Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

denis19
2. dec 2009

romy, ok já nemám problém s ničím.....

viktoria
mela jsem stejé myšlenkové pochody jako ty!!!! a nakonec jsem si deset min pred ET rekli s mnž, že dve!!!!! 😀

viktoria77
2. dec 2009

Uvažovala aj ja nad dvojičkami ale z určitých osobných a rodinných dôvodov to zmenila. Budem štastná keď sa podarí a budem mať aj jednu bambulku alebo bambulka.

romy01
2. dec 2009

katti to neviem ale hadam pred vianocami bude, nie 😀 😀 😀 A budes teda moct prist toho 19teho alebo 12teho ?

kuspitka
2. dec 2009

denis romy zas stretko?ja uz len ,ked mala bude na svate

katti77
2. dec 2009

romy no ak si myslela 9 tak to tam očakávam OPU ale možno toho 12, ak sa nebudem cítiť zle tak by som aj došla 😉
kuspitka tak to máte pestré prechádzať cez ZH 😀

kuspitka
2. dec 2009

katti ani nevrav to hej,ale zas ta nova dialnica je super.ked sa otvorila tak uz dve búračky boli pred nami

katti77
2. dec 2009

no a ešte koľko bude...už aby bola celá až po nitru, lebo to je hrozné, ešte že do bb sa dá ísť super, lebo čo by som bez europa robila 😀 😀

kuspitka
2. dec 2009

katti ved to,v europe sa da kupit vsetko.
ja tak lachko nikde nepojdem .mozno ked mala bude dobra a skusime ist do nitry

katti77
2. dec 2009

kuspi tak to hej, mesiac určite nikde nepôjdeš a však potom uvidíš, v aute bude maličká pekne spinkať takže to sa dá zvládnuť 😉 , juj ale tie vianoce tie budú pekné

kuspitka
2. dec 2009

katti neviem ani ci nejake budeme mat ,ked mala bude este v brusku .
tak chceli by sme ist prvy krat ak sa bude dat v januari,ale to este nevieme presne

romy01
2. dec 2009

katti som myslela 19 teho nie 9 teho - ale neviem ci to nie je neskoro, ved sa este dohodneme

kuspitka no veru ty uz potom s malou v autosedacke, niekedy na jar

katti77
2. dec 2009

kuspitka podľa príznakov ktoré pociťuješ, jej to už asi dlho trvať nebude 😉 takže vianoce už budú možno aj doma
ja budem práve na vianoce ocikávať testy 😀

kuspitka
2. dec 2009

romy hej to bude stretavka pekna.

katti77
2. dec 2009

no 19 to už by sa dalo to už bude aj po ET, no rada prídem, len všetko bude zaležať od toho ako sa budem cítiť 😔

kuspitka
2. dec 2009

katti,ale zas aj ty budes mat super darcek moja.
tak ved dufam,ze budem domka

katti77
2. dec 2009

kuspi tak ak si nájdem // tak ich ocikám aj 10 a budem ich baliť do škatulky a dávať ako darčeky pod stromčkom celej rodine 😀 😀 😀

kuspitka
2. dec 2009

katti tak to budu mat super darcek.
ja mam chut na sladke.dnes budem si robit hranolky.

denis19
2. dec 2009

nokuspi, další rande, to víš.......nebylo nám dobre???? neboj ty prijedeš na jare i s malou 😀

denis19
2. dec 2009

no katti, pridá se i cisielko, tak co ti brání, to už bude i pro tebe lepší datum, ne??? jako 12 či 19???

kuspitka
2. dec 2009

denis bolo nam super ,keby som mala termin neskor tak by som aj isla,ale zas bude teplo urobime si este rande
pred tím ako porodite

katti77
2. dec 2009

no cisielko sa pridá a ešte nievie kedy bude OPU a ET, ale jasné prídem vy si vyberte dátum a podľa toho ako mi bude tak by som skočila...ale zariaďte sa podľa vás, ako vám to vyhovuje, lebo ja teraz neplánujem nič, lebo neviem kedy čo bude a ako bude...

denis19
2. dec 2009

kuspi, jo na to léto se teším a klidne i po našem porodu potom, hurááááá
katti, neboj jsme šikovné ženské to nejak zorganizujeme!!!

kuspitka
2. dec 2009

denis ved aj ja.
skoro ma zabilo vyjst na 3poschodie.zacala sa mi hlava velmi tocit

cisielko
2. dec 2009

Ahojte 🙂

Afrika..to sú skvelé správy..včera som na teba celý deň mylsela..a máš 8..júj tak len pekne arstú..a za chvílku ich máš v btrušku..pekne oddychuj, teraz musíš byť v ohode..a informuj nás ako pokračujete 🙂

Kuspi..bolo by naozaj super keby si už mala pri stromčeku aj drobčeka 😀

Wodanka..no super..takže m je tu a pomaly sa ide nato..juchú 🙂

Kati..ja som v pohode..musím povedať, že sa cítim veľmi dobre a teším sa na zajtrajšok, som zvedavá čo nám povedia... 🙂

Viktoria..tak to si atom ako ja a Kati...a ty už máš pohovor s embryologičkou? nám to ešte asni neposmenuli ale asi tak zajtra..ideme tiež na kontrolu 😉

Denis..som sa zabavila natom ako oklo vás reagujú na lieky..ja som mala dfobre, keď sme ich boli kupvať tak tam nikto nebol 😀

No akedy bude teda to streko..po tom 19 by bolo fajn lebo to už budeme s Kati po ET a verím, že sa budeme dobre cítiť, že Kati 😀

kuspitka
2. dec 2009

cisielko ako mi mas?

katti77
2. dec 2009

cisielko tak tak, zajtra budú nové správičky 😉

kuspitka
2. dec 2009

my prave papusame hranolky mnam.este ich mozeme ,ale neskor uz nie

mirm
2. dec 2009

ahojte
vcera som bola na ultrazvuku pred stimulkou a doktor mi nasiel cystu a povedal, ze ked zajtra nebude do 15mm tak sa odklada stimulka o mesiac. Ja mam PCO, ale som 2 mesiace po laparke a mam obavu ze teraz sa mi zacnu tvorit postupne cysty.
Nemate niektora s tym skusenost?

cisielko
2. dec 2009

Mirm..ja nie ale možno sa niekto nájde...takže ešte nestimuluješ?

Kupsit..mám sa celkom dobre..nič ma nebolí ato je skvelý pocit 🙂 a čo ty, ako sa cítiš?

Katti..už sa neviem dočkať čo sa zase dozvieme 😀 😀 😀 😀 😀

mirm
2. dec 2009

nie a mozno ani tak skoro nebudem :(

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre