Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

denis19
29. jún 2010

majaja...tak to si už dávej na sebe pozor, dyt sama nejlépe víš o čem to potom celé je...budu držet palec!!! 🙂

viera6
30. jún 2010

Dobre ránko 😎

Hlasim sa ešte stále 2v1 😉

brmbolcek
30. jún 2010

pekne zdravim 🙂 🙂 🙂

brmbolcek
30. jún 2010

Vierka ty si nase take KINDERKO 2v1, vsetko najlepsie k dnesnym narodeninkam 😵 😵 😵 , torta upecena ?

brmbolcek
30. jún 2010

zelam pekny slnecny dnik , moc sa nespecne a ja vecer nakuknem co mate noveho 🙂 🙂 🙂

pozdravujeme nasu Karolinku od denis a coskoro sa ukaze aj Timotej od Romy, a mozno nas prekvapi aj Vierocka 😀

denis19
30. jún 2010

Vierka...no toto...stále???? 🙂 🙂
nám práve volali , že karolínka je stále chudokrevní a budeme muset asi zítra do nemocnice, asi dalšítransfuze ☹

brmbolcek
30. jún 2010

@denis19- to akoze malej by uz davali do tej malucickej zilky infuziu ??? nemozu to inak naordinovat ako do zily ???

a neboj Vierka uz do nedele bude mat Sarinku na svete tak si ja trufam hadat 🙂 🙂 🙂

denis19
30. jún 2010

brmbolček..no jinakto nejde ☹ už ji to jednou delali a držela se statečne holka moje. 😲

brmbolcek
30. jún 2010

denis- a to normalne ze do rucky , ci tam kde je zilka najlepsia ..... ved ona je malucka a hybe sa musia davat pozor aby si ju nejako nevytiahla .... chuda moje uz teraz dostava zaberak ale maminka jej to odplati , pravda 😉 😉 😉
To tam budete musiet lezat ci budete dochadzat ?

denis19
30. jún 2010

no minule ji napichovali žilu v hlavičce na transfuzi,ale krev ji brali zky, to nevím jak to bude..já myslím,že to dostane jednorázove,ale možná ne, uvidíme zítra

brmbolcek
30. jún 2010

ups, tak hlavne nech je to bezbolestne a Karolinka nech je silna 😉 😉 😉 z tej hlavicky to robievaju , len ten pohlad maminy na dcerku je viac bolestivejsi ako to vyzera 😉 😉 😉 ale hlavne ze ju tu uz mame a toto popritom sa zvladne 😉 😉

a co teraz robka Karolinka ? spinka ? mas ju na balkone ci je domka v postielke ? a mliecko uz davas silnejsie ?

denis19
30. jún 2010

K spinká doma na gaučíku, dopoledne jsem se byly kočíkovat a ted je už strašné teplo, tak je doma v chládečku a co ty deláš?

brmbolcek
30. jún 2010

tak to mas fajn, ze ste uz boli vonku dooobeda , ono sa teraz ani neda v teplach kocikovat , dobre robite ze ste doma tam jej je teraz dobre 😉 😉 😉 Ja som navarila , teda uz konecne dovarila a snazim sa si oddychnut....

V sobotu sa chystame do polska na mensie nakupy....

denis19
30. jún 2010

co chcete kupovat?

brmbolcek
30. jún 2010

viesco nejake detske veci , ale urcite puncosky nakupim na jesen-zima.... a ostatne co uvidim.... Tu v Za som pochodila co som mala ale nie vsetko som kupila , tak preto to polsko ....

krivka5
30. jún 2010

ahojte 🙂
@denis19 ...aj moj romanko bol chudokrvny a davali mu transfuzku do hlavky. potom bral dlho feronat, ale do dvoch rokov to bolo o.k. to asi nedonosene deticky byvaju. ja som mu od roka a pol davala kozie mliecko od babky a to mu asi tiez pomohlo. Karolinka je kocka a urcite bude coskoro v pohodicke aj krvicka 🙂

krivka5
30. jún 2010

@brmbolcek tak idete do polska. aj my chceme ist teraz v juli.tam zacneme s nakupom vybavicky pre drobca 🙂

krivka5
30. jún 2010

@viera6 vsetko najnajnajlepsie k narodkam 🙂

brmbolcek
30. jún 2010

@krivka5- ahoj moja 🙂 🙂 🙂 ako mas ? a co vysledky uz si sa dopatrala ?
To polsko preto lebo uz vo vyssom tehuhu sa bojim chodit tak po trhoch, ved to poznas teplo a horucava to neni bohvico, inak spravna volba v tom polsku clovek zozenie cokolvek a hlavne ze to tam ma vsetko po jednej ruke 😉 😉 😉
Okna si uz umyla vsetky ? a setrila si sa ?

denis19
30. jún 2010

krivka...jo, i mi to ríkali v nemocnici, že nedonoseňátka na to trpí, tak verím, že to vyreší transfuze v jeden den a šup domu.....
holky tak nákupky se vám zachtelo, no ráda vám to verím, já i ted stále malé neco dokupuji 😀

brmbolcek
30. jún 2010

denis moja zlata ty uz iba dokupujes , nas caka kompletka nakupovanicko 😀 😀 😀 ved to poznas 😀 😀 😀 a clovek bude stale dokupovat a nakupovat 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

..a ja musim zmenit kocar za iny ten co som mala bol paradny aj je ale nema funkciu hojdania sa ! Tak nastala taka zmena u mna , budem zhanat novy kocik , mne sa paci celkom typ kocarika KORTINA , ale este musim popozerat a rozhodnut sa pre ten spravny 😉

denis19
30. jún 2010

brmbi..no s kočárkem jsem mela dilemu do pposlední chvíle,ale s tím našim jsem spokojená, pošli mi link na tu kortinu, pokud máš?

brmbolcek
30. jún 2010

denis- tu je stranka http://www.eshopbaby.cz/katalog/cortina-x3-tris...

...ale neni to este ono, mne ide hlavne o to aby malo hlboku vanicku 😉 😉 😉 tu na tej kortine mi akosi nesedi ta rukovat , no tu dilemu mam uz aj ja 😀 😀 😀 tak viem co si presla a pochodila aby si sa rozhodla pre ten spravny 😉 😉 😉

krivka5
30. jún 2010

@brmbolcek na vysledky uz pockam do buduceho stvrtku 🙂 okna este dve ma cakaju. nejak sa mi nic nechce a aj to puchnutie je stale horsie. hlavne teraz ked je teplo. mavas aj ty vecer taku noznu neurozu? to je hruza, niekedy by som si tie nohy najradsej odrezala 😒
@denis19 ...my sme este nekupili vobec nic. 😒 ale uz pojdeme na to, lebo ako brmbolcek napisala, neskor to bude aj pre tie teploty ,pre nas tehulky horsie 🙂

krivka5
30. jún 2010

a ja som dnes dostala vysvedcenie 🙂 dve stvorky, dve trojky,osem dvojok a dve jednicky 🙂 a moj synko mal dnes prijmacky na vysku, tak uvidime vecer ci ho prijali a bude oslava 🙂

denis19
30. jún 2010

krivka...blahopreji k vysvedčení...a kam chodíš do školy????? a syn ako????
a už neco nakupuj, strašne to uteče, co ti budu ríkat!

denis19
30. jún 2010

brmbolcek..tak už vím co je to za kočárek, tenu mne nepripadal do úvahy, ale každý áme jiné požadavky....jinak má pekné barevné kombinace!

krivka5
30. jún 2010

@brmbolcek ...ten kocik vyzera vyborne 🙂

brmbolcek
30. jún 2010

@krivka5- odkedy uzivam magnezko uz necitim, tie krce v noci ani vecer a zelezo mi taktiez napisala, male mimino ma kope jedna radost 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 , nohy zatial nemam opuchnute tie sa celkom drzia 😉 😉 😉 a ty vela nesol , davaj do seba vela tekutin a vyhybaj sa slniecku radsej doma posed a vecr sa prejdi 😉 😉 😉
Krivka- gratulujem ku vysvecku 😉 😉 😉hhlavne je to ze si presla 😀 😀 😀 gratulujem 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

krivka5
30. jún 2010

@denis19 dakujem 🙂 ja chodim na nadstavbu dvojrocnu Spolocne stravovanie. syn sa prihlasil na manazment a elektronicky obchod ,ale zatial na nete vysledky z prijmaciek niesu, tak cakame 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre