Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

leoni1503
20. feb 2010

guginenka ja som tiez mala od zaciatku taky pocit a od vcera to mam este castejsie, ale dufam, ze to nie je nic zle, ked to ma skoro kazdy...

brmbolcek
20. feb 2010

gugi- a este pride taka chvilka ze ta pichne poriadne v brusku, tak sa nezlakni to ti male mimco dava na znamost ze tam je a hlasi sa ti 🙂 🙂 🙂

Vierka a romy - teda je to ocarujuce tie vase UT.... a pocity, fotky, no vauuuuuuuuuuuuu 🙂 🙂 🙂 tesim sa s vami

brmbolcek
20. feb 2010

O P R A V A- myslela som VIERKA & DENIS nie romy, ale aj mozno ona skusi taky krasny pocit ako vy 🙂

viera6
20. feb 2010

no konečne sme naštartovali ps z ničoho nič vypol 😠

krivka.......ja som písala email a potom mi doktor volal a denis tuším volala 😉 nájdeš to tu http://www.femicare.org/

mame všetko v poriadku 🙂a na 100% mame "dievčatko" 😅 p.doktor nam aj búchal do bruška lebo mala mala samozrejme ako som predpokladala náladu na spanie 🙂a povedal nam ak by sme chceli kupovať topánočky mame 4cm velku nožičku 😀 😀

brbolcek.......je to fakt super pocit 😵

guginenka
20. feb 2010

brmbolcek - dakujem.

brmbolcek
20. feb 2010

gugi...- za malo 🙂 🙂 🙂

cukotka
20. feb 2010

zdravím dievčatá 🙂 boli ste niektorá aj bez toho pichnutia v bruchu? lebo ja som, a teraz Vám závidím 😒

brmbolcek
20. feb 2010

cukotka- ja som to pichnutie osobne zazila aj teda mala, ale pocula som , ze su dievcata ktore to pichnutie nezazili a ostali tehu 😉 😉 😉

cukotka
20. feb 2010

áááááááááách jaj, tak uvidíme, čo ten Nemo, ako to zariadi

brmbolcek
20. feb 2010

a ako sa citis ?

cukotka
20. feb 2010

normálne, nič mi nie je, občas mám také pocity ako pred ms

brmbolcek
20. feb 2010

cuki..- tak to je na dobrej ceste zatial sa nemas coho obavat 😉 😉 😉 kedy ocakavas menzes ktory nepride ?

cukotka
20. feb 2010

1.MARCA, vtedy idem aj na krv

brmbolcek
20. feb 2010

jej tak to je este cas, no ber na vedomie, ze vysledok ako pozitivny ocakavame a ziaden iny 😉 😉 😉 ono si este v tych zaciatkoch na tehotenske nevolnosti mas este cas bolo by to dost skoro .... tie pridu az ten 5-6tt... a u niektorych aj skor 😉 😉 😉 takze mas vsetko pred sebou tak nemaj boja 🙂 🙂 🙂

cukotka
20. feb 2010

brmobolcek, akože dosť na Teba spolieham 🙂

brmbolcek
20. feb 2010

to akoze, vymaz a nahrad slovickom, ze URCITE 😀 😀 😀

cukotka
20. feb 2010

tak určite, a tvoje drobčiatko čo?

brmbolcek
20. feb 2010

pyta stale papatc 😀 😀 😀 tak sa snazim doplnit svoju spajzu v brusku lebo este dvakrat za noc plus cik cik a tak spavame papame a cikame 😀 😀 😀

cukotka
20. feb 2010

no paráda nie? ja idem tomu môjmu Nemovi poslať utrogestan, chvíľu s ním pokecám a pôjdem späť 🙂 takže dobrú noc 🙂

brmbolcek
20. feb 2010

i ja sa idem ulozit do hajan 🙂 🙂 🙂 dobru nocku aj tebe 🙂 🙂 🙂

a dobre ranko, zelam Denis,🙂 🙂 🙂ona je taky nas budicek,teraz uz je mimo pc, ale rano ju to tu najde - kuk - 🙂

brmbolcek
21. feb 2010

haloooooooooooooooooooo DENIS a kdezesi 😉 😉 😉 reku si hovorim, ze nenapisem, ze ti necham prve miesto ale som nemohla vydrzat 😀 😀 😀 uz vecer som si ta poistila s dobrym rankom 😀 😀 😀

ostatne babulky pekne ranko, u nas tooooooooolko snehu ako na vianoce 🙂 🙂 🙂

denis19
21. feb 2010

dobré ránko vespolek....
brmbolček....kukikuk tu som 😀 😀

vierka....nádherná slečna......a to zemetresení delal i mne,ale naš flakmatíček se ani nehnul..... 😀

ahoj leoni a vítej v klubu paranoiku......

cuki....tvuj nemo je asi stejne flegmatický jako na karolínka...tak klid....hlavne, že je tam,kde má být, ver tomu!!!!!
krivka...dikas za podporu......ale asi s náma fakt cloumají hormoše,co???? 😀

brmbi....a ten UTZ u dr. Grochála Ti fakticky doporučuji, je to parádní pocit, že vševidíš a doonale te ujidtí o faktu , že vaše mimčo je to nejdokonalejší, že Vierka 🙂

denis19
21. feb 2010

dokonalete uklidní......mám to samý preklep 🙂

cukotka
21. feb 2010

dobré ránko

brmbolcek
21. feb 2010

denis- to vies ze ste ma na to nahovorili 😉 😉 😉 , uspesne musim este pockat do 22tt a bude 🙂

dievcence co mi poradite drapla ma nadcha a hrdlo bolenie, mozem uzivat kvapky do nosa ?
oco mi dal lyzicku lanoveho oleja , neuskodi mi to ?

cukotka ahoj ako nemo ?

cukotka
21. feb 2010

brmbolček, vôbec netuším ako sa má, včera som sa mu aj prihovárala. Toto čakanie je otrasné.

brmbolcek
21. feb 2010

cuki..-- chce to cas, neboj prejde raz-dva a ani sa nenazdas a budes tehu 🙂 🙂 🙂

denis19
21. feb 2010

cuki.....je otrasné,ale stojí za to ,neboj nic..... 🙂

brmbolcek...olej t neublíží, spíš ti ublíží kapky do nosa, kloktej rumančet, nebo jemný roztok z tea tree oilu a pokud mužeš nis ci nedávej, maximálne homeopatika,ale to i prokonzultuj v lékárne....a pozitivne mysli.........

brmbolcek
21. feb 2010

Denis- srdecna vdaka budem robit tak ako pises, ono je to v noci najhorsie... a hlavne to hrdlo...

brmbolcek
21. feb 2010

denis- co povies na tieto tehu.. nohavice ? mne sa velmi pacia a vyzeraju fajn 🙂 http://www.aukro.sk/item923968864-vypredaj-teho...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre