Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

denis19
26. sep 2009

Ahoj Minka,
ano do heliosu a dobré ráno preji,jsi také nejaké ranní ptáče co dál doskáče 😀

denis19
26. sep 2009

Minka
už jsi tu byla na našem foru??? Jen jestlimám mít nejaké info 😀

cukotka
26. sep 2009

halooo 🙂

romy01
26. sep 2009

ahojte tak kukam ze všetky pekne víkendujete. Denis odpísala som ti na IP 😀 😀 😀

cukotka
26. sep 2009

ahoj romy,

denis19
27. sep 2009

Ahoj víly, tak jak na to čučím, každá se nekde potulujete a plnýmidoušky užíváte babího léta,co????? Je já tu čučím s poza okna na zamilované páry na sídlišti 🙂

ROMY a KAJKA
jak jste dnes dopadly holky ovulační 😀 😀

viera6
27. sep 2009

Ahojte, pekny den všetkym snažilkam!!!
Ahoj denis tak ako sa máš?,už ti je lepšie?Ako tak čítam tak všetky užívame krástnych dní.
Romy
Kajka ako ste dnes dopadli?

denis19
27. sep 2009

Vierka,
dikas zaoptání, už je to lepší,podstatne a už ani nechrčím,skotro mám normální hlas 😲

Romy ,Kajka
no tak ,kde jste?????

cukotka
27. sep 2009

želám peknú nedeľu

viera6
27. sep 2009

Denis kedy ideš na kontrolu, bola si čieš dnes?Neviem ,či to dnes zvladnem z" ps" nam nejak blbne už treti den.

viera6
27. sep 2009

Romy ,Kajka dnes sa vám nejak v heliku zapačilo 😀 😀

romy01
27. sep 2009

Ahojte dievčatá.
Tak som vo finále, Krajko bol spokojný a povedal že to ukončíme. Este dnes a zajtra doberiem posledné dávky puregonu. Zajtra o 21.00 mi majú pichnut na pohotovosti pregnyl a v stredu ráno idem na OPU.
Inak som tie folikuly nestihala rátat - ale mala som tam 1x23mm, 1x20, 1x19 a asi 3x 18 a 1x17 a dosť 11 a 14mm. Teda nie som si istá či som si to dob re zapamatala. Povedal že budem mať hodne vajičok 😀 Dostala som od nehol taky lístok s pokynmi aby som na nič nezabudla.
Tak tolko z dneska. Teraz idem obedovat a pridem sem ked sa najem 😀

denis19
27. sep 2009

Vierka,
kontrolu mám v pondelí a uvidí se!!!Verím , že to bude ve stredu,stejne jako Romy,jak to čtu 😀
Romy,
tak super!!!!!!!!!!Snad tam budeme spolu!!!!!!
😀 😀 😀

denis19
27. sep 2009

Cukotka, ahoj i tobe, jak se vede?

viera6
27. sep 2009

Romy,super správa 😀 😀 😉 tak sa nám to poriadne rýchlo blíži do finále.
Denis aj ja idem zajtra ráno tak možno sa tam stretneme. 🙂

denis19
27. sep 2009

Vierka, to zní slibne. Podle čeho se poznáme??? 😀

viera6
27. sep 2009

Denis,neviem ešte čo si presne oblečiem ryfle to budu určite 😀 😀 😀 😀

denis19
27. sep 2009

To je nezamenitelný znak, skutečne 😀 😀 😀
V kolik tak zvykneš být v heliku???

kajka39
27. sep 2009

ahojte babulky, tak uz aj ja som doma. Kontrola dopadla dobre, v utorok rano idem na dalsiu kontrolu a OPU bude bud vo stvrtok alebo piatok. Vychadza to tak ako povedal Krajko.
Ja som si myslela ze to bude skor, ale kedze mi znizili davky Merionalu, tak spomalili rast folikov. Folikov mam tiez dost cez 10kuskov najväcsi jeden bol 20mm a ostatne od 14-16mm, nasli sa aj 17-18mm po jednom. Takze nadalej pichame a v utorok sa uvidi. Uz ma poriadne tlacia tie gulôcky, citim to pri sedeni aj chodzi.
Pohovor s embriologickou teiz dopadol nadejne a povzbudivo, ideme metodou ISCI, aby sanca bola co najvyssia. Spermiogram sa nam uzastne zlepsil z 34% az na 59%!!!!!
Myslim, ze dobre zabrala a pomohla k tomu aj MACA. /je to moj subjektivny nazor/ ale aj v centre boli prekvapeni z toho zlepsenia za 2,5mesiaca.

romy-nevidela som ta tam dnes, vlastne asi ani nespoznala podla foto co mas v albume. Gratulujem ku krasnym folikom, pekna uroda.
Drzim palceky!!!! 🙂 🙂 🙂 Prebrali ste aj sposob akou metodou bude IVF?? Date si 1 alebo dve vajka? 😉

denis-som rada, ze ti je uz lepsie. Asi si uz nedockava a zvedava na nove spravy, ze? Tak buduci tyzden to roztocime skoro vsetky.
Na sono predo mnou bola dalsia tehu a caka dvojcatka 🙂 🙂 ...tak stojime vsetky pekne v rade!!!

viera- ty ako, uz si celkom zdrava? Uslo mi, kedy ides na OPU? Myslim, ze tiez v priebehu tyzdna....

zdeja-dlho si sa nepripojila, ako sa mas?? 🙂 Deju sa u teba tehu zmeny???? 🙂

kajticko, cukotka -aj na vas pride rad, cas leti rychlo ani sa nenazdate a budete v tom! 🙂

Pekny slnieckovy dnik vsetkym prajem !!!!!!!! 🙂

denis19
27. sep 2009

Ahoj Kajka,
normálne sršíš radostí, také hezká snáška vajíček, už jen oplodnit a šup tam s nimi 😀 😀
je mi fajn a zítra do Heliku s plné paráde a verím, že OPU bude ve stredu!!!!!

denis19
27. sep 2009

Kajka, jak dlouho si picháš merional a v jaké dávce???

kajka39
27. sep 2009

denis-dnes som 9dc a picham si ho od 2dc , zakze je to o chvilku 8-davka. Zacala som: 3flasticky(225iu)+1roztok ale od 4-tej davky mi ho upravili na 2flasticky(150iu)+1roztok. Drzim palceky, daj vediet ako zajtra bolo. Kolko folikov mas ty?? 🙂

kajka39
27. sep 2009

denis-prave idem pichat 8 davku merionalu....

romy01
27. sep 2009

kajka to je superrrr 😀 Vieš ako sa teším? Ja som dnes 11DC astreda je istá. Baby vypadá to tak, že tam na to vletím prvá 😲 Bojim, bojim. Deniis dúfam že ma tam v tom nenecháš, ty si pichas dlhsie ako ja.
Kajka ani ja som ta tam nevidela. My sme dosli o 7.45 a aurat prisiel Krajko , bol prekvapeny ze som tam tak skoro - teta koordinatorka mi zle povedala, ona mi kazala prist medzi 7 a 8 mou ale oni sú c 😲 z víkendy až od osmej - esteže som si neprivstala - moj mm by sa asi hneval, keby tam tr 😲 cime tak dlho. Ale na sono som šla prva. Krajko ma zobral až 8.20 a vtedy to tam bolo plné ludí. Mala som na sebe červene kockovane nohavice a tyrkysove trick a béžový sveter s kapucou,

denis19
27. sep 2009

Kajka,
no já jsem nejak pozadu, dnes jsem si píchla 13 dávku ,mela jsem do soboty menopur a na dnes merionla, na zítra nemám nic, tak uvidím co bude v CARu?????Mela jsem nejdrív 150UI asi tak do 4 dne a ted mám 225 UI.
Folikulku mám celkem dost ,neco kolem deseti kolem velikosti 11-16mm, to bylo v pátek a nekolik menších kolem 8mm, sliznice tusím 9mm, nestíhám to tam registrovat 😀
a z mých chabích výpočtu mi vychází opu na stredu,ale není to jistota, rozhodne jste s Romy rychlejší!!!!

denis19
27. sep 2009

No Romy, já bych te spoznala, to mi ver 😀 😀 Také verím,že bude ležet ve stredu společne, dyť tu snášku nemužu mít v bríšku nejak extra dlouho!!!
Píchali vám také nejkaé hormošky navíc?????

kajka39
27. sep 2009

denis- ty si mala dlhy alebo kratky protokol?

romy01
27. sep 2009

kajka, denis, vierka - hned kuknite stranku sanatorium Helios III tu na konikovi a vezmite si virusiky 😀
Denis len nezufaj, mne vyhupli naraz a tie co som mala dnes od Q8 do 23 boli v stredu na lavej strane tie mensie - iba 11-16mm

denis19
27. sep 2009

Kajka, tuším ,že dlouhý, od provery, cez decapepthyl až po merional

denis19
27. sep 2009

Romy, už jsem na ni kukla a celkem mne pobavily ty virusiky 😅 🙂
Já nezoufám, jen už nevím kam s konopím,je mi dlouho a nejsradeji, dyťvíš.......ale držím se a bojuji statečne! Ted jak mi i virozka ustoupila, díky bohu, tak nemám jiné starosti než blbosti 😀 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre