Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

viera6
11. apr 2010

ahoj cukotka.......tak to ma teši,že je lepšie.Čítala som ,že maš vybratý aj kočík vyzerá parádne 😵

romy01
11. apr 2010

denis, musim nabrat z tvojho optimizmu, tak aj ja teda budem lietat k malemu a schudnem.

cukotka to je fajn ze je lepsie, neboj uz si to zacnes urcite len uzivat

cukotka
11. apr 2010

no to som teda prekvapená, že o takomto času tu ešte niekto je 🙂

Denis, bolo celkom fajn, ale som lahšia o 20 EUR :( švagrina mala návštevu, prišli na novom BMV, tak sa môj drahý išiel na ňom previezť, čo ti mám povedať, že ho namerali policajti? Nemal pri sebe ani doklady, ani peniaze ani nič. Takže ho pekne sprevádzali až domov :( Previezol sa asi 3 km 🙂

Vierka, tak zatiaľ je to môj favorit čo sa týka kočíkov, ešte musím zohnať sponzora 🙂 Inak dnes som zaregistrovala, že malá bambulka bude Sára? Alebo je to zatiaľ len dočasné meno?

cukotka
11. apr 2010

romy ahoj, no čo sa týka toho chudnutia, tak sme to včera s Denis rozoberali 🙂 Ona mi písala, že vyzerá ako vorvaň 🙂 Podľa mne vyzerá úplne super. Neviem kde má tie kilá navyše. Asi vo vlasoch 😀

viera6
11. apr 2010

Denis..............romy sa to isto nemože stat, ona ma 18/10 či sa mýlim?Ja mam 30/6 😀

simpatica
11. apr 2010

baby, vy ste ma potesili
ale dnes som z toho akasi depresivna
je to moje prve icsi, mam len jedno embryojko v sebe, lebo som utlej postavy

denis19
11. apr 2010

Romy, jsem ráda, že jsem Ti o kousek zvedla náladu,ale jen pro pobavení - mi to nedalo a letela jsem do koupelny se podívat na ten svuj ksich a ríkám si "holka už ani make-up tu nepomuže",ale relativne spokopjená jsem odcházela s myšlnekou, že to mohlo být i horší 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tonoucí se i stébla chytá😀 😀 😀 😀

Cukotka...co dodat.....chlap!!!!! Ale má zážitek no ne????? A ty také......že jaká hezká nedele😀 😀 😀 😀 A neboj to sponzorství kočárkové se vyreší...... 😎

viera6
11. apr 2010

cukotka.....dobre si postrehla 😉

simpatika.............aj naše to bolo prve a uspešne. 🙂

denis19
11. apr 2010

Cukotka...nemysli si, že když píšeš Romy, že já to nevidím😀 😀 😀 😀 .....vím o čem mluvím, víš jakou to dá fušku, tam hodit správne orízlou a natočenou fotečku do toho albíčka...hele a co Tvoje album😀 😀 😀 😀

simpatica
my všechny tu jsme po prvním IVF´ICSI...a hele jaké vesel
é, jediné co nás ted trápí jsou kila navíc!!!!! Tak klid a k té depresivní nálade,asi je neco ve vzduchu 😀 😀 😀

vierka...tak to také budete mít oslavovací léto!!!!!

viera6
11. apr 2010

baby vy pozorujete aj ksichtik?mne vo štvrtok kolegyňa povedala, či som ozaj tehotná,že som sa vôbec nezmenila až na bruško 😅 😅 😅

cukotka
11. apr 2010

simpatika, spravi si test a máš to 🙂 ja som testovala ako blázon každý druhý deň. A tiež som mala ICSI, len jedno jediné embrijko, a vyšlo to 🙂

denis19
11. apr 2010

Vierka...já pozoruji už všechno 😀 A mne zase kolega,jako chlap, rekl, že je to videt na tvári ,že jsem tehuhu...tak to je co už ríci,ne????

cukotka
11. apr 2010

ksichtík? Ja som dnes pol dňa zúrila, že ako vyzerám :( No ako idiot, otrasné niečo. Ale teraz pôjdem so sebou niečo spraviť, teda v rámci možnosti 🙂

romy01
11. apr 2010

vierka dobre si pamatas, ja mam narodky 18.19 - takze sa to s malym urcite neprekryje. No ma minule sokol svokor ze zrovna na termin 24.6 ma on narodky - sranda ako ho to potesilo. Dnes som mm jemne naznacila ze si neviem predstavit volat maleho Michal - mne sa to meno paci ale moj brasko sa tak vola a mi to pride divne tak volat svoje dieta, tak sme v kybli, musime vymyslat ine, lebo mm zas odmietok moje tri navrhy, tak zatial drobca volame drobec alebo krpcek.

denis19
11. apr 2010

cukotka...hod radu ..jako co ????????? já už nevím co mám delat!!! asi plastika by zabrala.....

simpatica
11. apr 2010

baby, vy ste fakt zlate.

cukotka: a kedy po kolkych dnoch si mala pozitivny test?

viera6
11. apr 2010

denis..........tak to je,ked to povie chlap 😅

denis19
11. apr 2010

Romy, to ho voláte hezky, tak co.....Ty máš drobčeka, cukotka má Nema 🙂 ale to vyrešíte,ješte je dosti relativne času.....Ale ten Jakub by byl hezký....si myslím a i numerologickyv pohode 😀 😀 opet podrývám, já vím, už nebudu ☹ a Martin nebo Tomáš?????

viera6
11. apr 2010

romy...tak to mate taške.Mne sa páčilo aj Marko a denis mi to zamietla.
Baby chcem ist na melir myslite,že môžem?

cukotka
11. apr 2010

simpatica, tak ja až na jedenásty, a to tiež veľmi slabulinkú čiarku

denis, čo ti poradím? ja si pôjdem zmyť vlasy, a aplikovať masku na vlasy a ksicht, potom sa ponatieram kadejakými zinkovými masťami, lebo vyzerám ako pubertiak, sama vyrážka. No a potom samozrejme, natrieť stehniská, brušisko, prsa 🙂 a na záver vyfúkať vlasy, zajtra ráno musím byť už o šiestej v práci, takže ráno si ich už len prežehlím 🙂 to sú starosti, čo? 🙂)))))))

romy, michal je nádherné meno

viera6
11. apr 2010

ale i Jakub je pekne tiež sa mi páčilo no polovičke nie.

cukotka
11. apr 2010

vierka ja som bola teraz na melír v utorok, a zajtra idem na farbu.

denis19
11. apr 2010

cukotka....tak toto mi už ani nezabírá,ale delá mi to dobre na duši 🙂 také se na to asi vrhnu,ale v šest v práci, to jsi jako já když jsem tam ješte chodila 😲 😲 😲 😲 a muže se zinkový krém v tehuhu?????
vierka...už máš poproblému, bude Sárinka!!!! 🙂

denis19
11. apr 2010

vierka, já si ted také dala barvu a melír..... 😉 to bych už vážne upadlo do hluboké deprese!!!!

cukotka
11. apr 2010

denis ja už mám taký chaos čo sa môže a čo nie, nedávam si to každý deň. Dnes si na noc trošku dám. Snáď sa Nemo nebude hnevať 🙂

denis19
11. apr 2010

Aspoň nebude mít akné 😀 😀 😀 😀

romy01
11. apr 2010

no denis bohuzial druhy brasko sa vola Martin, takze to tiez nepojde. Mne sa meno Tomaš moc nepaci a mm striktne zamieta meno Jakub - a to bolo moje favoritne. Takze teraz riesime meno Timotej - Mohli by sme ho volat Timko alebo Timy ale mm to okomentoval ze ak chcem tak dobre ale ze je to komplikovane meno. Takze to asi ties zamietneme - nechcem aby to bolo ze ak chcem tak si ho mam dat. Chcem aby sa do toho zapojil aj on a aby sa mu pacilo.

simpatica - ja som testovala na 12 den po ET ale nemala som PK. No bol tam len slabucky duch - a ten som zbadala az po nejakej polhodine - to som uz isla test vyhodit s tym ze to nevyslo. Takze maas na testovanie cas. Pockaj na ten 12ty - 13 den najskor,

denis19
11. apr 2010

Jo a nezapomeň co máš za povinnosti zítra v práci!!!!

romy01
11. apr 2010

vierka ja planujem ist ku kadernicke v maji - to uz budem ako a aj melir chcem titanic, tak sa trosku potesim - necham si skratit vlasy, ofarbit

cukotka
11. apr 2010

denis viem viem, ráno spravím certifikáciu a potom bude scenovať 🙂)))))))))))))))))))))))))))))))))

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre