Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

viera6
8. okt 2009

Dobre ráno dievčata!,
tak mam dobru spravu, idem na vytuženy transfer len neviem či vložit jedno a či dve.No v podstate to je jedno len aby sa ujalo.

gall
8. okt 2009

VIERKA ... ak ti to je jedno, tak by som určite išla do tých dvoch.

denis19
8. okt 2009

Vierka,pridávám se ke Gall, pokud jsi uvolnená,dej si dve,ale sama vím, že je to náročné rozhodnutí! Ale jak ríká Romy, za jedny peníze dve detičky, no nekup to 😀

Gall, cítím se fajn, už ani nec necítím, jen ty prsa, jako pred mnz,ale radeji už na nic nemyslím, nebo se zcvoknu!!!!Ať už je 19/10!!!!!!

viera6
8. okt 2009

Gall,
ja dve, len draheho ešte o tom presvečit je tažke 😔
Sú slabučke embr.,takže aj oni odporučia dve aspon zatial po telefone.

viera6
8. okt 2009

Denis ,som až moc v rozpakoch.

gall
8. okt 2009

Čítala som si príspevky vo fóre Čekatelky na potvrzení těhu po umělem ... no a dosť ma to pozitívne naladilo. 😵

denis19
8. okt 2009

Vierka, rozumím,ale pokud i embyjka jsou slabé, tak dej určite dve!!!!Budeš potom vdečná i za jedno mimčo, i muj mel obavy,ale potom opadly, nebudeme ani první ani poslední a už to nejak vychováme a zabezpečíme minimálne láskou!!!!!

denis19
8. okt 2009

To jsem Gall ani nečetla, nechci se nejak nechat vtáhnout do ničeho jiného , stačí mi to emočne i tu na našem foru, náhodu narazím na nejaklou neštastničku a bude pruser na svete 😀 😀 ale dobre ,že to ríkáš, já mám kolem sebe tri krásné deti z I. IVF od rodiny a prátel a to mne drží v pozitívu!!!!

denis19
8. okt 2009

Už jsem i nalomená, že se optám karet či kyvadla,ale oddaluji toto vesmírné spojení.....

viera6
8. okt 2009

Dioevčata dakujem za pozitívnu energiu 😅

denis19
8. okt 2009

Té je tu dosatatek pro prátelé a my ji potom čerpáme od vás.Životní kolotoč!!!

romy01
8. okt 2009

ahojte baby
Dnes som si pospala trosku dlhsie 🙂 Denis gall, nic nove v priznakoch?
mininap a lutika - vitajte
Inak som si všimla že som asi vyakla ten decapetyl tesne, ze denis? Asi tyzden po tom co sme si ho vyzvihli v lekarni uz nebol k dostaniu

denis19
8. okt 2009

Jo vypadá to tak, že tesne po nás s ním skončili, jen nevím proč???

V príznacích nic nového, stále pohoda a Ty???u mne jen ty prsa!

romy01
8. okt 2009

vierka ja sa pridavam k dievcatam - ak su lsabsie budes mat vacsiu sancu ak si das vlozit dve. Ja by som si iich dala dve aj keby boli silne 😀
denis, gall, mna vcera ked som si llahla zacalo boliet podbrusko , ale nie ako na ms ale som zretelne citila ze je to niekde v maternici ako ked mi vkladali to embrijko ale nie pri krcku ale trosku vyssie ,tak som chrobacikovi dohovara nech sa len poriadne zartava a vymyslala som ako ho budem volat kym sa narodi - a bude to " krpec " alebo " chrobácik" 😀 😀 😀

viera6
8. okt 2009

Tak dievčata,idem sa pomali pripravit zatial sa majte 😵

denis19
8. okt 2009

Vierka , držím palec!!!!

Romy, já mám ďobky 😀 a také s nima mluvím a prosím 😀 ať se jim u nás líbí a zustanou

kajka39
8. okt 2009

vierka- drzim palceky a daj si ich obe! Radsej dve ako ziadne, urcite to zvladnete aj s mm....ak by sa zadarilo, 🙂 🙂
denis,romy - pekny den prajem, pekne sa starajte o svoje miminka urcite sa dobre zavrtavaju a tesia sa na novy domcek.. 😉 😉

cisielko
8. okt 2009

Ahojte 🙂

Denis ta si z BB?a čaká ťa ICSI ako mňa?tie ceny sú hrozné ale nejako to zvládneme, musíme 😉

MInka..tak už chápem, áno positovna prepláca len do 39 roku ale ja verím, že to zvládneš a budeš tehu čo nevidieť a budeš šťastná 😉

Mininap..tak ty si ideš tiež sama pichať a miešať ako ja ale ja som ymslela, že to ti vysvetlia v centre ako a čo, tebe to nepovedali?

Gal..ja som za dve a mylsím, že si dám aj ja dve..nech sú aj dvojčatá je mi to jedno 😉

Kakja...ahoj ako ti je?

denis19
8. okt 2009

CISIELKO ahoj, ano jsem z BB, meli jsme ICSI a jsem ptretí den po ET a dali jsem si vložit do domečku dve 😀

Kajka, jak je??? Hezky jsi si včera zdáchla???? 😀

kajka39
8. okt 2009

cisielko , denis - uz je to OK! Vcera bol blby den,ale dnes opät vyslo slniecko. 🙂
Samozrejme nevzdavame to, ale este neviem ako to poriesime musim este poriadne precistit myslienky a zacat uvazovat bez emocii. Stale mam v sebe pocit, ze nie je to take zle a to ma velmi povzbudzuje. Mna intuicia a vnutorne pocity hadam este nikdy nesklamali , tak dufam, ze ani tentokrat to nebude inak!! Chce to len cas, u mna to väcsinou ide lavinovym tempom, takze hor sa do prace a novych aktivit... 😀 😀

minka051
8. okt 2009

Ahojte zdravím všetky.. Chystám sa žehliť ale tak sa mi nechce tak som si sem trošku sadla.

denis19 kolko sa ti oplodnilo vajíčok?

denis19
8. okt 2009

Minka,
mela jsem 10 odebraných, osm se oplodnilo a nakonec mám dva v domečku a dva snehuláky,proč se ptáš???

romy01
8. okt 2009

ee denis si mala tusim 12 odobranych.
kajka som moc rada ze sa citis lepsie - uvidis na druhy raz ti to vyjde urcite a mozno sa to podari aj b ez toho. V teme helios je jedna baba zo zvolena. Bola vlani ako my na prvom IVFku a nevyslo a mala ist na druhe toto leto - myslim ze uz mala schvalenu ziadost a cele sa to malo odohrat v juli a cakala na ms aby mohl,a zacat s proverou a ms neprisla 🙂 proste zivot je nevyspytatelny, pritom ona toho mala za sebou strasne vela, neskutocne problemy niekolko laparoskopii stale nejake cysty a pozri na nu ako sa vytesuje s bruskom. ja rada citam taketo pribehy lebo si myslim ze kazda nakoniec otehotnirmr a ked mi je najhorsie tak si hovorim, ze ked uz ta priroda tak blbne tak mame pôokrocilu medicinu a ked uz mozu otehotniet aj 70 rocna babka tak aj ja - a kajka aj ty tomu ver

denis19
8. okt 2009

Romy, vidím, že máš lepší prehled o mých vajíčkách jako já, máš pravdu 12 😀 jak to tak ted čtu 😀 😀

denis19
8. okt 2009

a zázraky se skutene dejí!!

cisielko
8. okt 2009

Denis..tak držím palce aby sa to konečne podarilo..dala si si dve, ja rozmýšlam tiež nad dvoma ale to je ešte ďaleko.. 🙂

Kajka..som rada, že ti slnieko vyšlo a ide šďalej...si silná žena, klobúk dolu 😉

Romy..ja verím na zaázraky ale nie na sebe 😉

romy01
8. okt 2009

cisielko akokolvek sa to podari, ci uz s lekarmi alebo nie vsetko je vlastne zazrak 🙂
baby spm prave zdlabla špenat so zemiakmi a vajickom - mnam nejedla som to minimalne ako som vydata 😀

cisielko
8. okt 2009

Romy..no asi máš pravdu..je to zázrak a raz sa určite každej z nás podarí 😉 špenát jój to ja nemusím 😕

viera6
8. okt 2009

Ahojte dievčatá,tak sme konečne doma s dvoma anjelikmi.

romy01
8. okt 2009

ahoj vierka, tak vitaj medzi cakatelkami na potvrdenie tehu. Tak si svojho prehovorila? Ake mali vajka znamky?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre