Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

romy01
11. okt 2009

uznavam ze som rozpacmana- ok orechovu alebo cokoladovu strudlu by som si dala 😀 Inak dorazili mi tie cukriky 😀 😀 😀 denis ani gall a ani vierka sa neozvali, snad su ok.

denis19
11. okt 2009

Určite , jen si myslím, že Gall vyrazila s mnz do prirody a Vierka bydlí ve velkem rod. dome s rodiči a to vyžaduje peknou odvahu a spoustu práce 😀
A čokoládová...hmhmhm
4etla jsem to forum co založila ivf, i ty jsi tam psala, tak se mi zdá ,že v heliku mají skutečne velice korektní prístup k nám!

romy01
11. okt 2009

tiez si myslim, su baby co su total neinformovane, ale ako zvysit kvalitu bajicok asi nikto nevie
denis po tom co mala zdeja nehativne vysledky by som chcela aby som sla na test este neskor, bobec sa na to netesim ako sa ty citis ??

denis19
11. okt 2009

Romy,
cítím se dobre,ale zmítají mnou všelijaké pocity a myšlenky, dnes mne trochu bolí podbríško a trísla,nevím jak se to rekne slovenky,ale je to jako konec stehna a začátek podbríška 🙂 a také mám stále na neco chuť a nevím na co,ale to mívám i pred mnz,ale prosím,aby jsem tu nedosala

romy01
11. okt 2009

ja som cosi citila v podbrusku ale nic silne nebojim sa ze ms pride ale bojim sa ze do testu nepride a ja budem az do koca mat nadeje a ze tie testy nevyjdu dobre.

denis19
11. okt 2009

Jé tak takou konspiraci bych si nevymyslela 🙂 neboj neprijde a i test bude ok! Já tomu verím, máš bojovníka, už to ne jednou dokázal ne!!!!!! Já si ani nic jiného nepripouštím.....

romy01
11. okt 2009

si silna denis, ja dufam no niekedy ma prepadava pochybnost

denis19
11. okt 2009

to mne také, Romy, ale nechci se je pustit k telu.
když jsem mamče rekla, že se muže stát, že nemusí být test pozitivní zustala jako oparená, ona si najivne myslela, že když to už do nás transferují, že je to jisté!!!To by byla paráda ji ríkám!!!

romy01
11. okt 2009

no my sme boli vcera u nasich a tiez som mame povedala, ze to vobc nie je iste - bola rozladena

denis19
11. okt 2009

No co nadeláme a ta moje si ješte prečetla v nejakém super časopise , že to hradí pojišťovna, jen ten časopis zapomel napsat ty úkony kolem co siplatíme sami, že ano.
také mne to nejak nevzbudilo, reakce mé mamčy, tak klid

romy01
11. okt 2009

mas pravdu, tento tyzden zas ubehne ako voda. Dufam ze to bude ok a ze nebudem musiet hladat pracu 🙂

denis19
11. okt 2009

Určite nebudeš muset!!!! Já také nechci hned do práce ☹
jdu za mnz,pokud se tu nekdo ukáže tak je pozdrav a já jdu lenošit.
hezký večer a nepropadej panice a skepsi

romy01
11. okt 2009

tak papa uzi si vecer 🙂

denis19
12. okt 2009

Dobré ráno všem lidem dobré vule!!!!!
Tak jak jste se navnadili na další týden???? A co jste snažilky delaly o víkendu????

Minka,
držím palec!!!

gall
12. okt 2009

Ahoj dievčatá ...
mala som čo robiť aby som vás prečítala 🙂
Bola som mimo domova a bez internetu ...
Len krátke info o tom ako sa cítim .... takže v sobotu vôbec nič, iba stále zväčšené prsia, ale asi tak ako keď mám dostať menzes. No a v nedeľu som od obeda začala pociťovať menšie bolesti v podbrušku, niekedy aj také pichanie a prsia mi do večera poriadne navreli 😀 ... dnes ráno už boli zase zmenšené a zatiaľ ma nič nebolí - zase. Nejak si tie tehu hormóny robia čo chcú ... potvorky 😀
Mám toho dosť v práci, tak si Vás raz začas kuknem a prispejem ...
Denis, ty tu určite budeš, že? ...

denis19
12. okt 2009

Gall
jasan, já tu budu,ale Ty to moc neprehánej s prací. 😠
Už jsem se bálá , že jsem dondebílio,protože mám také pocit, že ráno prsa vetší jako večer a podobne, jinak se asi všechny cítíme podobne nejiste 😀

gall
12. okt 2009

Ano ... cítim sa neisto. Ale keď to porovnám s tým 1 IVF tak je to predsa o niečo iné. Ale to si možno len nahováram.

denis19
12. okt 2009

Nenahováraš,určite to tak je, v čem máš pocit, že první bylo jiné????

afrika
12. okt 2009

ahojte. chce sa mi plakať strašne moc. vrátila som sa z kontroly-som 10 deň od menzesu, dnes je 6 deň pichania gonalu a mám cca 20 vajíčok. najväčší má 10 mm. doki hovoril, že 20 je moc a že možno zastavia stimulku. uvidia podľa hormónov

denis19
12. okt 2009

afrika, dvacet je sice moc, tak ať ti sníží dávku a bude, i Romy snižovali a spouste holek!!!! pokud se teda neobává už nastupujícího OHSS. jinak držím palec, teda všechny!!!!

afrika
12. okt 2009

denis nič mi nieje. len ma trochu pobolieva brucho. ani nevieš ako nahovno-s prepáčením mi je.
vy sa máte ako?

denis19
12. okt 2009

afrika,
no to nevím,ani nemohu ríct, že si myslím, že vím jak ti je,ale neveš hlavu, kdy se chce dr rozhodnout co dál????
my??? no celkem fajn, Romy, Gall i já bychom už nejrdeji vedely co naše bambulky v domečku delají,máme paranormální prsové stavy, chvíli velké potom malé prsa a tak nejak, jinka se snažíme nestresovat, v rámci možností!!!!

afrika
12. okt 2009

dnes po krvy sa rozhodne... tie zväčšené prsia by som v mojom prípade moc brala 😉

denis19
12. okt 2009

no, to já ani ne!!!!!
coplánuješ dnes delat???

romy01
12. okt 2009

ahojte baby
afrika 20 je este OK len aby nevznikali dalsie. My ked sme boli s denis a gall na OPU bola tam este jedna baba co mala 37 vajicok. Mala OGSS ale zrejme to mali pod kontrolou ked jej to nezastavili, tak hlavne pi vela vody - aj 4-5 litrov a papaj vela bielkovin - mlieko jogury, termoxy, uvar si vajicka a papaj varene masko tam je kopa bielkovin.

gall akokeby si opisovala mna - teda ja v sobotu nic a v nedelu podbrusko - iba tie prsia som zatial nepozorovala. Teraz som si kupôila spec podprfu - taku sportovu bez kostic a bez vystuze takze ma prsia vobec nebolia - iva ked idem von a dam si klasicku - co mi je posledne tyzdne akosi mala - tak vtedy ma ba ale desne .

ahoj denis, ako sa mas mojko ? ja za pol hod idem na vylet do ziliny a potom sa sem vratim

afrika
12. okt 2009

dnes plánujem piť vodu, plakať ☹ , upratovať a prať. aj keď neviem kde to budem vešať, keď stále prší. mám strach z OHSS. kedy testíkuješ s dvomi chrústikmi?

denis19
12. okt 2009

Tak na výlet do Žiliny, Ty se máš!!!! já chci také 😀 Neco konkrétního či jen tak???? Tu podrpdu mám také ajsem s ní moc spokojená,kámoška si ji pochvalovala i v tehotenství!!!tak máme dobrý vkus 😝

Afrika, v tom má Romy, pravdu ,mjaí holkyi víc folikulu a neverím, že té co byla snáma, zjistili 37 fol v den odberu, tak klid!!!Maximálne ppujdeši o pár dnu drív na OPU a hodne vody a bílkovin, jak ríká ROMY a s tím uklízením to moc neprehánej,pokud Te to ovšem neuklidňuje jako mne!! 😀

afrika
12. okt 2009

ďakujem. babuľky bolievalo vás brucho pri stimulke?

denis19
12. okt 2009

Mne nekdypopíchávalo v podbríšku a ke konci jsem cítila fest vaječníky!

romy01
12. okt 2009

afrika hlavne od toho osmeho dna som uz riadne citila vajecniky, ako hovori denis - aj ja som ich mala na osmy den okolo 20 a navyse boli hodne velke. Najviac som mala pb ist na opatkoch - raz som musela ist na pohovor - to bolo desne. A ku kuncu som uz ani nic doma neupratovala, len som vylihovala - Potom ma uz neboleli vajecniky ale zadok 😀 😀 😀
denis idem len tak. mm mi volal ze tam ide na sluzobku a ze ci sa chcem povozit - tak idem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre