Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

denis19
3. feb 2010

DObré ránko.....
všem blahopreji a Krivke asi teda k dvojčátkum ....uvidíme 😀
skríne stojí.....paráda....už ji jen natlačit vecma a je hotovo
Jak se dnes máte holčiny?
Kajka.....ako??????

demizon
3. feb 2010

Dobré ránko, včera som dostala o 22:00 Pregnyl a dnes budem asi celý deň

demizon
3. feb 2010

lležať som chcela napísať 😀

cisielko
3. feb 2010

Ahojte

Danka..drž sa dnes, som zedavá čo ti povedia ohladne žiadosti a som rada, že ideš ja na KET..držím palce 😀

Demizon..takže OPU zajtra, tak držím palce..hádam ti ich budem držťa zz kozy ked mi budú embryjko dávať 😀

Kajka..som rada, že sa to zlepšielo, silno držím palce 🙂

Sanris..drž sa, vyzerá to, že bude bohatá úrodička 🙂

Brmbolček..som kuki do labumíku..krásne 🙂

Figurka dakuejm ti veľmi pekne..ty ideš zajtra na krvičku? budem aj na teba mylsieť z kozičky 😀

Gubik..drž sa dnes, nech máš krásne a kvalitné vajká 😀

Denis..dnešok zatial platí?

Dnes poobede mi idú rozmrazovať embryjko, zajtra o 07.30h volám či sa mu darí, ak áno fičím na kEt...júj už to začína, som nervavá 😀 😀

demizon
3. feb 2010

tak nech sa tomu tvojmu embryjku darí, budem držať palce asi tiež z kozy 😀

brmbolcek
3. feb 2010

Kajka.... Dopisala som Demizon OPU ....a este majaja.... to je v maili centrum tam este dopiseme ....

ZOZNAM CAKATELIEK ZACINA :

Vysvetlivky: MESTO-CENTRUM* VLOZENE EMBRIA ** ODBER VAJICOK-OPU ** TRANSFER-VKLAD **
**ZMRAZENE EMBR.**VEK**VYSLEDOK: // tehu * = negativne**

01.DANKA ****** MT- HEL**EMB.2, * OPU 11.1. ** ET: 16.1. ** 1 mrazacik ** VEK: 38 ** výsledok = neg.
02.BRMBOLCEK ** MT- HEL**EMB.1, * OPU 11.1. ** ET: 16.1. ** 0 mrazacik ** VEK: 28 ** výsledok //
03. WODANKA ** MT- HEL**EMB.1, * OPU 13.1. ** ET: 19.1. ** 0 mrazacik ** VEK: 28 ** výsledok = neg.
04. MARIAMARIA * ZAHRA **EMB.1, * OPU 16.1. ** ET: 19.1. ** 1 mrazacik ** VEK. ?? ** výsledok //
05. KRIVKA****** MT- HEL**EMB.2, * OPU 12.1. ** ET: 18.1. ** 0 mrazacik ** VEK: 38 ** výsledok //
06. NUNU 81 *** BA - ISC **EMB.2, * OPU 17.1. ** ET: 20.1. ** 1 mrazacik ** VEK: 28 ** výsledok //
07. KAJTICKO *** BA - ISC**EMB.2, * OPU 18.1. ** ET: 21.1. ** 7 mrazacik ** VEK: 28 ** výsledok //
08. FIGURKA **** MT - HEL**EMB.2, * OPU 18.1. ** ET: 21.1. ** 0 mrazacik ** VEK: 37 ** výsledok //
09. KAJKA ****** MT - HEL**EMB.2, * OPU 22.1. ** ET: 28.1. ** 0 mrazacik ** VEK: 39 ** výsledok ?
10. MINKA051 ** BR - REP**EMB.2, * OPU 23.1. ** ET: 28.1. ** 1 mrazacik ** VEK: 43 ** výsledok ?
11. CISIELKO *** MT- HEL **EMB.1,* ***** KET- ET: 04.2. ** 1 mrazacik ** VEK:29 ** výsledok ?
12. GUBIK ***** MT- HEK **EMB.? * OPU 3.2. ** ET: ???? **? mrazacik** VEK: 29 ** výsledok ?
13. DEMIZON BA - GF EMB? OPU 4.2 ET:??? VEK:29 výsledok ?

- LUKO ******* ??-??? ** v stadiu stimulacie od 5.2 2010 *************** VEK: 30 ** výsledok ?
- CUKOTKA *** BA - ISC ** v stadiu stimulacie –zacala******************** VEK: 27 ** výsledok ?

- GUGINENKA * BA - ISC ** v stadiu stimulacie cca o 2 tyzdne ************* VEK: ?? ** výsledok ?
- MAJAJA75 **** ??-??? ** v stadiu stimulacie cca o 3dni **************** VEK: 35 ** výsledok ?

NASE POKROCILE TEHULKY:

1T, DENIS *** MT- HEL** EMB.2, * OPU 30.9.** ET: 5.10. ** 2 mrazacik ** VEK: 38 ** výsledok 20tt / 1
2T, ROMY *** MT- HEL** EMB.1, * OPU 30.9. ** ET: 3.10. ** 0 mrazacik ** VEK: 32 ** výsledok 20tt / 1
3T, VIERKA ** MT- HEL** EMB.2, * OPU .???? ** ET: 7.10. ** 1 mrazacik ** VEK: 32 ** výsledok 20tt / 1

brmbolcek
3. feb 2010

zelam dobre ranko

Danka- daj vediet ako si pochodila, budeme cakat 🙂

Kajka- mas IP 😉

Ciselko- klud a rozvaha, ine spravucky ani necakame ako ze sa to vsetko podari, tfuj, tfuj,.... 🙂

ostatnym zelam pekne ranko,

dievcenca ja som mala noc hroznu tak mi bolo zle ze sme mali s mm nocnu mi bol totalne na vracanie, tak som pri zachodiku sedela, vecer som uz mala treti chod jedla ako vzdy v poslednom case tak som si dala rodinnu natierku a ta mi asi nesadla bol tam cesnak ale ja ho mam rada , no ale nezapasoval..... tak mi bolo blbjeeeeeeeee ☹ ☹ ☹ este teraz to neni ono , mam v sebe cajik a lezim .....

denis19
3. feb 2010

no brmbi...jsi tehuhu tak i jídlo si budeš muset vybírat....neboj to se po porode ustálí 🙂

cisielko z mé strany to platí!!

cisielko
3. feb 2010

Denis..zatial aj z mojej 😀 a zase máme úžasné počasíčko 😝

Brmbolček..no to tak, trehue si to musia odtrpieť 😀

minka051
3. feb 2010

Ahojte no to máme zas počasie 🙂 🙂

asi zaliezť do pelechu a ani nos nevystrčiť 😀 😀

brmbolcek
3. feb 2010

dievcence ale budme radi ze je zima- keby sme stimulovali v lete, viete si to predstavit vonku horuce upeky a mi s nohamy hore ako svieci lezat ..... 😀 😀 😀 😀

Denis- je mi to jasne 😀 😀 😀

ciselko a denis maju nejake stretko, ci sa mylim ?

Minka ahoj moja ako sa mas ? odolavas pokusenie netestovat ? 😀

minka051
3. feb 2010

brbolcek

no testovať to je jeden veľký otáznik??? 🙂 Ale skúsim v piatok a ak to neurobím tak v nedelu určite. 😀 😀

cisielko
3. feb 2010

Brmbolček..správne..máme strtko..môžete sa pridať ak ste niekto z okolia BB 😀

Minka..ak nie v piatok tak nedela?

minka051
3. feb 2010

no nedela to istí.. To by mala prísť za normálnych okolností mrcha, ale tej som dala dovolenku na 9 mesiacov 🙂 🙂

denis19
3. feb 2010

halooo, kde je kdo????? já se urvala na koníka a nikde nikdo!!!!!
tak mohl by se ješte nekdo pridat, to by byla párty!!! 🙂

dana10
3. feb 2010

Denis haló choď už z roboty, lebo budeš parkovať v paneláku 😀 😀 😀 😀
Dobre že sneží mám rada sneh, ale na šoférovanie to není bohviečo.
Minka chudák mzdy nepočkajú všetci chcú money a čo keby si bola v nemocnici.Asi prídu pre teba alebo ti donesú podklady do nemocky 😀 😀 😀
Cisielko, drž sa zajtra verím že už si aj nervózna ja budem tiež ale až tak v polovici marca 😉
Brmbolcek no to je akosi zavčasu keď ti býva zle ja by som to brala len kvôli tomu aby som teraz schudla lebo som zas pribrala budem ako neb. RUŽÍČKOVÁ,, erdeg baba,,, tak len polihuj

sanris
3. feb 2010

Ahoj denis 19, no nikde nikoho asi majú kočky siestu, ale aj to treba v takomto počasíčku 🙂 cisielko držím palce
kočky otázočka- už sa vám stalo, že ste mali - ja konkrétne v heliku menovkynu?

denis19
3. feb 2010

sanris....možné je vše,ale já menovkyni v heliku asi nemám....ikdyž je pravda, že jednou se mého muže ptali na mé jméno, vyplňoval dotazník a námísto denisa udal ľudmila a tety mi potom volali, že jak se teda jmenuji 😀 😀 tak to bylo zábavn=é, jediné štestí mel manžílek, že tak se jmenuje jeho máme 😀 😀

sanris
3. feb 2010

denis19 -tak to mal mužíček štastie 😀 no mne sa stalo že mi volali z centra o uprave liekov no nepatrilo to mne ale mojej menovkyni, a ešte nám sedel aj rok narodenia to je sranda, že? včera ked som bola v centre tak mi sestrička povedala, že moja menovkyna pred týždnom skončila(vložili jej ) a ja že začínam, sranda

dana10
3. feb 2010

Tak dievčatá ja som sa vrátila z helíka ideme ne KET po mrche ale to tak až v polovici marca ak sa miminko rozmrazí a bude životaschopné 😉 a rovno sme dnes napísali žiadosť na 2IVF.Krajko mi povedal že sa budú snažiť aby mi to vyšlo do 21.4.2010.Ten vek to je hruza nemohli by to zdvihnúť,, potom sa naháňamé ako ,, zduté kozy,, a to nie je dobré, lebo organizmus a telo si musí oddýchnúť.
Demizon držím palčeky až je tých vajok čo najviac a ležať a nič nerobiť,, klídek,,
Kajku som tu dnes nevidela 😉

sanris
3. feb 2010

denis19 otázočka koľko si si dala vložit ? 🙂 tiež si po vložení ležala 2 týždne? neviem na čo sa mám pripravit

romy01
3. feb 2010

ahojky- prave som prišla zo sona - kuknite môj album 😀

figurka.m
3. feb 2010

ahojte kocule 😀

cisielko, drzim palceky na zajtra 😉

dana, tak super, KET vyjde a IVF nebudes potrebovat 😉

minka,som na teba zvedava velmi, tak v piatok, alebo v nedelu?

brmbolcek, no budes musiet vyzistit z coho ti byva zle a z coho nie 😉

tak my mame po zapise, figurka cela vytesena, ja uz menej 😅 uz som aj ja nascipana od maleho, zacinam aj kaslat a rano ma dobre bolelo hrdlo, no parada 🙄

figurka.m
3. feb 2010

romy, super, tak chlapisko 😀 gratulujem

romy01
3. feb 2010

ahoj dani - držim ti palce, hlavne bud v klude, nech mas spravnu rovnovahu v tele.
sanris - denis si dala vložiť 2 embrijka, no čaka len jedno baby.

dana10
3. feb 2010

romy 01, vajčák ako vyšitý veď to je jedno len aby bolo všetko v poriadku 😉
Baby a neviete aká je štatistika v Helíku či prevládajú dievčatá alebo chlapci?
Denis a ty nevieš čo to bude?

mimzy
3. feb 2010

Ahojte, veľmi pekne vás prosím o radu. Viete mi poradiť či pri stimulke môžem brat paralen? Dosť ma začalo škriabať v krku, bojím sa aby som nebola chorá a aby mi stimulku nestopli.

figurka.m
3. feb 2010

mimzy, mozes kludne, radsej sa daj do poriadku,a daj si na hrdlo aj nieco silnejsie, mne pomaha tantum verde sprej, ten maly forte, drzim palceky 😉

denis19
3. feb 2010

ahoj holky, hlásím se ze zasnežené bystrice....celé sídlište asi odhazuje sníh a snaží se zaparkovat a já si lebedím už se zaparkovaným autem u PC a obhlížím Romy klušinu!!!!tak paráda!!!!!
sanris
a jak píše romy, dala jsem si dve a máme jedno! a ležela jsem a byla v klidu a mela do 12tt PN.

cukotka
3. feb 2010

pozdravujem dievčatá 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre