Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

zuzana36
9. feb 2010

dakujem vam za povzbudenie, 🙂 citili ste sa inak ?, citili ste, ze sa to podarilo? ja viem, ze sa dost blbo pytam, ale neda mi to 😒

brmbolcek
9. feb 2010

ciselko- dakujem 😉 trosku sme sa potrapili, ale este mensia uprava a bude to , dakujem za uznanie 🙂 🙂 🙂

krivka5
9. feb 2010

ahojte!
zuzka,ja so donedavna nic necitila,ale od vcera mi je uz nejak blbo,som ospala a aj prsia ma uz zacali boliet trosku ,som v 5tt.,takze zatial ani zmeny ocakavat nemusis 😉
brmbolcek...co mas nieco nove v albumiku? to musim hned kuknut 🙂

denis19
9. feb 2010

krivka a nejsi si tehuhu 😀 😀 já bych na začátku spala i na klávesnici 😀 😀

krivka5
9. feb 2010

DENIS...na mna az teraz prichadzaju tie tehu priznaky 🙂 uz mi aj nejak divne od zaludka byva ,a mam dost vyhadzanu tvar co som nikdy nemala.no co make up to isti 🙂
brmbolcek...jeeej pekny albumik
baby odkial ste ten babystrology ci co to je vzali?aj ja chceeem...

cisielko
9. feb 2010

Denis..no ako si dopadla?

krivka5
9. feb 2010

aha to musim vediet anglicky 😒

romy01
9. feb 2010

ahojte, tak konecne som doma z angliny - aj ked dnes by som lepsie urobila keby som tam nesla. Dostala som chut na pizzu tak som urobila taku fajnovu s kopou syra a tak som sa natrepala,. ze som na angline nevypotila ani jedno slovo, len som odfukovala, a ked som mala cosi precitat tak sa mi robili kruhy pred ocami. No fuj od zajtra " nezerem " 😀

minka, zatial sa drzis, len tak dalej kocka a do konca tyzdna dufam ze potvrdis // - inak nechystas sa opakovat doma testik ?

ciselko - aj ty mas stale nadej, super nie ? treba vylozit nohy na stolicku a nechat sa doma obskakovat.
demizon - super, myslim ze tolko mrazacikov potrebovat nebudes a coskoro sa aj ty potesis //

uz neviem ktora je po OPU - ja som mala po OPU zvacsene brucho furt a po 12 tt sa este viac zacalo zvacsovat 😀 Asi tyzden som citila este take silnejsie bolesti v brusku ako na ms, potom to postupne ustupovalo, no do nejakeho 8 tt som priebezne furt citila nejaku bolest - bud ako na ms alebo take pichanie a podobne. No keby si citila nejake silnejsie bolesti, radsej chod do centra nech ta pozru. OGSS je nebezpecne.

denis19
9. feb 2010

krivka, na http://www.pregnology.com/preggo-ticker.php?mon..., sjedeš na spodek stránky, v Change the ticker je tabulka, tam zadáš datum porodu, v barevných tabulkách si nastavuje pozadí, a barvu písma v té spodní barevné škále, stiskneš see it a ukáže ti to jak to bude vypadat, takto si mužeš ty barevné kombinace nastavovat až nebudeš spokojená, potom jak budeš najedeš na ten obrázes e embrijke, kde se to už ukazuje, že kolikátý den a tak, ctrl+c skopíruješ kod pod obrázkem, hned ten první, bude vypadat asi takto (Make a pregnancy ticker) a vložš do alba, ne jako novou fotku ale jako nastavení alba....a hotovo

cisielko...co myslíš,jako s čímjak jsem dopadla?

demizon
9. feb 2010

Viete mi niektorá povedať prosím, aké ste mali príznaky tehu a kedy asi? Ja už sa pripravujem 😀

cisielko
9. feb 2010

Denis..no nebola si na dobere plodovej vody, či mi hrabe?

Romy..dakujem..ale už nieje čo riesiť..dnes osm už krvácam veľmi, neverím, že toto by sa dialo aj keby sa to odarilo...cestou z práce som si poplakala ale už nechcem v sebe živiť tú falošnú nádej, snažím sa stým nejako vyrovnať 😒

denis19
9. feb 2010

cisielko nehrabe 🙂 ale výsledky jsou až zítra,ale jsem ráda,že na nás myslíš....pochlub se jak je tobe????? a jen tak na okraj, má maloletá sestrenice, krvácela bežným cyklem do tretího mesíce tehuhu a proto ani nevedela, že je v tom

cisielko
9. feb 2010

Denis..tak je dobre..už som začala rozmýšlať či som v poriadku 😝 tak zajtra daj vedieť..ako sa mám, snažím sa..to krvácanie mi lezie na nervy ale už to dlho nepotrvá, dúfam..keby sa dalo asoň zistiť na 200% že to nieje tehu..

Demizon..netuším 😲

denis19
9. feb 2010

cisielko...no co ti povím, i v heliku se diví, tak vydrž a pokud se neodlupuje sliznice, tk to je dobré znamení!!!!!

cisielko
9. feb 2010

Denis..nič mi netreba hovoriť...vyrovnať sa stým musím sama..ale dakujem 😉

denis19
9. feb 2010

jojo, máš pravdu!!!!! já si ,když je nejhur, vždy snažím ríkat, že se to deje proto,aby mne potkalo neco lepší.....

cisielko
9. feb 2010

hm..toto mi dnes povedala kamoška. som sa začala smiať, že mi sa teraz ideme mať tk dobre ako nikto 😀

denis19
10. feb 2010

cisielko, to to se k tobe tato veta dostala ne náhodou......hezké ránko!

brmbolcek
10. feb 2010

pekne dobre ranko,

Denis- huraaaaaaa. mas IP , moja 🙂

Ciselko- ako to dnes vyzera :?

Krivka- aj ty budes mat uzasny aôbumik ako ja , a dakujem 🙂

demizon
10. feb 2010

Ahojte, prosím viete mi poradiť? včera sommala ET a večer ma začalo všetko bolieť, vyskočila mi teplota na 38,4 teraz mám 37,2...nechápem tomu, nič mi nebolo ☹ čo si môžem dať na zníženie teploty? acylpyrin , panadol? Asi zavolam do centra, či to môže mať súvis s ET... Ďakujem

brmbolcek
10. feb 2010

demi... skus zavolat do centra to mas najistejsie.. ale teplota 37,2 si myslim, ze je v pohode i ja som mala tak, ale nnetreba sa kontrolovat bo si ju clovek privola , druim palce 😉

demizon
10. feb 2010

dik , idem volať

brmbolcek
10. feb 2010

demi- daj vediet 😉

cisielko
10. feb 2010

Ahojte

Denis..čakám na výsledky, kedy budú?

Demi..tak toto neviem 😕

krvácannie neustupuje, zhoršuje sa..ale už to beriem tak ako to je..včera som si trošku ešte poplakala, bola som sama domka ale potom som si opvedala stačilo 😠 už žiadne slzy..asi to ten hore chce takto, chce ma riadne vytrápiť kým sa to podarí ale ja sa nedám budem bojovať dalej do posledného dychu...kým budem mať silu, peniaze a nádej budem bojovať..teraz mám už 2 anjelikov v nebíčku, ktorí na mňa dávajú pozor, dvoch tak nech si všetci neprajníci dávajú pozor..nevzdám sa..neviem ešte presne čo a ako ale už si zistujem kadejaké vyšetrenia a rozmýšlam nad BRnom..robia tam aj ľahšie metódy IVF čo som ani netušila, aj lieky sú slabšie a aj peňažne sa to dá..sú to nejaké soft a nativ metódy..musím ešte preštudovať, všetko dobre zvážiť, poradiť sa hlavne s manželom a mám aj vás moje zaltíčka, ktoré ked vedia poradia, povzbudia...takže ideme bojovať dalej, mňa len tak ľahko nezlomia...

gubik
10. feb 2010

Ahojte,
Minka - drzim paste
Cisielko- ale to krvacanie trva nejako dlho uz, nie?. Nemoze to byt skor hematom? Ak sa mozem tak blbo opytat, na kolko vloziek denne to je? Lebo co som sledovala jednu cesku diskusiu, tam zacala holka krvacat nejako tesne po ET, nasadila kludovy rezim, zvysila si utros na max. davku,ju myslim v CAR ani nechceli vidiet, no a ked potom sla na kontrolu po 14 dnoch, hcg bolo pozit. a na sone velky hematom. A ta krvacala niekolko tyzdnov, cerstvu krv. A uz ma aj synceka 🙂

Inak Ti rozumiem, ja som vcera preplakala cely den. Prsia splasli, nemam ziadne priznaky, nic, ani pocit na mrchu, ani pichanie v podbrusku, brucho splasklo, proste mohla by som ist kludne do roboty. Som 3 den po ET.
Fakt uvazujes nad Brnom? Ja som totiz tiez rozmyslala nad nativom, kedze po stimulke mam vela vajicok, ale komplet vsetky nekvalitne. Myslim, ze keby som mala nejake 4, mozno by boli kvalit ejsie chudatka moje.

brmbolcek
10. feb 2010

ciselko. ja som vedela ze ty si bojovnicka 🙂 velmi dobre rozmyslas, a nezabudni na jedno pokym mas zdravu maternicu tak nadej je vzdy ! 🙂 a brno je dobra volba 🙂

luko
10. feb 2010

cisielko...ty si bojovnik....beriem si z teba priklad....

cisielko
10. feb 2010

Dakujem baby..všetko je ale ešte len v štádiu úvah..uvidíme kao to doapdne..prvé čo urobím je laparka stým mojím vajíčkovodom a potom uvidím..všetky ste bojovníčky, treb bojovať 😉

Gubik..to nemylsíš vážne..si len 3 deň po ET, aké chceš príznky, ešte je skoro..je úplne normálne že nič necítiš, ved to ani nieje možné..tak sa daj do kopy a bojuj 😉 ani neviem 3-4 denne, ako kedy, prd tým to boli tak dve..a ja to už neriešim..zázraky sú ale nie u mňa...musím sa stým zmieriť a nie dúfať čo ak... 😉

brmbolcek
10. feb 2010

ciselko- ved to je super, ze mas uvahy, velmi dobry zaciatok 🙂 od toho vsetkeho sa to zacina a krocik po krociku ti prinesie pomaly ale isto urodu 🙂 🙂 a potom zistis ze kde to viazlo 🙂

Luko- zdravim ta 🙂 mas sa ?

minka051
10. feb 2010

Ahojte bola som teda nakrv mrcha ešte nedorazila ale veru tehu sa necítim. Povedal som aj doktorke že som si už robila test a tá že na to sa nemôžem spoliehať a že to je skoro uvidí sa čo povie krv . Výledky budú zajtra o 10:30. Ale ja tomu už aj tak neverím.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre