Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

denis19
2. okt 2009

Romy,
klid,podle tech príznaku jsem také hyper stimulační,ale neboj to nejsme!!!! Jen je fakt, že to nafouklé bríško mne zaráží,ale nejsou horečky a nechutenství , tak je to v porádku!!!!Bolí te dnes ješte pri dýchání??? Mne to nejak behem dne ustalo.
Jsem zvedavá na zítre, na všechny z nás!!!!!Romy,modlím se za vás!!!

afrika
2. okt 2009

romy a mala si strach, že to nepríde?

denis19
2. okt 2009

Ahááá Sasko, to jsem nejak zapomela, v tom fofru. Kolik jsi dnes rozdala pokutek hoka 😀 😀 😀
Já dnes courala mestem, jak jsem psala, chtela jsem si neco koupit,ale s tím brichem vypadám hrozne!!!!!Snad splasne 🙂

denis19
2. okt 2009

Afrika,
strach si ani nepripouštej,jinak zblbneš!!!!!!!

afrika
2. okt 2009

ja mám príšerný.
Romy a ako povedal tvoj muž, veď to 1 embryo Vám stačí. to je to, ktoré má ísť ku Vám. neboj

afrika
2. okt 2009

baby ja pichám len dipheriline a brucho mám fakt dosť veľké...až sa mi včera večer smiať chcelo z neho keď som šla spať. ale aspoň sa mi ľahko pichajú injekcie 😀

sasko25579
autor
2. okt 2009

DENIS
dnes som dala iba vlastne ziadnu pokutu, len vyzvu nech platia. robila som bubu bu na nich 😀
Denis ani mi o bruchu nehovor, ja ziadne gate nezapnem nepaci sa mi to, vyzeram ako tehu a pritom nie som. teraz som napr zjedla prazenicu zo 4vajec, 2platkz sunky a jeden kusok vianocky a to za 5minut......... 😢

afrika
2. okt 2009

dúfam, že Vám nevadí, že vám tu občas bez zaklopania vtrhnem. nemám moc času písať pravidelne. no už som PN tak budúci týždeň sa to asi zmení

denis19
2. okt 2009

SASKO,
tomu se ríká apetit 😀 Já zdrvila na rady dr jogurt,máme ted po OPU jíst hodne bílkovin a mám strach i neco jíst, protože mám pocit, že rostu i z toho co sní manžel 😀 😀 😀 ale to je tím, že jsem doma a nepracuji pravidelne.
Tak dnes jsi se v práci zahrála na srašidélko bububu 😀 😀

denis19
2. okt 2009

afrika, klidne se zapojuj, víc hlav víc rozumu a je veseleji. na pn je to celkem nuda, uvidíš!!!!

sasko25579
autor
2. okt 2009

DENIS
no strasidielko ale nechcelo s mi robit.tak som nerobila. 😉

sasko25579
autor
2. okt 2009

AFIKA
sme radi ze si tu.

romy01
2. okt 2009

afrika, ja som cakala ze ms pride pondelok alebo utorok a ked som sla v stredu na krv tak vtedy som uz mala strach a poriadny, lebo ms nikde aj ked som sa citila akoze to musi prist kazdu minutu. Ale ked mi poobede zavolali ze urcite pride, tak mi padol kamen zo srdca a bolo to ok. Uz som ani nezapochybovala

ps baby ja nielenze vypadam ako tehotna - tak mi narastlo brucho - ale vcera ked ma bolelo tak som sa aj hybala ako tehotna - bruchom dopredu 😀 😀 😀

sasko25579
autor
2. okt 2009

denis
cches vidiet ake oblecenei bude mat wendy

afrika
2. okt 2009

ja sa tiež cítim akoby už mal prísť-brucho pobolieva odvčera, prsia tiež...tak dúfam. po odbere vajíčok sa o vás muži riadne starali? neviete odkedy je zakázaný sex? po odbere?

denis19
2. okt 2009

SASKO jasan ,že chci a Sasko nevíš co je s cukotkou a kajticko???? už tu dlouho nebyly a o wodanke ani nemluve......

romy01
2. okt 2009

afrika, neboj ked budes na pn - to sa tu budes vxkecavat ako my - od rana do vecera 😀

denis19
2. okt 2009

Romy,
ješte jedna otázka na telo, bolí te prsa????Po OPU mne dost začaly bolet a i se zvetšily, což je teda fakt v mém prípade opravdu zábavné 😀 😀
Afrika, pri stimulaci je sex jen s ochranou a pet dní pred OPU už vubec a po OPU si myslím,že není problém, ne ROMY???

afrika
2. okt 2009

prečo len s ochranou? nevieš?

sasko25579
autor
2. okt 2009

DENIS
neviem co je s nimi.Kajticko sa nejkao odmlcala ako bola v tom centre a jej povedali ze ma na h..vajcovodya cukotka neviem a wodanka ta sa vzdy vzdy drzala vzadu.

ta stranak je www.oblecpsa.szm.sk
tam si das katalog-odkaz,,tu najdete viac-najnovsie modely jesen zima a ten zeleny overal co tam je, tak taku bude mat vseticku.
velmi sa tesim,dufam ze som to napisala zrozumitelne............. 😀

romy01
2. okt 2009

pred OPU radšej par dni sexik vynechat - aby vajka nepopraskali a po OPU ked prejde bolest podla mna je to OK.
denis ee mna prsia teraz nebolia - boleli ma pocas stimulky a to ozaj dost az som sa bala a kontrolovala, ci mi tam nerastu nejake hrcky, ale ako som prestala stimulovat uz to preslo - a aj mne sa zvacsili - mi je podprda mala

denis19
2. okt 2009

Afrika, aby jsi neotehotnela náhodou, to by už nebylo dobre pri brání FSH, jako stimulace!!!!
SASKo napísala jsi to dokonale 🙂

sasko25579
autor
2. okt 2009

/DENIS
a co tvoje vysetrenie v ba?

denis19
2. okt 2009

ROMY
tak to jsem z teho blb,mne tak bolí na dotyk jako rpe mz!!!!! Asi se zítra na to optám v heliku,jak tam budu volat. Ptala jsem se švagrové,ale ta dostala záchvat smíchu , že jí nemelo co bolet,protže má prsa p tatovi, tak mne pobavila!!!!

denis19
2. okt 2009

SASKO to jsme presunuli až po ET a tehul testu radeji....., takže tak tri týdny ☹ ,ale snad už budu mít potom radoé novinky 😉

denis19
2. okt 2009

SASKO ten maskáčový????? 😀 ten vypadá famozne,ale predpokládám, že to je ten prošívaný???

romy01
2. okt 2009

baby mna prepadla doslova žravost a nema ma kto zastavit- lebo moj mi vzdy rád dopraje

viera6
2. okt 2009

Ahoj babulky-snažilky,
tak konečne som sa prebrala, po narkoze sme boli strašne rychlo hore boli sme dve na odber a tretia bola na nejakom čistení či čo,bola to baba čo bola s vami v stredu čo mala 37vajíčok.Druha-denisa tej vybrali 3vajíčka.Ta tabletka čo bola na upokojenie mala u mna iníí účinok bola som moc hyperaktívna,dokonca mali so mna šov lebo na wc som sa vybrala do chodby,kde je čakaren a v tej ako kazajka-plášti 😕 😀 😀 😀 😀
Dievčata tak na počudovanie som mala 17vajíčok,no 1a2 bolo 12takže tie my brali na oplodnenie ak budu ok!
Romy-držím vam palce a nebojkaj bude to ten spravny favorit a tak tiež mysli aj na vás denis,gall,kajka.
Inak mna to podbruško čieš príšerne boli až teraz ,po zakroku som ani necítila,že sa somnou niečo robilo.

sasko25579
autor
2. okt 2009

taky kriklavo zeleny modry a na chrbte bude m,at vysivku playboya

denis19
2. okt 2009

VIERKA tak super a vítej mezi živými, tak ta baba co byla s náma je adriana a asi mela teda nejaký problé, tomne moc mrzí!!!!!Ale co už!!!!!
Romy žravost jde asi ruka v ruce s prípravou na tehul 😀 😀 mňammňam

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre