Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

denis19
15. feb 2010

brmbi...to vypadí dobre..ani jem nevedela, že neco takového je..... 🙂 no já mám zubare zítra, dá mi dole zubní kámen a ten krček nechám na potom, jsem ráda, že si vyčistím zuby a nepozvracím...ne ješte delat krček!!!!

a to špatne už ustupuje, nevím jestli jsem špatne ležela či co............. ☹

brmbolcek
15. feb 2010

no Karolinka dava o sebe znat , ze uz ma polovicu zivotika v brusku za sebou 😀 😀 😀 hlavne ze to ustupuje, hned je ti lahsie.... a ten DENTOREPARATOR som vcera nasla na nete , len neviem ci to mozu tehulky ale na krcky bude najlepsie zubarska stolicka a to az po porode, len aby sa to nezhorsovalo,... co asi bude .....

cisielko
15. feb 2010

Ahojte

Cuki..držím palce 😉

Romy..asi si ma s niekym popietla..ja nemám s čím bojovať 😕

luko
15. feb 2010

kajka...ja som 10 den dipherelin..cakam na MS a 8. DC mam pridat dalsie injekcie...cize priamu stimulku stale nemam

denis19
15. feb 2010

ahoj cisielko.....ako sa máš?

brmbi..já se zítra na to poptám v lékárne,ale asi tehuhu z toho vyloučí, dyť nemužeme skoro nic🙂🙂🙂: 🙂

janula18
15. feb 2010

Luko a do ktorého centra chodíš, ked maš začať až od 8DC. To ti už povedali naisto?
Ja som mrchu dostala už v piatok to bol 29DC, tak dnes som bola na sone a krvi a o 15 hod budem volať kedy začínam 😵

luko
15. feb 2010

chodim do GF...a mam to rozpisane na papieri, co mi dali...kedy mam co brat...ale predtym este musim ist 2.4.DC na kontrolu do GF

brmbolcek
15. feb 2010

denis - ty ides zajtra do lekarne 😕 😕 😕 ? ale nie koli mne 😀 😀 😀

Janula- tak drzim palce aby vsetko dobre dopadlo 🙂 🙂 🙂

Luko- a kedy ta priama stimulka pride ? a co mas teraz momentalne ked nestiulujes ale uz uzivas lieky ?

denis19
15. feb 2010

brmbolcek......neboj ne kvuli tobe, kvuli svým zubum, chci se na to hnedle poptat, ať se mi nestane, že pujdu rodit bez zubu 🙂

brmbolcek
15. feb 2010

denis- tak to si neni v tom sama,... 😀 😀 😀

denis19
15. feb 2010

dík za podporu...mne se ti nejak nechce v práci vytváret hodnoty.... ☹ a to tu jsem dnes do peti!!!!!!!!!!!!!!!!hruza!
uvarila jsem si caro a pojídám piškotky,ale to mi dlouho nevydrží...co deláš ty?

majaja75
15. feb 2010

ahojte a pekný dník prajem všetkým 😉

luko
15. feb 2010

brmbolcek: picham dipherelin...myslim, ze to je nejaka predpriprava...musim kuknut, ktore dalsie inj ma cakaju

cisielko
15. feb 2010

Denis ahoj..celkom fajn..ešte zajtra Helík a mám to ukončneé a potom uvidíme ako dalej..a čo ty?

denis19
15. feb 2010

No potom te čeká praha ne?????

u mne pohoda....dnes ráno mi bylo divne,ale už je to za mnou, verím.....a jinak pohodička 🙂 začínám nabírat odvahu na kupování vecí co budu potrebovat pro malou a začala jsem plenami a uvidím čím budu pokračovat, v sobotu jdeme objednat kočárek, mají tam totiž 12 týdnu dodací lhutu a tak postupne se začínáme velice tešit, ale jen tak potichu,abychom neco nezakrikli.....

brmbolcek
15. feb 2010

denis- ty brdo, ze do piatej , ved to je hruza , fakt, neda sa ti to nejak skratit ? viem ze tehotne v praci maju tu moznost, ze ked im pride hockedy zle ze mozu ist domou, je aj na to zakon.... u nas v praci to tak fungovalo....

V ziline je krasne slnecno, slniecko vykuklo, no idem kuknut asi na chalupku uz nam namontovali konecne pripojky, tak sa to uz snad pohne....

Luko- ja by som uz povedala ze uz stimulujes ked uz pichas diferelinne, i ja som ich brala 🙂 🙂 🙂

denis, myslis si ze keby som si kupila walmark vapnik na tie zuby, neuskodilo by mi to ???

sanris
15. feb 2010

zdravím všetky bojovníčky
🙂 po dlhšej odmlke som tu , nebolo mi dvakrát najlepšie ,prešla som si aj ohss nikomu to neprajem ale mam to za sebou a ešte aj pred sebou, takže mám zas na čo tešit 😝
tak aj ja to mám už v domčekuteraz len to dlhé čakanie,ale hádam to výde 😉
denis- ako?už lepšie? asi si ozaj hľadá miesto, bambula malá,
ostatné pozdravujem a držím palce, a ešte by som chcela vediet aky je rozdiel krátky protokol a dlhý protokol

denis19
15. feb 2010

brmbolcek..to by určite neuškodilo, ba naopak a jestli se pro jistotu ješte zeptáš i lékárnice..tak to budeš mít potvrzeno,ale nápad je to dobrý!!!! no já se ptala v práci na možnost zkráceného úvazku,ale nejak se jim do toho nechctelo....tak to nejak do konce marca zvládnu a když ne, tak to zabalím drív no co už.....ale nechce se mi být zbytečne dlouho doma 🙂
tu je také sluníčku...hurááááá a na chalupu..také bych se vypravila.......hmhmhm parádička

brmbolcek
15. feb 2010

sanris- tak uz teraz oddychovat ! 🙂 🙂 🙂 a tfuj, tfuj, tfuj,... 😉 😉 😉

denis- aj tak si silna bojovnicka 😉 ale ak by si sa zle citila tak nevymyslaj a hajdi domkou s Karolinkou 🙂 🙂 🙂 a uz sa nevies dockat na ten kocarik, pravda ? tak uz len tu spravnu volbu zvolit a uz nech je vas 🙂 🙂 🙂 sa vam bude cez leto fajn, super kocikovat 🙂 🙂 🙂

sandy16
15. feb 2010

ahoj baby, strááášne dlho som tu nebola, lebo som sa musela učiť. ale už mam veget. 😎 my ideme na prvú konzultaciu ivf 3.3. chodime do heliosu. chcem sa spytať či už bude treba niečo platiť.

denis19
15. feb 2010

ahoj sanris....tak hurá...takje už v domečku...paráda....ted jen klid apohodičku!

sandy...pokud je to úplne první konzultace, ta se neplatí,pokud se dobre pamatuji 🙂

brmbi....no teším se na kočárek, manža vybral moc hezký...potom dám do albíčka 😀

cukotka
15. feb 2010

ahojte dievčatá 🙂 tak malý Nemo je už u mňa 🙂 mal šesť buniek, tak dúfam, že sa mu bude u mňa páčiť 🙂

minka051
15. feb 2010

cukotka super tak ho pekne drž. Ja si pôjdem pre snehuliačika tak o 10 dní ak všetko pôjde ako má. 🙂

denis19
15. feb 2010

Cukotka...super.....Nemo je už doma!!!!!!! už ti ani nevím co to znamená, že má 6 bunek,ale zní to super!!!!!

cukotka
15. feb 2010

denis ani ja neviem čo to znamená, ale vraj je to fajn 🙂 tak už len čakať

sandy16
15. feb 2010

cukotka držím palce

cukotka
15. feb 2010

minka tak super, to ubehne rýchlo, my mrazáčika nemáme, ale verím, že by nám bol zbytočný 🙂

minka051
15. feb 2010

cisielko ahoj tak ako pokračuješ?
My ideme na Mýto pod Ďumbierom na chatu cez víkend vyvetrať hlavu. Bude oslava taká spojená krsňa má 10 rokov sestra meniny a môj syn narodky aj meniny. A trocha sa pôjdu lyžovať a ja s mamou budeme piecť hus a pagáče aby bolo čo jesť a potom sa prejsť. Len aby bolo aspoň tak ako dnes slniečko.

luko
15. feb 2010

brmbolcek...ano v podstate asi uz stimulujem 😀 potom ma este caka Gonal F a este nieco na P....len neviem po doktorke precitat, co je to za liek

kajticko
15. feb 2010

čaute kočky 🙂

cukotka super to znamená ,že sa dobre vyvíja 😉

držím palce všetkým snažilkam všetkým rovnako nechce sa mi to do zadu čítať 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre