Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

cisielko
11. feb 2010

Minka no akóóó´, kde si dievča, ukáž sa 😉

Denis..ako som vravela, držím palčeky na UTZ 😀

Gugunenka..tak držíme plce..a veru nejde o to koľko ich eja le že sú to tie pravé 😉

minka051
11. feb 2010

csielko ta ako som napísla drobčekovia sú už neni 😢 ale ešte musím zapracovať a jeden mrazáčik ma čaká a toho už nepustím.

cukotka
11. feb 2010

minka, a už Ti volali z centra?

cukotka
11. feb 2010

dievčatá včera večer som si dala pichnúť pregnyl, dnes som poupratovala, a teraz už len čakať na zajtra na OPU, a uvidíme čo bude ďalej 😉

cisielko
11. feb 2010

Cuki..drž sa daj bvedieť ako sa máte 😀

Minka..takže už volali..je mi to fakt ľúto, teraz ti asi veľmi nič nepomôže ale potom časom bude dobre...drž sa a ver, že mrazáčik je ten pravý 😉

luko
11. feb 2010

minka...to ma mrzi...ale mrazacik urco zabojuje...treba tomu verit...

denis19
11. feb 2010

Ahoj holky, tak jsem zpet od gynekologa.
minka...tak to mne serinka....ale je tu ješte nadeje a vy určite zabojujete!!!!!!! Držím palec!!!!

mám trochen smíšené pocity.....dr mi udelal UTZ ,ale jen klasický jako 2D neboť naše herečka se zaryla do placenty a ta stínila všemu čemu se dalo!
Dr projel zádička,hlavinku, lebku nohy, bricho a vše je tam a tak jak má být, jen jsem menší, tak nám posunul termín na 05/07/2010 což mne dosti rozhodilo,ale všichnimne uklidnují i dr, že to je v norme,tak ted babo rad!!!!
nerozumím proč to nejde určit presne ,když jsem po IVF,ale švagrová mne uklidnila, že to se ješte stokrát zmení 🙂 🙂

figurka.m
11. feb 2010

ahojte kocky

minka, je mi to velmi luto, ale drzim palceky do KET-u

denis, super vysledky, tak je vsetko v poriadku 😎

ja som do heliku nesla, sklatila nas choroba, mna aj syna, tak som rano volala, ze nepridem, mam zavolat, ked sa vyliecim, aaaaaaaaaaaaaaaach jo 😠

romy01
11. feb 2010

ahojte kocky

guginenka, cukotka - drzte sa dievcence TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

minka, drzim tvojmu bojovnickovi palce nech riadne zabojuje.

denis klud - mne vedu v tehu knizke stale termin 24.6 - a pevne sa drzime IVFka, no podla sona mam novy termin 16.6 - takze my sme zas takmer o dva tyzdne vacsi. Ale to nech ta netrapi, ani mna to netrapi. Proste nebudes mat baby 51 cm ale bude mat 49 cm a moj valibuk bude mat 52 - 53 cm. Ved o co ide? Neboj porodime naraz 😀

kajticko
11. feb 2010

babulky ahojte 🙂

minka je mi to luto ,ale hlavu hore druhý kát sa to musí podariť 😉

cukotka držím palce dobre to dopadne uvidíš 😉 😉

denis aj jaj jaj to s a bude ešte veľa krát menit neboj 😉

vrrrrrrrrrrrrr mne je dnes na blitííííííííííííííííí fuuuuj 😲

denis19
11. feb 2010

Romy, dikas, tvuj racionální postoj jsem potrebovala!!!!! Normálne mne to rozladilo víc jak celá amnio!!!!

kajticko....tak na blití 😀 hele a nejsi náhodou tehotná 😀 😀 a kdy si dáš do pasu , tehuhu??????

figurka a nač si to mela dnes jít do heliku????

kajticko
11. feb 2010

no dobre idem to zmeniť si ma prehovorila 😀 😝

figurka.m
11. feb 2010

denis, na UTZ, naposledy este nic nevidel, no pockam si 😉

a stym terminom si nerob hlavu, ja co som sla na UTZ to bol iny termin porodu, babatka sa nejakych tabuliek nedrzia 😀

romy01
11. feb 2010

figurka tak sa hodne rychlo vyliec.

kajka - tie kociky vychadzaju na 10000skk bez autosedaciek ( cize vanickova a sportova cast ) su vhodne pre deti cca do 2 rokov. Inak popis si najdes na nete - ale ja na nich vidim hlavne praktickost - velkost vanicky a velkost kolies -

denis19
11. feb 2010

no ty vaničky jsou fakt dosti velké, dnes jsem to znova očumovala v obchode a jsou i dobréna ovládání!!!!!

kajticko
11. feb 2010

figurka inak sa ako cítiš ja som bola tiež chorá konečne som z toho vonku tak sa skoro uzdrav 😉

romy01
11. feb 2010

denis kedy hodis fotecku ?

figurka.m
11. feb 2010

kajticko, inac v poriadku, trochu brusko citim, ale zle mi nieje 😉

ty mas kedy UTZ?

denis19
11. feb 2010

kajticko...šikula, kdy máš UTZ,ať víme kolik jich je????

romy, ted jsem zápasila se scenerem, nevím proč truhlík nescenuje, když je v elektrice 😀 ,ale za chvíli dorazí domu manža a on mi to vysvetlí a hnedle je tam, chce mi i fotit bríško,asi trpí bríškovím stihomanem, tak tam hodím i brichulo 🙂

romy01
11. feb 2010

ok denis len hod, ja este nie - ja sa chystam fotit az na buduci tyzden pred poradnou

kajticko
11. feb 2010

UTZ mám 18teho budúci štvrtok 🙂

denis19
11. feb 2010

tak to je kajti co nevidet a jak to cítíš? jedno či dve???? 🙂

guginenka
11. feb 2010

ahojte baby, chcela by som sa spytat ci mi mozu prasknut folikuly. v sobotu mam opu a mam divny vytok. neviem ci mam stresovat alebo zostat kludna. dakujem za odpovede.

denis19
11. feb 2010

no gugi....toť na mne težká otázka...možné je vše,ale nemelo by se to asi stát, když jsi pod dozorem.....

guginenka
11. feb 2010

denis - dakujem, mozno len zbytocne stresujem. dakujem.

luko
11. feb 2010

cukotka...drziiiim vsetky palce na rukach aj na nohach 🙂

denis19
11. feb 2010

asi je dnes stresovací den, jsem na tom podobne,jako se stresem a asi ani nemám proč 😀

kajka39
11. feb 2010

ZOZNAM CAKATELIEK ZACINA : 4.2.2010
Pre opravu alebo doplnenie udajov piste na IP.

Vysvetlivky: MESTO-CENTRUM* VLOZENE EMBRIA ** ODBER VAJICOK-OPU ** TRANSFER-VKLAD **
**ZMRAZENE EMBR.**VEK**VYSLEDOK: // tehu * = negativne**

01.DANKA ****** MT- HEL**EMB.2, * OPU 11.1. ** ET: 16.1. ** 1 mrazacik ** VEK: 38 ** výsledok = neg.
02.BRMBOLCEK ** MT- HEL**EMB.1, * OPU 11.1. ** ET: 16.1. ** 0 mrazacik ** VEK: 28 ** výsledok //
03. WODANKA ** MT- HEL**EMB.1, * OPU 13.1. ** ET: 19.1. ** 0 mrazacik ** VEK: 28 ** výsledok = neg.
04. MARIAMARIA * ZAHRA **EMB.1, * OPU 16.1. ** ET: 19.1. ** 1 mrazacik ** VEK. ?? ** výsledok //
05. KRIVKA****** MT- HEL**EMB.2, * OPU 12.1. ** ET: 18.1. ** 0 mrazacik ** VEK: 38 ** výsledok //
06. NUNU 81 *** BA - ISC **EMB.2, * OPU 17.1. ** ET: 20.1. ** 1 mrazacik ** VEK: 28 ** výsledok //
07. KAJTICKO *** BA - ISC**EMB.2, * OPU 18.1. ** ET: 21.1. ** 7 mrazacik ** VEK: 28 ** výsledok //
08. FIGURKA **** MT - HEL**EMB.2, * OPU 18.1. ** ET: 21.1. ** 0 mrazacik ** VEK: 37 ** výsledok //
09. KAJKA ****** MT - HEL**EMB.2, * OPU 22.1. ** ET: 28.1. ** 0 mrazacik ** VEK: 39 ** výsledok = neg.
10. MINKA051 ** BR - REP**EMB.2, * OPU 23.1. ** ET: 28.1. ** 1 mrazacik ** VEK: 43 ** výsledok = neg.
11. CISIELKO *** MT- HEL ** EMB.1,* OPU ???? * KET: 04.2. ** 1 mrazacik ** VEK:29 ** výsledok = neg.
12. MIRM ****** BA – ISC ** EMB.2 * OPU 18.1. ** ET: 26.1. ** 4 mrazacik ** VEK: 26 ** výsledok = neg.
13. GUBIK ***** MT- HEL ** EMB. 1 * OPU 3.2. ** ET: 8.2. ** 0 mrazacik ** VEK:29 ** výsledok ?
14. DEMIZON*** BA - GF ** EMB. 2 * OPU 4.2 ** ET: 9.2. ** 9 mrazacik ** VEK:29 ** výsledok ?
15. MAJAJA75 ** BA – GF ** EMB. ? * OPU ? ** ET: ???? ** ? mrazacik ** VEK 35 ** výsledok ?
16. CUKOTKA *** BA - ISC ** EMB. ? * OPU ? ** ET: ???? ** ? mrazacik ** VEK 27 ** výsledok ?
17. LUKO ***** BA - GF ** EMB. ? * OPU ? ** ET: ???? ** ? mrazacik ** VEK: 30 ** výsledok ?
18. GUGINENKA * BA - ISC ** EMB. ? * OPU 13.2.** ET: ???? ** ? mrazacik ** VEK: ?? ** výsledok ?

NASE POKROCILE TEHULKY:

1T, DENIS *** MT- HEL** EMB.2, * OPU 30.9.** ET: 5.10. ** 2 mrazacik ** VEK: 38 ** výsledok 22tt / 1
2T, ROMY *** MT- HEL** EMB.1, * OPU 30.9. ** ET: 3.10. ** 0 mrazacik ** VEK: 33 ** výsledok 22tt / 1
3T, VIERKA ** MT- HEL** EMB.2, * OPU .???? ** ET: 7.10. ** 1 mrazacik ** VEK: 32 ** výsledok 22tt / 1

denis19
11. feb 2010

ahoj kajka....ako? také stres?

cisielko
11. feb 2010

Denis..neboj, bude to dobré..hlavne, že ste v poriadku 😉

Kajka, ako sa máš? asi nič moc...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre