Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

denis19
29. nov 2009

no bobik kam???? a mrazili ti je kvuli OHSS? že jsi nemohla na transfer a mrazili oplodnené či jen vajíčka?

kajticko ahoj!!!!! neboj ona dorazí to jsou nervy, dej si červené víno!!!

afrika, tvuj cyklus je ted posunutý, tak snormálním termínem MS se nestresuj, to je úplne normální takto!!!! oni ti v podstate vloží 5 dňové embrijko asi tak 5 dní pred klasickým cyklem, tak to je ok.....jen klid!!!!

afrika
29. nov 2009

denis včera sme s mužom mali ešte sexík. samozrejme, že nie klasický. akú pauzu si mala prosím pekne ty s mužom pred odberom spermií ak si pamätáš? ďakujem ti moc. ak mi zodpovedáš, tak ťa už nebudem otravovať 😀

bobik77
29. nov 2009

No do Heliosu sa chystám. Ano mrazili 20 embryjok kvôli OHSS - mala som 4 stupeň, umierala som 5 dní v nemocnici v šialených bolestiach a na piaty deň (o päť minút dvanásť) ako ja hovorím mi robili punkciu 7 litrov už kvavej vody......No a z tých embryjok len 5 bolo dobrých.... 😠

afrika
29. nov 2009

7 l vody??? preboha ☹

bobik77
29. nov 2009

No presne tak....nebyť mamky, ktorá bola na izbe so mnou celý čas, tak tu určite nepíšem....A to nehovorím ako mi to dosralo celý organizmus....

denis19
29. nov 2009

bobik
pro buh, 7 litru !!!!!!tak dekuj tomu na hore, že jsi tu!!!! tak máš zamrazených 5 embrijek? a tri ti vložili???

afrika, mi meli sexík,ale ne klasický, tri dny pred OPU,aby byli spermoníci akční a čerství a potom už normálka i den pred ET, to už nevadí, po ET je nutno si dáti 48-72hod pauzu a potom se muže,la emne to nedalo až doo testu nebylo nic!!!! 😀
a klidne se ptej , pohodička, čím víc má človek info, tím v tomto prípade lépe!!!

bobik77
29. nov 2009

Už som raz bola na KET vkladali dve, no ateraz som bola a vložili mi posledné tri....bože nech sa aspoň jedno ujme...ja už rovnaké peklo nechcem zažiť....prosím, prosím... ☹ Len zasa už cítim také bolesti ako na menzes...presne tak ako prvý krát...a tiež som vôbec prvé tri dni vôbec necítili bolesti,že sa uhniezďujú....no dám viedieť...dnes idem urobiť test aj keď je skoro...

bobik77
29. nov 2009

No Denis, ja keď som volala do Heliosu tomu dokymu, tak som z neho mala veľmi dobry pocit....tak ak to bude nutné tak sa asi rozhodnem do Heliosu. Nie je to až tak ďaleko ako Blava...no uvidíme

denis19
29. nov 2009

bobik
já také necítila, žádné bolesti uhnízdování 😲 jen pnutí v brichu ,ale pocit na MS cítím denne dodnes 😀 tak žádný stres!!!!

afrika
29. nov 2009

denis moc ti ďakujem. prajem pekný dník a keď ma zas niečo napadne, ja sa určite ozvem 😉
bobik držkaj sa, test ešte nechaj tak. teraz sa nestresuj ani nad tím, čo bolo. musíš mať pokoj

bobik77
29. nov 2009

joj si zlatá...neviem prečo to teraz takto prežívam......predtým som bola vcelku o.k no dnes mám uplnu depku a ešte som sama doma, muž je už tretí deň v službe.....haraši mi z toho ☹

denis19
29. nov 2009

no bobik, být sama to je naprd, znám to ☹ ale jsme silné ženské to miy zvládneme 😝

wodanka
29. nov 2009

ahojte babule..
bobik, neboj tentokrat to dobre dopadne, skus trocha pozitivne mysliet, lebo aj psychika robi svoje..

afrika, dufam, ze budes mat dost kvalitnych vajciok a ze sa coskoro zaradis medzi tehulky 😉

ahoj denis 🙂

denis19
29. nov 2009

ahoj wodanka!
ako? co new?

wodanka
29. nov 2009

nic zvlastne.. len sa ucim cakat 🙂 na konci tohto vsetkeho bude zo mna najtrpezlivejsi clovek na svete 😀

denis19
29. nov 2009

a vidíš, možná to je cíl celého IVF, mimo miminka.....

kajticko
29. nov 2009

wodanka je to o držku že?? ja by som len chcela vedieť za čo máme toto všetko 😲 neboj je nás tu viac čo len čakáme

wodanka
29. nov 2009

to je kajticko ..
inak prave som mrkla na facebook a co nevidim, niekto ma dnes narodeniny.. 🙂 prajem Ti, nech sa Ti splni vsetko po com tuzis a nech na konci vsetkeho tohto si odnasas krasneho drobca v naruci 🙂

wodanka
29. nov 2009

denis. moj mm by ti na to urcite povedal. ze teda dufa, nech mi to vydrzi ci najdlhsie 🙂 ja totiz teraz trpezlivostou moc nedisponujem 😝

kajticko
29. nov 2009

Ďakujem wodanka dúfam,že budeme mať za chvílu všetky drobcy v náruči. vždy som si priala aby som needostala ms a teraz si prajem nech už príde 😉 aj ked nemáš narodky tebe tiež vela vela štastíčka teraz ho potrebujeme všetky 🙂

denis19
29. nov 2009

holky, tak i já vám preji hlavne stimulku,OPU, Et a// a to co nejdrív 😲

kajticko
29. nov 2009

ďakujeme denis a Tebe nech všetko prbieha vporiadku až do konca.

denis19
29. nov 2009

delám pro to comi síly stačí! Už JSINA PN?

clever
29. nov 2009

Ahojky baby, ak by mala niektora zaujem, darujem 12 krabiciek Merionalu 75 IU. Exp. 09.2010. Ostalo mi to a snad by to niektorej mohlo pomoct. Ak bude zaujem, napiste mi prosim do IP. 😉

kajticko
29. nov 2009

nie ☹ zobrala som si posledné dni dovolenku zajtra idem k lekárovi . čakám ms a začínam pichať ako naschval som mala dostat v utorok a stále nič 😢

denis19
29. nov 2009

neboj dorazí anebo jsi tehul 😀

cisielko
29. nov 2009

Ahojte....

Ksuptka..jéj vy ste odfotené na námestí v BB..BB je krásen mesto..rada vás spoznávam kočky..a Kuspi..máš krásne bruško 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Denis...už mám len špinnie, urobila som si čajík ako mi Romy pordaila a hádam aj zabral 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Afrika..veď to je super..v utorok ideš nato, budeme ti držať palce aby boli krásne 😀 😀 😀 😀

Kajtičko..ty ju chceš a ja chcem aby odišla..ale ona príde..vždy ti takto mešká? všetko najlešpie nech sa ti splní tvoj krásny sen 🙂 🙂 🙂 🙂

Bobik..páni, si ich mala naozaj dosť...no to by asi ja mna drblo keby mi povedali, že ich dali neskor zamraziť..a tie bolesti ako mrcha môžu znamenať tehu 😉 a 7L vody..preboha..a pila si dosť tekutín?

Wodanka...čakanie je najhoršie ale každým dňom si bližšie 🙂

Romy..ďakujem za radu...vyzerá to, že to zabralo 😀

No ja už dnes len tak máličko špiním..hlava ma nebolí ale asi to príde včer..keď čítam čím všetkým ste si museli prejsť, bože ste fakt statočné baby 😉 zajtra mám kontrolu tak sa na všetko popýtam, mylsíte, že už bude vidno nejaké folikuli?

kajticko
29. nov 2009

čisielko dakujem 🙂 nie vždy tak raz za pol roka a teraz ako naschval 😠

denis19
29. nov 2009

cisielko
i ty patríš mezi sedm a více statečných, tak klid!!!

kuspitka
29. nov 2009

Ahojte.prajem pekny dnicek.
co porabate?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre