Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

viera6
18. feb 2010

kajticko...........................srdečne gratulujem 😉

majaja75
18. feb 2010

kajtičko...tak gratulujem k dvom bambulkám 😉

kajticko
18. feb 2010

dakujem všetkým aj Vám prajem nech to všetko dobre dopadne 😉

cukotka
18. feb 2010

ďakujeme 🙂

demizon
18. feb 2010

Ahojte, ja som dnes 9 den po ET, začala som špiniť a test mi vyšiel dnes negatívny...tak uvdm zajtra po odbere ☹ kajti, gratulujem

cukotka
18. feb 2010

demizon :( naozaj? a máš už aj čas na ms, či nie?

demizon
18. feb 2010

ano, už včera som mala mať ms...

kajticko
18. feb 2010

Dakujem. a demizon hlavu hore tebe vobec ten test ešte nemusel ukázať mne ukázal až 10 det po Et a úplne slabu., a to špinenie nemusi vobec nič znamenať môže to byť aj z Utrošu tak to nevzdávaj a myslí pozitívne 😉

cukotka
18. feb 2010

nejako skoro nie?

figurka.m
18. feb 2010

uz som tu zas 😵

demizon, spinenie naozaj nemusi byt koniec a ten test, ja som mala ako kajti, tiez slabulinku na 10-ty den, zajtra drzim palceky

cukotka
18. feb 2010

demizon, niečo pre Teba: Zárodok sa už nastálo uhniezdil v maternici. Nidácia, alebo aj uhniezdenie, je skutočný začiatok tehotenstva. Pri uhniezďovaní vajíčka v sliznici maternice môžete zaznamenať slabé krvácanie spôsobené narušením drobných cievok v sliznici

cisielko
18. feb 2010

Demizon..špinenie ešte nič neznamená, tak hlavu hore a bojuj..ak začneš krvácať potom sa môžeš báť...ver mi, viem o čom hovorím, prešla som si tým 😉

Kajtičko..to je skvelé..gratulujem k dvojkám 😀 😀 😀 😀

Kelafinek..nepanikár, trvá to tak dlho..mi sme sa objednali ked som si bola po lieky na stimulku a termín mu dali o 3-4 t čo si pamätám 🙂

romy01
18. feb 2010

ahojte kocky

kajticko super, len nech pekne nadalej rastu tvoji drobci.

demizon len klud, nespanikar. Pokial sa nespusti ozajstna silna ms tak to nic neznamena. Tu spinila polovica bab a aj ja som dokonca zacala spinit v 8tt. Moze to byt po uhniezdovani ale mozes mat aj hematom ako som mala ja. Hned rano zavolaj do centra, pravdepodobne ti doplnia k utrosu aj duphaston, to pomoze zastavit spinenie.

cukotka
18. feb 2010

ahoj romy

romy01
18. feb 2010

ahoj cukotka, ako sa mas?

cukotka
18. feb 2010

celkom to ujde, len sa tak povaľujem a hladám sa v priestore 🙂 čakám kedy sa ozve denis, ako dopadli. A ty čo a Tvoj drobec? Ja som dnes rozmýšľala či sa ten môj už uhniezdil.

kefalinek
18. feb 2010

figurka ja mám všeobecnú poisťovnu číselko nepanikárim ale zdá sa mi to celá večnosť,

demizon
18. feb 2010

Diky za podporu, neni to nejak silné - mám len malu slipku od cca 15tej ale cítila som bruško už okolo obeda...presne ako pred ms ale bez citlivosti prs, tak uvidím zajtra v GF, idem tám ráno na krv a poviem aj o tom krvácaní...trochu sa bojím, ale aj manžel ma ukludňuje, že to nemusí nič znamenať, že mi to povedali aj v GF, ešte raz za dik za podporu

romy01
18. feb 2010

cukotka, drzim palce, kedy ides na krv ?
denise som napisala sms ale este sa neozvala, Ja som sa nakoniec zdrzala u mamy a potom som na denis uplne zabudla - som to ale za kamoska. No poslednu dobu som bola dost out of order tak som sa musela venovat aj nasim.

kefalinek aj ja mam vseobecnu a oni mi tu schvalenu ziadost poslali do centra, vobec nie domov. Mozno by si mala skusit zavolat tam

cukotka
18. feb 2010

demizon, už to vidím, ako tu zajtra napíšeš, že je všetko ok 🙂

kefalinek
18. feb 2010

romy ja som tam volala aj na poistovnu a ziadosti su niekde na gen.riaditel. na schvalenie vraj to je tak po novom. a nikto o nich nič nevie dnes dom volala do heliosu a povedala ze od zaciatku januara nemaju schvalenu resp. poslanu naspat ani jednu ziadost zo všeobecky

demizon
18. feb 2010

😀 no uvidíme...aj keď nie nič sa nedeje...mámodložené mrazáčiky tak pôjdu do teplúčka 😉

romy01
18. feb 2010

hmm kefalinek to je fakt na nervy a nie je tam neajka lehota ? myslim ze ta lehota bola dana 30 dni, nemozes im tam trosku nakricat ?

cukotka
18. feb 2010

romy je som ešte len štvrtý deň po transfere (dúfam, že to spravne rátam), takže ja až 1. marca v pondelok

kefalinek
18. feb 2010

chystam sa zajtra dnes som im dávala ešte šancu ale ked nic ráno idem volat na poistovnu nech maju aj oni trosku vzruso

romy01
18. feb 2010

jaaaj cukotka tak to mas este cas - aj ked viem ze to su tie najdlhsie dni, no zas ked si potvrdis na testiku // tak sa budes cudovat ako rychlo to utieklo 🙂

sanris
18. feb 2010

cukotka a do ktorého centra chodíš 🙂

cukotka
18. feb 2010

romy, už len čakať, nakoľký deň sa to uhniezďuje, nevieš?

sanris ja chodím do ISCARU v BA

romy01
18. feb 2010

cukotka tak na 6 az 10 den od OPU cize zalezi ci si mala PK tak ja som nemala PK a citila som take silnejsie pobolievanie a pichanie asi na treti den po ET

cukotka
18. feb 2010

romy, nemala som PK. Občas ma pichne, ale skôr mi to príde také ako pred MS

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre