Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

brmbolcek
9. aug 2010

wauuuuuu, tak to mas potom ukazkove dieta 😉 😉 😉 a nezapeka ju z nutrilonu ????

denis19
9. aug 2010

brmbolcek ne, je už zvyklá akaždémumimču sedí neco jiného 🙂 préve jsem i malé rekla,že jesuper miminko 🙂

denis19
9. aug 2010

a vy nechcete veddet pohkaví 😲

brmbolcek
9. aug 2010

- super si urobila, 🙂 🙂 🙂 spravna mamina je z teba 😉 😉 😉

a co v praci uz ste sa boli ukazat aky ste velky ???

brmbolcek
9. aug 2010

mi ho uz vieme 😉 😉 😉 uz som ti aj pisala IP 😵 😵 😵

denis19
9. aug 2010

jo už si vzpomínám....... 🙂

brmbolcek
9. aug 2010

..... 🙂 🙂 🙂 mudra hlavicka 😀 😀 😀

a co robka Karolinka ??? uz ste pokrstili malu ? ci to nemate v plane ..... a ta chudokrvnost ako vyzera , uz je to lepsie ???

denis19
9. aug 2010

relaxuje u kkolotoče
chudokrevnost je na ústupu a chystáme se ven!!! 🙂

brmbolcek
10. aug 2010

prajem krasne ranecko dievcatka 🙂 🙂 🙂

@denis19- super, ze chudokrvnost stupuje Karolinka je silne dievcatko , posielame jej silne objatie 😵 😵 😵

denis19
10. aug 2010

@brmbolcek dikas . jak se máš 🙂
my se chystáme do mesta 🙂 jupííííí

brmbolcek
10. aug 2010

@denis19- super, ze do mesta aspon tosku vypadnes a zmena prostredia je super, 😉 😉 😉

ja idem trosku poprat mam co robit a idem prichystat trosku obyvacku bo nam maju doniest sedacku tak sa idem pohrat hlavne s tym pradlom ale man to bavi 🙂 🙂 🙂

tak dobre nakupte dnes bude fajn pocasicko , zajtra idem na poradnu tak dam vediet co a ako 🙂 🙂 🙂

pekne si uzite dnesny dnik 🙂 🙂 🙂

jejo
11. aug 2010

Ahojte kocky, chcem sa spytat, ci nemate niektora skusenost - po uzivani antibiotik, moze a ak tak kolko meskat menzes? Moze uzivanie antibiotik ovplyvnik kvalitu babatka ak by sa v tom case pocalo?
Dakujem za odpovede.

krivka5
11. aug 2010

ahojte
@brmbolcek ako pokracujes v zariadovani domceka? moc sa nepretazuj aby si si neublizila.
@denis19 super ze sa Karolinke dari 🙂 aj moj syn bol chudokrvny a bral feronat, ale to vraj predcasne narodene deticky byvaju. teraz ma 1,9m a je zdravy ako ryba 🙂 do roka Karolinka vsetko dozenie 🙂
@jejo mne po uzivani antibiotik nikdy menzes nemeskal. skor si myslim ze si tehu ak ti meska 😉

jejo
11. aug 2010

@krivka5 fihaa, tak to som zvedava, zatial je to ale predcasne, meska mi len 2 dni a samozrejme zatial ziadne priznaky.
ako sa mas? kedy mate termin?

krivka5
11. aug 2010

@jejo uz sa ledva gulam 🙂 termin mame az 3.10. ,ale nevadilo by mi aj keby to bolo trosku skor 🙂 pribrala som krasnych 28kg ,tak budem mat co zhadzovat. budem ti drzat palce nech je to tehu 🙂 potom daj isto vediet 🙂 ja som na zaciatku tiez ziadne priznaky nemala, kazdu babu pichalo v brusku a tvrdli im prsia a mne nic a predsa som bola tehu 🙂

jejo
11. aug 2010

esteze nie su take horucavy, ako minule leto, takto to mozno aj lepsie znasas, ale neboj urcite vacsiu cast kg nechas v pôrodnici a potom to babinko z teba vysaje, vsetko ma svoj cas, aj chudnutie a to viem o com hovorim,
my ideme s manzelom 20.augusta do GF, mame schvalene prve IVF tak som zvedava ako to cele dopadne 🙂 🙂 🙂

brmbolcek
11. aug 2010

@krivka5- tak ja som bola dnes na poradni, tak mam lezat z vankusikom pod zadkom aby som predcastne neporodila, brusko mam tvrdsie dala mi magnezko a oddychovat a nic nerobit.....
tak ja lezim z vankusikom pod zadkom a oddychujem .............
koncom mesiaca mam este poradnu a potom na pasy budem chodit.....
a dnes s poradne som si uz kupila poporodne nohavicky,ortopedicke kojenecke nohavicky,podlozky,vlozky... a manzel s mojou maminou mi kupili plienky na zaciatok tie jednorazove 4 baliky boli v akciiii...

Vcera mi manzel nahodil baldachyn na postielku , vyzera to ssuper 🙂 🙂 🙂 no a dokonca tyzdna nam prdu namontovat nabytok co sme davali robit na mierua medzi ne je aj komoda .... tak si uz mozem konecne aj veci do nej dat 🙂 🙂 🙂

a ty mas ako ?

@jejo- menzes meskava aj z antibiotik....... je to u kazdej indi-vindi, no radsej nech je to u teba tehuhu..... 🙂 🙂 🙂 drzim palce.....

cukotka
11. aug 2010

ahojte, všetky Vás veľmi pozdravujem, a bábetkám želám všetko dobré 😉

krivka5
11. aug 2010

@brmbolcek ajaaj, tak musis lezkat na vankusiku? no len pekne posluchaj dokiho rady a ziadne pranie a upratovanie domceka! 🙂 to ti niekto pomoze, alebo ta to pocka ked budes o.k. ja sa citim uplne v pohode az na tu unavu a dychcanie 🙂 cez vikend chceme ist do RK na chatu a na huby, tak som zvedava ci budem vladat chodit po lese 🙂
@jejo mozno uz ani nebude treba do GF ist. prajem ti to z celeho srdca 😉 a tie moje kila ma uz ani tak netrapia(len nech si mam co obliect 😅 ), hlavne nech v pohode porodim a pri drobcekovi to veru pojde dole rychlo 🙂

krivka5
11. aug 2010

@cukotka ahoj 🙂 ako prezivas tehu 🙂

denis19
12. aug 2010

Dobré ránko tehulky, čekatelky a maminky, vidím, že to tu nejak vázne,asi je krásné počasíčko a všichni se rochní.....
romy, vierka...nejak sem ani nepáchnete??? Co se deje?

brmbolcek
12. aug 2010

pekne ranko 🙂 🙂

brmbolcek
12. aug 2010

@krivka5- tak tak teraz uz iba lezkam s vankusikom pod zadkom 😀 😀 😀 manzelik vsetko robi, perie,umyva a vsetko co s tym suvisi 🙂 🙂 🙂 , ale vydrzime 🙂 🙂 🙂 .... 🙂 magnezium uzivam 3 krat denne 😉 😉 😉

tak vy idete na prechadzku do lesika, hmmmm 😉 😉 😉 to bube krasny vzduch v nom dychat 🙂 🙂 🙂

@denis19- ako sa mame co noveho ? ako bolo v meste ?

denis19
12. aug 2010

@brmbolcek bylo nám super, vše karolínka zvládla jak mela, hrdinka,jen mi začala trochu pozvrackávať, tak dumám jestli nejaní dr??? ješte si to promyslím 😕

viera6
12. aug 2010

Dobré ranko prajem

@brmbolcek ...gratulujem k novemu domčeku a prajem vam vela štastia v nom 😉

@denis19 ...nejak nemam moc času sem chodit, sem tam si vas prečítam,ale na odpísanie vela času už nemam.My sme mali trošku problemi s potničkami na tváričke, už boli až zapálene tak nam dali antibioticku mastičku a naštastie pomohla.A teraz mame pre zmenu problém s kakanim.Vetriky su len sa Sáre neda kakat.A vy sa mate ako?

denis19
12. aug 2010

@viera6 neboj to kakání se upraví, my to máme za sebou....dočíš?potom si dejj trošku slivek a bude..neboj
u nás pohoda.rosteme a tak, už si i hraje....večer ti zavolám ok? v kolik máš nejvíc času? 😀 😀 😀

brmbolcek
12. aug 2010

@viera6-dakujeme 🙂 🙂 🙂 a to kakanicko patri k tomu 😉 😉 😉 skoro kazde mimino tym prechadza..... 😵 😵 😵 neboj treba to len vydrzat 🙂 🙂 🙂

@denis- a z coho moze tak grckat ? netusiiiis ???

jejo
12. aug 2010

@krivka5 dobre rano, ja sa nechcem na tu myslienku ani viazat ale podvedome stale kontrolujem pocity , ci uz ten menzes zacina alebo nie, povedala som si ze testovat zatial nebudem a zatial sa toho aj drzim, kava mi chuti, na vracanie mi nie je vôbec, ale ako si pisala, priznaky nemusia vzdy byt a zvlast nie takto skoro

jejo
12. aug 2010

@brmbolcek ja som volala mojej mamine, je lekarka a povedala ze je to naozaj individualne a preto treba v pokoji cakat 😀 😀 😀 😀 len jej sa to povie ze v pokoji ked mala 3 zdrave deti

brmbolcek
12. aug 2010

@jejo- mamina ma pravdu, je to naozaj individualne......... ale ja chapem aj z tvojej strany to nekonecneeeeeeee cakanie, niekedy ide ten ca tak pomaly vlecie saa inokedy sa zase neukrutne rychlo beziiiiiiiiiii........

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre