Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

kajticko
26. okt 2009

ja aj keby som neišla na IVF na som chcela hned po sebe deti a mám aj v rodine dvojičky tak som sa s tým zmierila. a čo ked ti zajtr apovedia dve?? jedno tam máš určite 😉

figurka.m
26. okt 2009

o tom veku mi hovor 🙄 no mne tretie IUI vyslo vlani , ale v 22 tt som o babiku prisla, a tento rok sme skusili 2krat a radsej ideme do IVF, tlaci cas 😅

denis19
26. okt 2009

figurka.m a co se stalo, 22tt , to už je dost síla!!!!!!!!!!!!!
no mne také tlačí čas a to fest
kajti když budou dve , tak budou dve, máme dvemouchy jednou ranou,ale bud vesmíru vdečná i za zdravé jedno,znáš to!!!

kajticko
26. okt 2009

to je jasné že sa poteším jednému 🙂 ,ale nebude mi vadiť aj ked budú dve. už som pripravena na všetko. 😉

figurka.m
26. okt 2009

babatko bolo chorucke, nemohlo prezit, tak mi odporucili ukoncit tehotenstvo ☹ a mas pravdu 2 fazulky jednnou ranou je super aspon sa budu spolu pekne hrajkat, mojmu malemu veru surodenec chyba

denis19
26. okt 2009

také jsem pripravena na vše, jako počet, nechci zažít co treba figurka, to je rádná zkouška ohnem!
ale ivf ted bude ok, holky uvidíte

kajticko
26. okt 2009

myslím,že sme si toho pretrpeli už dosť. ☹ najlepšie že mi každý vraví nemysli na to. 😖 baby dá sa na to nemyslieť??

figurka.m
26. okt 2009

🙄 🙄 🙄 ja na to NEMYSLIM uz 15 rokov 😒

denis19
26. okt 2009

no já ti nevím, nedá se na to nemyslet,ale dá se na to myslet pozitivne 😀

figurka.m
26. okt 2009

inac , ked sme sa snazili o prve mala som taku prima dokinu, ktora mi skoro 7 rokov rozpravala, ze som v uplnom poriadku len na to straaaaasne moc myslim 😒 tak keby som od nej neodisla tak asi doteraz na to len myslim 🙄 joj , vzdy ked si na nu spomeniem sa mi vo vrecku nozik otvara 😠 😠 😠

cisielko
26. okt 2009

Figurka..aj ja chodím do Hlesou..ja mám doki Gatovú a musím povedať, že je skvelá...ona ma vždy tak perfektne naladí, že vždy od nej dochádzam taká plná sili 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Denis..jedno či dve..je to jedno len nech je to zdravučkéééééééééé 😀 😀 😀 😀 😀

Kajtičko..ja si to tiež hovorím ale nedarí sa mi nato nemylsieť..tak keď mylsím tak mylsím len pozitívne..uvidíme do kedy mi to vydrží 😉

kajticko
26. okt 2009

cisielko ahoj. mna zabíja len to čakanie ,vtedy ma najviac chytajú depky ,ale inak sa snažím myslieť pozitívne. 😉

cisielko
26. okt 2009

Kajtičko..o tom čakaní by som vedela rozprávať..stále čakám ačakám to je to čo deprmuje aj mňa 😠 😠 😠 😠 😠 😠 preto naozaj silno verím, že zajtra mi teta v poistovni povie, že to už mám schválené a ja sa pustím do boja na bud.týždeň..musím inak to už tento cyjlus nestihnem a to budem v prdeli ..budem čakať zase meisac a to už naozaj sa mi nechce 😠 a v akom štádiu si ty? JE NáS TOľKO, žE SA MI TO Už PLETIE 😕

kajticko
26. okt 2009

asi tak ako ty ja mám 8.11 - 16DC. a na poisťovnu čakám 3 - týžden tak sme cca na rovnako 🙂

cisielko
26. okt 2009

no tak to áno...a volala si doí positovne, že ako to vyzerá?

kajticko
26. okt 2009

nevolala a neviemani kam mám presne zavolať- neznervoznuje ich to ??

kajticko
26. okt 2009

pa tak zajtra 😉 už sa nám to kráti dúfam že budeme spolu tehulkovať 🙂

katti77
27. okt 2009

tak babenky pridám sa k vám

ja idem zajtra ku koordinátorke na IVF a s proverou by som mala začať 10.11., ešte to tiež nemám schválené poisťovňou ako cisielko, ale skúsim si to dnes obvolať a ak mi baba povie, že mi to nestihnú schváliť, tak si to zaplatím sama a dám žiadosť aby mi to potom preplatili...tak dúfam, že aspoň to mi spravia...
inak revízna lekárka mi povedala, že oni sa majú vyjadriť ku každej žiadosti do 5 dní, tak neviem prečo bola tá ženská v žiline taká presvečená, že to teraz nestihnem...budem tam volať...

cisielko
27. okt 2009

Ránko 🙂

Kajtičko...mňa tam donútila zavolať Katti..veď oni sú tam pre nás, takže volaj a kšli nato čo si mylsia..info ti musia dať..aj ja idem dnes volať 😉

Katka.ahoj..tak si tu..ja budem volať tak dám vedieť 😉

kajticko
27. okt 2009

dobre ránko 🙂

cisielko tak tam skúsim zavolať aj ja. a povedia mi to aj na tej ich zakazníckej linke?

cisielko
27. okt 2009

Kajtičko..ja neviem presne..mne dalo číslo katka..my máme obidve všeobecnú a chodíme do Helisou..ja by som si na tvojom mieste zavolala buˇna info linku alebo do mesta kde máš postivnňu a tam sa ich popýatala, že kde mám volať..alebo zavolaj rovno do centra a spýtaj sa ich kde posielajú žiadosti, že tam chceš zavolať..presne, urob to takto 😉

romy01
27. okt 2009

dobré ránko
baby kuknite mi do albumiku a posielam vam
😀 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😀 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😀
TTTTTTTTTTTTTT 😀 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😀 TTTTTTTTTTTTTTTTT
😀 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😀 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😀

kajticko
27. okt 2009

jéééééé super romy dúfam,že sa to nalepí aj na nás 🙂 🙂

katti77
27. okt 2009

kajticko a do ktorého centra chodíš? a akú máš poisťovňu?

kajticko
27. okt 2009

katti do iscare v Ba a mám dôveru. a ty?

katti77
27. okt 2009

kajticko tak si zavolaj do caru kde posielajú žiadosti, oni by ti mali vedieť povedať aj číslo do dôvery, ktorá to má na starosti...
ale nemá dôvera limit?

ja chodím s cisielkom do heliosu a mám všzp

kajticko
27. okt 2009

neviem či má limit,ale práve som si otvorila stránku dôvery a píšem si tam z jednou pani a zisťuje mi to.

katti77
27. okt 2009

romy krásna bublinka 🙂

romy01
27. okt 2009

katti dakujem - dnes uz dva krat ranajkovala - ja budem o chvilu ako gula 😀 No moooc sa tesim na srdiecko

romy01
27. okt 2009

denis uz by si mala byt doma, aká bola cesta?
vierka, kedy sa ukážeš?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre