Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

wodanka
21. jan 2010

dani, to je tazka ako otazka ako sa cititm...mam stale pocit akoby som mala dostat mrchu, sem-tam je to silnejsie, inokedy zasa slabsie.. vobec sa v tom nevzynam..
a Ty urcite nezufaj, mas take spinenie len preto, ze teraz si v obdobi, kedy by si mala za normalnych okolnosti ms

cukotka
21. jan 2010

ahojte dievčatá 🙂 tak ako tak čítam, každá sa pekne posúvate do vytúženého cieľa 🙂 ja už mám za sebou dva týždne s tou mojou maloú svinkou cystou 🙂 pobolievajú ma vaječníky, asi mám ovuláciu tak dúfam, že tá malá hnusoba ma konečne opustí 🙂

Denis, Romy a Vierka tak nech vás tí drobcovia len pekne kopkajú 🙂 evidentne sa u vás tešia 🙂

romy01
21. jan 2010

dani ty si len 5 ty den po ET ? Potom je to ozaj s najvacsou pravdepodobnostou uhniezdovanie, to sa stava. Pokial sa ti vyslovene nespusti ms je to OK. A ak spinis, tak mas odo mna prikazane lezat. Toto iste sa prihodilo aj vierke a teraz veselo tehulkuje so mnou. Mne sa spinenie pritrafilo v 8 tt a dali mi k utrosu aj duphaston, lebo tam praskla nejaka cievka ci co. A vierka dokonca zacala potom spinit aj v 12tt. Takze treba mat na pamati ze si si presla veeeelmi dlhu cestu k transferu a netreba nic riskovat. Tvar sa ze si v nemocnici - nohy hore, lezat a len vylety na wc kym sa to poriadne neustali , chapišto ?

Baby pave som docvicila podla DVDcka od denis - celkom fajn sa citim ale som vyhladla - tak som si nalozila spagety a idem tlacit do lebky. 😀

cisielko
21. jan 2010

Romy..tak dobrú chuť ačo to za cviky, to pre tehule?

Cuki...a kedy udeš s tou hnusobou na kotrolu?

Wodanka...už len pár dní musíš vydržať 😉

cukotka
21. jan 2010

cisielko teda idem na kontrolu až 29.januára, ale dúfam, že mi povie, že môžem vysadiť antikoncepciu a budem čakať na ms. A som veľmi zvedavá koľko jej to bude trvať po tej antikoncepcii 😒

mirm
21. jan 2010

ahojte, len chcem informovat. Stretla som sa na izbe s kojtickou a uz to ma uspesne za sebou. No lepsie povedane ked ja som odchadzala este len cakala a hrooozne potrebovala na wc 🙂
Povedala ze dnes sa asi nedostane na net, lebo bude oddychovat 🙂
Takze drzim palce🙂

mirm
21. jan 2010

a este som zabudla, mne zobrali 9 oocytov a mm mal nadstandartne dobry spermiogram, co sme boli velmi prekvapeni. Kvoli zlemu spermiogramu sme sa dali na ivf, ale asi to takto malo byt 🙂
A hrozne ma boli lave vajko, hlavne ked si sadam. ☹

viera6
21. jan 2010

Ahojte dievčata
idem vas prečitat nech som trošku v obraze.
romy vysledok negativny:downov syndrom 1:510,DNT1:5500

dana10
21. jan 2010

romy01, mám 5deň po ET ale začalo mi to zo stredy na štvrtok.Uhniezdenie to asi není nemám žiadne príznaky 😠 ...... a mala som aj PK na 5deň po OPU .Nemala by som zavolať Krajkovi?Bože to je hrozné neviem či to bude mrcha alebo to uhniezdenie.Romy stále ležím s nohami hore/podložené vankúšami/.Mirm a Kajtičko ako ste na tom?

kefalinek
21. jan 2010

denis mne by mala poistovna preplacat cely zakrok teda okrem liekov testov v heliku,vraj som taky pripad., tak preto mi je to divne.

viera6
21. jan 2010

Kajka-zajtra držim palce a nieže sa budeš zase hnať do prace!
cisielko- myslím,že si sa rozhodla správne ja by som tiež išla najprv na KET 😉
mirm-dobra urodička 🙂
kajticko,figurka gratulujem teraz hladkať bruška a oddychovať 😵

cisielko
21. jan 2010

Mirm..paráda, naozaj pekná úroda 🙂

Kajtičko, len pekne oddychuj 😉

Danka..už som ti vyvsetlila, že mu budeš nadarmo bvolať, povoie ti to čo ja..a neboj sa, ked nieje mrcha tak je to len na dobrej ceste..viac už naozaj neviem čo ti povedať 😉

Vierka..dakujem..už je to asi jedno...všetko sa ukáže ked bude po...a ty ako, už si zdravá?

Cuki...tak to ideš ako ja, ja idem na sono 29.01. 🙂

viera6
21. jan 2010

cisielko ešte nie celkom,ale snažím sa z toho dostat.
A ty ešte v práci?

denis19
21. jan 2010

kefalinek
jo to sedí, to proplácela i nám,ale léky stojí kolem 250€, spg stojí 16€ a delají se tri včetne TWT, konzultace a jsou minimálne dvee stojí 16,60€, PK stojí 165,9€ a ICSI stojí 331€, teda suma sumárum cca 827€, pokud se ti neprodlouží stimulace atd....a jsi na 1000€ jako skoro každá z nás, které pojišťovna proplácí OPU, ET a část stimulace....

vierka hezky ti to ustupuje, tak jen tak dál 🙂

denis19
21. jan 2010

wodanka...mne momentálne neáš ani v dobrém co závidet 😠 ale držím ti drápek a plivu ti na bríško 🙂

wodanka
21. jan 2010

mirm pekna nadielka .. 😉

kajticko tak pekne oddychuj a opatruj si bambulku 🙂

wodanka
21. jan 2010

denis preco? kvoli tej amnio?

minka051
21. jan 2010

denis
tak už viem všetko práve mi písaliDarkyňa má odber 23.1. ja mám začať vkladať od 25.1.Utogestan 2x3tabl. A ET je naplánovaný na 28.1. ale ešte mi to v útorok presnia ak by to bolo skôr. Tak už len potrebujem teraz vela šťastia. Od pondelka idem na PN nech som v klude. ved po tom Utroši asi aj tak budem ospalá.

denis19
21. jan 2010

no wodanka...včera a dopoledne to bylo super,ale ted odpoledne mne popadlanejaká vnitrí panika, ikdyž si neustále opakuji pozitivní afirmace a ješte mám mini kreče ve vaječnících a víš,potom te napadne cokoliv a lítám každou chvíli na WC se kontrolovat 😕 ale jinak pohodička, bublinka si plave v bríšku je ji určitehej 🙂

denis19
21. jan 2010

minka....paráda...tak je tu termín!!!hurááááá, no utroš nám dává zabrat, tak PN je na míste, bude tam PK????

wodanka
21. jan 2010

denis nie je sa coho bat.. to vysetrenie je proste len "pro forma" kvoli veku.. neviem si predstavit, ze by sa mohla mat Tvoja bambulka zle alebo zeby jej nieco bolo ked je u tak skveleho a optimistickeho cloveka ako si Ty... 😉

minka, tfuj tfuj nech to tentokrat dopadne dobre..

viera6
21. jan 2010

Denis ahoj takže dnes krče?
minka super sa to pohlo 😉 držim moc palce.

denis19
21. jan 2010

wodanka dikas, já se ani nebojím výsledku, tomi je jasné, že budou dobré,ale ted ta obava z toho zákroku na mne dolehla, je to preci jen invaze do maternice...ale jinak jsem v pohodičce...kdy plánuješ testovat?????

minka051
21. jan 2010

denis ano bude PKaj oplodnenie bude ISCI to pri darovaných robia vždy aby bola istota aj ked spermiogram máme dobrý.

denis19
21. jan 2010

tak super minka, je to precí jen vetší jistota, chápu je 🙂

no vierka, jotakové krečíky,ale co nadeláme 😕

wodanka
21. jan 2010

inak co sa toho utosu tyka, tak ja som nan nejaka precitlivena.. vsetko ma tam dole z neho svrbi.. ale dnes som si kupila na zaklde odporucania nejaku masticku, tak dufam, ze mi to prejde.. moc sa mi ho nechce uzivat, to vkladanie ma predsa len menej vedlajsich ucinkov

denis19
21. jan 2010

woddanka...pokud to jde, počkej s mastičkou, je utroš preci nepríjemný, to ano,ale co neudáš pro // 🙂

wodanka
21. jan 2010

denis tak dufam, ze tie blbe pocity a aj krce za chvilku zmiznu 😉
neviem kedy chcem testovat, ale asi az po obdobi kedy by mi za netehu okolnosti prisla mrcha..a to je zaciatkom buduceho tyzdna..

denis19
21. jan 2010

No super, takže tak nejak na desátý den o ET , že????
jdu si devčata lehnou, hezké odpoledne 🙂

wodanka
21. jan 2010

denis neda sa pockat, je to desne 😒 ale je to tip od jednej holky tu z MK (dahra, asi ju poznas) a ona to mala tiez a konzultovala to s Krajkom.. a on jej to odporucil, takze preto som sa nebala a kupila si ju

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre