Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

denis19
12. mar 2010

Romy, tak váš drobček už má i dedictví...no to je skvelé 😀 ale jinak super plány...já ti nejak nemám energii na stvení domečku...najít nejaký ideální už postavený...to by bylo 🙂

vierka...tak jsi mela poslední kontrolu v nmém duchu...jsem už opravdu klidná 🙂 🙂

já dnes vyplňuji jako magor tabulky a práce s GIS v nedohlednu,ale nevadí, život je zmena!

viera6
12. mar 2010

denis.....no ja ti mávam poradne od 21/12/09 každe dva tyžne knižku mam pomali už zapisanu,ale len v poličku poradne 😀 😀

a čo plánuješ na víkend?email si si prečítala či si nemala ani kedy 😉

denis19
12. mar 2010

ne neprečetla..ale jdu se mrknout,ale to musím na jiný počítač, co není napojený na naši doménu,jinak se tam nedostanu...
každé dva týdny??? já jendou za 4 týdny????? ☹

viera6
12. mar 2010

to nevadí doma si to prečítaš 🙂
a čo fotky, kedy ideš fotiť Karolínkin domček? 😵

brmbolcek.....kde máš fotky nákupu? 🙂

brmbolcek
12. mar 2010

Denis- tak plany su to pekne stavt domcek, viem o com hovoris. mi sme momentalne postavili katalogovy novy bungalov a momentalne robit interieroveho architekta..... vcera sme boli akurat ukazat ako maju vyzerat obrubniky chodnicky okolo chalupky ..... ale neni to nic lahke ,bez penazi ci bez nejakej zabezpeky by som nestavala, je dobre ak ma clovek akeho-takeho zichra, koncom tohto mesiaca kolaudujeme..... 🙂 🙂 🙂

a ked hovorite ohladom tych son ze su max.3..... tak ja uz mam tie 3 za sebou a tento mesiac ma cakaju este 2sona tak neviem ako to maju lekari naordinovane asi u kazdeho indi-vindi....

vierka - ja ked som sa pytala ci mi vratia peniaze, ta pani povedala ze si mam napisat ziadost o vrateni penazi DNP...

a ja uz utekam na stavbu dievcatka keby som tu nebola tak zelam pekny vikednik a dobru chut bay bay 😵

viera6
12. mar 2010

denis.....každe dva tyžne,teraz som bola 8/3 a idem22/3 no niekedy je to dosť únavne: som tam od 6,30 a pridem na rad až okolo9,30 až 10,00 😒

denis19
12. mar 2010

vierka..tak prečteno a odepsáno 😝

už se hotouji Karolínky domeček dnes cvaknout 🙂

viera6
12. mar 2010

brmbolcek......a... 😲 no mne takúto možnosť úplne vyvrátila, už kašlem na to, keď by som sa znovu prihlasiala sa mi to rata.

no a čo sa tika sona: áno každý lekár to ma individuálne,ale hlavne su tie tri 😉

aj tebe pekný víkend 🙂

viera6
12. mar 2010

denis ....inak ten druhy kočík,čo som ti spomenula emaili je jane slalom pro

denis19
12. mar 2010

ten je také hezký,ale špatne skladný co jsem koukala u známé...mám štestí , že je kolem mne tolik maminek, tak mám otestovanou hezkou rádku kočárku!!! 🙂

romy01
12. mar 2010

no baby co sa tyka sona, tak 3 su povinne a ak ich mate viac, je to na pacientke resp na lekarovi. Niektori lekari robia sono priamo v ordinacii pri kazdej navsteve, no moja dokina povedala, ze to nie je dobre furt to sonovat. Keby som sa nejak na nieco stazovala, asi by ma skontrolovvala ale zas naco? Brmbolcek ja som mala sono v 12 tt ako ty a potom az v 20 tt.
denis to je aj s poradnami takto. Poistovna by mala preplatit lekarovi len jednu poradnu za 4 tyzdne a potom v tretom trimestri sa to zacne zintenzivnovat- tusim 1x3 tyzdne a tesne pred porodom to bude na striedacku poradna a nemocnica alebo tak nejak. Takze klud.

Vierka bohvieake diagnozy pise tebe ten tvoj lekar ked ta vola na poradnu kazdy druhy tyzden, lebo by mu to nemali preplacat, jedine ak tam mas nejake rizikove diagnozy. Inak by ma teda riadne nas. . . l keby sa so mnou takto bavil.

viera6
12. mar 2010

zle skladanie ...ved mne to ukázala predavačka a nezdal sa mi žeby sa zle skladal.Stlačila nohou na pravej strane páčku a už to mala 😵

viera6
12. mar 2010

romy....no tiež by ma to zaujímalo,keď som mala ist vtedy na ten skrining k nemu tak to odhlásil koli poisťovni. A na druhej strane zase toto....

romy01
12. mar 2010

vierka teraz sa na to vykasli, pekne si uzi tehulkovanie no ja na tvojom mieste by som v lete po porode isla na poistovnu nech mi vytlacia co vsetko mu uhradzali a ak by tam bolo nieco s cim nesuhlasim tak by som h onahlasila. Normalne nepatrim k bonzakom ale keby sa ku mne choval ako arogantny k . . . t tak by som mu to vratila aj s urokmi sorry za vyraz

viera6
12. mar 2010

romy...na take niečo ja nemám žalúdok asi aj z toho dôvodu si so mnou robia ludia čo chcú a potom na to aj doplatím 😖

romy01
12. mar 2010

vies keby to bolo ako na zapade, ze kazdy ma vlastny ucet v poistovni, tak by si kazdy dal bacha na to co mu kto uctuje. Ale jasne zas nie je vhodny cas sa rozculovat

denis19
12. mar 2010

vierka...tak je to už asi nový model teda..neboť ten co jsem videla já to nebylo nic moc....

romy a máš pravdu!!!! 🙂

viera6
12. mar 2010

romy....no áno.. máš recht 😵 a čo si dnes dobrého varila?

denis.....ešte nič neprišlo 😒

denis19
12. mar 2010

cože?????? to preci nemuže trvat tak dlouho, jdu to zkontrolovat!!!

viera6
12. mar 2010

halo....o ,tuž asi všetky víkendujete 😵

denis19
12. mar 2010

nééé já ješte nééééé 😀 😀 😀

viera6
12. mar 2010

a už si doma,či v práci?akurát som ti odpísala 🙂

denis19
12. mar 2010

v práci 😉 ☹ mám mínus jak chodím k dr, tak si to chci trochu znížit a venku tak nádherne, ale jen do pul čtvrté jsem , potomjdu do mesta na nejaké porodnické vecičky 😀

viera6
12. mar 2010

Tak to už máš za chvilu 🙂 Budem na teraz konči mam návštevu 😉 Tak niečo pekne nákup 😵

denis19
12. mar 2010

Ok a zítra ahoj!!!!

romy01
12. mar 2010

prajem pekny vikend 😀 😀 😀

cukotka
13. mar 2010

dobré ránko 🙂

luko
13. mar 2010

ahojte, pekny vikend prajem...ja idem vecer s priatelmi sa troška vyvencit a prist na ine myslienky...lebo uz mi zasibava z toho cakania....chvilkami ma optimisticke pocity a chvilkami ze to nevyslo ani nemohlo...tak najlepsie nemysliet vobec a basta! 🙂 😉

cukotka
13. mar 2010

luko, držím palce, koľký deň si po ET?

luko
13. mar 2010

stvrty

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre