Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

afrika
11. dec 2009

ja niesom testíková, asi vás sklamem a budete musieť so mnou vydržať do krvičky a UTZ. ak nás dovtedy nedajBože niečo neprekvapí 😒 . test budem možno robiť ráno po krvy, ešte uvidím. do heliosu idem 21.12 😵

afrika
11. dec 2009

babuľky majte sa pekne, idem niečo porobkať

cisielko
11. dec 2009

Afrika..no tak ty niesi testíková, tak držím aplce aby si to vydržala 😉

kati..počuješ, Afrika nieje testíková xixi

denis19
11. dec 2009

afrika i já jsem celou dobu sama, tak nesmuť, to zvládneme. já toho svého videla dnes ráno v pet!!!!a také bydlíme spolu 😀 😀

no romy, já bych se na to optala,ale asi se p. dr. bála, že ztratí pacientku, co????

katti77
11. dec 2009

cisielko tak ja ju nahradím a budem testíkovať aj za ňu 😀 😀 😀 , tá má nervy, ja by som to nezvládla

cisielko
11. dec 2009

Kati..ja viem, hned som si spomenula na teba 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ty si testo maniak 😀 ale neboj, určite ťa sa aj ja k tebe pridám, nenehám ťa v tom samú 🙂

Denis, Romy, vy ste kedy testovali?

katti77
11. dec 2009

cisielko no ďakujem, ale na mň asi mať nebudeš 😀 😀 😀 😀 , už máš aspoň jeden test kúpený, sa stavím , že nie 😀

romy01
11. dec 2009

denis nemyslim si ze sa toho bala, mozno ale mala niekedy nejake problemy s papiermi z heliku alebo co, ktovie. Navyse jej manzel je zastupca primara v nemocnici na ženskom - a mozno je teraz aj zaangazovany do toho ISCARu - to ale neviem isto. No a dalsi avec je ze ona ti tam ma kvazi nove sono pristroje a snazi sa ich vyuzit a asi hodne pacientov chodi na sono do heliku, takze asi tak.

cisielko
11. dec 2009

Kati..no čo mylsíš? jasné, že nie lebo vždy keď som v lekárni tak ma to ani nenapadne..ale myslím nato, hádam už pri najbližšej lekárni nezabudnem čo si mám kúpiť..testík treba mi to nabiť do tej mojej hlavy 😀 len rozmýšlam koľko mi ich je treba, na teba sa NEHRABEM MNE BUDE STAčIť POLOVICA Z TOHO čO Máš TY 🙂

katti77
11. dec 2009

cisielko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denis19
11. dec 2009

holky stačí vám dva testy, nešilte..... 😀 😀 😀

romy, zákulisní boje jsou neuprosné v dnešní dobe.....muj mnž je z nich už na nervy a to je z úplne jiného oboru

cisielko
11. dec 2009

Denis..ja som ok 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Kati 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😀

denis19
11. dec 2009

hele, nejdrív se musíte doplazit k ET,potom mužete testovat, já testovala 11 den a ok, už tam byl výsledek

cisielko
11. dec 2009

Denis..súhlasím...najprv musíme vyddržať..budeme sa snažiť 😉

Lúčim sa, idem niečo oprobiť a aokolo obeda urobím kuki...Densi, drž sa na poradni 😉

katti77
11. dec 2009

denis nekaz mi radosť, ja rada testujem, to je pre mňa ako droga 😀 😀 😀
ja verím, že sa k ET dostanem, iné si nechcem pripustiť

a aj ja sa lúčim idem niečo poriadiť a tak, pa pa

denis tak nech poradňa dopadne dobre a uvidíš si drobčeka

denis19
11. dec 2009

ok holky, tak se držte a testujte 😀 😀 😀

dana10
11. dec 2009

Ahojte dievčatá.
cisielko, Katti bože ako Vám závidím už to máte za sebou no už len čakať na ET 😉 .Myslím si že si určite dáte vložiť po dve embryá. 🙂 .DRŽTE SA 🙂
Denis, romy vy už ste za hranicou 12t, tak dúfam že už sa tak nebojíte?
Kuspitka ten 50t, by znamenal že tam budú ešte ďalšie bambuľky minim.3 kusy 😵
Ja som začala 9.12.proverou a od 16.12.budem pichať diphereline,ja sa asi poseriem kým pichnem prvú injekciu, dopočula som sa že keď to tam striekaťe že to štípe mňa asi z toho rachne.28.12 mám ísť na prvé sono+UTZ po menzese,nebude to neskoro keď menzes mám dostať od 23-25.12 čo poviete?

kuspitka
11. dec 2009

ahoj danka podla mna by to nemalo byt neskoro.aj ja som tak nejako dostala mms.skus zavolat do centra co ti povedia ,ked dostanes mms.ja som stale volal,ked mi nebolo nieco jasne

denis kde si?

denis19
11. dec 2009

kuspi tu!!!!!

vše je ok, máme 6 cm, termín porodu 22/06/2010, posunul se nám 😀 šíjová kustka 0,8, takže paráda a nosní je také vcajku....mám zvýšený tlak, moč negativní, tak úplná paráda aelí jdu do práce!!!!!

denis19
11. dec 2009

kuspi tu!!!!!

vše je ok, máme 6 cm, termín porodu 22/06/2010, posunul se nám 😀 šíjová kustka 0,8, takže paráda a nosní je také vcajku....mám zvýšený tlak, moč negativní, tak úplná paráda aelí jdu do práce!!!!!

VYFASOVALA JSEM PRENATAL BOX A TED STUDUJI CO TAM JE........

majka21
11. dec 2009

Ahojte kočky. Tak niekedy od polovice januára idem aj ja na to - krátky protokol. Ešte ma čakajú predoperačné vyšetrenia. Zatial výsledky všetky o.k. Zajtra si už idem do lekárne pre včeličky. Máte niektorá kombináciu menopur, orgalutran?

majka21
11. dec 2009

už sa tešííííííím!!! 🙂 🙂 🙂

denis19
11. dec 2009

majka21
my tu vetšinou šlapaly na dlouhém protokolu,ale já mela menopur.....

kuspitka
11. dec 2009

denis to je super tesim sa stebov.
tak ja uz som objednala monitor dychu.

aj som ti volala

majka super moja gratulujem aj tebe

cisielko
11. dec 2009

Denis...suepr, teším sa stebou 😀 😀 😀 😀 😀

Danka..tak ty už si začala..a neboj. Diphereline neštípe, ak tak len trošku ale ak budeš cítiť, že štípe tak budeš pichať omaličky..nieje to nič srašneé a to ti hovorí strachoput ako ja...a nevadí, že budeš mať mrchu..budú ti robiť sono cez bruško ako mne, najneskôr do 3 dňa po príchode M tam musíš byť a to je cez mrchu 😉

denis19
11. dec 2009

kuspi, jo ted jsem si to našla jak jsem si to prečetla, asi jsem neslyšela, rídila jsem 😲
jo jsem ráda a triple test se delá až príšte 🙂

kuspitka
11. dec 2009

denis som rada,ze si dopadla velmi dobre.
ja sa pojdem obliekat.juj tesim ,ze si dam nieco dobre

denis19
11. dec 2009

kam se chystáš???????

kuspitka
11. dec 2009

denis vonka s kamoskov.
som takka nejaka nervozna stastna,ze idem vonka.

denis19
11. dec 2009

cisielko, jinak jsem tam hodinu a pul čekal, dr mel nejaký skluz a nakonec jsem nešla ani na námestí.....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre