Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

cisielko
11. jan 2010

Babulka..o laparoskopii to neviem nič..stimulácia trvá podla toho či máš dlhý alebo ktátky protokol..takže ak krátky tak približko okolo14 dní a ak dlhý tak asi mesiac plus mínus..záleží to do veľa vecí 😉

Wodanka..uvidíš sama...je to len na tebe a určite doki vie čo robí..držím palce aby ti to vyšlo či už s PK alebo bez nej 😉

Denis..bodaj by 😀

mariamaria
11. jan 2010

baby a ja stimulujem od 6.1. a 15.ma byt odber...to je 10dni !!nie je to malo??? 😒 a este mi aj znizila davky Puregonu... 😖 a vy tu pisete ,ze kratky je cca 14dni..tak ja mam ultra kratky 😲

babulka neviem..ja som bola na jednom zakroku a zacala som hned prvy cyklus po zakroku...

wodanka
11. jan 2010

maria ak ti uz pekne rastu folikuly, nie je dovod, aby si stimulovala dalej.. ake ich mas velke?

figurka.m
11. jan 2010

ahojte kocky 😉
cukotka je mi luto, ze sa ti to posuva, ale verim, ze buduci cyklus uz zacnes aj ty, drzim palceky 😉
wodanka, takze streda je tvoja,ale tych folikov mas teda riadne mnozstvo 😲 potom sa nam ozvi ako to dopadlo
maria, kazdy reaguje na hormony inak, bud rada, ze je to takto, aspon je odber skor a vsetko sa urychli 😉

wodanka
11. jan 2010

ahoj figurka.. jasne, ze dam vediet 😉 Tebe sa ako dari?

figurka.m
11. jan 2010

ahoj moja, ja dobre, akurat som zacala aj citit brucho, tak hadam sa tam daco deje 😎
takze dnes ides na pregnyl a v stredu ficis, si nervozna? 😀

viera6
11. jan 2010

Denis, čieš sa mi zda ako piše romy,že maš čas do 18tt ,ale opytaj sa na to zajtra.
cisielko musim sa dohodnut v heliku kedy na 3D.
figurka.m sa mi vydi,že sme sa v piatok v heliku stretli pri odbere krvi.

wodanka
11. jan 2010

ktory den pichas? a kedy by si mala ist na odber?
hej dnes si idem dat stuchnut pregnyl.. nie je to nervozita, skor taka obava, aby to dobre dopadlo..

figurka.m
11. jan 2010

vierka, no je to mozne, kde si sedela, ja som tam bola aj s mojim mm a malou figurkou
wodanka picham 7 den,ale este je to len take v pohode, ja som citila folik aj v prirodzenom cykle 🙂 neboj vsetko dobre dopadne, verim tomu 😉

wodanka
11. jan 2010

figurka, tak uz len par dni a tiez ides na to 😉 kedy ides do Heliku na kontrolu?

viera6
11. jan 2010

figurka,bola si tam aj so synčekom však?

minka051
11. jan 2010

Ahojte
Tak už som konečne z práce doma. Unavená tie náplaste čo i lepím sa mi nejako začínajú odliepať. Ale vraj ked sa odlepí možem ju nahradiť druhou. Na utz idem 19.1. tak som zvedavá ak bude sliznica.

figurka.m
11. jan 2010

do heliku idem zajtra, som zvedava 😕
vierka, ano bola som s malym a velkym Tonym
minka, tak super, nech len sliznicka narastie tak ako ma 😎

figurka.m
11. jan 2010

vierka, mala si ma klepnut po hlave 😀 nevidim tvoje foto, tak si ta neviem zaradit 😅

wodanka
11. jan 2010

figurka, na zajtra Ti prajem pekne foliky a nemusi ich byt az tolko ako tych mojich.. predsa len to prinasa so sebou aj rizika..

matkaxx
11. jan 2010

ahojte poradte mi prosíím koho si mám vybrať či Herman alebo Hredzak ??? ☹
lebo po tom všetkom čo sme už prešli chcela by som už počuť len kladnééé odpovede ☹
vôbec nemám ešte skusenosti s IVF pôjdeme prvý krát a som proste neistá kde má ísť ☹
a hlavne koho si vybrať ☹
pomôže mi niekto prosííím ☹

figurka.m
11. jan 2010

wodanka dik, no mas pravdu tolko by ich nemuselo byt, ja som pri IUI mala 3 foliky a ked mi po pregnyle praskali cestou v aute do heliku, tak som myslela, ze idem zomriet, to bola taka bolest....uz nech to mas stastlivo za sebou, aked je ich uz tolko, nech je aspon v kazdom perfektne vajko 😉

matkaxx
11. jan 2010

poradte mi prosíím kde mám ísť či MUDr Herman alebo MUDr Hredzak ☹
idem prvý krát na vyšetrenia na IVF a neviem sa rozhodnúúúť tak prosíím kto mi pomôže ☹

figurka.m
11. jan 2010

matkax, ja ti neporadim, chodim do Heliosu

viera6
11. jan 2010

minka,tak konečne sa ti to pohlo dalej tešim sa s tebou.
figurka,ked si prišla stala si vedla mna 😵 nebola som si ani ja celkom ista,ale ked som si pozrela foto maleho tak mi to došlo.Mala som melirovany rolak a priatel sedel hned tam.

figurka.m
11. jan 2010

vierka, no skoda, mohli sme pokecat 🙂

wodanka
11. jan 2010

tak to som vobec netusila, ze tie mrsky mi mozu prasknut este skor ako tam dorazime 😒 ale idem mysliet uz len pozitivne 🙂
inak to Ti verim, to musela byt fest bolest 😝

viera6
11. jan 2010

matkaxx bohužial ani ja ti nepomožem,chodim do Heliosu.Ale určite sa niekto najde kto ti poradi.

matkaxx
11. jan 2010

figurka.m a to je kde do Heliosu ???

figurka.m
11. jan 2010

Helios Martin 🙂 ty ides kam do centra?

matkaxx
11. jan 2010

tak zatiaľ ďakovam no budem čakať, že sa niekto nájde a poradíí mi ☹

matkaxx
11. jan 2010

no mala by som ísť do Košííc

vevericka80
11. jan 2010

matkaxx: tazko je radit....ja chodim do Splnu... doktor vela nenakeca, ale ked sa ho clovek pyta, tak odpovie...ma tam super sestricku, prijemne prostredie a vsetko je tam dobre zorganizovane

matkaxx
11. jan 2010

figurka.m pozerám ža aj ty maš synčeka 6 ročného a snažííš sa otehotnieť ☹
môj synček Jakubko má 6 ročkov v máji tak dúfam, že už sa to podaríí

figurka.m
11. jan 2010

matka, myslim, ze je tu aj tema o Splne, skus pohladat

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre