Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

brmbolcek
1. feb 2010

kajka- nic si z toho nerob aj mne to tak robilo ...... inak mi sa ostatne v tom vyzname 😉 🙂

romy--- tak to musi byt pocit , ze uzasnyyyyyyyyyyyy 😉 😉 😉

cisielko
1. feb 2010

Figurka..videla som videla, je tam 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Viki..musím ti poslať iný mail na mňa, mne to neprišlo 😠 som na teba hrdá ako zvládaš ten rozvod, rozhodla si sa podla mňa veľmi dobre, len necch to už máš za sebou..držím palce 😉

Majaja..a kedy vbudú výsledky? a ako sa robí také vyšetrenie na genetiku, cez krvičku?

krivka5
1. feb 2010

tak kocky,hodila som do alba nejake fotecky mojej rodinky... 😉

cisielko
1. feb 2010

Kerivka..si sympoška...rada ťa spoznávam 😀

luko
1. feb 2010

ahojte 😉
ja doplnam udaje mesto: BA, CAR: gyn fiv 😉

viktoria77
1. feb 2010

čísielko ahoj..tak pošli iný mail a pošlem znovu. Neviem prečo ti to neprišlo. Hm..zvládam v pohode, aj keď mi ho je teraz aj ľúto, že sa to na neho tak naraz sype ale každému asi podľa zásluh.

denis19
2. feb 2010

dobré ránko vespolek!
dnes se tu s váma moc neohreju...čeká mne v práci perný, doma nám montují skríň, pro našeho prcka a tak vás prijdu mrknou asi jen tak zlehka.
ráda spoznávám krivku......super look!!!!! a i rodinka! takto bychom se klidne mohli spoznávát i dál, co vy na to holky????

cisielko
2. feb 2010

Ránko

Viki...pošlem..a netráp sa, ako si kto zariadi tak má..ty musíš ísť dalej a žiť a nie sa rápiť tým ako bude žiť on..drž sa 😉

Denis..tak ty dnes len tak sem tam, ale pozor, netreba to preháňať 😉

Krivka, Figurka, Kajtičko...dnes sa mi marí,že by ste mali ísť na krvičku..tak sa držte 😀

minka051
2. feb 2010

pekné ránko 🙂
denis ty ro len nepreháňaj robota neutečie 😀

císielko ako sa dnes máš?

cisielko
2. feb 2010

Minka ja fajn...makám v práci a strašne sa mi nechce..a čo ty, ako sa cítiš,čo tvoje opcity, chystáš sa aj tetsíkovať či vydržíš do krvičky?

minka051
2. feb 2010

cisielko ja sa mám dobre nič zvláštne sa so mnou nedeje. Len cítim prsia ale inak nič. A tesíkovať ak sa k tomu odhodlám tak v nedeľu. To bude 11 deň no ešte neviem. Na krv mám ísť 10.2.

cisielko
2. feb 2010

nO JA SOM NAOZAJ ZVEDAVá AKO to všetko odpadne..máš aj nejakých mrazáčikov?

denis19
2. feb 2010

no devčata máte pravdu, práce mi neuteče,ale jen se nahromadí 😀
minka teším se na vaše testíky, musíte s kajkou dát hnedle vedet a to si potom založíme téma z ivf na materskou 🙂

minka051
2. feb 2010

ano mám jedného,mali byť dvaja ale ten druhý sa nakoniec prestal vyvíjať. No verím že ho nebudem potrebovať a potom ho chcem dať na darovanie.

cisielko
2. feb 2010

Denis...veru, všetko má svoj čas..tak ako s akppí tebe robota tak sa kopí aj mne 😀

Minka..no jasné, že ho nebudeš potrebovať, to ja len tak pre prípad..to sa dá darovať? som nevedela...a čo je stou babou čo absolvovala stimulku? pamätám sa,že jkked si stým ešte len chcel začať spomínala si niečo, že sa čaká aj 2 roky ale toto netrvalo ani pol roka..ak vyzvedám tak ma normálne ztzruš..len som zvedavá 😲

minka051
2. feb 2010

císieko to 2 roky trvá na slovensku ale v čechách teda v Brne v Reprmede to je rýchlo. Do 2-3 mesiacov.To som ani nečakala. Pre mňa našli hneď až ma to šoklo. 🙂

kajka39
2. feb 2010

dobre ranko a pekny dnik vsetkym prajem!!! 😉 😉 😉

cisielko
2. feb 2010

Minka..tak to som v šoku...som nevedla, že to tak rýchlo..aj toto preláca positovňa?

minka051
2. feb 2010

kajka ahoj tak ako dnes 🙂

kajka39
2. feb 2010

minka ...no, mam zmiesane pocity 😒 asi dnesnym dnom sa u mna vsetko skoncilo. Rano som zacala krvacat, bez akychkolvek priznakov na menzes, teraz je klud.... ale mam pocit, ze je akymkolvek nadejam koniec! ☹
Velky chrust isiel lyzovat, tak som mu radsej nic nevravela aby mal aspon on pekny den a dobru lyzovacku, velmi sa tesil... este pockam do vecera, ale som skor realista. Je mi to strasne luto 😔

cisielko-zajtra drzim palceky aby sa tvoj snehuliacik stastne rozmrazil 🙂

nunu81
2. feb 2010

Dobré ránko aj ja prajem,kuk do albumu,už sú tam slubene foto,včera som nejak nestihala,ale nie su dobre vidiet 😉 😉

cisielko
2. feb 2010

Nunu..blahoželám ti 😀 😀 😀 😀 daľšia tehula 😀

Kajka..čo sa deje, začala si krvácať kedy, ako dlho?

minka051
2. feb 2010

kajka bože to ani nehovor. A krvácaš vela ale bo to bolo len taká kvapka.. To by nebolo nič zlé to môže byť.. Ešte nič prosím nevzdávaj.. Ja tomu ani neverím..

denis19
2. feb 2010

kajka....ani já tomu neverím a máš čas už na mrchu???? a jaká je to krev a kolik, volej do heliku!!!!!

minka051
2. feb 2010

Kajka no neviem či je to dobrý nápad ale ak nekrvácaš teraz a máš doma test tak skús ho urobiť. Slabé krvácanie nemusí nič ešte zamenať. Píšm ako keby som bola nejaká zbehlá ale neviem čo poradiť a som z toho vedľa. Kedy ba si mala mať normálne mrchu?

kajka39
2. feb 2010

dievcata, nie je to, vela ale je to klasicky cervena krv a nie spinenie. Teraz som bola v sprche a zatial nic... zvyknem mat pravidelny cyklus 28-29dni a 28den by mal byt az 6.2. v sobotu. Zatial nerobim z toho ziadnu paniku,ale?? ☹

denis19
2. feb 2010

kajka...nemyslím, že po stimulaci a ET a užívání utrošu by mrcha prišla o 4 dny drív.......volej helik a nasadí ti dupahston a zastavení, podle mne.......tak ani nedelej paniku, dost, že ji delám my a klid a pokud se to nejak nezlepší do obeda volej prosím helik!!!!

cisielko
2. feb 2010

Kajka...ked sa tsalo toto mne volala som do Helíku..jediné čo mi odoručili bolo ležať a hore nohy aby sa to nezhoršilo..viac mi nevedlei poradiť..bolo to na 5 deň po ET...lenže bol to 29DC čas kedy mi pravidelne chodila mrcha, to znamená, že ani nohy hore a ani nijaký zázrak sa nekonal..u teba je to ešte skoro..ak len že špiníš a nie kladsicky krvácaš a nemáš ešte čas mrchy pripadá mi to skôr ako zahniezdovanie..neviem, nechcem ti dávať falošnú nádej ale naozaj mi to tak pripadá...takže hlaven žiadny stres..na testík je ešte asi skoro však?

kajka39
2. feb 2010

minka-tehotensky nemam, ale spravila som si ovu test, vraj ten to vie ukazat dokonca skor ako tehu test /neviem ci je to pravda,ale v jednej teme to porovnavali a reagoval citlivejsie, ako tehu. Dievcata to tam mali aj s foteckami/ a ostal biely ako sneh!!!!!!! ☹

denis19
2. feb 2010

nevím co znamená, když ovu test je bílý??????

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre