Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

brmbolcek
10. feb 2010

Minka- nejeduj, baba 😠 😠 😠 😠 😠 😠 - ja uz to vidim, ze sa blizi na lepsie casy 🙂 , meskanie je fajn priznak , a hlavku hore , tehu priznaky su veu velmi este skoro, bud rada ze ti je tak ako ti je ! a je to velmi dobre a zajtra to budu veru iba dobre spravicky 😉 😉 🙂 🙂 😉 😉 🙂 🙂 😉 😉 🙂 🙂 😉 😉 🙂 🙂 😉 😉 🙂 🙂 😉 😉

cisielko
10. feb 2010

Minka..o to, netáraj..nemôžeš nič cítiť lebo je na to ešte skoro 😠 tak trba veriť a zajtra som zvedavá..silno ti držím palce 😉

kefalinek
10. feb 2010

bubulky neviete mi povedat na ktoru pobocku všeobecnej zdravotnej sa poielaju ziadosti o IVF z Martina popripade nemate ta niektora kontakt??

dana10
10. feb 2010

Ahojte dievčatá som tu po dlhšej odmlke.Choroba ma premohla tak som tu nebola.Ešte ma hrdlo semtam bolí a včera akokeby toho nebolo dosť tak ešte aj herpes na perách.
Cisielko krásne si to napísala, fandím Ti no uvidím ako to bude so mňou či nepôjdem v tvojich šľapajách 😉 😉
Denis ako amnio?
Minka musiš veriť ja viem ťažko sa to niekomu hovorí 🙂 😉
Brmbolček ako papáš, papáš alebo praskáš ,... 😉 🙂
Pozdravujem ostatné tehu., stimulantky, čakateľky.....

dana10
10. feb 2010

Kefalinek máš IP 😵 😵

luko
10. feb 2010

minka...budeme zajtra cakat spravu...verim, ze dobru 😉

brmbolcek
10. feb 2010

DENIS- a s tebou je co ? ZIJES ? jaj ved dnes je streda, uz viem 😉 😉 potom daj vediet 😉

Danka- tak ako ty jedna chorobka 😉

cukotka
10. feb 2010

ahojte dievčatá, takže dnes som absolvovala poslednú kontrolu v centre, dnes si idem dať pichnúť pregnyl a ideme v piatok na to. Škoda len, že vyhliadky nie sú bohvie aké, keďže mám len dva folikuly :( ale vraj sliznicu mám ukážkovú, ale to ma neutešuje.

denis19
10. feb 2010

ahoj holky!
cukotka.....to nevadí, že máš dva,ale ty správne, tak jen klid a nepodléhej panice, tak to asi ani nebude PK a hned po oplodnení šup s nimi do domečku.

já se teda vrátila z genetiky! downíka nemáme, chromozómy jsou super, tak jak mají být, jen mám zvýšenou hodnotu AF AFP hormonu, norma na muj vek je 13 000 a já mám 13 049, co dr okomentovala jako minimální zvýšení a napsala, že mimčo je ok,ale doporučila pro jistotu morf. podrobný UTZ a tam jdu zítra. tento hormoš indikuje rozštep chrbtice,ale ona ríkla, že to videla pri hodnotách 49 000, ne opri takovéto malinkaté odchylce, tak ted babo rad!!!!!! jo a je to holka! 🙂

cukotka
10. feb 2010

denis super správy, teším sa 🙂

no naozaj už len veriť, že tie dve sú naozaj tie správne 🙂 ďakujem za povzbudivé slová 🙂

viera6
10. feb 2010

ahojte kočky.....

cukotka,ako píše denis budu to tie správne 😉

Denis,super spravy gratulujem k dievčatku 🙂 😉

denis19
10. feb 2010

ahoj vierka....dekuji a to i cuki a myslíte holky, že teda mohu být pro ten hormon klidná????

viera6
10. feb 2010

Denis.......nestresuj 😠 zbytočne jasne,že môžeš byt kludna 😉

denis19
10. feb 2010

tak jo já ti verím.
co máš nového?

cukotka
10. feb 2010

denis, naprostý kľud si myslím. Je to naozaj malá odchylka, to už dotiahneš do finále 🙂

viera6
10. feb 2010

minka...držím palce a s tými pocitmi neprehanaj 😉 ja doteraz neviem ,že som tehu až na tie kopančaky 😵

cisielko...aj tebe držím palce aby ta rozprávka skončila s dobrým koncom 😉

cisielko
10. feb 2010

Denis..super..to sú krásne správičky, tešíme sa..a gratulujem k malej copani 😀 😀 😀

Cuki...drž sa v piatok enboj..to, že sú dve nič neznamená..hlvne, že budú kvalitné..drž sa 😉

denis19
10. feb 2010

ok baby, beru to!!!
a minka...ta tví dr nás dobre drží v šachu....si jako myslí, že máme nervy ze železa?????? 😕

coki ajak se jinak cítš po tom maratonu včeliček a tak....?

viera6
10. feb 2010

no....ta choroba ma nejak neopušta,ale sa skôr vracia dnes som si bola pre výsledky krvi všetko je ok až na leukocyty,čiže niekde je ten zápal,ale na rengen pluc teraz nemožem.
a dnes nejak necítim pohyby 😠
A ty ako mala kopka?

denis19
10. feb 2010

vierka...já cítím pohyby dosti zrídka,asi hodne tuku na bríšku....tak budu moudrejší zítra na UTZ a presvedčím se , že je vše ok....cítila jsem trochu v nedeli a tusím i neco včera,ale dnes vubec nic, nevím, je to asi lenochod 😕

cukotka
10. feb 2010

denis, maratón včeličiek mi strašne rýchlo ubehol, ani som si ho nejako neužila. Dokonca som dala aj nejaké to kilo dole. Okrem toho, že mi je stále zima, tak nič. Dnes idem na ten pregnyl, tak to som velice zvedavá čo to bude.

viera6
10. feb 2010

denis...uvažuješ nákupe monitoru dychu?
No ja ti mavam pravidelne cez obed a večer pred spaním poriadne kahančeky 😀

viera6
10. feb 2010

myslela som kopančeky

denis19
10. feb 2010

Cukotka...pri stimulaci jsi zhubla...tak to mne neštvy!!! my tu každá pribereme,ale ona si hubne 😀 😀

vierka...já monitor dechu dostala pod stromeček od sestrenice, tak ho mám,ale mám obavu, abych potom už netrpela nejakým stihomanem....dech, pláč a tak 🙂 ale určite ho už i použiji, když ho mám,ale je to jinak pálka jako blázen, je lepší to koupit pres koníka po jendom díteti.....dle mne

cisielko
10. feb 2010

Cuki..ty si schudla? teda, Densi má pravdu aj na mňa sa kilá nalepili 😠

Vierka..skoré uzdravenie želám 😉

viera6
10. feb 2010

no práve... ja som ho zakúpila aj s náhradnou podložkou za 70eur.
dnes mi akurát prišli vecičky kuk

denis....ved aj ja som pri stimulke schudla a dosti 😅

viera6
10. feb 2010

cisielko ....dakujem,len nejak ma to drží už dva tyzne ☹

denis19
10. feb 2010

vierka tak ani ty mne neštvi,ale ty jsi jak proutek i ted, jdu mrknout ty vecičky 😀

denis19
10. feb 2010

tak to je super vierka...kamna to chodíš???? a ješte nevíte co to bude?????

brmbolcek
10. feb 2010

Cukotka- tak to neva , ze mas 2 ono niekedy je zle mat ich vela a nekvalitnych..... a to malo c je tak to je to co by malo byt 🙂 a ak mas super sliznicu tak to je pre teba plus, to je velmi dobre 😉 😉 😉 budeme drzat palcoky

Denis - tak gratulujem ku KAROLINKE 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre