Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

romy01
22. okt 2009

jej to poznam, my sme sa pokusali v grecku, teraz neviem ci a kedy sa dostaneme na dovolenku, lebo s babom by som do egypta asi nesla, predsa len tam maju ludia problemy

viera6
22. okt 2009

tak to máš pravdu, ja som tie deti tak lutovala ved len to čakanie na letisku bolo pre ne strašne.Ale už neni egypt to čo bolo v 2006 sa to riadne rozmohlo a cestovky si robia čo im vyhovuje vlani som aj banovala,že sme išli.

dana10
22. okt 2009

Ahojte tehule a čakateľky tehule.Chcem sa Vás spýtať ako dlho čaká schválenie IVF a kedy sa začína so stimulkou.Môže mi niekto popísať čo a ako sa to deje chcem to vedieť aby som vedela čo ma čaká
Cisielko čau, ty si aj v iných témach tak sa poznáme 😀 😀 😀 .Ako vieš že Vás je 36???
Denis romy gratulujem vidím že Vám to vyšlo na prvý šup 🙂 🙂 🙂
Wodanka a Kajtičko zdravím čakateľky 😲 😲 😲 😉

romy01
22. okt 2009

aj moja svagrina tam bola vlani a nepacilo sa jej spravanie cestovky. Vraj ked sli k pyramidam, tak tam mali len 30 minut na obzeranie a potom ich zatrepali do parfumerie kde im chceli predat vonavky a museli tam trcat viac ako hodinu, to by mi vadilo.

viera6
22. okt 2009

ked sme boli 06 tak bolo super .Tak tieš sme absolvovali pyramidy,parfumériu,muzeum a obed to bolo celodené,ale mne bolo strašne zle z autobusu z klimatizacie mali sme baječného sprievodcu bol to aramb ,ktory študoval v prahe.
No a vlani ta cestovka čo snami dorabala až na 😢 😢 😢 😢
Ahoj dana10

denis19
22. okt 2009

ahoj dana10
na schválení čekáš od pojišťovny mesíc. potom jdeš do CARu a začínáš, u nás to bylo takto,po schválení.
na 16-tý DC začínáme s PROVEROU cez ústa, na 23-tí DC se pridávají injekce do bríškaDECAPEPTHYL, či neco na podobné bázy, na 10-tý den užívání se končí s proverou a na následující den od začátku menzesu, to je cca 32DC se začíná s injekcemi do bríška to je samotná stimulace, PUREGON,MERIONA,MENOPUR...komu co dají a cca do 14 dnu je OPU, oplodnení, kultivace,vetšinou prodloužená to je 5 dní a potom ET. takže celé to trvá od podání provery po ET cca 35-38dní, záleží od toho jak dobre stimuluješ.

viera6
22. okt 2009

Denis tak ti to máš ešte dobre uchované 😉

denis19
22. okt 2009

musím trénovat pamet, nebo mne jinak ROmy psychicky zrujnuje!!!! 😀

viera6
22. okt 2009

Ja pirohy,. ked sa ponáhlam robim aj s rožkov,trochu vody a muku

denis19
22. okt 2009

a to ako robíš?????

viera6
22. okt 2009

2-3rožky namočím a prídám muku je to rychlejšie ako zo zemiakoveho cesta a chutné 😝

denis19
22. okt 2009

to zní dobre!!!!! pokusím se!

viera6
22. okt 2009

no moja mama to robila nedávno po prvý raz ako su dole sami a chvalila to

dana10
22. okt 2009

Denis díky za info.Tú pamäť máš teda dobre vycibrenú.
vidím že tu rozoberáte egypt aj ja som tam bola,ale 7 rokov dozadu.Bol to môj vytúžený sen ešte od dectva.Všetko bolo dobré hotely,ale keď to bolo mimo hotelov des a hruza.Pyramídy dobré teplo ako v ri..My sme boli v auguste.
A ešte aj údolie káľov tak to bolo na 60 stupňov.Najhoršie bola tá cesta tam taká naháňačka ráno skoro odchod a príchod po polnoci

viera6
22. okt 2009

dana-tam sa nemožeš im dat manipulovat,ale ich skor ignorovat.my sme boli koncom juna,v auguste a vlani v septembri,ale na posledy tam bolo ešte teplejšie ako v juni a aug.

dana10
22. okt 2009

Vieri, myslela som na tú špinu okolo seba.No a po druhé doterný ako vši

romy01
22. okt 2009

ja myslim ze do egypta sa dostanem az za par rokov. Ja tam dieta trepat nebudem az ked bude mat aspon 10 rokov, Ale rada by som sla na santorini ked bude mat tak 3 roky, to by slo.

viera6
22. okt 2009

jaj tak to ano,ale teraz to už tak neni je tam strašne vela hotelov my sme to skoro ani nepoznali,ked sme sa išli prejs a previes taxikom.

viera6
22. okt 2009

Santorini to je tušim grécko?Švagrina chodieva s rod.do grécka ,ale oni a pamiatky? 😅

romy01
22. okt 2009

no hej ale svagrina vravela ze mali brusne problemy a aj kolegyne mi to vraveli a aj napriek tomu ze mali 5hviezdickove hotely- tohoto by som sa hlavne bala aby sa malemu neublizilo

viera6
22. okt 2009

my sme nemali klop,klop dávali sme si paralen a reasec.Čim hviezdičkovy hotel tim horšie.

denis19
22. okt 2009

Tak vidím, že dovolenkujete, no já myslím, že dovolenkovat tak brzo nebudeme, ikdyž možná ano,nejsme morské typy,spíše hory a to by šlo i s dítetem, dámho mnž na záda a huráááá 😀

viera6
22. okt 2009

Tak ja aj hory oblubujem,ale moja polovička nie

denis19
22. okt 2009

no u nás to bylo tak, že mnž mne na to nahovoril a bylo, gril na slunci nemusím,ale trochu more ano,tak to nejak do budoucna skloubíme. co jsme spolu sjíždíme ČR a SR. venku jsme ješte nebyli!

viera6
22. okt 2009

ved to neva ČR a SR su aj tak najkrajšie
Tak ake boli pirohy?

kajticko
22. okt 2009

Ahojte kočky. tak vidím,že píšete o dovolenkách my sme boli tento rokk v Jakubove na rybách 😀 😀 máme karaván a myslím,že nie sú to najhoršie dovolenky aj pre malé deti 🙂

viera6
23. okt 2009

Ahojte dievčata snad som neni dnes prvá a či?

romy01
23. okt 2009

ahoj vierka - aj ja som tu 🙂 Ako sa cítis? mna dne rano dost poboliebalo v brusku, az som sa zlakla - ale uz mi to ustupuje

viera6
23. okt 2009

halo ......denis,romy 😵
Ja viem ,že neni nejak pekne ráno, ale aj tak by ste mohli vstat. 😉

romy01
23. okt 2009

no vierka len dufat ze predpoved pocasia sa nemyli a cez vikend sa pocasie umudri

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre