Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

denis19
9. okt 2009

CISIELKO já jsem sásová,klasika!
A nedávám se pichat na chripku, nejak tomu neverím,ale neodsuzuji.

romy01
9. okt 2009

ach vierka to je ozaj vázne, vtedy ide imunita do kelu, ale preco si potom pokracovala aj dalsie roky ?

sasko25579
autor
9. okt 2009

CAUTE BABY

ako sa mi tu mate?ja som dnes volala do poistovne a je to SCHVALENE 🙂 🙂 .Dnes to poslai lekarovi do centra......... 😀 😀 😀

romy01
9. okt 2009

denis ani ja to neodsudzujem, len si myslim ze pre mna to nie je potrebne tak preco by som to do seba mala nechat tlacit? Inak bolo tento tyzden v spravach o hromadnom ockovani v amerike a na prvom mieste boli zamestnanci nemocnic a na druho tehotne zeny - normalne mi nad tym zastaval rozum - ja už 5 rokov meskam s tetanovkou lebo si myslim ze uz uz otehotniem a nechcem aby mi v tele plavalo to svinstvo

sasko25579
autor
9. okt 2009

Baby to ockovanie je nie moc dobre.Muza ockovali a zle zareagoval, islo mu to do noh,isiel do koien/doslova/ ani sa nemohol posltavt.

romy01
9. okt 2009

sasko no toto, ty žiješ ? 😀 😀 😀
Mas pravdu, nie je to vhodne pre kazdeho ale na to aby ta pred ockovanim prešetrili na to uzpeniaze nie su a ak zareagujes zle, tvoja smola, nepaci sa mi tento system

sasko25579
autor
9. okt 2009

ROMY
no je to individualne.chces sa nechat ockovat?

romy01
9. okt 2009

ee nechcem, urcite nie kym nebude male na svete

denis19
9. okt 2009

Ahoj kašpárku, tak gratuluji k pojišťovne!!!!
A také znám prípady špatné reakce na očkování.

denis19
9. okt 2009

Romy a možná ani potom 🙂 já mám obavu z reakce, jak psala sasko

sasko25579
autor
9. okt 2009

DENIS
dakujem no zalezi ako teleo zareaguje.ale mame znamu detsku lek, a ona hovorila , ze tie injekcie nie su moc dobre,lebo tvoj imunitny system zlenivie,ked dostane tie protilatky a proste ti to moze rozhadzat imunitu.
je to ale jej nazor,kazdy mame vlastnu hlavu aj rozum... 😀

viera6
9. okt 2009

romy ako som už písala mala som to odporučane mala som dva roky pauzu no nebolo to nič moc.Teraz mam chvala bohu imunitu dobru,ono každy sme iní.
Denis ako bolo v meste aj si si niečo kúpila?

denis19
9. okt 2009

VIERKA dnes jsem sechovala disciplinovane a nekupila jsem si nic,práve s mnz debatujeme,jak to bude když to vyjde a když budou dve, co nás čeká za zmney v byte a že bychom možná potom radeji i koupili 4+1

SASKO kdy olánuješ CAR????

viera6
9. okt 2009

Ale... Denis dobrych ludí sa hodne zmestí to ešte maš čas riešit

sasko25579
autor
9. okt 2009

no mne by mali v pondelok-utorok volat a musim ssa s nimi dohodnut co najskor,lebo ja by som mala okolo 20.10 zacat brat zase duphaston.a chcem aby ma uz oni mali pod rukou a dali mi nieco oni/myslim ze si hovorila proveru/.

denis19
9. okt 2009

ROMY
beru zpet jakuba,popletla jsem si to v hlave,je to víťazné jméno, se šťastnou devítkou a vhodné skoro pro všechna znamení mimo škorpiona, sprovází ho slunce a neptun
Simona je osmička, hezká a materialistická,plná zmen a v živote hodne dosáhne! doporučené pro býka, berana,lva,strelce, blížence a škorpiona,vládne ji slunce, mesíc, uran a venuše

GALL co se týče Jiřího, nedávat do znamení škorpiona,ale to se ti nestane 😀 , eliška je čistá

denis19
9. okt 2009

ROMY a vanesa je ta co kraluje na zemi , doporučuje se panne aohnivým znemením, osobne by jsem se mu vyhla

romy01
9. okt 2009

denis dakujem musim si to niekam skopirovat aby som sa k tomu vratila

baby blizi sa den D 😀 😀 😀

denis19
9. okt 2009

ROMY jaký den dé, na čem dnes šlapeš 😀 😀

romy01
9. okt 2009

no den kedy krvicka pozitivna - uz iba 10 dní 😀 😀 😀

denis19
9. okt 2009

Romy, to je 10 dní ne 1!!!! 😀 Ale jinak dikas za podporu!!!! 😲
popravde, skoro týden za náma 🙂

romy01
9. okt 2009

no u mna je to uz tyzden 🙂 🙂 🙂
Celkom sa to dalo vydrzat, co povies ?
Hneva ma ze sa zdeja vobec neozvala uz by nam mala posielat tehu virusiky

denis19
9. okt 2009

Také jsem si myslela,že už tu bude. Snad to dobre dopadlo 🙂
myslíš, že krev delají hnedle ,nebo nám to dají vedet odpoledne?

minka051
9. okt 2009

denis
Ahoj tak asi sa tu s vami budem musieť rozlúčiť, lebo nemám dobré správy,doktor mi volala že zas hormóny nestúpajú, preto ani folíky nerastú aj ked sliznica je vraj dobrá.No čo už som stará. Mojím vaječníkom sa nechce 😢 .Nechal mi pichať si ešte do nedele a v podelok mi ešte urobí UTZ a zoberie krv a potom rozhodne. Ale už asi viem ako to dopadne. Dnes som videla len dva folíky ale boli asi len 10mm možno lebo vravel aké sú veľké.

denis19
9. okt 2009

Minka, hormoše jsou mršky,ale možná jen telo potrebovalo čas a do nedele se rozpumpuje 😲 a neco naroste, který den stimuluješ???? Neveš ješte hlavu,mne to také trvalo dýl jako holkám a kládla jsem to na vek, tak vydrž.
a to neznamená, že nemužeš za náma chodit splknout 🙂

minka051
9. okt 2009

denis bodaj by si mala pravdu a moje vaječníky sa spamätajú. Dnes som bola po 7 dni čo pichám injekcie.

denis19
9. okt 2009

takže v pulce, tak budeš píchat dýl, já také píchala dýl a vyšlo to, a jaké byly kvalitní 😀 😀 a snad se mi i zavrtali do bríška 😀

denis19
9. okt 2009

Ten koník mi dnes nejak hapruje 😖

minka051
9. okt 2009

denis aj mne hapruje pred chvílou mi všetko vypadlo ale iné stránky išli.

denis19
9. okt 2009

no presne!!! a co jinak plánujete na víkend???

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre