Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

denis19
29. jan 2010

no ale to ted už nemusíme rešit, neboť budeme minimálne tri roky na materské, že????

kajticko
29. jan 2010

minimálne ja chcem rodiť hned jedno za druhým 😝 inak nestíham čítať dve témy 😲 aj v tej druhej tak pekne píšete 😉 😉 denis ty stihaš ešte aj odpisovať aj tam aj tam 🙄 🙄 🙄

mirm
29. jan 2010

ahojte
kajticko budes testovat len doma, alebo pockas na iscare? Inak mne robil transfer Marsik a mne dal utrogestan 2 x 3 a este ze mam brat tie modre tabletky co som brala pred transferom 1x den

kajticko
29. jan 2010

mirm aj ja mám rano na obeda večer po dve 🙂 neviem aké modre ja som take nemala. počkámasi do štvrtku

mirm
29. jan 2010

neviem nazov mam to doma. Ale tie sa normalne jedia.
tak drzim palce 🙂 🙂 🙂

denis19
29. jan 2010

já pred ET jedla modré jedine proveru..ne ta byla ružová...tak nevím.....kajti dve témy jsou pohoda,aspoň se nenudíš 😲

kajticko
29. jan 2010

mirm aj ja ti držím palčeky a ako sa cítiš?? dúfam,že nevymýšlaš s prácou!!!!

denis to ano ,ale zabiješ celý den 😀 😝

cisielko
29. jan 2010

Wodanka..teda, to sú sprvy..asi by som mala zmeniť pracovisko spolu s Kajtičko a Denis 😀

denis19
29. jan 2010

jo nekdy možná i o to jde 😀

kajticko
29. jan 2010

baby ešte mi poradte ak to bude neuspešne čo teda nechcem , aby to tak bolo. 😝

čo potom nasleduje kET???? a to možem hned o mesiac??, čítala som že to stoji u nás 150eur.a to si platim pravdepodobne ja,ale inak sa tiež dava žiadost do poistovne ?? tiež im preplati poistovna 1000 eur či ako to je??

denis19
29. jan 2010

kajtičko...já ti to teda reknu, ale ty to neppotrebuješ 🙂 na další cyklus menstruační po nevydareném IVF mužeš na KET, tak není žádná žádost do pojišťovny a platíš si to sama a tech 150€ ja zodpovídající cena a pokud i to nevyjde, potom se dává další žádost do pojišťovny na II. IVF,ale to se muže nejdríve udelat po nezdarelém KETku až na tretí cyklus menstruační!

minka051
29. jan 2010

tak ja som sa práve zobudila 🙂 no mne ten Utroš teda dáva 🙂 stále po ňom spím. 😀

denis19
29. jan 2010

to je dobre minka.....i pro tebe i pro bublinky 🙂

minka051
29. jan 2010

no dúfam že ano. Ked si predstavím že ešte pred pár týždňami som mala problém spávať v noci a teraz spím ako malé decko aj cez deň.

cisielko
29. jan 2010

Kajtičko...ja som práve v príprave na KET..kedže Et mi nevyšiel tak som v daľšom cyklu išla do KETka..je to ale na tebe či pôjdeš hned v daľšom cykle alebo až ked sa nato budeš cítiť 😉 tam nieje žiana positovňa, KET sa robí s embryjok, ktoré ti zamrazili..môžeš ho absolvovať toľkokrát koľko ich máš a platíš len tých 150€..no nedaj bože ich všetky minieš a nepodarí sa, tak potom ideš na 2IVF a tam to už je všetko všetúčko do znova 😠 ale neboj, na také niečo nemylsi, nemáš dôvod 😉

kajticko
29. jan 2010

minka nič sa neboj aj ja som spavala a ospala som aj teraz stale 😀

denis a to není tak , že pokial mám tých 7 mrazačíkov mam všetky kEt za tých 150 eur a potam sa dáva až žiadost na úpoistovnu???

mylslela som že žiadosť sa dava v tom prípade ak už niesu mrazačikovia

denis19
29. jan 2010

minka...no vidíš, aspoň jedna veliká výhoda utrošu 🙂

kajticko
29. jan 2010

super čisielko tak dakujem myslela som, tak super že ich mám 7 ešte 😀 mylsela som,že ked mi ich ešte raz budu vkladat tak to je hned druhe IVF .tak super

kajticko
29. jan 2010

čisilielko denis inak dakujem viem ,že to nie je moj prípad,že to už potrebovať nebudem 😉

ale chcela som, aby aj ostatne baby čo ich to zaujíma vedeli o tom 😀 😀 😀

denis19
29. jan 2010

pokud máš dostatek snehuláčku...chodíš jen na KET ano až se minou snehuláčkové - musíš jí t na IVF od začátku, potom je pojišťovna ,ale každé KETko stojí 150€!

denis19
29. jan 2010

to je postoj kajti...určite tuto informaci už nezneužitkuješ,ale je pravda je nutno myslet i na ostatní 😀

denis19
29. jan 2010

holky, já bych dnes jen doslova žrala!!!

kajticko
29. jan 2010

jééééééééééé denis ty len dnes ja to mám stale a mužovi hovorím,že je to tehotenstvo 😀

minka051
29. jan 2010

denis máš na to právo 😀 😀 kludne si daj na čo máš chuť.

denis19
29. jan 2010

😀 😀 😀😀 😀 😀 😀 😀 😀 tak tehuhu...to je super,ale minka má pravdu užijme si to do sytosti ted😀

kajticko
29. jan 2010

to áno ja som mojím dvom detom poslala dnes 2 kobásky 😀 😀 😝

dana10
29. jan 2010

Ahojte dievčence.
Minka a kajka vy ste včera museli byť vytrasené ako sýkorky a tí bombuľkovia ani nevravím tak len oddychovať a hladkať 🙂 😉
Denis keď tak papáš to je fajn teraz to potrebujete však papáš za dvoch ty si to môžeš dovoliť veď v tom albume si ako žížala 😀 😀 😀 😀
Cisielko aj ja mám 1 mrazáčika a tiež mi povedali že to je 50 na 50 pri rozmrazení
Kajtičko figúrka a vy testíky nič, nemáte vy nejaké špinenie alebo bolesti na mrchu? 😠 😠
No ja som mala včera na večer také bolesti na mrchu že také vôbec nemávam keď som bez hormńov no trvalo to cca 5hod. a ráno dva fľaky ako na mrchu,veľkú šancu už tomu nedávam keď aj teh.test na 10deň po ET bol negat.Môže ten utroš a duph.zadržiavať mrchu?Stále to mám také kolísavé od 4dňa po ET špiní, krváca potom nič a zas dookola???Je to na nervy 😢 😢 😢 😢
Kajka ten estrimax som mala aj ja ale pri IUI lebo clostilbegyt je dobrý na folíky ale má nežiadúce účinky na sliznicu ona nerastie a ten estrimax zvyšuje sliznicu na uhniezdenie.Mne to teraz pri IVF nedal, merajú vôbec sliznicu aká je keď robia ET??
Wodanka väčšinou teraz v pôráci sa to robí tak veľa roboty a ešte za menej meňazí ako si dostávala predtým, no ty si to vyhrala 🙂 🙂 🙂 s tým zvýšením platu

wodanka
29. jan 2010

ahoj dani.. utros a duphaston zadrziavaju krvacanie.. ak sa nemylim mal by to byt cisty progesteron.. ja som preto hned ako som zacla trocha spinit a test bol negativny ich vysadila, aby mohla mrcha normalne dorazit a mala som pokoj.. to je ale moj osobny nazor.. dr mi tvrdila ze ich napriek vsetkemu mam uzivat aj nadalej 😒

denis19
29. jan 2010

dana a volala jsi s dr????? utroš muže zbrzdit mrchu, to určite,ale holkám vetšinou, kterým to nevyšlo dorazila relativne v čas

kajticko
29. jan 2010

dana ja mám občas taký pocit ako na mrchu ,ale stále mylsím,že je to z utrošu 😠 a tktiež mám špinenie,ale len take biele ked sa ta tabletka roztopi inak nič

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre