Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

tuzimpobabatku
30. mar 2010

áno, už hej, ale ešte stále soplím 😢 ...vieš, nedalo sa tomu zabrániť, ale v centre mi vraveli, že môžem antibiotiká, tak beriem také pre tehotné

denis19
30. mar 2010

Romy.....no já si to vysvetluji i tak, že kope tam ,kde jsou nožičky,ale muže to být blbost 😀 tak se budeš jako dva týdny šprtat anglinu??? no neblázni, užívej si jara, určo stejne všechno ovládáš 🙂

tužim ahoj.....tak jak se pripravuješ na OPU???? Hlavne žádné nervy holka a léč se!!!!
vierka....tak to není nic moc s tou jeho prací a co vlastne delá????? ☹

romy01
30. mar 2010

no niekedy sa chorobe ci prechladnutiu nevyhnes, ale musis si kačka davať pozor, hlavne kvoli malemu lebo po OPU uz nesmies ziadne antibiotika ani podobne veci. Mne sa v 5tt vyhodil herpes na perach a dala som si zovirax. Vies ako ma v care sprdli ? Vraj sa mame drzat len a len babskych receptov- med, citron, cesnak cibula a podobne. Takze ja si davam fest bacha aby som ani nenachladla- radsej este stale nosim teple toanky hrube ponozky a hrube svetre. Veru ked som si pred dvoma tyzdnami dala jasne topanky som hned olutovala - okamzite ma zacalo boliet hrdlo hlava - tak som nasadila caj s citronom a na druhy den bolo OK. Musis mysliet na to ze tvoje telo je z tych vsetkych hormonov mimo, je oslabene a musis sa omu prisposobit.

denis ked ja sa ucim anglinu tak mi ide celkom aj gramaticke cvicenia a tak a a j si prelozim clanky ale mam problem sa naucit a pouzivat novu slovnu zasobu. V tomto leveli je anglina uz fakt narocna a mne to nejde do palice. Stale mam pocit ze stojim na mieste.

tuzimpobabatku
30. mar 2010

denis: rozkaz šéfe 😀 😀 ...neboj , liečim sa.
Baby, včera tu jedna kočka písala, teraz neviem, či v tomto forume práve, ale na TV NOVA beží seriál "zázraky života"...že eňo, ňuňo. Od rána som na nete pozerala naraz 3 časti. Velmi pekný seriál z prostredia CAR-u, príbehy žien, čo podstupujú IVF. Odporúčam. Ináč na TV NOVA ide tento seriál každý pondelok o 20.00 h. Buduci pond. už 4 časť.

viera6
30. mar 2010

ahoj tuzimp. ...prajem skore uzdravenie 😉
denis,romy .....no... to neni nic moc,teraz v aprili bude rok ,čo nemajú vyplatene 5mesiacov.Potom bol chvilu na PN, aby aspon nejaka ta koruna bola a teraz zase nič ☹ robí zvárača jednej nemen.firme 😒

tuzimpobabatku
30. mar 2010

romy, ja viem a moje telo oslabujem ešte aj takto. Ale ja sa oznám, bez antibiotik by som sa nedala do poriadku. Dnes sa mi vyhodil herpes na pere, do kelu! Ale dávam si na to propolis, už sa mi vysušuje. Včera večer som si nakrájala cibulu a zasypala cukrom a dnes mám z toho sirup a ten si dávam po lyžičkách proti kašlu. Citrony a pomaranče mi idú už aj ušami 😀 ..vystrábim sa z toho, určite, verím tomu 🙂

tuzimpobabatku
30. mar 2010

vierka: ďakujem, dúfam,že do piatka budem fit. Vierka, čítam teda, nemáte to s mm ľahké ☹ ..u nás je to podobne, ja som zase doma a teraz ked práve potrebujeme peniažky, tak nepracujem. Prvý krát v živote som nezamestnaná ☹

viera6
30. mar 2010

tuzim. .....tak to mi je tiež luto,ale treba verit ,že bude lepšie uvidíš 😉a hlavne teraz po IVF 🙂
dievčatá lúčim sa idem pomali žahlit tretia pračka vypratá a skoro už aj poschnute 😵

tuzimpobabatku
30. mar 2010

viera: ty si ale šikulka, hlavne sa šetri 🙂..papa

majaja75
30. mar 2010

ahojte a pekný dník prajem všetkým
chcela som sa spýtať či prvé sono v CAr vám robili vaginálne? Nevraveli mi že si ráno nemám dať utrogestan

aký je váš názor, neviem sa rozhodnuť či ísť na sono teraz vo štvrtok to budem 6 a4 alebo v utorok po veľkej noci to budem 7 a2tt ? Môže tam byť veľký rozdiel? dufam že už bude vidieť srdiečko...teraz ma v jednej teme vyplašili že môže byť gestačný vačok prázdny po ivf keď nebýva zle od žaludka ( aj pri prvom tehu mi nebývalo zle na vracanie, občas ma pobolieval žalúdok a niektoré veci mi nechutili) ďakujem

romy01
30. mar 2010

majaja - to je blbost, mne nikdy neprislo zle a som tehu. Ja by som sla az utorok nech je srdiecko pocut naisto. Aj ked by to uz asi malo byt aj teraz vo stvrtok, ale neskor mas vacsiu istotu. Je to na tebe, ak si nedockava chod uz vo stvrtok.

Inak sono bude zospodu utros si rano nedavaj

tuzimpababatku len tak dalej, nech sa to podari - tfuj tfuj tfuj

buba78
30. mar 2010

majaja75-ahoj, ja som teraz v 7tt, v pondelok sme boli na sone, tak to naplánoval Dr, bolo počuť srdiečko, bilo riadne.
v 5tt videl len plodový vačok.ja tiež nevraciam, ale každý druhý deň mám ťažobu na žalúdku od rána do poobedia.
držím palce

majaja75
30. mar 2010

buba..ďakujem, ja mám termín o 4 dni neskôr tak by som už aj ja mhla počuť srdiečko......ty sa ako cítiš? pobolieva ťa občas podbruško?

denis19
31. mar 2010

Ahoj holky....... 🙂
majaja....vydrž do úterý, bude to hezčí, uvidíš a jak ríká Romy..ani mne nebylo vubec zle...tak klid

tužim.....s tím sirupe jsem si já vybojovala zdraví...tak drím palec,ať je to vše ok a na herpes se vyprdni, je to známka, že bílé krvinky nastoupily a bojujií za uzdravení.

Vierka.....s tím tvojim milovaným to je dobre naprdlačku, to verím,ale neboj to se zvládne!!!!!!!! držím palec

romy.....anflina je mrška a vek na nové slovíčka také.......já to ríkám stále, které slovíčko jsem si neosvojila do maturity to v té hlave nemám, ostatní sice jsem tam do té kečky nejak natloukla,ale nejsou tam nastálo, zapomínám je jako blázen a když nemluví , či nečtu či aspoň neposlouchám, tak jsem v pytli...asi jako ted 🙂 🙂 🙂 mám pocit, že bych neudelala ani maturitu!!!!! je to jen o tom, že nemužeš vypadnout, jak jednou vypadneš, špatne se zpet naskakuje a to se stalo mne!!!!! tak jen hezky aspoň malému čti anglické pohádky a uvidíš, že se u toho hodne naučíš...je super jak Ti tu dávám rady a sama to nedelám, tak sorrry 🙂 🙂 🙂

ppismenko
31. mar 2010

krasne ranko babenky....zajtra mam urceny termin na uzv uz som sa tu dozvedela ze bude zo spodu a utros si nemam davat a mozno blba otazka co ste boli na uzv boli ste aj s vasou polovickou?myslim v ordinacii

denis19
31. mar 2010

ppismenko.....já byla i s manžou 🙂 🙂

romy01
31. mar 2010

dobre ranko

denis tebe zmizla fotecka

denis19
31. mar 2010

😢 😢 no zmizla a nevím kam......

viera6
31. mar 2010

Prajem dobre ranečko 😵
denis,romy .......ako sa mate? dnes mame,ale smutne počasie.
denis.....ty dnes naposledy v praci 😅
romy.....tak ako anglina?
ppismenko.....ja som tiež bola s partnerom

romy01
31. mar 2010

ahoj vierka -

no anglina - snazim sa ale nie je to take intenzivne ako by mohlo byt - uz som na to stara 😀
u nas je hnusne pocasie a hneva ma ze musim bezat do bannky, cez internet banking som platila nejake poistky a teeraz chce odo mna potvrdenie, ale cez internet mi to dava len potvrdenie ze som zadala prikaz, nie ze k transakcii doslo.

viera6
31. mar 2010

dnes asi podriemkavate ja už z obchodu doma a tu nikoho 😔 😵

minka051
31. mar 2010

Ahojte zdravím.
U nás strašne upršané počasie. 😠 Ono tie fotky tu zmizli viacerím tiež nechápem pre čo. 😨

viera6
31. mar 2010

romy.....netáraj sme v najlepších rokoch,že stara))) 😀 😀
no mne tak včera štrajkoval internetbanking 😕 a to nám tu zrušili dexiu a musela som ist do Martina 😒

viera6
31. mar 2010

ahoj minka ako sa maš?

minka051
31. mar 2010

viera ahoj mám sa dobre, len dnes ma hrozne bolia prsia, ráno ked som sa posadila v posteli tak som mala pocit ako by mi ich v noci niekto napumpoval. Dúfam že to je dobré znamenie a nie predzvest prichádzajúcej mrchy.

romy01
31. mar 2010

ja sa na tu cestu do banky vykaslem. Poslala som i mpotvrdenie ze som dala ten prikaz a nech sa trapia oni, ved hadam si vedia najst na ucte ze im prachy prisli, no nie ?
vierka - sme v najlepsich rokoch ale nie na ucenie sa jazykov, Na ine - postelne hratky to hej ale ucit sa ako skolak cudze slovicka - tak mam pocit ze mi mozog uz skôrnatel 😀 😀 😀

minka ajoooj, ako sa mas ? Keby vlastne ides na krv ?

denis19
31. mar 2010

Ahoj vierka a minka!
i u nás prší, ješte nastal chaos v práci,ale už to asi nereším....
romy.....že stará 😀 já jsem potom mladice a na margo banky....mne zase včera vypovedela poslušnost platební karta, je platná, na účte jsou kupodivu i peníze,ale karta je neakceptovaná...no des.

minka...ako????? kolik už jsme dní????

viera6
31. mar 2010

minka.......určite je to to naj znamenie 😉 a kedy by si mala dostat mršku?,ktoru nedostaneš 😵
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

minka051
31. mar 2010

viera mala by prísť 6.4.ale dúfam že nepríde a zabudne na mňa na 9 mesiacov 🙂 🙂 🙂

denis dnes je to 5deň. KET bol v piatok 26.3.

viera6
31. mar 2010

romy............nemyslela som na postelne hratky 😀 😀 ked sa dokážu naučiť 45-50ročny tak aj my 🙂
denis....kde si sa nam včera poobede túlala?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre