Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

denis19
8. mar 2010

brmbolcek...proč by nežil, klídeček,ale já mám stejné otázky, pokud te to uklidní 😀 😀 😀

brmbolcek
8. mar 2010

denis- ved to poznas clovek sa boji....... jaj ... 😉 😉 😉 aka bola cesta z prace ? zastavila si sa niekde ? manzelovi sa velmi paci taky overal s uskami tak ho zhanam aj som ho zohnala je to taky male hunate .... a na kapucke to ma uska 😉 😉 😉 nechala som si ho odlozeny na jesen u dobrej znamej 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 a v com peries v akom prasku , detske vecicky ?

viera6
8. mar 2010

brbolcek.......no ja som ti dnes bola nalepená na tom monitore a doktor ten len tak bleskovo vydite tu ma srdiečko a poutierajte sa 😠 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ešte že ma mala žabka-anjelik kopkala počas čakania v ordinacii 😅 😅

denis19
8. mar 2010

brmbolcek...sestrenice mi doporučila LOVELU jak na bílé tak na barevné, tak jsem zakoupilo to!
z práce prímo domu jako poslušná ženuška jsem šla a manža jako poslušný manža šel nakoupit,abych se s tím netahala 😕 mohlo by mu to zustat na stálo 😀 😀 😀 😀
to jsou hezké overalky...to jsi si fajn vybrala 🙂

brmbolcek
8. mar 2010

vierka- no zlate to bolo kopkanie 🙂 🙂 🙂 to moje zaspalo ked sme cakali na dr.... dala som mu papat a hajalo.... 🙂 🙂 🙂 ono ked spinka tak mi je fajn ako nahle ma boli zaludok tak viem ze je hore 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denis19
8. mar 2010

brmbolceka a bývá ti stále zle????

vierka ješte,že jsem byly u grochála,co.....? ten mne maximálne uklidnil ve všem!

brmbolcek
8. mar 2010

Denis- by si neverila ake je to za tazko zohnat som cele mesto pochodila aj tie ludovky ale marne no uz som bola zufala, ale nakoniec som nasla 🙂 🙂 🙂
to vies manzel , ti rad nakupi, ked mu nosis pod srdieckom take zlaticko, to do buducna bude s nim nakupovat a uvidis aky prievan v penazenke bude mat 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

viera6
8. mar 2010

denis......no ano super to doktor 🙂

brmbolcek.......no ja ti teda poviem...bola som dnes poriadne hladná trošku mi pomohla ta glazovaná voda ale nie na dlho 😵
tie overaliki su nádherne ja ich obdivujem na mimibazare aj tam ich kukni 😉
Lovelu som kupila aj ja ale na biele mam persil sensitiv.

brmbolcek
8. mar 2010

Denis- to je fajn pocit , ze ta tak ukludnil 🙂 🙂 🙂 vies na com si ako sa Karolinke dari a vies ze si preto urobila vsetko 🙂 🙂 🙂

..zle mi tak byva od zaludka , nemozem pit bublinkove lebo mi hned hrdlo chyti .... tak ten zaludok mi trosku hapruje ale inak negrckam teda zatial chvalabohu..... 😉 😉 😉 inak , denis dakujem za opytanie 🙂 🙂 🙂

Aj ten persil neni zly... Vierka a ako chutila ta voda ? dalo sa to pit ??? 😖 😖 😖 😖 😖 😖 mna to caka cez leto ked budu tie naj naj upeky .... ak vsetko dobre dopadne 🙂 🙂 🙂

brmbolcek
8. mar 2010

dievcatkaaaaaaaaaaaa hladnaaaaaaaaaaaaaaaaa soom 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 ,prosim o odpustenie idem papat 🙂 🙂 🙂
idem si urobit chlebicek vo vajicku podavam s kecupom alebo s horcicou alebo s platkom syra , juj ja uz musim ... zatim papa 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

viera6
8. mar 2010

brmbolcek.......dobru chut 🙂
vodička bola sládka,asi ako hroznový cukor kázali mi doniesť aj citrón ,ale nebolo ho treba dala sa vypit 😀

viera6
8. mar 2010

no.... a bublinkovo nemôžem ani ja,ale čo sa tika vinei tak to môžem 😝 😝

cukotka
8. mar 2010

ahojte dievčatá, želám krásny MDŽ 🙂 uff odkedy chodím do roboty, tak nestíham ani čítať 😒 čo máte nové? tu sa vo veľkom už objednávajú kočíky, perie sa a žehlí detské oblečenie, no toto 🙂

viera6
8. mar 2010

ahoj cukotka.........ako sa cítiš a ako sa ma Nemo?

cukotka
8. mar 2010

vieka pozdravujem, no ja sa cítim úplne v pohode. Nič mi nie je, nič necítim. Až mám obavy čo ten môj Nemo tam porába 😖

viera6
8. mar 2010

no určite mu je u maminky dobre 🙂 😉 ale nemala si zostat ešte doma a preliečit sa zo zápalu a baktérie?

cukotka
8. mar 2010

no beriem lieky, a už som potrebovala zmenu, zatiaľ nemám bolesti ani nič,

denis19
8. mar 2010

ahoj cukotka...neboj Nemo si tam v klídku plave, počkej až naroste a bude narážet 😀 😀 😀

cukotka
8. mar 2010

denis, no to dúfam, že si tám pekne pláva a páči sa mu tam

viera6
8. mar 2010

denis......a kde su fotky? 😀 😀 😀

denis19
8. mar 2010

vierka...ted jsem se jen vzpamatovala z únavy 😀
foto dodám ani ne zítra ať neslibuji, neboť to mám cvičení,ale snad ve stredu,ale budte rády, aspoň budu mít zase o neco vetší kotlík 😀
a kde jste všechny?????

cukotka
8. mar 2010

denis19, tak ja som napríklad tu, stihla som si dokončiť prácu do školy, obrobiť svoju farmičku na facebooku, potelefonovať a tak, a vás stále nikde

denis19
8. mar 2010

no já nejak vegetovala u TV, ted dala sprchu a je mi hej...tak ty máš také farmičku 😀 😀 😀 no to je nejak moderní či co???
a co vlastne škola, jde to????

cukotka
8. mar 2010

neviem či to je moderné, ale dosť ma to chytilo 🙂 a pritom ja absolútne nie som na žiadne takéto hry 🙂 škola ide, len je toho strašne veľa, začala som chodiť do roboty, a začal mi aj letný semester a hneď aj skúšky. Do toho sa mi moc nechce. Čo Karolínka? A aký kočík si to nakoniec vybrala? jeden deň čítam, že brio go, potom som tuším postrehla, že peg perego, tak čo ste vybrali?

denis19
8. mar 2010

cukotka...drž se, no BRIO GO!!!nakonec preválcovalo peg perego.....tak to, už je objednané,jen ted ješte dumáme nad barvou, hluboká bude červená,ale sporťák se mi moc líbí i modrý, jen nevím co na to okolí 😀 😀 ale už nereším, nechám na kámošovi co mi to objednává radeji....
videla jsem tu farmu u sestrenky a ta si to tam nejak obhospodaruje společne na strídaču s prítelem....moc tomu nerozomím,ale je to prča!!!!!
jak dlouho chceš chodit do školy? myslím jako až do porodu a potom pauza, či ani ne?

denis19
8. mar 2010

tak doboru noc!!!!!

cukotka
8. mar 2010

denis, ak máš linku tak mi pošli na ten brio go, u mňa je to s kočíkom ešte veľmi skoro, ale ten joolz stále vyhráva, každý deň si ho pozerám 🙂 a má ho aj Tereza Maxová, tak čo som ja horšia?! 🙂
Myslím, že Karolínka by nemala nič proti modrej farbe 🙂

No a škola? Nechcem prerušiť štúdium, lebo sa bojím, že už sa tam nevrátim. Najhoršie je na tom to, že od septembra nastúpim do tretieho ročníka, a to ma čaká bakalárka a štátnice. Budem to musieť nejako zvládnuť.

luko
8. mar 2010

kocky,
zajtra mam transfer...mam z centra jednu tabl. uzit 2 hodky pred tranferom a potom mam spazmopan vaginalne...ale pozeram vobec nemam napisane kedy si to dat a viem, ze nam to hovorila sestricka ale zabudla som od stvrtka 😅 neviete kedy to uzit?

kajka39
8. mar 2010

Krasny vecer vsetkym prajem!!!! Uz som doma, boli sme na lyzovacke v PL od piatku, dnes uz nevladzem ani citat ani pisat, akurat som doplnila a poopravila tabulku ktoru poslielam....... Zajtra sa ozvem 😀 😀 😀

papapapa dobru noc!

luko- drzim palceky na zajtra 🙂

kajka39
8. mar 2010

ZOZNAM CAKATELIEK ZACINA : 4.2.2010
Pre opravu alebo doplnenie udajov piste na IP.

Vysvetlivky: MESTO-CENTRUM* VLOZENE EMBRIA ** ODBER VAJICOK-OPU ** TRANSFER-VKLAD **
**ZMRAZENE EMBR.**VEK**VYSLEDOK: // tehu * = negativne**

V STIMULACI r.2010

0. MAJAJA75 ** BA - GF ** EMB. 2 * OPU 28.2. ** ET: 5.3. ** 5 mraz. ** VEK 35 ** výsledok ?
0. LUKO ***** BA - GF ** EMB. ? * OPU ? ??? ** ET: ???? ** ? mraz. ** VEK: 30 ** výsledok ?

NOVE TEHULKY po IVF r.2010

04.BRMBOLCEK ** MT- HEL**EMB.1, * OPU 11.1. ** ET: 16.1.** 0 mraz. ** VEK: 28 ** výsledok- PK 11tt//1
05. KRIVKA****** MT- HEL**EMB.2, * OPU 12.1. ** ET: 18.1.** 0 mraz. ** VEK: 38 ** výsledok- PK 11tt//1
06. MARIAMARIA * ZAHRA ** EMB.1, * OPU 16.1. ** ET: 19.1.** 1 mraz. ** VEK. ?? ** výsledok- BPK //
07. NUNU 81 *** BA - ISC **EMB.2, * OPU 17.1. ** ET: 20.1 ** 1 mraz. ** VEK: 28 ** výsledok –BPK //
08. KAJTICKO *** BA - ISC** EMB.2, * OPU 18.1. ** ET: 21.1.** 7 mraz. ** VEK: 28 **výsledok –BPK 9tt //2
09. FIGURKA *** MT - HEL**EMB.2, * OPU 18.1. ** ET: 21.1.** 0 mraz. ** VEK: 37 **výsledok –BPK10tt//1
10. GUBIK ***** MT- HEL ** EMB. 1 * OPU 03.2. ** ET: 08.2. ** 0 mraz. ** VEK:29 ** výsledok – PK //
11. SANRIS *** MT -HEL ** EMB. 1 * OPU 08.2. ** ET: 13.2. ** 4 mraz. ** VEK 35 ** výsledok – PK 7//
12. LEONI **** BA –ISC ** EMB. 2 * OPU 06.2. ** ET: 9.2. ** 0 mraz. ** VEK: 28 **výsledok – BPK 5tt/1

NASE POKROCILE TEHULKY po IVF r.2009

1T, ROMY *** MT- HEL** EMB.1, * OPU 30.9. ** ET: 3.10. ** 0 mraz. ** VEK: 33 ** výsledok –BPK 25tt //1
2T, DENIS *** MT- HEL** EMB.2, * OPU 30.9.** ET: 5.10. ** 2 mraz. ** VEK: 38 ** výsledok - PK25tt //1
3T, VIERKA ** MT- HEL** EMB.2, * OPU 2.10. ** ET: 8.10. ** 3 mraz. ** VEK: 32 ** výsledok - PK25tt //1

PO IVF r.2010 - NEGATIVNE

01.DANKA ****** MT- HEL**EMB.2, * OPU 11.1. ** ET: 16.1.** 1 mraz. ** VEK: 38 ** výsledok- PK =neg.
02. WODANKA ** MT- HEL**EMB.1, * OPU 13.1. ** ET: 19.1. ** 0 mraz. ** VEK: 28 ** výsledok- PK =neg.
03. KAJKA ***** MT- HEL**EMB.2, * OPU 22.1. ** ET: 28.1. ** 0 mraz. ** VEK: 39 ** výsledok- PK =neg.
04. MINKA051 ** BR - REP**EMB.2, * OPU 23.1. ** ET: 28.1. ** 1 mraz. ** VEK: 43 ** výsledok- PK =neg.
05. MIRM ****** BA - ISC ** EMB.2,* OPU 18.1. ** ET: 26.1. ** 4 mraz. ** VEK: 26 ** výsledok- PK =neg.
06. CISIELKO *** MT- HEL** EMB.1,* OPU ???? * KET: 04.2. ** 1 mraz. **VEK: 29 ** výsledok- PK= neg.
07. DEMIZON*** BA - GF ** EMB. 2 * OPU 04.2 ** ET: 09.2.** 9 mraz.** VEK:29 ** výsledok- PK =neg.
08. GUGINENKA * BA -ISC ** EMB. 2 * OPU 13.2.** ET: 16.2 ** 0 mraz. ** VEK: ?? ** výsledok-BPK =neg.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre