19
23. apr 2010

😀 brmbi...já když najdu nejakou tuniku, také není pod 20€...asi chodíme do špatných obchodu 😀 😀

brmbolcek
23. apr 2010

Denis.. ako v praci ? nevolali ti, ze im chybas ? ako to tam ide bez teba ???

denis19
23. apr 2010

Jo šéf už volal a nechápal, že už nenastoupím,ale nebojím se ničeho , oni to zvládnou , jsou to šikulové ti zelení panáčkové 😀 😀 😀

brmbolcek
23. apr 2010

ale ved vies ako sa to hovori kazdy sme naharditelny 🙂 🙂 🙂 a ako mamca uz sa dostala do toho svihu ako my do PC ? ako si ju zaucila a co si dnes mala na ranajky ?

denis19
23. apr 2010

mamča to zvláda celkem obstojen.....nekdy se precvakne nekam jinam ,ale v zásade je dobrá...mela jsem vánočku s medem a karolínce je zjevne málo..... 😀 😀 😀
asi bych mela začít žehlit,ale nejak se mi do toho moc nechce.......jsem nevyspalá z nácviku spartakiády a ješte mám i hlad,asi si bud muset ješte neco dát.... ☹

brmbolcek
23. apr 2010

Denis- len dopraj Karolinke ked pyta idem i ja si nieco dat asi to bude roztek s natierkovym masielkom 😉 😉 😉

a ako je to u teba ide mm ku porodu ? ako to mate poriesene ? 🙂 🙂 🙂

denis19
23. apr 2010

ne, muj mnž k porodu nejde, máme na 80% sekci, takže tam ani nemuže a i kdyby nebyla sekce,tak se mu do toho moc nechce...ale zatím nejak obzvlášť nerešíme,ale spíše ne.

brmbolcek
23. apr 2010

aha , tak to je jasne, ze ku sekci nemoze ist ..... ale bude o pre teba si lepsie sekcia ako prir.porod. Vela zien akosi ide na to nie z dovodu, ze musia ale preto ze budu menej trpiet ako pri prir.porode.....

denis19
23. apr 2010

no jen na slovensku si nemužeš vybrat jestli budeš rodit sekcí či prirozene, vždy to záleží od porodníka a zdrav. stavu rodičky, tak uvidíme, budu chytrejší príští pátek 🙂

brmbolcek
23. apr 2010

v piatok ides na poradnu ??? uz teraz budes chodit castejsie na kontroly, ciel sa uz blizi 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

denis19
23. apr 2010

ano, ted po nemocnici už budu chodit na rizikovou poradnu , jendou týdne cca......
končím pro tuto chvillku...jdu k dr a na nákupky, zatím hezký pátek preji!

brmbolcek
23. apr 2010

... i ja salucim, idem robit stavebny dozor 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 , zatial pekny dnik pa pa

zuzanabb
23. apr 2010

Baby, chcela by som sa opytat, ak si este pamatate 😉 ci ste si po OPU utrogestan vlozili hned v ten vecer alebo az rano? Lebo na papieriku od embryologicky je ze vecer po odbere sa vklada a od doktora mam, ze na 1. den po odbere. To som si vsimla az teraz, ze sa im to nezhoduje. Dnes mi robili OPU, tak neviem co, aby som daco nezanedbala.

cukotka
23. apr 2010

zuzanabb, ja som si dávala už na obed po OPU, ráno OPU, na obed utrogestan, a aj večer potom. A takisto aj pred transferom ráno som si dávala utrogestan.

denis19
23. apr 2010

Ahoj Cukotka......ako máme a ako Nemko????? 🙂

zuzanabb
23. apr 2010

cukotka a do ktoreho centra si prosim ta chodila? zeby to vsade mali inak?
V papieroch od emryologicky sa pise: "vecer po odbere vajicok, zacnete uzivat Utrogestan - zaviest 2 tbl. vaginalne na noc a 2 tabl rano (dalej kazdy den).
A dnes v lekarskej sprave: Utrogestan 2x2 tbl. (vhodnejsia je vaginalna aplikacia). Zaciatok uzivania tabliet je 1. den po odbere vajicok.
Tak som z toho jelen

cukotka
24. apr 2010

Peknú sobotu dievčatá 🙂

Denis, my sa máme celkom fajn, ale stále by som len spala. A čo ty a Karolínka? Ako sa darí Vám?

Zuzanabb, ja som chodila do ISCARE v BA. a
A Utrogestan som si vkladala trikrát denne po dve tabletky.

zuzanabb
24. apr 2010

sranda, to asi fakt zalezi od centra alebo konkretne od pacientky.

cukotka
25. apr 2010

peknú nedeľu 🙂

chodí sem ešte niekto? 🙂

romy01
25. apr 2010

ahojte

no ako si uzivate slniecko ?
brmbolcek dakujem ze na mna myslis - je mi uz dobre - uzlina na krku je fuc, horucka sa pomaly vytratila a dnes som uz travila cely den s nasimi a na prechadze. Zajtra rano ale zas idem ku diabetologicke - som zvedava co povie na vysledky, lebo na tie prve vravela ze vysli blbo, ze mi zrejme v labaku zamenili vzorky- lebo prvy aj druhy odber bol OK a treti odber, ked cukor ma klesat zrazu vybehol hore. Nosranda je ze sa to zopakovalo aj v piatok - cize odber nalačno a po hodine po vypiti glukozy je v norme a zrazu po dvoch hodinach mi cukor vybehol hore. Doktorka bude saliet z toho - tvrdi ze to este nevidela a nie je to mozne. 😀

denis19
26. apr 2010

Dohbré po víkendové ránko preji!!!!!!

Co máte nového??? Vidím, že Romy se nudit nebude a hendle ráno hurá na glukozu 🙂

Cukotka...určo sem nekdo chodí,ale mám pocit, že jarní sluníčkoo delá své........tak ríkáš, že Nemo je hodnoučký, tak to ráda slyším a jak se máš Ty?????

Vierka, Brmbolček...halo....co víkend????

denis19
26. apr 2010

Dohbré po víkendové ránko preji!!!!!!

Co máte nového??? Vidím, že Romy se nudit nebude a hendle ráno hurá na glukozu 🙂

Cukotka...určo sem nekdo chodí,ale mám pocit, že jarní sluníčkoo delá své........tak ríkáš, že Nemo je hodnoučký, tak to ráda slyším a jak se máš Ty?????

Vierka, Brmbolček...halo....co víkend????

apple7
26. apr 2010

ahoj Denis 🙂 Ako sa mas? Co si robila cez vikend?
Ja som sa bola trosku poprechadzat, bolo nadherne.... 🙂

cukotka
26. apr 2010

Ahojte 🙂

Romy tak držím palce u diabetologičky. Ten Tvoj drobec Ti asi robí takú menšiu šarapatu v tele.

Denis, tak ja sa mám teda celkom fajn, len sa mi vyhodila horúčka na pere. a netuším čo si na to môžem dať, resp. čo nemôžem. Zajtra idem s Nemom na ten NT ultrazvuk. Boli sme už aj pred týždňom, ale nič z toho. Nemo bol vraj ešte malinký.

diva1902
26. apr 2010

Ahojte 🙂

Trošku sa Vám sem zavŕtam, ale chcem sa spýtať, či okrem poradne u svojho gynekológa ste boli na bežnom utz aj v heliku, ide mi o fotočku drobca, môj dr. mi fotku nespravil a keďže som asi zhýčkaná z heliku, lebo tam čo utz to fotka, tak mi to už chýba a neviem, či to nejak neškodí, ak si dám sama od seba spraviť utz aj mimo poradne.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre