Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

annamary27
17. jún 2010

@tuzimpobabatku ,ked ideš do GF,aj ja ti môžem odporučiť dr.Stenovú,velmi príjemná , všetko vysvetlí a človek od nej odchádza taký spokojný,že je v dobrých rukách. 🙂

tuzimpobabatku
17. jún 2010

@jejo bodaj by si mala pravdu! 😀 ...ale samozrejme, treba veriť, určite sa nám to podarí 😉

tuzimpobabatku
17. jún 2010

@annamary27 viem, poznám ju, ja chodím k Harbulákovi. Ja idem na 2. IVF ko, takže v podstate som sa tam stretla so všetkými lekármi. Harbi na mňa nesmierne dobre zapôsobil, je moc milý, aj mi robil oba zákroky, tak nevidím dôvod prejsť k inému 🙂

tuzimpobabatku
17. jún 2010

@annamary27 ale samozrejme vďaka za radu, Stenová je mooc sympatická lekárka

annamary27
17. jún 2010

@tuzimpobabatku tak ty chodíš k Belmondovi? 😀 😀 😀 😀 ako sme ho my s manželom pomenovali.
Aj mne robil on počas IVF -OPU a aj ET.

tuzimpobabatku
17. jún 2010

dievčatá, idem off, musím niečo doma porobiť....apropo, ešte mám od rána rozhádzanú posteľ 😖 😖 .....takže letííííím....papušky

tuzimpobabatku
17. jún 2010

@annamary27 jeheheh....to bolo dobrééé🙂)...áno, Belmondo je super 😉

majaja75
17. jún 2010

@jejo ahoj, neodporučovala by som ti pichať inj počas dovolenky, lebo musíš chodiť približne každý 3 deň na krv a sono.

jejo
17. jún 2010

@majaja75 aha, tak to som nevedela, dik za info, asi to cele odlozime po navrate 🙂

brmbolcek
18. jún 2010

pekne zdravim, 🙂 🙂 🙂

krivka - uz si tu dlho nebola co je s tebou ???????

romy, - dakujeme za info ohladom vierky, uz som si myslelam ze uz to na nu prislo ked tu tak dlho nebola 😉 😉 😉 som rada ze vam pasy dopadli dobre 🙂 🙂 🙂 a do dvoch tyzdnov uz budete mat aj porodene 😉 😉 😉

prajem pekny a trosku chladnejsi dnik a zelam vsetko dobre 😎 😎 😎

romy01
18. jún 2010

dobre ranko kocky -

brmbolcek nestras, my nechceme prenasat - ja teda osobne sa budem snazit aby som to zmakla do tyzdna 😀

ahoj tuzimpobabatku - pekne spravicky od teba - mooooc ti drzim palce. Tentokrat to musi vyjst - jasne ?? 🙂

brmbolcek
18. jún 2010

@romy01- ahoj moja , citis uz nejake bolesti okrem toho ze sa uz coskoro budes viac a viac otvarat ?

romy01
18. jún 2010

brmbolcek - nie necitim nic vynimocne- len ma casto tlaci maly na lonove kosti tak je to niekedy az neprijemne ale to len ked si tak polosadnem - resp pololahnem na gauci ale ked sedim vzpriamene tak nic. Niekedy ma tlaci aj ked chodim ale ziadne ine " bolesti " necitim

brmbolcek
18. jún 2010

@romy01- a bok ta neboli, krize ? to uz by mali byt prve priznaky , moju svagrinu to tak chytilo v noci bolesti a na druhy den poobede porodila .....

romy01
18. jún 2010

neboli nic, inak tie bolesti v krizoch to uz su kontrakcie, ale mna zatial len obcas bolia tie kosti dole akoby sa panva roztahovala ale to nie su kontrakcie

idem si trochu poupratovat a potom pobezim do socialky lebo mi neprisla materska a baby z mt ju uz maju od 16 teho - sa mi vidi ze to tam zas pos . . . .li

brmbolcek
18. jún 2010

ok, davaj si pozor pekny dnik pa 🙂 🙂 🙂

matakrok
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
annamary27
18. jún 2010

@matakrok ježišiši moja,hltala som každé tvoje slovo,kým som sa dostala na záver.Jaj ,teším sa s tebou,aby to dobre dopadlo a aby tam ten váčok znamenal embryjko.Takže dnes žiadna vychádzka s kamarátkou ale pekne ležkať,šetriť sa ,písať si na koníkovi a ,jaj som velmi rada.To je fakt o ničom,že ti v centre po iba jednej krvičke povedali,že negatívne a končíme,vidíš,že ja už pojdem tretí krát.

romy01
18. jún 2010

matakrok - tak toto je priam sokujuce- aj dobre spravy aj zle spravy. No to by som necakala ze by to v care odflakli ?
Pocuj dievca, ty len pekne doma lez pekne sa zabal do deky, nohy hore na vankus a liec sa. Musis urobit vsetko preto aby sa tvoje bambuliatko udrzalo - a ten zapal nebude sranda, takze pekne lez, a tesime sa na dobre spravy v pondelok. Ak budes tehotna tak ti pojdem pomoct urobit bordel do centra

romy01
18. jún 2010

Inak som bola na socialke, tak sa teta vyhovorila, ze maju vela roboty, ze materska mi pride az buduci tyzden - sila ze ? PNka mi dosla uz 14 teho

annamary27
18. jún 2010

@matakrok Predstav si,že bohvie kolké po takomto sklamaní vysadili lieky,napr.mali pred sebou víkend tak u lekára neboli.Prišli im krámy a možno to čo tam mohlo byť sa im vyplavilo,ale ony sa to už nikdy nedozvedia.Jaj,strašne som rada za teba a držím pästičky.

annamary27
18. jún 2010

@romy01 škoda slov,ty ked máš platiť a nezaplatíš,tak ti letí na druhý den upomienka ,ale ked oni pošlú neskoro,tak to je o.k.

romy01
18. jún 2010

to je fakt, ja teda nepatrim k tym co cakaju na prasule ale tento mesiac sme mali specialne vydavky a nepodarilo sa mi vcas znizit platenie niektorych poistiek a pod no proste som na tom tak ze keby prachy neprisli tak neviem kde zoberiem na epiduralku - doslova a oni si to proste poslu o tyzden neskor.

matakrok
18. jún 2010

Marika, nie nie...kamosky pridu ku mne 🙂 musim sa socializovat,nie?
ti drzim palce, ak si mal a nejaku hodnotu hcg, tak nech len pekne rastie...drzim palce! 🙂
to vyplavenie, no je to mozne...je to moc smutne. ☹
presne Mari, meskas s platbami, take penale ti nahodia, ako nejakej kriminalnicke, ale stat moze vsetko. sak co, nech si pacienti a matky pockaju, sak si nejako poradia....kua 😠

Romy, no vidis...j a sa CARu stale snazim verit, verim v ich dobry umysel...stale si ich rekacie zracionalizujem. ale komunikacia stale slaba a mozno som mala stastie, ze bol stvrtok a este som sa vedela v pracovny den ukazat aj svojmu gyndosovi...pomaly mam pocit, ze vsetko treb a po druhych kontrolovat a preverovat, aj ked za to rped tym zaplatis 😒
hehe, iste polezim 🙂 budeme dvaja s manzelom lezat,ale separatne... dostal herpes 😖, tiez nie bohvieco
Romy, ak to vyjde,lestime bejzbolky 😅 ....
ten zapal nevravim,z e ma oni zainfikovali, mozno je to len reakcia endometria na cudzie teleso, co su vlastne embrijka...este stale su tam.
statna sprava, Romy, o nicom, co s atyka prachov, mne napr.s vyplatou meskali v praci pred rokmi a peniaze na pc,ktore mi sefovia poslali, tocili az 1 rok na ucte, kym zakupili....vidim,ze uz si v procese priprav 🙂 3mem psty!!! 😉

matakrok
18. jún 2010

hele ludkovia, nemam v umysle tunak osocovat nejakych doktorov, su vselijaki , aj dobri,aj zli (viem o com hovorim) , len som tu prispela svojimi ponosami, aby som upozornil a ostatne, co sa im moze stat a ze to moze aj horsie dopadnut. preto, aby si aj ostatne zeny davali ozaj pozor, radsej si vsetko 3x preverili...ak maju moznost.

annamary27
18. jún 2010

@matakrok a nevedeli ti tvoj gyn povedať dnešnu hladinu hcg?

matakrok
18. jún 2010

@annamary27 - no, som zazmatkovala ☹ som povedala,ze este ked pridem v pondelok, tak nech vyslovia konecny verdikt. . bolo to piatok na obed, takze uz to neposielali na statim...uvidim v pondelok na obed.
prave som si robila tehultest. je bohuzial negativny ☹ vyckam na krv...

annamary27
18. jún 2010

@matakrok ty si dnes 14ty den po Et? Ja som mala tiež negat.test doma na 13ty den.

matakrok
18. jún 2010

@annamary27 presne

deni809
18. jún 2010

@matakrok možem sa spýtat že do ktorého centra CARu chodíš 🙂 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre