Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

denis19
9. sep 2009

Ujednáno!!!!

sasko25579
autor
9. sep 2009

DENIS
to je slovo ako ma byt 😀

cukotka
9. sep 2009

😉

wodanka
9. sep 2009

plati...

denis19
9. sep 2009

Menopur je hormon. Kontrolovaná stimulácia rastu a dozrievania folikulov pri metódach asistovanej reprodukcie.

denis19
9. sep 2009

Škoda, že takto nepracuje i naše vláda!!!!!

cukotka
9. sep 2009

dík za info denis, myslíte že na tej zajtrajšej prvej konzultácii mi bude robiť aj nejaké vyšetrenie? neviem čo si mám obliecť

sasko25579
autor
9. sep 2009

cize cukotka wodanka denis aj ja a urcite kajticko buduci vikend sa vidime v pk.Ozaj kde je kajticko?neviete?

wodanka
9. sep 2009

politiku sem neťahajme 😖 to sa človek vždy len vytočí

cukotka
9. sep 2009

kajticko dnes do osmej robí, ale určite sa tu ukáže.

sasko25579
autor
9. sep 2009

ja ked som bola 1x u neho aj s manzelom tak ma kukol vysvetlil ako to bude prbiehat, aj cenu a ze treba na to poistovnu a potom ma objednal ked bude mat muz o durologa vysetrenie a ja krvne testy od mojej gyn.

sasko25579
autor
9. sep 2009

CUKOTK
diky,ja sa musim s kajticko DOHOdnut na zajtra mali by sme sa mozno stetnut.

wodanka
9. sep 2009

cukotka, dobra otazka.. ja jedine co mam nachystane je moj zdravotny zaznam od dokiny a vysledky z manzelovho spermiogramu..

denis, prosim Ta kde je v MT Helios? pojdeme smerom od Ziliny..

cukotka
9. sep 2009

aha, mne zase u gynekológa povedali, že teraz k ním nebudem chodiť, že len do iscaru

sasko25579
autor
9. sep 2009

zajtra mam volno a idem do senca kuknut.

sasko25579
autor
9. sep 2009

nop mne robila gyn krvne testy potom som isla s vysledkami k nemu. teraz sa mu mam ozvat o mesiac kvoli poistivni,

cukotka
9. sep 2009

sasko aj ja by som sa mala s ňou zajtra stretnúť 🙂 dohodli sme sa, že keď sa vybavíme v iscare tak jej dojdem povedať čo a ako 😉

sasko25579
autor
9. sep 2009

WODANKA
muzovi robili spermiogram v centre.

sasko25579
autor
9. sep 2009

CUKOTKA
ale kedy ide kajticko do iscare?nejako som z toho blbá.ja budem v Senci asi od 9-10h.ale este neviem urcite.a kedy sa mas s nou stretnut?doobeda?poobedee?

wodanka
9. sep 2009

sasko my sme davali robit spermiogram, "len pre istotu" a vobec sme necakali taky blby vysledok.. stale som si myslela, ze problem je len v tom, ze mam obaja vela stresu a stale sme niekde rozlietani

sasko25579
autor
9. sep 2009

AHA no nam to brobili v centre

guginenka
9. sep 2009

baby čaute,
som rada, že ste založili túto tému. úúúúúúúúúúúúžasné. ja a môj manžel ideme tiez na IVF ale zatiaľ len na prvú konzultáciu.
nestačila som si prečítať všetky príspevky. chce sa som sa opýtať na tú žiadosť do sociálnej. môže sa stať, že to aj neschvália? a v akom prípade?
dík, potom pôjdem na dalsie otázky 🙂

cukotka
9. sep 2009

sasko ja idem na jedenástu, a kajticko až večer, tak neviem

sasko25579
autor
9. sep 2009

CUKOTKA
takze to by sa ssnad dalo s nou dohodnut okolo obeda,mozno.no snad dojde.

cukotka
9. sep 2009

ahoj guginenka, vitaj

sasko25579
autor
9. sep 2009

GUGINENKA
ahoj vitajj medzi nami. no tak prva odpoved je, to davas do poistovne zdravotnej ako je Vseobecna, apollo, dovera atd. no vraj to skoro vzdy potvrdia.dovody na nepotvrdenie su asi malokedy mozno vek, alebo potrat, ........

sasko25579
autor
9. sep 2009

CUKOTKA
MYMAME SPOLOCNE MYSLIENKY A ESTE AJ V TEN ISTY CAS PISEME.

cukotka
9. sep 2009

guginenka do ktorého centra a kedy ideš?

wodanka
9. sep 2009

ahoj guginenka..

cukotka
9. sep 2009

sasko asi sme nejako prepojené? 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre