Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

viera6
23. okt 2009

Ahoj romy,jaj ani nepiš ja som zase poriadne nespala čieš mám ten problem,ale v noci aj pocit na ms.
Dnes chcem íst do poistovne čo som spomínala včera kvoli DNP, ale neviem či to spravia do 270 dni mi chyba 26dní .Volala som tam včera tak mi kázali príst dnes.

kajka39
23. okt 2009

ahojte 🙂 🙂 🙂 babulky // tehulky 🙂 🙂 🙂 krasne dobre ranko vam prajem!!!

vierka, denis -GRATULUJEM dodatocne k tehu // drzte sa dievcata a opatrujte sa, nech sa maju vasi drobcekovia u vas super....samozrejme plati to tiez aj pre romy ktorej som uz gratulovala. Posielajte nam tehu virusiky,teraz ste v presile // 😀 😀 😀

minka-je mi luto, je to dost komplikovane s tymi vajickami. Ale ked sa chce cesta sa najde a zadari sa. Drzim palceky! 🙂 🙂

Nebola som tu 2dni, bola som taka chora, ze ani k pocitacu som sa nedoplazila. ☹ Dnes je to ovela lepsie, tak palim na jedno firemne celodenne stretnutie. Tak sa majte pekne opustam vas, ale myslim na vas, a vecer nakuknem. papapapa 😉

viera6
23. okt 2009

Ahoj kajka aj tebe krásne ráno a príjemne celodenné stretnutie!!
A dakujem kajka pre teba:
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

kajka39
23. okt 2009

vierka-dakujem, dufam ze sa coskoro chytia alebo ? 😀

romy01
23. okt 2009

vierka aj ja idem na socialku kvoli DNP - ale som sa kdesi docitala ze pocas PNky sa to platit nemusi ale ze ked to nahlasim, ze to pobezi, tak som zvedava - vierka ak by si osala PN az do porodu a bude to pravda, že sa to nemusi platit, tak si to nahlas tak ci tak, lebo sa ti to moze zist aj po materskej
kajka
TTTTTTTTTTttttttttttttttTTTTTTTTTTTttttttttttttttttttTTTTTTTTTTTTTtttttttttttttttttTTTTTTTTTTT
ttttttttttttttttTTTTTTTTTtttttttttttttttttTTTTTTTTTTTTttttttttttttttttttttTTTTTTTTTTTttttttttttttttttt

denis19
23. okt 2009

Dobré ránko!

denis19
23. okt 2009

Kajka, aspoň jeden den si dej pohov!!!! 😀

viera6
23. okt 2009

Ahoj denis dnes si si nejak pospinkala 😉
Dobre romy dakujem ja som inac cies niekde citala ,ze by to malo byt 26 tyznov a 270dni to maju len oni podla seba tak som zvedava co vybavim.

denis19
23. okt 2009

Tak holky dobré porízení na sociálce! Dejte vedet jak jste dopadly!!!!

minka051
23. okt 2009

denis ano na varenie a pečenie

denis19
23. okt 2009

ríkám, že jsi hospodynka!!!!

minka051
23. okt 2009

Tak to musím ale ja to robím rada.. Ved doma traja chlapi a zjedli by aj mna

viera6
23. okt 2009

Ahoj minka je mi to luto ako to dopadlo,ale snad to vyde v tom Brne maš nejake nove správy?

viera6
23. okt 2009

denis ešte som doma,ale za taku pol hodinku hodinku vyrazím.Ako sa dnes citiš?

denis19
23. okt 2009

dnes mi je super, nic necítím, žádné bolesti , nic.....a cítím se dobre a vy?????

minka051
23. okt 2009

vierra6 no správ už mám vela a aj guláš v hlave. Ved dnes sa mi aj do rána také sprostosti snívali že to keby si človek chcel vymyslieť tak nevymyslí 😀 😀

viera6
23. okt 2009

Ja som mala bolesti brucha v noci a pocit na ms,ale teraz sa to už zlepšilo klop,klop

minka051
23. okt 2009

denis19 tak to je super že sa cítiš dobre..

viera6 to bude dobré to na zčiatku je tak a ja som aj špinila ale prestalo to.

viera6
23. okt 2009

tak to ti verím,ale určite sa najde riešenie,ktore to všetko posunie do tych správnych kolajíí.Tak píš kde su tie spravy? 😅 😉

viera6
23. okt 2009

minka ja som špinila už sa to ustalilo aj krv som mala pri v.potrebe toho som sa zlakla najviac,ale teraz je to už ok.klop,klop..

denis19
23. okt 2009

no já se holky nejdu dočkat úterý!!! 😲

minka051
23. okt 2009

Tak už viem čo a ako to prebieha ,aké lieky budem asi brať. Kolko ma to asi bude stáť. A to je poriadna suma 😝 ,Ale hlavné je že nemusím dlho čakať. Viac budem vedieť ked budem vedieť den pohovoru. Ale ešte musím do Helisu na krv na FSH.

denis19
23. okt 2009

Minka,ale do vánoc bude resumé a to je duležité, vánoce jsou takový mezník!!!!

viera6
23. okt 2009

minka,tak sa to aspon trošíčku posunulo k lepšiemu budem držat moc palčeky! 😵
Lučim sa zatial a ozvem sa neskor,pekný den 😉

denis19
23. okt 2009

vierka hezké vybení

denis19
23. okt 2009

jo a nezapomente se ohlásit 😀

romy01
23. okt 2009

minka a ake si mala FSH pred stimulkou ?

romy01
23. okt 2009

posuvam nas hore

figurka.m
23. okt 2009

ahojte dievcence,mam schvalene IVF od poistovne a objednani sme do Heliosu na 27.11.chcela som sa spytat ci vam predpisali naraz vsetky lieky, alebo vam ich doplnali postupne podla toho ako ste reagovali? inac citam vas uz dlhsie a ked som videla ako vam to pekne vyslo, hned som sa lepsie citila, drzim vam vsetkym prsteky 😉 😉 😉

cisielko
23. okt 2009

Ahojte tehule 😀 a netehule 😀 😀 😀 😀

Vierka..26 dní ti chýba..nedá sa to nejako, že by si to zaplatila v ďaľších mesiacoch?

DEnis, ROmy..a Vierka...cmukance na brušká 😀 😀

Kajka..rýcle uzdravenie posielam 🙂

Figurka ahoj..ja som čakatelka na sválenie žiadosti...koľko to ttrvalo kým ti to schválili a akú máš poistovňu?:

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre