Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

dana10
5. feb 2010

Ja viem s tými názormi dr. každý je iný 😉
Aj moja mama tiež pila kávu a sme traja 😀 😀 😀
Vidím že máš nové foto v albume tehulky aj keď kamka sa má čo už obracať kvôli malej 🙂 🙂
Ideš pozrieť komodu do decodomu ,pekné veci ale aj dosť drahé sa mi zdá na moje pomery?.ale ak chceš iba komodu tak to hádam nebude také hrozné.My sme chceli kuchyňu išli mi oči vypučiť z jamôk kvôli cene 😲 😲

denis19
5. feb 2010

dana....no kuchyne tam mají slušné ceny, také jsem nechápala...ješte že potrebujeme jen tu komodu, neboť tento týden nám montovali tu vestavenou skrín a príští týden dorazí takový mini sektor do obyváku, tak aby nám zustalo i na kočárek 😀 😀 😀

minka...tak dej o víkendu vedet, budu sice u našich,ale koník frčí i tam 😀 a jaký máš takový ten vnitrní fíling?????

dana10
5. feb 2010

Minka ako prsia bolia bolia nech bolia do 9 mes. a potom už nie ?Či máš ešte nejaké iné príznaky? 😉 🙂

minka051
5. feb 2010

denis tak ako koľvek sa pozorujem ,tak okrem tých pocitov čo mám, nič iné, no vo vnútri si želám, aby to vyšlo a zatial iné nepripúšťam ,aj ked obavy tam sú už len ked si pomyslím že dve čo boli na ET ako ja už majú hlavičku v smútku a mne je to tiež velmi lúto 😢

demizon
5. feb 2010

Ahojte, zaujímavá debata sa tu rozprúdila o tej káve...ja ju mám tiež veľmi rada, niekedy si dám aj 3 denne, to si ale asi budem musieť odpustiť v prípade, že by som ostala tehu 🙂 Inak idem si teraz o 11tej volať ako dopadlo oplodnenie mojich vajíčok a snáď mi dajú info aj o približnom termíne ET

dana10
5. feb 2010

Dievčatá lúčim sa idem na gyndu som zvedavá či má ešte nechá na pn keď som není tehotná.Držte palce 😝 😝 😝

minka051
5. feb 2010

dana zatial nemám žiadne iné. No ak si ešte trochu pamätám ked som bola prvý krát tehu, tak príznaky nabehli až 2 týždne na to ako nedorazila mrcha. to som grcala bolela hlava ako čert a všetky pachy mi vadili. 😝

denis19
5. feb 2010

demizon...tak to jsem zvedavá...kolik je jich.....volat až v jedenáct...oni se pomátli,ne? to kdo má vydrže???? 😀
minka i mne je to moc líto a proto verím, že ty musíš být//...jinak je to úplne na prd!!!

brmbolcek
5. feb 2010

denis- tak ja som vcera vecer mala piskotky 😀 😀 😀 a tie velke tie dlhe tie mnam mnam, tie ja lubiiim 😀 sme s mmm obaja chrumkali 😀 😀 😀 a caro je tiez fajn.. musim skusit aj to..... 😉

denis- a je dobry ten dom dochodcou ? dobre sa staraju ? kolko ju tam uz mate ?a kolko ma rockou ? a decocodom sa aj mi chystame pozriet ale do martina..... 😉 neviem este kedy ale skocime 😉 chceme pozriet nejaku paradnu komodicku 🙂 🙂 a uz mas aj za poradou aj tlak zvysenu, klud a rozvaha denis to ti neprida ak uskodi, tak si skrat piatkovy den a sup ho domov a huraaaaaa vikend 😀 😀 😀

danka- ked ja tu normalnu turka, nevypijem 😉 ja len take kakavecko 😀 ale skor ju zalievam mliekom ako vodou tak 1 k 1 😀

brmbolcek
5. feb 2010

demizon - tak to som aj ja zvedava, 11.00 uz padlo 😀 😀

Minka- i mne akosi vadia pachy- a mamina sa so mna smeje ze to bude chalan ako usityyyyyyyyyyyyy 😀 😀 😀

denis19
5. feb 2010

no o tech pachách mineco ríkejte , nekdy mi vadí i mýdlo 😀 😀
no svokra má jen 60 let, je tam už rok, starají se celkem obstojne, jen ona je depresivní typ, tak nekdy odmítá spolupracovat je po nekolika mozkových príhodách a narušilo ji to zrak, kordinaci pohybu a celý mozek.. ☹
rozhodla jsem se snes opet skončit dríve, dobrý nápad !

a kajticko...kde jsou výsledky???????

kajticko
5. feb 2010

ahojte kočky tak ja som sa zobudila dnes chorá môžem vobec neaké tabletky,??

denis na vysledky stále čakam majú mi volať 😠

demizon
5. feb 2010

denis, oni su pomatli už úplne, že až o 13tej 😠

denis19
5. feb 2010

kajticko.......mužeš maximálne paralen a vitamín C a calcium a magnézium,ale s tím opatrne......a stále čekáš!!! není to na nervy! tak tam zavolej Ty!!!! jako nechápou že jsem nedočkavá!!!!!

demizon.....nemám slov...ti lékari se pomátli na rozymu a já následne za nima!!!! 😀

kajticko
5. feb 2010

takže paralen môžem?? zatial som si nič nedavala.

ja počkam ešte nebudem ako nedočkava. vydržím.,alebo zavolám,že denis sa pýta????

denis19
5. feb 2010

kajti....presne sval to na mne, že mám nervy jako na špagátku a že jsem tehuhu ať si nezahrávají se mnou....
jo paralen mužeš,ale pokud to není až tak akutoš tak s ním vydrž, možná to odezní za pomocí čaje a vitamínu a bylinek..... 🙂

kajticko
5. feb 2010

nedám si ešte tabletku iba ak by som mala vysoku horučku 😉

vieš čo je to pre mna od siedmej som hore a čakám 😀 😀

počkám za chvílu to bude verím tomu 😝

denis19
5. feb 2010

no dobre, počkám si s tebou.....jen už aby to bylo, takto stresovat začínající tehuhu 😀

cukotka
5. feb 2010

ahojte dievčatá, všetky Vás pozdravujem. Dnes som bola na kontrole. Folikuly sa tvoria, ale sú veľmi malilinké, mám čakať na výsledky krvy, lekárka nechcela bez výsledkov zvyšovať dávku, bojí sa OHSS. 😒 Mňa asi z toho porazí

denis19
5. feb 2010

cukotka...klid.....kolikátý den pícháš ty hormoše 🙂 🙂 mne tkaé rostli hošani pomaloučku a tak sjemstimulovala o dva dny dýl, no bóžinku.....jen nestresuj.... a kolik jich bylo a jak jsou veliké?

denis19
5. feb 2010

kajti...fakt ješte nevolali??????

kajticko
5. feb 2010

cukotka neboj tento krat to bude všetko ok 😉

denis no uznaj nevolali 😠

cukotka
5. feb 2010

denis ten ich počet neviem, ani veľkosť. Dokonca mi musela tlačiť doktorka na podbruško aby videla aj pravý vaječník. Dnes by mal byť piaty deň, ale ešte som nepichal, čakám na pokyn z centra, budú mi volať.

denis19
5. feb 2010

no tak to jsi pichala zatím jen 4 včeličky, tak nestresuj.... klídeček pohodička.....oni hezky vyhoupsnou na další kontrole, kdy ji máš?

kajti...já ti to teda verím!

cukotka
5. feb 2010

denis, momentálne nič neviem, mám čakať kedy mi zavolajú a povedia, čo ďalej.

Takže čakám asi tak ako Kajtíčko, aj keď ona presne vie, že jej povedia, že super ste tehotná. 😉

denis19
5. feb 2010

cukotka...no a tobe zavolají bud stejnou nebo vyšší dávku a hotovo..tkaé si dáš vložit dve mimča???

kajticko
5. feb 2010

cukotka nie som si až taká istá čo mi povedia ved sama si povedala,že ten test sa ti nezdá 😉

cukotka
5. feb 2010

denis ak to bude možné, že bude kopec embrijok, tak áno. Potom budem mať už svätý pokoj.

cukotka
5. feb 2010

Kajticko, mne to bolo potom tak lúto, za ten test. Tiež koza, som mohla byť radšej ticho. Ale sú tam dve paličky? Sú. Takže dvojčatka si už z Teba pekne hovkajú 🙂

A inak dievčatá, svokra mi dnes zase navarila 🙂 Mám po starostiach 🙂

minka051
5. feb 2010

cukotka tak ty sa máš 😀 Pošli ju aj ku mne 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre