Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

denis19
5. feb 2010

no tak to je pohoda...v podstate dnes je termín a dva dny horem dolem je normálka ted.....tak jen klid a u víkendu určite dostaneš 🙂

majaja75
5. feb 2010

po kolkátich dňoch ste mali OPU?

denis19
5. feb 2010

myslíš jako do dostání mestruace???? bežné je že po 14 dnech,ale já mela po 16 dnech.

majaja75
5. feb 2010

ano tak som myslela

demizon
5. feb 2010

majaja75, ja som dostala mnz 19.1. , 23.1. som pichala prvýkrát Fostimon, posledný bol 1.2. , 2.2. kontrola, večer Pregnyl a včera OPU

majaja75
5. feb 2010

demizon...komu chodíš do GF?

demizon
5. feb 2010

Stenová, prečo?

krivka5
5. feb 2010

ahojte!
brmbolcek...len teraz som dorazila z prace.zase ma dobre vytocili,som tam od 5:30 rano a domov chodim skoro o siestej a este mi tam aj kazdy nadava.praca s ludmi je strasna!kazdy den sa tam dobre naseriem a vyplacem uz mam toho fakt dost.bojim sa o chrustika dufam ze mu tie stresy neublizia.a ty ako?vidim ze sa mas dobre ,mamina vyvara 😉
kajticko...supeeer,gratulujem k pozitivnej krvicke 🙂 🙂 🙂
demizon...tak to je pekne vela vajicok ,gratulujem...
lora...vitaj,tu si na dobrej adrese 😉
minka...ako vidim tak tiez nemozes byt bez roboty...
deni...presne tak v piatok to treba v praci skratit 😉 (hlavne ze ja som tam kazdy den 10 hod.)

brmbolcek
5. feb 2010

krivka- si zahravas so svojimi citmi i nervami, poloz si otazku , oplati sa to ? ved mas v sebe dvoch vytuzenych chrustikov 😉 a oni si nezasluzia stres, daj si pauzicku na chvilku , prosim 😉

denis19
5. feb 2010

krivka...na takové stresy se vyprdni!

krivka5
5. feb 2010

brmbolcek...prepac,mozno sa pytam uz druhy krat,ale kedy ides na UZ na srdiecko?ja az v piatok,ale mam chut sa preobjednat skorej,po kolkych dnoch je to asi mozne,nevies?

brmbolcek
5. feb 2010

mne dr. objednala po 8 dnoch 😉 cize od predchadzajucej kontroly je to 8 dni a to vychadza teraz na pondelok , ale neviem ci mam ista aj na krv 😕

demizon
5. feb 2010

dakujem krivka

denis19
5. feb 2010

brmbolcek....myslím, že to se krevužnedelá, to je jen akce srdíčko

brmbolcek
5. feb 2010

denis- ok, diki moc, by som tam saskovala xi xi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 denis ty teda frcis na temach , ako to baba stihas ???? 🙂 🙂 🙂 kde mas muzicka ???

denis19
5. feb 2010

mužíček si ťapká domu z práce, tak varím véču, sleduji ulici, jako ten seriál a písmenkuji 😀

brmbolcek
5. feb 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 a co dobreho varis ?

denis19
5. feb 2010

masíčko temer jako biftek,ale biftek to není, volské oko...snad se tomu tak ríká všude, a topinka s česnekem...antikoncepční dech budeme mít

krivka5
5. feb 2010

deni alebo niekto neviete ci by ma moja gynekologicka keby som chcela automaticky vypisala na PN?Ci jej mam nieco doniest aby ma vypisala.

denis19
5. feb 2010

no je takové nepsané pravidlo ,že ženy po IVF pokud chtejí nechávají na PN..tak si myslím, že by to nemel být problém a i v našem prípade vzhledem na vek a pokud pujdeš na amniocentézu, co ti asi doporučí, tak potom mužeš být bez problému na PN 🙂

krivka5
5. feb 2010

demizonik...neni zac 😉 ja som mala len 10 vajok a z toho sa dalo len 8 oplodnit ...
brmbolcek...vidis,to ani ja neviem ci mi budu v piatok aj krv brat 😒

brmbolcek
5. feb 2010

krivka- nie nie nemali by , uz som sa pytala nasej Denis 😀 😀 😀 a povedala mi ze by nemali ....inak mame podobne terminy porodu cca 1 den 😀 😀

demizon
5. feb 2010

No vidíš a medzi tými 8 boli tie správne 🙂 čo ale nemusí platiť pre moje...nemusí ale BUDE 🙂 Inak myslíte, že si môžem zavolať zajtra do GF ako sa im darí ?

majaja75
5. feb 2010

demizon...pýtala som sa preto, že či nechodíme k tomu istemu doki, ja chodím k drábekovi

romy01
5. feb 2010

baby dik, urcite im napisem.

inak co planujete na vikend ?

denis19
5. feb 2010

no romy....my razíme k našim na víkend a chystáme se do již zmíneného decodomu omrknout co nabízía vy?

romy01
5. feb 2010

no mm ma zajtra dalsiu skusku tak idem s nim - pre istotu a inak neplanujem nic. Akurat sa ohlasili nasi ze pridu asi v nedelu .

luko
5. feb 2010

ahojte, tak moj prvy dipherelin picnuty...moc som to neriesila, nejak som to tam slahla 😀 ale mam strednu zdravotnicku, aj ked VS mam uz uplne ineho smeru,tak som si tak matne popsominala, ze asik jak by tomohlo byt..prezila som,t ak asi dobre 🙂 🙂

romy01
5. feb 2010

luko gratulujem k prvej včeličke. Ani sa nenazdaš a budeš kupovať plienky 😀

cukotka
5. feb 2010

luko super, ja som si dnes všimla, že mám po vpichoch trošku modrinky 😒 dnes mi zvýšili dávku Puregonu a v pondelok ďalšia kontrola, som zvedavá 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre