Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

brmbolcek
22. jan 2010

ZOZNAM CAKATELIEK ZACINA :

1.DANKA- vlozene 2 OPU 11.1 VKLAD 16.1 a 1 mrazacik

2.BRMBOLCEK - vlozene 1 OPU 11.1 VKLAD 16.1 a ziaden mrazacik

3. WODANKA - vlozene 1 OPU 13.1. VKLAD 19.1 a ziaden mrazacik

4.MARIAMARIA vlozene 1 OPU 16.1 VKLAD 19.1 a 1 mrazacik

- a LUKO v stadiu stimulacie cca o 2 tyzdne
- a CUKOTKA v stadiu stimulacie cca o 2 tyzdne
- a DEMIZON v stadiu stimulacie

5. NUNU 81- vlozene 2 OPU 17.1 VKLAD 20.1 a 1 mrazacik

6.KAJKA- OPU 22.1

brmbolcek
22. jan 2010

Danka ahoj 😉

ako mas ? ako sa citis, ti poviem ze ma normalne prebrala ta bolest to pichnutie..... mne sa zda, ze to neskoro bolo vcera 5den ..... no uvidime, ale ak to pomoze tak nech picha dalej

Kajka, nech to dobre dopadne 😉

wodanka
22. jan 2010

Dobré ráno dievčatá 🙂 Ja práve vstávam 😎 a čo sa týka príznakov, tak neviem, či nejaké mám 😝 ale to je jedno, lebo viem, že bublinka je u mňa a je jej tam dobre 😵 😉

brmbolcek
22. jan 2010

wodanka ahoooooooooj 😉

netrap sa aj mne pominuli a na druhy den pich, pich, mna prsia vobec nebolia a stale lezim a lezim a neskutocne ma uz chrbat boli.... wodanka ono to ide tak ako ma 😉 bolest pride ani sa nenazdas a hned aj odide 🙂

gubik
22. jan 2010

Ahojte dievcata,
vcera pri pichani injekcii ma napadlo, ze uz z nich mame celkom dost ihiel a striekaciek /odkladame ich do sacku/, co ste s tymto odpadom robili vy? Kam to mam potom vyhodit? 😅

Inak aj vam sa zdalo, ze to pichanie injekcii je nekonecne? Mam pocit, ze OPU je niekde v nedohladne, tie 2 tyzdne sa mi zdaju strasne dlhe. A to som vcera pichla len 1 Menopur

gubik
22. jan 2010

Inak, mozem sa pripojit do zoznamu? Som na tom tak ako Demizon, ibaze od 21.1. picham uz aj Menopur. Dakujem 🙂

mariamaria
22. jan 2010

brmbolcek!!!Ja som vcera taktiez mala pichnutie ,az 2krat za sebou a take intenzivne ,ze muz na mna pozrel ,co som zbledla.Ale ja si zase nemyslim ,ze u mna je to uhniezdenie.Myslite?19.bol vklad ,tak dnes je 4.den po ET a 7.den po OPU???

dobre ranko vsetkym 😉

denis ty si taka cvicitelka 😝 a mozem sa opytat ako si na tom s cvicenim brusnych svalov?Nejako ich miernejsie precvicujes?Ci sa to vobec neodporuca?

denis19
22. jan 2010

mariamaria
to se rozhodne doporučuje,ale až od 16tt, já chodím na cvičení pro tehulky a tam to cvičíme intenzivne, jen ted po amnio nemohu cvičit minimálne tri týdny aposilovat vnitrní pánvové dno se také doporučuje cca od 13tt a to 3xdenne po 20stazích

brmbolcek
22. jan 2010

GUBIK-
ja po kazdom pichnuti som mala nachystany vzdy maly sacocek a tam som vsetko davala striekacka, ihla, ampulka,tampon...... na sacku som urobila uzlik a do kosa s nim ..... 😉 co chvilka si povies, ze tot som to pichala a uz mam za tym 😉 uz si o dalsi krok blizsie ku babatku 🙂
jasne, ze si vitana do naseho zoznaamu 🙂

Maramaria- i u mna to bolo 2krat za sebou aj na mna sa manzelik pozrel ze co sa deje 😕 , ja neviem ci je to uhniezdovanie 😕 vcera som mala 5den od ET, tak uvidime co nam cas donesie

Preposielam dodany gubikom zoznam 😉

brmbolcek
22. jan 2010

ZOZNAM CAKATELIEK ZACINA :

1.DANKA- vlozene 2 OPU 11.1 VKLAD 16.1 a 1 mrazacik

2.BRMBOLCEK - vlozene 1 OPU 11.1 VKLAD 16.1 a ziaden mrazacik

3. WODANKA - vlozene 1 OPU 13.1. VKLAD 19.1 a ziaden mrazacik

4.MARIAMARIA vlozene 1 OPU 16.1 VKLAD 19.1 a 1 mrazacik

- a LUKO v stadiu stimulacie cca o 2 tyzdne
- a CUKOTKA v stadiu stimulacie cca o 2 tyzdne
- a DEMIZO v stadiu stimulacie
- a GUBIK v stadiu stimulacie

5. NUNU 81- vlozene 2 OPU 17.1 VKLAD 20.1 a 1 mrazacik

6.KAJKA- OPU 22.1

denis19
22. jan 2010

holky, já to píchánímela také a myslím, že bylo ukrutné,tak jen vydržet a hladit bríška!!!!

brmbolcek
22. jan 2010

a zabudla som dodat , ospravedlnujem sa nasim uspesnym tehulkam , romy , denis, vierka a zvysok ,.............. ktore nam vzdy dodavaju sil a odpovedaju na nezname otazky co sa deje v nasich telach...... 😉 kocky primite moje ospravedlnenie ste nasim vzorom aby sme dopadli tak ako vy s babetkami na ceste 😉 😉

gubik
22. jan 2010

Brmbolcek- dakujem za info 😉
No ja kedze ich odkladam, tam asi spravim uzlik na obrovskom sacku a sup s 30timi striekackami a 60timi ihlami do kosa 🙂 A za chvilu ma uvidite v Kriminovinach 😉

Inak co sa tyka toho pichania, to je asi aj dobry znak, ze sa nieco deje, si myslim. Drzim paste vsetkym

mariamaria
22. jan 2010

denis dakujem si mila 😉 .Samozrejme ,ze budem cvicit az od toho tt ,ked vravis 😀 len to musim do takeho stadia dojst a to som este len na zaciatku 😅 a este zatial nepotvrdeny ziaden tt 😀
ja som uz raz bola tehu ,cvicila som s fitloptou len raz 😀 ale za to pred tehu som cvicila intenzivne ,cize aj brusko mi 2.mesiac po porode krasne kleslo 😅 dufam,ze to bude aj druhykrat tak.A ak aj nie,vsak si pocvicim 😵 Ozaj a o plavani pre tehulky nevies nic?Ci je lepsie ako fitlopta ,alebo nie?

brmbolcek ,presne ako u mna 😝 2krat po sebe 😕 to som zvedava ,co z tych nasich pichnuti bude!tebe samozrejme prajem tehotenstvo ako vysite 😀 a sebe a ostatnym zienkam tiez 😉 🙂 😵

Mame malo smajlikov !To sa mi nepaci ☹

wodanka
22. jan 2010

holky ja som dnes prvy krat videla dve ciarky na tehotenskom teste 🙂 😵 skoda len, ze to bolo v mojom sne 😀

denis19
22. jan 2010

mariamaria
plávání se také doporučuje,ale to si já neumím predstavit. jít na plavárnu...všude samé mikroorganizmi...to není na mne a prírodní voda užvubec ne...tak max. domácí vana,ale vodanesmí být moc teplá...tak u mne z plavání sešlo 🙂

mariamaria
22. jan 2010

ja striekacky odhadzujem jednu po jednej 😅 Kedze som si pichala puregonom perom ,tak mi ostavali iba ihly a to su take malicke a v obale.Pekne som ich tam vlozila spat a sup do servitky a do sacku a do kosa.No a teraz mam tiez priamo Fragmin ,ktory je praktickom baleni ,len nasadim klobucik na ihlu a zabalim spat do obalu a vyhodim do kosa,samozrejme este v servitke a mikrotenovom sacku

cisielko
22. jan 2010

Ránko

ste sa nejako rozpísali 😀 a aký zoznam ste dali, ejha..tak ja sa pripájam..príprava na KET 😀a ten bude asi okolo 3-4.02.2010 😀 😀 😀 idem do toho, nič sa neodkladať, idem to risknúť a potom sa uvidíči to bola správna voľba 😝

Kajka..drž sa dnes 😉

denis19
22. jan 2010

cisielko......držím palec, myslím, že jsi se dobre rozhodla,ale určite zustaň na PN, prosím 😲

mariamaria
22. jan 2010

wodanka ty si suprovaaaaa 😀 ja sa tu normalne cudujem ,co to mas za // ciarocky tak skoro 😝 a to bolo v sne 😵 sa tu chichocem!ja som mala krasny sen s muzikom,nebudem dalej rozoberat,ale po mesacnom celibate ,mi takyto imaginarny keks dobre padol,mam z neho endorfiny este teraz 😀 hned sa mi krajsie vstavalo 😵 🙂)))))))))))

denis to mas tiez pravdu s tym "znecistenim "vody.Fitlopta to isti 😀 a co vravis na Pilates a tehulky?Bolo by to mozne?prepac ,ak ta nebavia taketo temy ,tak ma sprdni 😀

denis a kedy teba asi pichlo? 😀 mna na 4.den po ET,nie je to skoro?to skor pripisujem roztahovaniu maternice 😕

mariamaria
22. jan 2010

cisielko wau take super spravy !Som stastna ,ze si sa na to dala!Risk je zisk 😝 😉 drzim siiilno palce !ja mam 4.2.test z krvi 🙄 budem si pamatat tvoj datum KET! 😅

kajka ozaj dnes takisto drzim silno palce 😉

denis19
22. jan 2010

mariamaria
pilatesa nevím,my svičíme jen s fitloptou, vím ,ž ejogapro tehulky,ale nevidím duvod proč by nebyl i pilates 🙂
nevím kdy mne to píchlo,ale bylo to asi tak ddne po ET 🙂

cisielko
22. jan 2010

Gubik..ja som ich vyhadzovala normálne do koša a každou ubudajúcou som sa tešila 😀

Wodannka..vieš čo, ja tiež pozerám, že aha máme // a to sen, ktorý sa čoskroro zmení na kutočnosť 😀

Maria..hm, pekný dátum..budem pamatať 😀

Denis...Pn nehrozí ale sľubujem, že 3dni budem len ležať a jediné čo urobím bude cesta na WC 😀 foto je už nahodené?

denis19
22. jan 2010

cisielko...prečo???? co by ti udelal týden PN???? není nahodené, nejsem ješte vyfocená 😀 ted jak jsem doma si i ranní mytí zubu presouvá na odpoledne 😀 😀 😀

brmbolcek
22. jan 2010

gubik-
pred tym, nez to zahodis si to odfot na pamiatku..... 😉 😉 😉

mariamaria- dakujem a posielam ja so moc este radovat dobredu nechcem..... nech to nezakriknem tak potichucky ti posielam 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ;- 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Wodanka- mas krasne sny 😉 a sny sa stavaju skutocnosou 😉 😉

Ciselko RISK je ZISK 😉 😉

a preposielam ciselkom pridany zoznam

mariamaria
22. jan 2010

denis ty mas take malinke brusko na tej fotke 16tt ,to ja mam teraz po OPU a po ET take 🙄 som ako balon 🤐 a ze iba +2kg.Ja ani nechcem vediet kolko som + od stimulky 😀

brmbolcek
22. jan 2010

ZOZNAM CAKATELIEK ZACINA :

1.DANKA- vlozene 2 OPU 11.1 VKLAD 16.1 a 1 mrazacik

2.BRMBOLCEK - vlozene 1 OPU 11.1 VKLAD 16.1 a ziaden mrazacik

3. WODANKA - vlozene 1 OPU 13.1. VKLAD 19.1 a ziaden mrazacik

4.MARIAMARIA vlozene 1 OPU 16.1 VKLAD 19.1 a 1 mrazacik

- a LUKO v stadiu stimulacie cca o 2 tyzdne
- a CUKOTKA v stadiu stimulacie cca o 2 tyzdne
- a DEMIZO v stadiu stimulacie
- a GUBIK v stadiu stimulacie
- a CISELKO v stadiu pripravy na KET

5. NUNU 81- vlozene 2 OPU 17.1 VKLAD 20.1 a 1 mrazacik

6.KAJKA- OPU 22.1

denis19
22. jan 2010

já behem stimulky pribrala necelé tri kila, takže už mám na sobe pet a pul, tak klid , jen po té amnio jsem ze stredy na čtvrtek dala dlou kilodvacet, myslela jsem že stres a dnes do rána dalších čtyricet deka dole, tak nevím co si mylset!!!!!

cisielko
22. jan 2010

😀 Denis..nemôžem kvôli robote..ale ved ked si to zoberieš ak bude vklad už v stredu tak to mám celých 5 dní ležania až do pondelka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a čo sa má stať sa stane tak či tak, či budem na PN alebo nie 😀 takže zuby na pooobedie xixi ty sa máš 😀

Brmbolček,...veru je 😀

denis19
22. jan 2010

no holka dobrá tedy...... 🙂 tak jsem si dala nabíjet baterie do foťáku, umeju si vlasy a neco teda nafotím i mé zvetšující se bríško 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre