Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

romy01
24. sep 2009

aha, boze jasne som zabudla, ja idem v nedelu a odber asi v utorok

viera6
24. sep 2009

Ja mam už stoho hroznú depku ,embyologička mi ešte povedala,že pri ediomentrioze budem mat málo vajíčok.

romy01
24. sep 2009

vierka, len pokoj, nic sa neboj ved dnes si vari iba 8 DC to je OK, normalne by mali byť folikuly asi 1ť - 16 mm až na nejaky 10 - 11 DC tak si myslim ze si v norme a navyse ak mas dlhsi cykles kludne to moze byt aj neskôr. Ja mam zas vysoke FSH - pri mojich cislach som mala mate len nejakych 6 max 10 folikulov a max 6 vajicok - štatisticky a vidis mam ich 15 to nechapu ani lekari, takže nie vždy sa da podla toho orientovat, kazde telo reaguje na hormony inak. A navyse je tu kooopa bab co otehotneli s endo a aj prirodzene. Budeme tehulkovat, ci sa ti to paci ci nie 😀 😀 😀 a ked budeme chodit s kocikmi dame si niekde r 😀 nd 😀 e nakave co ty na to?

viera6
24. sep 2009

Asi moc čítam,ked som začala vykladat embryologičke tak mi povedala aby som tolko nečítala na nete,no ale, da ti to nečítat?Budem vediet teda poobede ako čo, a jasne ak to vyjde dame stretko. 😉
Dnes máš anglinu?A nevieš čo je s Denis?

romy01
24. sep 2009

Denis sa tu neukazala , tak neviem, ani neviem myslim ze ona ma kontrolu v piatok tak mozno je niekde vonku - teda dufam ze je OK leno vcera mala stale teplotu.
Dnes nemam anglinu to mavam v utorok, al,e idem o pol hodinku na pohovor do práce - ak by mi to nevyslo, chcela by som zacat niekde robit,

viera6
24. sep 2009

Tak ti prajem vela štastia,no skorej toho štastia aby nam to tehulkovanie vyšlo 😅
Mne ta teplota trochu ustúpila dopovala som sa panadolom a čajom s medom.

romy01
24. sep 2009

ahojte som naspäť, je to niekto? Denis ma pokazený pc?

viera6
24. sep 2009

Ahoj,
tak ako si dopadla?

viera6
24. sep 2009

Romy,
tak teraz volala pani koordinatorka,kontrolu mám v pondelok,a výsledky su dobré 😀 len tak ,tak sa obchádzame

romy01
24. sep 2009

to hej to je tesnotka 😀 vypadla mi v byte poistka a kym som prisla na to kde je pb to trvalo, 😀 ja asi v nedelu doberiem poslednu davku puregonu tak neviem kedy mi to vyjde som zvedava. Ale som prekvapenna lebo to je dost dlho cakat az do nedele, dor 😀teraz to bolo takmer kazdy druhy treti den a teraz az na šiesty den. Ako dávka nechali ti ju?

denis desis ma, co sa deje?

denis19
24. sep 2009

Romy, ahoj nic, jen mi je s prominutím na hovno,ale polehoučku se z teho dostávám, už vubec nemám hlas a jen chrčím,ale naštestí dnes nemám teplotu, mámklasickou chripku asi, která se neléčí ant a tkato to dopadlo, zítra jdu do heliku a snad to úterý vyjde.
Romy, nemám sil to tu číst, zrekapituj mi co se nám odehrálo na koníkovi 🙂

viera6
24. sep 2009

jaj..davka, ta sa mi nezmenila stale mam 150jed.,ale mam si pichnut už až zajtra ako si pichavamo 15,hod.
ale v nedelu maš 4den kontr.či ako to ty rátaš?

romy01
24. sep 2009

denis to je blbé, tak pekne oddychuj, Tu v teme sa vykecavam len ja a vierka. Ja idem na kontrolu v nedelu a vierka v pondelok - takže sa tesne obchádzame a predpokladam ze teba zas objednaju v utorok? Uvidíš mojko. Vierke je lepšie a mna zatial choroba obchadza, ale musim si zaklopat lebo sa citim akoby na mna malo coskoro skocit. Dnes som bola na pohovore na robotu nevypada to zle ale je to malo platene, tak si to este rozmyslím, tiež bude zálezat na tom, ci sa mi to podarí to tehu.
v teme helios sa rozoberaju sny - babam sa snivaju nocné mory , haha ako napr ze domka kupila rozhegany kocik a komarikovi že jej starka povedala ze jej babo bude mat recovu vadu - to su blbe sny. Inak vela tehuliek ma teraz nejaké pb - bolia ich bruska a vela je ich prechladnutych - ja teda neviem co je vo vzduchu ale to bude tým že rána bývajú moc chladné a cez obed je zas teplo.
A wolfka má debilných kolehov v robote. Chúdatko len sa tam trápi tak som jej dávala rady ako na chlapov 😀 aj ked ja teda nie som expert 😀

viera6
24. sep 2009

No ahoj denis,tak ja som sa stoho ako tak vystrabila a teba to ešte poriadne drží .Nemáš doma Aloe Vera z LR ja som si to striekala do hrdla a zaklopem si pomohlo.

denis19
24. sep 2009

Romy, takže jdeš na kontrolu až v pondelí a máš stejnou či sníženou dávku??? Mne už celkem v podbríšku intenzivne popicháva ☹ ale snáším to pro budoucnost rodinky 😀

romy01
24. sep 2009

mam zas znizenu davku teraz som skoro na polovici oproti povodnym davkam, Inak mna vajecniky dobre bolia, hlavne ked si sadam. A dnes som sla na pohovor peso na podpätkoch - som trpela pri kazdom kroku

viera6
24. sep 2009

Dievčata aj ja mam bolesti v podbrušku,ale myslela som že to koli tej cyste tak to budu asi ti hormony

denis19
24. sep 2009

Ahoj holky, podpatky jsemuž zrušila, na toto obdoví! radeji 🙂
To aloe z LR má a vubec mne nenapdlo,blbku!!!!! Nevadí,krk naštestí ustoupil, ted už jen ten hlas a redeji ať si to tedy prodelám ted, než v tehotenství,ale jen doufám že to neublíží mé snášce vajíček, co myslíte holky?????

denis19
24. sep 2009

To budou určite ty naše hormoše, mne to už také porádne pobolívá,jako ostrým nožíkem ☹

romy01
24. sep 2009

denis neviem ci to ma vplyv, ale podla mna ak neberies antibiotika tak to nebude mat zas taky vplyv. I ked ja som bola v stimulacii vlani na IUI a ochorela som - ale totalna chripka a vtedy mi jeden folikul nepraskol a vznikla cysta. Teraz nam to podla mna nehrozi lebo tie folikuly tak ci tak vsetky vysaju.

Vierka vajecniky bolia, lebo tam mame vela folikulov, ved si vezmi ze ich mas cca 10 a kazdy dorastie do cca 2 cm - to tam máme balony velke 20 cm - to je hodne , preto to pobolieva. S tou cystou si starost nerob. Zrejme jeden folikul podrastol viac ako mal ale oni to vysaju, ja som to vlani mala a nebol to problem

denis19
24. sep 2009

Romy, ješte že jsi tu! Jinak bych lehce upadla do deprese!!!
Sere mne ten hlas, mám potom pocit, že je to celé na prd a špatne! ikdyž mne už v podstate nic nebolí ☹

denis19
24. sep 2009

A co myslíš, celé toto virusové onemocnení a teoloty, mohlo to snášku vajíček nejak ohrozit kvalitove????

romy01
24. sep 2009

denis len klud, uzh sa blizime k cielu 😀

denis19
24. sep 2009

Dikas, snad máš pravdu,Romy!!!!

cukotka
24. sep 2009

ahojte dievčatá, je tu niekto? 😉

kajka39
24. sep 2009

Ahojte babulky a buduce tehulky....

denis a vierke-prajem uspesne a rychle liecenie
romy-o kolkej ides v nedelu do Helika na kontrolu? Ja som objednana na nedelu tiez, doki vravel, ze odber vajicok bude pravdepodobne vo stvrtok-piatok, ale ja si myslim ze aj skor. Podla mna utorok streda najneskor, vcera boli 8mm a dnes mam rovnake bolesti ako vy. Pocit akoby som mala v podbrusku plne vrecka guličiek....

cukotka
24. sep 2009

aaaaaaaach jaj, kedy už ja budem riešiť takéto veci 😒

kajticko
24. sep 2009

ahojte baby 🙂 cukotka my to máme ešte na dlho ☹ mám pocit ,že neviem stále o čom baby hovoria 😒

cukotka
24. sep 2009

kajticko musíme len čakať

kajticko
24. sep 2009

určite áno 🙂 čakám 6 rokov ale toto verím,že už je niekde pri konci 😎 😎

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre