Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

kajticko
4. feb 2010

😝 😝 😝 😀 😀 😀 😀

ja si skôr mylsím,že srdiečkami 😉

ale aj tak by som chcela byť už na tvojom mieste a cítila pohyby vtedy by som si povedala,že som už z najhoršieho vonku.

ja chcem jaaaaaaaaaaaaar

😠 😠 😠 😠 😠

kajticko
4. feb 2010

fakt prečo?? trošku môžem či nie??

denis19
4. feb 2010

no tak to verím...já si každý den opakuji...už jen tolik týdnu a ted už jen tolik......a stále na neco čekáme 😕

cukotka
4. feb 2010

denis a kajtičko 🙂 že zrovna vy dve si sťažujete 🙂 čo mám ja povedať 😒

inak si predstavte, že mi práve svokrička doniesla čerstvo navarený obedík 🙂 asi ma fakt zbožňuje

mimzy
4. feb 2010

cukotka- podobne ako ty, pichám a čakám, ale mám desnú nádchu tak ležím a potím sa, dúfam že čo najskôr ustúpi aby som bola fit, nech sa dočkáme šťastného konca

kajtičko- veeeeľmi držkám palce, a to vážne vysledok oznamia az na druhy den?

cukotka
4. feb 2010

mimzy ty chodíš kam do centra? 😉

kajticko
4. feb 2010

mimzy dakujem no to ano až zajtra

cukotka a čo dobre poslala prídem???????? 😲

cukotka
4. feb 2010

kajticko - zapekanú brokolicu a karfiolik 🙂

kajticko
4. feb 2010

mnááááááááám ,ale ja mám naštastie cigánsku 😝 vieš ,že ja som na mäso

mimzy
4. feb 2010

skvelá svokrička 🙂

kajticko
4. feb 2010

tuším idem spať do 00.30 sme mali návštevu a o 6.00 som stávala 😠 neako ma to bere to asi to tehotenstvo 😀

mimzy
4. feb 2010

cukotka- ISC, máme rovnakú Dr.
Kajtičko od začiatku stimulky treba vela pit?
ja sa uz budem musiet vytrepat z postele aby som si nieco uvarila

kajticko
4. feb 2010

jasné a mne do konca od OPU kazali 4-6 litrov ,lebo som mala nábeh na OHSS

ale neako už nevládzem piť

cukotka
4. feb 2010

mimzy, jasné už mi zaplo 🙂 mala som teraz trošku chaos, lebo som si čítala viacero tém

denis19
4. feb 2010

tak zázraky se nedejí......ani jsem se nenadála a dorzila za mnou práce 😀

cuki a jak dopadl mnž s prací??????

cukotka
4. feb 2010

denis19, no s tou mapou, to dopadlo asi tak, že na krajskom riaditeľstve niekto o ničom nevie 😉 Môj názor je taký, že si ju nejaký úradníček zobral domov. Takže teraz budú zháňať tú mapu 🙂 má to byť príloha nejakej protipovodňovej zložky či čo to

denis19
4. feb 2010

já se na to ptala....a odešla na kraj do BA..vy sopadáte pod BA,že.....takže tam musí být a šlo to jedno paré vytisknuté a na CD celá databáze.....tak nevím....ale je to klasika státní správy!!!!! 😀

romy01
4. feb 2010

ciselko, mooooc ti drzim palce a riadne poctivo nohy hore 🙂

denis, ze je to zvlastny pocit, že sme sa nedavno stresovali ako baby že len aby to vyšlo a teraz sa tak moc tešíme na drobcov ? Bože ono to tak rychlo ušlo, že ked porodím tak to tehotenstvo mi bude určite chybať. Môj krpec kope o 106 a uz aj cez den,

cukotka
4. feb 2010

denis veď to, štátna správa 🙂 sme sa na tom zasmiali, a pátra sa ďalej 🙂

denis19
4. feb 2010

cuki...dej zpetnou vazbu..jsemna to zvedavá..... 😀

romy ani mi nemluv. dyť za 4 mesíce je porod a já si ješte porádne neuvedomila tehuhu 😀 😀

romy01
4. feb 2010

presne tak denis, zacalo to fest rychlo utekat

mirm
4. feb 2010

ahojte
ja som si dnes robila test na mam len / carocku a to som 9 den po ET ☹ uz sa smierujem s tym ze to bolo neuspesne ☹ ☹

cukotka
4. feb 2010

denis určite Ti dám vedieť, že čo a ako. Len mám radosť, že aj z mojích daní musím živiť úradníkov, ktorí nevedia čo robí lavá a pravá ruka 😒

romy01
4. feb 2010

mirm - viem si predstavit tvoje pocity a viem ze utesovanie ti nepomôže, ale skus to predychať a urob si test o dva dni zas. Tu na konikovi dokonca pisala jedna kočka, že test mala neg ešte v den odberu krvičky a nakoniec bola tehotna. Ja som robila test az na 12ty den a ciarku som nevidela - az po nejakych 20 min sa zjavila len velmi slaba a to som si nato vzala bryle a sla kuknut k oknu.

cukotka
4. feb 2010

mirm, nevešaj hlavu. Podľa mňa je ešte skoro na testovanie

sanris
4. feb 2010

cisielko držím palčeky 🙂 kočky koľko sa zahniezduje embrijko po vložení? 😒

romy01
4. feb 2010

sanris, podla toho kedy doslo k oplodneniu - po oplodneni je to na 6 az 10 ty den. takze ak mas PK tak je to uz od dalsieho dna cca 4 dni

sanris
4. feb 2010

romy01 dík a po odbere treba veľa pit? ako som sa tu dočítala, mna smadí už aj teraz brucho mám ako v 5mesiaci aj sa tak cítim neviem či je to dobré alebo zlé , zajtra idem na sono tak uvidím

figurka.m
4. feb 2010

ahojte babiky 😀

kajka, to co ma byt v tej tabulke, ze vysledok negativny, prosim vysvetlenie 😉

cisielko, no to je parada, tak toto je ten pravy bojovnicek, vela stastia 😉

kajticko, tak mas za sebou krvicku, uz nech je zajtra, co? 😀

tak, u mna tak, Krajko zrobil UTZ, sliznica 14mm, nic vsak nevidel v maternici, zacinam mat obavy, ze nieco nieje v poriadku, bojim sa mimomaternicoveho, uvidim este o 15hod. ako vyjde krv 😕 naposledy mi moj doki nasiel bublinku uz 14 dni po IUI a teraz nic, bojim 😒

sanris
4. feb 2010

figurka neboj ,držím palce 🙂 nech to dobre dopadne

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre