Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

denis19
5. okt 2009

Bleskovka co????Ješte nedávno jsmes Romy maturovali nad první injekcí a ted už máme v domečku ďobky!!!! Je to rychlost CUKOTKA!!!!!

cukotka
5. okt 2009

denis, no ja musím počkať na tie výsledky genetických testov. dokedy budeš PN?

denis19
5. okt 2009

No do tehotenského tstu v Heliose určite apotom se uvidí, asi tak do 6 tt jsem v opateri heliosu a potom už tady u nás , tak se domluvím s dr,ale chi nic nepokazit

denis19
5. okt 2009

..ale nechci nic pokazit(Spousta preklepu) ☹

denis19
5. okt 2009

v heliosu doporučuji aspoň první trimestr a potom se uvidí,ale nevím jestli chci být tak dlouho na PN

sasko25579
autor
5. okt 2009

DEN IS
aký bol transfer?bola si dnes na nom?

cukotka
5. okt 2009

tak tomu verím, a na základe čoho si šla na PN?

cukotka
5. okt 2009

sasko ahoj, čo poisťovňa?

denis19
5. okt 2009

Chteli to v Heliose, pri stimulaci by jsi už mela být v klidu, vaječníky skutečne pracují o sto šest, i je dost cítíš a je treba dávat pozor na folikuly,aby se jim neco nestalo 😀 jsou holky co chodí i do práce,ale já nechi jak ríkám neco zanedbat, prec mám vysoký vek a další IVF si už neumím predstavit

denis19
5. okt 2009

Ahoj SASKO!
Ano byla, není to vubec nic, nejdtežší je rozhodn, že kolik ďobek chceš vsunout do domečku 😀

cukotka
5. okt 2009

tak toto som potrebovala vedieť, ja to u nás vidím tak na január,

denis19
5. okt 2009

také hezký mesíc na IVF a rodit budeš na jeseň, super vánoce te další rokčekají.

denis19
5. okt 2009

Holky, valí se mi domu mnz, tak si jdu lehnout, jako poslušná oplodnená manželka, večer sem ješte nakouknu!!!
Krásné odpoledne!!!!

sasko25579
autor
5. okt 2009

Ahojte baby
no takPOISTOVA este nic musim zavolat do centra ale najprv mi musi dojst mz od 5/8 som nemala.
Teraz som brala Duphaston a uvidim.V sobotu som ho dobrala.Mám velke brusko aj vsetko a stale nic.

cukotka
5. okt 2009

papa denis a dávaj si na seba a ďobky pozor 😉

sasko25579
autor
5. okt 2009

DENIS
idem na chvilu von s wendy ozvem sa .pa

cukotka
5. okt 2009

sasko a kedy si dávala tú žiadosť? my druhého septembra, a máme ju už potvrdenú vyše týždňa

kajticko
5. okt 2009

ahojte čaute už som tu znovu 😉

minka051
5. okt 2009

Ahojte tak ako sa máte.
ja 4 🙂 deń stimulka dnes som nejaká unavená cez den som si pospala. A teraz čítam čo ste tu popísali.

denis19
5. okt 2009

Ahoj hloky, vidím, že si užíváte i pondelního večera, tak vás v tom rozjímání hezky nechám a jdu si lehnou, jdou na mne nejaké drímoty.
MINKA hezky stimuluj, prináší to své ovoce, teda v tomto prípade vajíčka 😀 Minka, jinak také jsem pri stimulaci nic nepocitovala, jen snad časem zvetšené bríško,ale ani emoce či nálady ne.
Zdravím i Kajtičko a nekdy se tu snad setkáme opet všechny najednou!!!!

romy01
5. okt 2009

ahojte baby
len som nakukla ze ako sa máte, bola som von na chvilku som sa presla aj s mm a poviem vám uz ani neviem naco mam nohy tak som privykla na polihovanie - normalne ma nohy bolia 😀
idem sa vyvalit k telke, tak sa mi mavajte pekne

cisielko
5. okt 2009

Cukotka..ďakujem ti asoň za také aké info...no my chodíme do Heliosu..už sme mali jednu konzultáciu, manžel bol na spr, mne už robili 2 x UTZ a horm profil, teraz v stredu idem doniesť výsledky z 3 horm.profilu..my sme mali ísť na IUI ale po manželovom spr to bohužail nieje možné..a najhoriše je ti, že sa mu to každým mesiacom zhoršuje..preto mám obavy aby kým k IVF dôjde aby tam ešte niečo bolo...počula som, že na výsledky z gen. testov sa dlho čaká..musíme ich aobsolvovať aj my alebo je to tam nejako určené? ja vlastne ani raidne neviem čo ma na konzultácii čaká, viem len to, žeuž ma nebaví čakať na zázraky tak užchcem aby vypísali žadosť do oistovne, proste aby sme sa niekam konečne pohli 😉

romy01
5. okt 2009

ahoj cisielko - vraj na genetiku posielaju vtedy ak spg ma nulovu morfologiu alebo ak si uz bola na IVF a nepodarilo sa. Ked pojdes do Heliosu skus sa opytať, ci by nejake vase spermijky nezamrazili. Biektore centra to robia a potom ich pouziju pri IVF - Aspon jedna baba co chodi do blavy do ISCARE to písala

cukotka
5. okt 2009

CISIELKO nám hneď po prvom manželovom spermiograme a vyšetrení u urológa doporučili zmrazovanie spermií, kvôli tomu, že ich počet klesal. Dali sme zamraziť tri dávky. Ale manželovi som nasadila macu /neviem či poznáš/ a evidentne pomohla. Dnes mal podstatne lepší spermiogram. Na genetické testy nás poslali preto, lebo taký stav spermiogramu aký máme môže byť vyvolaný nejakou genetickou poruchou. Pýtaj sa ďalej ak niečo chceš 🙂

kajka39
5. okt 2009

Gratulujem vsetkym buducim mamickam ktore maju od dnesneho dna malych sampionov v domceku!!! DENIS tebe dvojnasobne 🙂 🙂 !! GALL tebe tiez, len neviem ci mas jedneho 🙂 alebo dvoch 🙂 🙂 ??
romy-opatruj sa, myslim na teba!!!! 🙂
minka-nech ti to stimulkovanie rychle zbehne, pri kratkom protokole je to sup,sup 12-14dni a mas to za sebou!! 😉
Ja budem vediet az rano ci zajtra ideme nato alebo az v stredu....

cukotka
5. okt 2009

kajka39 ty chodíš do akého centra?

kajka39
5. okt 2009

cukotka - helios MT

cukotka
5. okt 2009

tuším všetky chodíte ho Heliosu v MT 🙂

kajka39
5. okt 2009

CUKOTKA- a ty kam chodis?

denis19
6. okt 2009

Ahoj holky, tak konečne jsem vystihla spravený server , tak hnedle píšu!!!Jaký byl den???

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre