Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

zuzana
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janemari
4. apr 2010

No my na genetiku asi nejdeme,nebolo nam nic spominane.

zuzana
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janemari
4. apr 2010

Ved v podstate je to uz jedno,hlavne ze sa veci posunuly a nekonecne cakanie ci sa konecne nieco bude diat je za nami.

cukotka
4. apr 2010

U nás bol problém v spermiograme, ale mne sa asi tiež netvoria vajíčka tak ako by mali 😒 Genetiku neabsolvujú všetci, je to na odporúčanie lekára.

janemari, akože paragrafy nechcú uznávať? máš nárok na sedem celodenných paragrafov pre seba, a sedem na rodinného príslušníka /napr.manžel/. Ja ti pekne využívam, je to oveľa lepšie platené, ako keď si v práci alebo si zoberieš dovolenku, resp. paragraf len na pár hodín.

A inak my sme na výsledky genetických testov čakali dva mesiace, a na objednanie na samotné testy jeden mesiac.

janemari
4. apr 2010

cukotka no u nas je to dost zlozite a pokial chces mat pracu je lepsie neprotirecit a radsej si to odrobit.Ale ked to inak nepojde zoberiem paragraf a potom sa budem modlit aby mi ivf vyslo.

cukotka
4. apr 2010

janemari a kde robíš?

janemari
4. apr 2010

cukotka robim v zlievarni ako robotnik.

cukotka
4. apr 2010

tak to máš asi fyzicky náročnú prácu nie? Tak asi by bolo lepšie keby si bola PN:

janemari
4. apr 2010

cukotka ak mi navrhnu pn tak nevaham.Ano pracujem manualne,okrem toho ponocovanie na nocnych tiez nepridava.

cukotka
5. apr 2010

pekný veľkonočný pondelok prajem všetkým 🙂

janemari
5. apr 2010

cukotka aj tebe dufam ze si vysibana a vyoblievana poriadne.

krivka5
5. apr 2010

dobry vecer!
tak co dievcatka vykupane a vysibane? ja som mala len dvoch sibacov muza a svokra,ale stacilo 🙂
vidim tu kopec novych snaziliek, tak vsetkym drzim mooooc moooc palce 😉

cukotka
5. apr 2010

ale ale krivka, ahoj 🙂 teba som tu nevidela sto rokov 😉

janemari
5. apr 2010

No mna nevyoblievali len vysibali a vyoblievali vonavkou.

krivka5
5. apr 2010

no mala som trosku vela ucenia. a ty ako? byva ti zle? mne je stale a dokina povedala ze asi patrim k tym tehulkam co im bude zle cele tehu 😒 ako si prezila sviatky? volako sa to tu v poslednej dobe odmlcalo...

krivka5
5. apr 2010

janemari...ved aj mna len vonavkou 🙂 mam vyhodu ze som tehu, inac by ma ani vodicka neminula 🙂

janemari
5. apr 2010

no ale pri tehu tolko voni asi tiez nieje nic moc.Ale ak nemas problem s vonami tak v pohode.

cukotka
5. apr 2010

ja sem chodím každý deň, ale keď vidím, že je to tu bez "pohybu" tak len prikuknem a to je všetko. Trošku veľa učenia? Ani mi nehovor. Ja som konečne na tretíkrát spravila skúšku z politológie 🙂 a už by som sa zase mala začať učiť na skúšky, ale nechce sa mi. Musím si spraviť aj nejaké práce do školy a to sa mi tiež nechce :( Ale od zajtra sa do toho pustím, snáď 🙂 Už aj mne začalo bývať zle, posledné dva dni som ako mechom udretá. Za pohár mlieka by som vraždila 🙂

janemari, tak ja som bola dnes úplne bez vody aj voňavky, a som rada 🙂

krivka5
5. apr 2010

janemari...tak ta caka ivf? to je fajn, ja som zacinala v decembri a aha uz som 15tt a vyslo nam to na 1ivf a prajem to aj tebe 😉

janemari
5. apr 2010

No baby studovat a snazilkovat sa resp.podstupovat IVF klobuk dole 🙂

cukotka
5. apr 2010

janemari ja som začala chodiť do školy, keď som ešte netušila, že bude nejaké IVF 🙂 zatiaľ sa to dá, horšie je to, že ma čaká bakalárska práca a štátnice budúci rok 😒 a že školné je strašne vysoké, z tej materskej to bude zaujimavé

krivka5
5. apr 2010

janemari...mala som len dvoch kupacov nastastie 🙂 ale vadi mi vsetko, uz aj cista voda mi smrdka 😀
cukotka...no mne to ucenie teraz ked som tehu vobec nejde do hlavy ,uz myslim len na mimi 🙂

krivka5
5. apr 2010

janemari...poviem ti pravdu, budem rada ked budem mat tento rok za sebou. 😒

cukotka
5. apr 2010

krivka kam chodíš do školy?

janemari, tak rozmýšľala si nad tou PN?

janemari
5. apr 2010

cukotka chcem PN len zasi od toho ci mi ju doktor navrhne.

cukotka
5. apr 2010

to navrhnutie PN asi dosť záleží od centra

krivka5
5. apr 2010

janemari...ja som pn od 7tt, predtym som si bravala na vysetrenia dovolenku.najdolezitejsie je volno po ET. vtedy som si vzala cely tyzden. v centre mi povedali ze pn nie je potrebna a aj tak bolo 🙂
cukotka...ja nechodim na vysku, ale na strednu skolicku. mam len vyucny list ,tak si teraz na stare kolena robim maturu 🙂

cukotka
5. apr 2010

krivka, ale asi tam tiež nemáš málo učenia 🙂

janemari
5. apr 2010

Ta PN asi zavisi aj od diagnozy,neviem uvidim.Ale pokial budem mat byt v klude tak jedine PN.Ale uvidime.Teraz sa uz len dockat ze mi zavolaju ze to prislo. 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre