Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

cisielko
30. dec 2009

No aj tvoj plán znie dobre..len ja si dám pivka viac kedže môžem 😝 a do práce fičím 04.01. už teraz sa mi ale nechce 😠 teším sa, že aspoň nejaké to volno..len škoda, že o tak rýchlo letí

mariamaria
30. dec 2009

ahojte my budeme na Silvestra doma..pride kamaratka Češka 🙂 aj s jej 3tyzdnovym mimcom a manzelom a druha kamoska Češka s jej priatelom a jeho bratom ..no a klasika ja,manzel a dcerka budeme doma uz 5.rok spolocne 😀 teda dcerka iba 3.rok 😅 ..no a aj musim dnes upratat vsetko..pripravit postele...a urobit kolac..este stihnut kupit ,co mi chyba...a pozehlit...aaaaaaaaaaaa...proste veeela..zajtra budem cely den pri sporaku...no nic moc..ale dufam,ze vecer bude stat zato...

tak sa vsetky pekne bavte kocky!!!a KRASNY SILVESTER 😉

denis ty mas nohu 36???? to musi byt prcek nozicka😅

wodanka
30. dec 2009

maria ja zajtra zacinam pichaut uz druhe injekcie a 4.1 idem na krv a ultrazvuk

inak my sa zajtra chystame ku kamoske a vecer sme pozvani k svokrovcom, oni robia taku Silvestrovsku spolocnu veceru, takze nemusim nic chystat 🙂

cisielko
30. dec 2009

Wodanka..ty sa teda máš..ale ja som rada, že budeme na večeru doma aspoň mi nikto nebudedo toho kecať 😀 a ty už zajtra druhé včeličky, pánio ale to letí 🙂

Maria...aj tebe krásneho silvesra, bude vás teda dosť tak aj zábava bude určite dobrá 🙂

wodanka
30. dec 2009

no nejako sa to rozbehlo, ale hlavne sa to urychlilo tym, ze som dostala mrchu uz na 27DC
ako dlho sa pichaju este tie prve injekcie?

a neboj cisielko aj Tebe to rychlo ubehne do KET a ani sa nenazdas a budes mat hrasok v brusku, ktory zostane u Teba 9 mesiacov 🙂

cisielko
30. dec 2009

Uvidíme..ale verí, že sa to odarí..tie prvé injekcie sa pichajú až do konca stimulky, takže až kým nepichneš Pregnyl, teda do konca 😉 tebe sa to urýchlilo a mne sa to všetko poposúvalo, ešte aj mrcha otvora meškala a ked mala meškať tak prišla presne 😠

wodanka
30. dec 2009

a ako dlho si si pichala druhe? to by malo asi zavisiet od toho kedy mi dozreju vajicka, vsak?

cisielko
30. dec 2009

Prense tak..druhé som pichala asi 10dní, neskoro som ich začala pichať, až na 6dc kvôli hormónom..Katka pichala dlhšie, asi o 4-5 dní a tiež mala Gonal ako ty 😉

zuzujan
30. dec 2009

ahojte, dievcata prepacte ze sa vam tu takto vkradam, len ponukam na predaj tabletky profertil na zvysenie muzskej potencie mozno ich poznate, my ich uz nepotrebujeme, mame doma pokladik. 😵
Mam doma celu nepouzitu krabicku a je mi to luto vyhodit. Predam za polovicnu cenu. Kuk sem http://www.mojalekaren.sk/profertil-60-cps/

ak mate zaujem, poslite IP
pekny den 😉

wodanka
30. dec 2009

ja nemam Gonal ale Puregon.. ale to je uplne jedno, hlavne ze to ma ten spravny ucinok 😉

denis19
30. dec 2009

wodanka tak to frčí!!!!!!!!

mariamaria
to víš jsem prcek, nejakých 164cm, tak ta noha je k tomu adekvátní,ale jsou s tím jen starosti, neboť tak malé boty se delají i na sáru čižmy užší a potom nejdu dopnout zips a to mám i vetší nárt(priehlavok) z rytmiky a to je kombinace,to vám povím
😀
dala jsem s mnž dohromady byt, ted dám i sebe a jdu fotit 🙂

romy01
30. dec 2009

cafte baby - musim si precitat co som zameskala ale kuknite mi do albumu. Dnes som ulovila v tescu 7 ks body za 3.90 - chapete tu cenu ? Jedno vychadza na nejakych 57 centov. Blbe je ze ten tovar doplnaju len postupne a treba tam chodit striehnut cim castejsie

wodanka
30. dec 2009

jeeej romy tie sú chutnučké 🙂

denis19
30. dec 2009

🙂 no romy super!!!!!!! jen tak dále
já práve dofotila své bríško...už jen mi mnž vybere to nejlepší a dám do albumu, nechceš se romy pridat?????

romy01
30. dec 2009

afrika - bože to je šok, s takym niečim sa vyrovnava len velmi tazko. Som smutna, toto som necakala. Je mi to moc luto. Hlavne ti teraz zelam moc a moc pozitivnej energie a čtastie v novom roku. Ako pisala denis - rok 2010 ma byt lepsi tak neboj aj pre teba bude urcite stastnejsi.
Snazilky - posielam vam TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

viki - nech uz urobis cokolvek, drzim ti palce aby sa vsetko dalo doporiadku - tak ci onak, hlavne nech sa mas fajn a upokojis sa.

denis nafot cizmy, som zvedava.

Este k tym vypredajom - vierka, denis - ja som kedysi robila v tescu a chvilu aj na odd textilu - obvykle sme tam mavali plne sklady tovaru z centralnych objednavok, no kedze je tam prilis malo predavaciek, casto musia vypomahat na pokladniech a nestiha sa dokladat tovar. Preto sa to vyklada priebezne kazdy den nieco a preto tie vypredaje trvaju aj 4 - 6 tyzdnov. Treba chodit castejsie a urcite sa da natrafit na super veci ako ja dnes.

romy01
30. dec 2009

no denis ja som uz nad tym tiez premyslala, musim poziadat mm aby ma odfotil tak aby sa na to dalo kukat 😀

wodanka
30. dec 2009

no holky, šup sem s tými fotečkami 🙂

cisielko
30. dec 2009

Denis..ty klamárka..vraj večer bude foto, som kukla a tam nič nieje 😠 😠 😠 😠 tak podme šup šup ťa to fíčí 😀 a ja mám tiež takú krpatú nohu ako ty 36 😀

Romy kde si sa túlala? kukol som, tie body sú krásne a o tej cene ani nehovorím..a ty tiež šup bruško..ved to je radsoť fotiť ako vám to rastie 🙂

romy01
30. dec 2009

ciselko ja asi az rano, teraz vecer som nenormalne nafuknuta - to by vypadalo ze som uz v 7 mom mesiaci 😀

cisielko
30. dec 2009

Romy, beriem ťa za slovo..ja kuknem lebo budem v práci a to nuda 😝 tak uvidíme či si ako Denis xixi inak všetko ok, cítiš sa dobre?

wodanka
30. dec 2009

cisielko tak to Ti nezavidim, ze ides aj zajtra do prace.. ja pomaly uz aj zabudam ako praca vyzera 😀

denis19
30. dec 2009

Romy, tak až manžel fotí...a šup na muj album 😝
zítra se vypravím do tesca, ukazovala jsem to i mnž a ríkal, že teda razíme, abychom na jere nezkrachovali

cisielko ...práve nastal večer 😀 😀

denis19
30. dec 2009

cisielko a do práce, na silvouše...no co už,aspoň si na tebe vzpomenu, že krísíš nší ekonomiku 😀 😀 😀

Romy a co tam ješte meli, jako v tescu?????

cisielko
30. dec 2009

Denis..ja odpadnem..ty si dala fotos 😀 😀 😀 😀 😀 čožmičky sú pekné a ten opätok je praktický..ja nemusím veľmi hnedú farbu ale sú pekné 😀 a bruško je krásne..už sa teším na foto ked sa začneš krásne gulatieť 😉

Wodanka..mne to nejako ani nevadí..aj ked som bola po Et bola som rada, že iodem do práce..nemyslela som na to toľko, len škoda, že to tak dopadlo..ale aj po KEt pôjdem do práce ale po 3-4 dni ležania 😉

denis19
30. dec 2009

cisielko...jsem ráda, že se ti líbí, já hnedou také nemusí,proto mám šedé čižmičky,asi to tam není moc videt dobre ta barva 😀 😀 a moment...já se už gulatím 😀 😀 😀 😀 a po KET do práce nechod!!!

romy01
30. dec 2009

ciselko uz si brusko musim dat odfotit aby som mohla spominat aka som bola " stihla " Denis tie cizmy vypadaju super a tvoje brusko je ako ma byt - to ja som ako balon, ved zajtra uvidite.

Inak v tescu nic moc- tento tyzden som tam bola 3 krat a dnes som natrafila na tieto body - no treba tam chodit casto. Sama to poznam, lebo som tam kedysi robila a viem ze sa nestiha dokladat tovar a navyse sa do vypredaja dostavaju veci postupne - jeto centralizovane. Inak co sa tyka veci pre zeny a muzov - ta ich F and F moda mi moc nesikuje - divne strihy, blbe materialy - z tolkeho mnozstva tovaru sa mi nikdy nic nehodilo, no detske veci su tam fajn to maju dobre.

denis19
30. dec 2009

já si jednou z F&F koupila šaty a byly dobré...ale jinak mi tam také nesedí strihy a nekdy fakt ani ten materiál za nic nestojí, ted jsem tam hledala nejaké kalhoty na gumičku a nic jsem nenašla...co už
tak se zítra romy teším na bríško, aby jsi byla klidná ať te mnž nafotí hnedle ráno po čúrání 😀 😀 😀

cisielko
30. dec 2009

Denis..jáj vyzerali, že sú hnedé ale tvar je fajn...ja nemá rada také ako kovbojské..gulatíš ale ešte tak slabúčko..teším sa na riadny balónik 😀

Romy si väčší balónik ako denis..no tak to som zvedavá, urobím riadny kuki kuk 🙂

wodanka
30. dec 2009

denis, tie cizmicky su fajne.. aj mne by sa take sikli 🙂 a na tej fotecke vobec nie je vidiet ze by si sa gulatila, to ja mam take brusko bezne..

cisielko no ja som si myslela tiez, ze pojdem do prace a zostanem na PN az nejakych par dni pred OPU, ale ked som si dnes pozrela pracovnu mailovu schranku, tak som si to rozmyslela a budem chciet ist na PN uz 4. januara.. ale uvidim ako dopadne ultrazvuk a krv, ci budem vobec potom pokracovat

denis19
30. dec 2009

cisielko to udelej,protože se mi to s romy moc nezdá, jsem zvedavá na ráno 😀 😀 😀
také nemusím kovbojky, jsem v tomto konzerva 😲 tyto splnily požadavky a udelal jsem i malý kompromic,pokud bych je nekoupila ted, príští rok bych už na to asi vubec nemela čas!!!! 😀 😀 i když naše mimčo bude hodňoučké 😕 po mamince 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre