Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

denis19
11. okt 2009

miminap, máš pravdu, všeho s mírou! a je sranda, že hríby jsem nejedla minimálne dva roky,ale dnesjsem nejak dostala chuť.
nechci moc vrtat,ale než bezkofeinovou kávu, tak radeji denne jednu kofeinovou ☹

miminap
11. okt 2009

ano, myslim ze naozaj neuskodi jedna kava denne. moja sestra dokonca kovli tlaku pila dve denne az do porode :o) ale ak niekt sa naozaj boji, kavy sa nemusi vzdavat.

denis19
11. okt 2009

no jedno i druhé je moc hezké, já chtela jan kvuli dedovi,moc si to prál za života a žádná jeho dcera mu to nesplnila a dorota je fomozní,ale obe jména mají problé, ján úplne hrozný, velice silné karmické dedičné zatížení, , je nevelmi šťastné, vubec ne pro ohnivá znamneí a dorota je dobre vybavená do života, ráda velí,devče s tímto jménem se neztratí jen je traba mít na mysli, že se často používá hanlive,jinak super.

denis19
11. okt 2009

a práce s kyvadlem , bych rekla je nejlehčí ze všech skýtaných možností, jen je treba mít na zretely, že je také lehce ovpyvnitelné a to Tebou samou. je se treba nejdríve presvedčit, že jsi pripojená pri jeho práci k dobrému zdroji, že se na tebe nenapojil nesprávný pojitel mezi zemí a nebem a potom to jde, dostáváš jasné odpovedi na jasné otázky,ale musíš se predtím odpojit od všeho co by mohlo tyto odpovedi ovplyvnit a to je od vlastních tužeb, zkus si to treba s obyčejnou nitkou a nakonc si uvaž malinký kamínek,opri si loket pohodlne o stul,najdi si klidné místo, uklidni se a uvolni se a začni, nejdríve se presveč,že jsi v místnosti s temi správnými bytostmi a je to

cukotka
11. okt 2009

už odišla 🙂 doniesla nám komplet obedík a štrúdlu, včera sme tuším piekla celá rodinka úžasných

denis19
11. okt 2009

to je ale svokra, paráda, tak ty máš navareno!!! my jsem poobedvali, tochu se vyjasnilo, tak jdme na procházku, jen mnz chytl prc záchvat a delá porádek na balkone se separovaným sberem,je toproste miláček. mne dnes nejak pobolívají záda a i nohy nevím co to je!

miminap
11. okt 2009

uf, denis.. to s tymi menami. ale minule si ma nakriatla na Elisku 😉 a este som mala jedno zalozne: Alzbetka. ja som Janka velmi nechcela ale vsetci v rodine aj manzel, aj dedovia aj pradedovia.. no chapes..

to kyvadlo este zvazim.. 😝 aby som nieco nezbabrala.

cukotka
11. okt 2009

no ja už dnes budel len oddychovať, von sa nechystám keďže som si dala masku na vlasy a budem ju mať až do večera 😉

denis19
11. okt 2009

kyvadla se bát nemusíš, tam nemužeš nikomu ublížit, je to dosti bezpečné, jen pozor na myšlenky,ale to platí všeobecne.
alžbeta je velká vnitrní síla, dobro nebo zlo,nikdy ne prumer a je hodne závislá od priezviska,vhodné pro každé znamení a eliška nevím jak jsi to myslelas tím nakriatla,asi je to preklep,ale nevím co jsi myslela,ale je to velice pozitivní jméno, doporuču je se!!!

denis19
11. okt 2009

tak dlouho masku na vlasy? nejkaý domácí recept?

cukotka
11. okt 2009

miminap s tým menom chápem, my tak budeme mať Paľka 🙂 a to manžel chce aby to bol Pavel nie Pavol, ale to nedovolím 😉

denis no nech to zaberá, horúci vzduch s fénu a žehličky im dá zabrať. No a domáci recept? Ten je takýto: dám si www.avon.sk a objednám si masku z himalajských bobulí goji 🙂

denis19
11. okt 2009

CUKOTKA dík za dobrou radu,mé vlasy také dostávají na frak 😀

cukotka
11. okt 2009

no vieš ja mám švagrinu kaderníčku, takže ja mám stále niečo iné na hlavy, aspoň čo sa týka farby 🙂 takže fakt im dávam zabrať

denis19
11. okt 2009

jo jo, já se ted dala ostríhat temer na ježoura, tak jsem je ozdravila 😀

cukotka
11. okt 2009

no to by mne asi v robote taký strih neprešiel 🙂 😉

denis19
11. okt 2009

prečo v robote?? musíte mít dlouhé vlasy??? Jsi baletka?

cukotka
11. okt 2009

nemusíme mať dlhé, ale vieš mi bankový úradnici si zase nejaké módne výstrelky nemôžme dovolovať 🙂

denis19
11. okt 2009

tak temer ježek není modní výstrelek preci 🙂
jdu randit s mnž po sídlišti, ozvu se pozdeji.

cukotka
11. okt 2009

papa a pekné romantické rande 😉

romy01
11. okt 2009

ahojte kocky.
No som sa riadne natrepala a od stola rovno do postele tak sa mi fajn zdriemlo. 😀 😀 😀 medzitym sa vycasilo tam mm isiel von - mne sa nechcelo tak som mm este nakazala doniest mi oriesky v cokolae 😀 😀 😀 to bude super zavrsena nedela

denis19
11. okt 2009

Romy, hotová idyla, my se vrátili z randete a usedla jsem do pohovky a sjíždím Tv programy, nic se mi nechce a od rána mne honí mlsna,mrcha!

romy01
11. okt 2009

no ja sa tomu branit dnes nebudem 😀

denis19
11. okt 2009

Jako té mlsne????? 😀
už nevím co bych snedla,mnz mne posílá na okružní jízdu kuchyne a nechť mu už dám radeji asi pokoj 😀

romy01
11. okt 2009

hahaha to je to najhorsiie ked kukas do chladnicky a na nic nemas chut, preto som poslala mm do lidluj pre tie oriesky 😀

denis19
11. okt 2009

si prefíkaná 😀

romy01
11. okt 2009

no jasne niekedy je dobre dat muzovi ulohu, 😀 😀 😀

cukotka
11. okt 2009

pošlem Vám štrúdlu alebo pudingový koláčik? 🙂

denis19
11. okt 2009

Anooooooo

romy01
11. okt 2009

ee cukotka ja kolaciky moc rada nemam - ja radsej cistu cokoladku

denis19
11. okt 2009

romy, nevybírej, štrudliček padne vhod 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre