Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

viera6
16. apr 2010

Deniska nam už asi nestihne odpisat máju tam len jeden počítač...

tuzimpobabatku
16. apr 2010

ahojte 🙂

viera6
16. apr 2010

Ahoj tuzim....ako sa maš ?

Brmbolcek a vy ste sa ako vyspinkali?

tuzimpobabatku
16. apr 2010

díky dobre...vierka alebo aj ostatné, viete mi povedať, že keď sa berie utrogestan, tak nedostaneme menzes? alebo to nie je pravidlo?

viera6
16. apr 2010

tuzim. .....ultrog. brzdi mršku,ale ja ked som bola po IUI tak sa mrška spustila presne na den.Takže neni to pravidlo u každého.

zuzanabb
16. apr 2010

baby bola tu z vas nejaka, ktorej museli stopnut stimulku? Lebo ja si dnes picham 11 den menopur a bola som na sone, doktor povedal, ze vajka od poslednej kontroly nepodrastli, ze to nevidi dobre, ak budem mat malo hormonov z krvi, tak mi stopne stimulku a ak to bude ako - tak tak pokracujeme, aj ked si budem musiet dlhsie pichat injekcie. Normalne som z toho ostala vykolajena a dobre som si dnes poplakala. Bojim, ze mi to stopne. Vraj mi telo nereaguje na hormony.

brmbolcek
16. apr 2010

Vierocka, dakujem velmi pekne 🙂 🙂 🙂 i u vas bude zajtra oslava tak dobre pooslavujte a vsetko najlepsie 😎 😎 😎

..inak u nas je tak skaredo a hlavne zamracene ze clovek normalne musi svietit ...

zuzanabb- to vies radsej to ukoncia ako by mali vyberat naprazdno o co sa pokusali aby podrastlo.... ukoncis stimulku ockas si na dalsi menzes a pojdes opet do toho - pokracovat 😉 😉 😉 hlavu hore 😉

tuzim...- ahoj ako sa citime ?

tuzimpobabatku
16. apr 2010

ahoj brmbolček, cítim sa dobre, len nie a nie sa dočkať pondelka...bože, to budú nervy!

brmbolcek
16. apr 2010

tuzim- cim viac na to myslis tym je to horsie, 😉 skus na to nemysliet a pokial ti meska menzes tak je to velmi dobre znamenicko 🙂 🙂 🙂 ved vikendik je tak kratky ze sa ani nenazdas a v nedelu vecer si povies, boze uz je to tu 😉 😉 😉

tuzimpobabatku
16. apr 2010

myslíš? keď mešká tak je dobre?...ja to pripisujem tomu utrošu

brmbolcek
16. apr 2010

a kedy mas termin ms ?

tuzimpobabatku
16. apr 2010

dnes, ale vždy mi prišla o cca 2 dni skôr. A nemám žiadne predmm. bolesti. Pred týždňom som ich pociťovala a teraz už vôbec

christie
16. apr 2010

ahojte, ja som tiez zvedava, ako Utrog moze oplyvnit mrsku. je to progesteron, ktory moze predlzit lutealnu fazu. Ja mam dnes 17 dni od ovu, 10ty po ET, vcera som podla mojich statistik mala mrsku dostat. Len sa nechcem ukludnovat, ze ked neprisla, lebo fakt neviem, ako posobi ten utrogestan.

brmbolcek
16. apr 2010

Tuzim- no co ti poviem , treba cakat a verit na // 🙂 🙂 🙂 a ked budes meskat tak to bude supeeeeeeeeeeeer 😵 😵 😵

aj ked sa berie utrogestan alebo duphaston nie je pravidlo ze menzes nepride on ho iba oddialuje a po vysadeni sa spusti menzes, ale ked sa drobec zahryzne 😉 😉 tak marne budete cakat na menzes 😵 😵 😵 moze sa prejavit slabe spinenie ale to v tehotn. je uplne normalne 😉 😉 😉

Romy- denis sa ti neozvala ? ako sa ma ? robili jej nejake vysetrenia , dufam ze su obe dievcatka v poriadku 😵 😵 😵 , nechaj ju pozdravovat, prosim ak sa ti bude dat 😉 😉 😉
a tu stranu kde budete stavat domcek si pojdem urcite pozriet 😵 😵 😵

minka051
16. apr 2010

zuzanabb
ja som mala stopnutú timulku 2x tiež na 10 deň mi doktor vždy povedal že vajíčka nerastú že nereagujem na lieky a povedal že skúšať to 3x nemá zmysel a doporučil mi darované vajíčka. No bohužial ani to mi nevyšlo. mala som len 2 pokusy a nič. ☹

viera6
16. apr 2010

Brmbolček....Deniska vas tiež pozdravuje! nemôže tu byt dlho lebo máju len jeden počítač.Buduci tyžden by ju mali pustiť ...tlak a opuchanie sa jej zmiernilo,ale bude si pichať akesi injekcie do bruška.

brmbolcek
16. apr 2010

Minka- ahoj moja , tesim sa s tebou ze idete do dalsieho kola 🙂 🙂 🙂 co mas noveho ?

Vierocka- akurat som na teba myslela ze ci si uz navarila a porobila to co si potrebovala 🙂 🙂 🙂
dakujem moc moc za info , nech sa drzka, tie noci v nemocnici su neni bohvieco ale oni to zvladnu 🙂 🙂 🙂 pozdravuj ju 😵 😵 a to co si bude pichat do bruska to su asi inekcie clexane, neviem presne ale tusim mozno bude aj nieco ine pichat aby sa jej to zmiernilo a vydrzala nam uz par tyzdnou do porodu 😵 😵 😵 tak tfuj,tfuj,tfuj, Deniska 😵 😵 😵

minka051
16. apr 2010

brmbolček zatial nič , len som písal email do Reprofitu do Brna ,ale zatial mi neodpísali. ked mi nič nepošlu do pondelka tak si tam zavolám a objednám sa na konzultáciu. Dúfam že nebudem dlho čakať.

brmbolcek
16. apr 2010

Minka- a idete do toho odznova , myslim tym ze ci musite vsetko nanovo podstupit ???

minka051
16. apr 2010

brmbolček myslím že vyšetrenia všetky , ale ak budú darované embryjka tak asi len mne budú musieť všetko urobiť.

brmbolcek
16. apr 2010

mslim, ten cely postup od znova .......... ano ty asi budes musiet postupovat vysetrenia uz asi klasicke.... 😉 a nic nove 😉
a darcu idete mat toho isteho ? ci nastane zmena ?

viera6
16. apr 2010

Ahoj Minka....tak idete do toho od znovu?

brmbolček.....nevedela mi ani Deniska napisat ake su to injekcie.Ani moc ešte nemám poriadené,ale už kašlem na to my mame poriadne hebietko možes kuk na chvilu to tam dam.Už nevládzem až tak do podrobna poriadit a to ma hneva.

luko
16. apr 2010

minka: tiez som pisala do Brna...a odpisali mi asi o 10 dni...ale za to vycerpavajucu odpoved mi dali 😉

minka051
16. apr 2010

luko a ty chodíš do toho centra?

brmbolcek
16. apr 2010

Vierocka idem kuknut 🙂 🙂 🙂

Luko- zdravim ta 🙂

minka051
16. apr 2010

brbolček darca bude iný lebo aj centrum bude iné.

brmbolcek
16. apr 2010

vierocka- to mate riadnu vilu 🙂 🙂 🙂 na upratovanie, esteze budes mat dcerku sarinku a budete spolu upratovat 😵 😵 😵 ako si spokojna s pasmi ? tehu ?
a prosim prosim, odkial mas taky modry overalik s uskami na kapucni ja to zhanam a nemozem to zohnat 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 aj ja taky chceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeemmm je nadherny 🙂 🙂 🙂

viera6
16. apr 2010

minka.......to je super,že ste sa rozhodli ist znovu držím moc palce!

minka051
16. apr 2010

vierka ahoj ano ideme skúsiť presvedčil ma môj drahý. On to miminko strašne chce. Ja tiež len mám strach a už chcem aby to vyšlo.

brmbolcek
16. apr 2010

Minka- a da sa vystrihat z dvoch neuspechoch ktore ste mali v brne , myslim tym to nove centrum, pojde metodou takou istou ako v brne ?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre